1Weather: Hava Durumu Uygulaması

1Weather: Hava Durumu Uygulaması

Mobil cihazlarınız için en doğru tahminleri sunan hava durumu uygulaması.

Hava durumu uygulaması kendi cep telefonumda uzun zamandır kullandığım ve hava durumunu takip ettiğim bir uygulama. Ben Android versiyonunu kullanıyorum ancak sitesinde iPhone kullanıcıları içinde sürümü olduğunu gördüm.

Genelde beğendiğim ve faydalı bulduğum uygulamaları sizlerle paylaşıyorum. Bu uygulamanın anlık tahminleri gerçekten çok doğru çıkıyor. Güncelleme periyodunu 1 saat olarak belirlerseniz anlık olarak çok doğru hava tahminlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca uzun dönem tahminleride çok tutarlı.

Ana ekranınıza widget desteğide bulunmakta. Üstelik widget sekmeli. Yani günlük, dönemlik ve saatlik hava durumunu ana ekranınızdan öğrenebilirsiniz. Kalıcı bildirimleri isterseniz kapatabilirsiniz. Uygulamanın Türkçe dil desteği var. Yağış yağma ihtimali, radar görüntüsü, güzeşin doğma ve batma ile ay dönümlerini uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Bence tek eksiği ana ekran widgetinde saat bulunmaması. Oda olsaymış tam olurdu ama belki ilerde widget çeşitliliği gelir.

Bence deneyin diğer hava durumu uygulamalarını bir daha kullanmazsınız.


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1049 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" 1Weather: Hava Durumu Uygulaması konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere 1Weather: Hava Durumu Uygulaması ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda 1Weather: Hava Durumu Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "