Etkileyici bir özgeçmiş, hayalinizdeki işi bulmak ile sizin yerine başka birisinin bu işi alması arasındaki fark olabilir. Özgeçmişinize dahil ettiğiniz detaylar son derece önemlidir. Fakat aynı zamanda görünüşün temiz ve profesyonel olduğundan emin olmalısınız.

Bu ücretsiz Microsoft Word özgeçmiş şablonları size harika bir başlangıç ​​yaptıracaktır. Her biri size uyan bir özgeçmiş oluşturmak için ihtiyacınız olan düzeni, yazı tiplerini ve biçimlendirmeleri sağlar.

1. Basit Özgeçmiş Şablonu

Basit Özgeçmiş Şablonu
Dört temel bölümle, bu şablon herkes için uygundur ancak sadece iş arayanlar için idealdir. Sınırlı eğitim ve mesleki deneyime sahipseniz, bu öğeleri kolayca listeleyebilirsiniz. Ve başarılar için, altta herhangi bir özel tanıma ekleyebilirsiniz.

Bu özgeçmiş şablonu temiz, temiz ve basit.

2. Genel Özgeçmiş Şablonu

Genel Özgeçmiş Şablonu
Sadece birkaç bölüm değişikliği ile Microsoft Word için başka bir temel, ücretsiz özgeçmiş şablonu. Deneyiminiz ve eğitiminizle özeti açık ve çekici bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Şablon, sizin eklemek için kullanabileceğiniz Bilgisayar Becerileri etiketli bir dördüncü bölüme sahiptir. Ancak bu alanı diğer iş becerilerini veya başarılarını vurgulamak için de kullanabilirsiniz.

3. Klasik Özgeçmiş Şablonu

Klasik Özgeçmiş Şablonu
Bir tane daha basit özgeçmiş şablonu için bu, ek bölümleri olan temelleri sunar. Eğitim ve deneyiminiz için en üstte yerler göreceksiniz. Daha sonra, başarılar, gönüllü çalışma ve iş becerileri için liste formatlarını kullanabilirsiniz.

Bu ekstra bölümlere ihtiyacınız varsa ama aynı zamanda kısa ve anlamlı tutmak istiyorsanız, kullanabileceğiniz güzel bir şablon.

4. Eğitim Bilgileri için Özgeçmiş

Eğitim Bilgileri için Özgeçmiş
Uygun şekilde adlandırılan bu ücretsiz özgeçmiş şablonu, kariyerine yeni başlayanlar için mükemmeldir. Vurgu türü, büyük, küçük ve ilgili ders için önemli noktalar ile eğitim bilgisi üzerinedir. Bir sonraki bölüm iş becerilerinizi kapsamakta ve daha sonra iş deneyiminiz en altta yer almaktadır.

Bu yüzden mezun olmanız veya bitirmeniz gerekiyorsa, bu seçeneği işaretleyin.

5. Kronolojik Özgeçmiş Şablonu, Modern Tasarım

Kronolojik Özgeçmiş Şablonu, Modern Tasarım
Bu sonraki Microsoft Word özgeçmiş şablonu, isterseniz özet veya amaç için en üstte yer açar. Ardından deneyiminizi, eğitiminizi ve becerilerinizi ekleyebilirsiniz. Vurgulamak istediğiniz herhangi bir şey için alt kısımdaki aktivite alanını kullanın.

Küçük bir yeşil renk tonu ile kronolojik özgeçmiş şablonu isteyenler için, bu seçeneği beğeneceksiniz.

6. Kronolojik Özgeçmiş Şablonu, Geleneksel Tasarım

Kronolojik Özgeçmiş Şablonu, Geleneksel Tasarım
Belki kronolojik şablondan hoşlanırsınız ancak renksiz geleneksel bir görünümü tercih edebilirsiniz. Eğer öyleyse, bu sizin için bir şablon. Bölümlerin her biri koyu bir çizgi ve başlık ile güzelce ayrılır.

Bu seçenek hakkında en dikkate değer olan, neredeyse sütun benzeri bir düzen kullanan deneyim için biçimlendirmedir.

7. Geleneksel Elegance Özgeçmiş Şablonu

Geleneksel Elegance Özgeçmiş Şablonu
Sofistike bir görünüme sahip kronolojik bir özgeçmiş şablonu için bu seçenek sunuluyor. Tabii ki, iş deneyiminiz için bir bölüm ile başlar ve eğitiminiz bundan sonra gelir. Ancak yeteneklerinizi vurgulamak için üst kısımdaki profil alanını kullanabilirsiniz.

Şablon, görünüşüne katkıda bulunan ve herhangi bir profesyonel için uygun hale getiren güzel kesit bölücülere ve vurucu noktalara sahiptir.

8. Kronolojik Özgeçmiş Şablonu, Minimalist Tasarım

Kronolojik Özgeçmiş Şablonu, Minimalist Tasarım
Bu ücretsiz kronolojik özgeçmiş şablonu klasik bir görünüme sahip modern bir yazı tipi sunuyor. Her bölüm başlığı sol tarafta olup potansiyel işvereninizin görmesini kolaylaştırır. Nesnel, iletişim ve liderlik için ek bölümlerden yararlanabilir veya ihtiyacınız olmayanları kaldırabilirsiniz.

Bu hemen hemen her iş türü veya endüstri için başka harika bir şablon.

9. Fonksiyonel Özgeçmiş Şablonu, Mavi Çizgi Tasarımı

Fonksiyonel Özgeçmiş Şablonu, Mavi Çizgi Tasarımı
Eğer işlevsel bir özgeçmişin sizin için daha etkili olduğuna inanıyorsanız, bu şablon iyi bir seçimdir. Üstte küçük bir miktar maviyle öne çıkıyor, bu da göze çarpan bir çizgi. Ardından, becerilerinizi, başarılarınızı, iş deneyiminizi ve eğitiminizi bu sırayla listelersiniz.

10. Fonksiyonel Özgeçmiş Şablonu

Fonksiyonel Özgeçmiş Şablonu
Bir diğer mükemmel fonksiyonel özgeçmiş, ancak renksiz bir şablon. En üstte bir özetle başlayabilir ve daha sonra önemli yetkinliklerinizi çekici vurucu puanlarıyla listelemek için devam edebilirsiniz. İş deneyiminiz ve eğitiminiz bundan sonra gelir ve bunu herkes için iyi bir özgeçmiş şablonu seçeneği haline getirir.

11. Fonksiyonel Özgeçmiş Şablonu, CV Geleneksel Tasarım

Fonksiyonel Özgeçmiş Şablonu, CV Geleneksel Tasarım
Bu fonksiyonel, ücretsiz özgeçmiş şablonu klasik bir tasarım sunuyor. Profesyonel başarılarınızı sahaya veya alana göre gruplandırın ve ardından madde işaretleriyle birlikte daha fazla ayrıntıyı listeleyin. Ardından, iş deneyiminizi, eğitiminizle birlikte basit tarihler, başlıklar ve konumlarla ekleyin.

Becerilerinizi ve başarılarınızı vurgulamanız gerektiğinde, bu fonksiyonel özgeçmiş şablonu kolayca yapmanıza yardımcı olur.

12. Kombinasyon Özgeçmiş Şablonu, Ekonomik

Kombinasyon Özgeçmiş Şablonu, Ekonomik
Bu şablon en üstte listelenen becerilerle işlevsel görünmekle birlikte, iş deneyimi bölümü de dikkat çekiyor. Yani, ikisini de vurgulamak istediğinizde bu harika bir seçenektir. Diğer birçok şablonda olduğu gibi, bir hedef ekleyebilir veya isterseniz bu bölümü kaldırabilirsiniz.

Genel olarak, bu tam olarak aradığınız şey olabilecek pratik bir biçimdir.

13. Fotoğraf Özgeçmiş Şablonu, Medyan Tema

Fotoğraf Özgeçmiş Şablonu, Medyan Tema
Bir fotoğraf içeren daha modern bir cv için, bu özgeçmiş şablonuna bir göz atın. Temel bölümler, çekici renk şeması ve fotoğrafınız için en üstte yer alan güzel bir yerleşime sahiptir. Gördüğünüz şablonların çoğu, fotoğraf içermezken, bu, reklam endüstrisinde bir kişi için mükemmel bir seçenek olabilir.

14. Film şeridi Özgeçmiş Şablonu

Film şeridi Özgeçmiş Şablonu
Yaratıcı alandakiler için başka bir süper seçenek, Microsoft Word için bu film şeridi temalı özgeçmiş şablonu. Grafik tasarımcıları veya fotoğrafçılar için, kendi resimlerinizi yan taraftaki şeride eklemeniz yeterlidir. Daha sonra profesyonel bir profil, iş deneyimi ve beceriler gibi ayrıntılarınızı paylaşın.

Bu şablon, çalışmalarınızı sergilemek için size harika ve modern bir yol sunar.

15. Yüksek Etki Çok Renkli Özgeçmiş Şablonu

Yüksek Etki Çok Renkli Özgeçmiş Şablonu
Tasarımlarınızı veya fotoğraflarınızı sergilemekten hoşlanıyorsanız, burada başka bir harika özgeçmiş şablonu da var. Adınıza ve başlıklarınıza en üstte büyük bir resim ekleyebilirsiniz. İş deneyimini hemen bunun altına ekleyin ve ardından başarılarınızla birlikte daha çok resim yerleştirin.

16. Slayt Sunumu Özgeçmiş Şablonu

Slayt Sunumu Özgeçmiş Şablonu
Belki bir infografik özgeçmiş sizi daha çok ilgilendirir. Bu bir kaç renk ile çekici bir düzen sunuyor. İş deneyiminizdeki her pozisyonda farklı bir renkli başlık, bu da potansiyel işverenlerin taraması için kolaydır. Ayrıca, iş tarihlerinizi ve becerileriniz ve bir derecelendirme ölçeği bölümünü göstermek için bir zaman çizelgesine yer verir.

17. Şirket içi Transfer için CV

Şirket içi Transfer için CV
İşinize özgü bir özgeçmişe ihtiyaç duyduğunuzda, bir iç transfer gibi, bu bir idealdir. En üstteki başarılarınızı öne çıkarmanıza, becerilerinizi sıralamanıza ve daha sonra iş deneyiminizi ve eğitiminize eklemenize olanak tanır. Temiz ve noktaya.

18. Öğretmen Özgeçmiş Şablonu

Öğretmen Özgeçmiş Şablonu
Bu ücretsiz şablonun adıyla aldanmayın, çünkü çeşitli öğretmenler veya profesör pozisyonları için kullanılabilir. Kısa bir giriş ekleyebilir ve ardından temel yetkinliklerinizi vurgulayabilirsiniz. İş deneyiminizi listeleyin ve daha sonra önemli katkılarınızla bitirin.

Bu, eğitim alanlarındaki başarılarınızı vurgulamak için harika bir seçenektir.

19. Bilgisayar Programcısı Özgeçmiş Şablonu

Bilgisayar Programcısı Özgeçmiş Şablonu
Teknoloji sektöründekiler için, bu ücretsiz özgeçmiş şablonu size yeteneklerinizi göstermenin basit bir yolunu sunuyor. İsterseniz bir özet ile başlayabilir ve ardından bilgisayar becerilerinize geçebilirsiniz. Görevlerinizi vurgulamak için iş deneyiminizi vurucu puanlarıyla sıralayın ve daha sonra eğitiminizle bitirin.

Programlama özgeçmişinizi oluşturmak için bu ipuçlarına da göz atabilirsiniz.

20. Yönetici Özgeçmişi Örnek Şablonu

Yönetici Özgeçmişi Örnek Şablonu
Bir yönetici pozisyonu için başvuruyorsanız, büyük olasılıkla çok fazla ayrıntıya izin veren bir özgeçmişe ihtiyacınız olacaktır. Bu iki sayfalık şablon, deneyim ve becerilerinizi kalabalıktan ayırmak için size bol bol alan ve bölüm sunuyor.

Çekirdek yetkinlikler, kariyer özeti, iş deneyimi, eğitim ve üyelikler ekleyin. Unutmayın, istemediğiniz bölümleri kaldırabilir veya devam ettirmeyi daha kısa tutabilirsiniz.

İş Aramanızda Şansın En İyisi
Şimdi bu ücretsiz Microsoft Word özgeçmiş şablonlarına sahip olduğunuza göre, bu mükemmel konumu elde etmek için bir adım daha yakınsınız.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 605 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" 20 Ücretsiz Özgeçmiş Şablonu konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere 20 Ücretsiz Özgeçmiş Şablonu ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda 20 Ücretsiz Özgeçmiş Şablonu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "