2017 Yılının En İyi VPN Hizmet Sağlayıcıları

2017 Yılının En İyi VPN Hizmet Sağlayıcıları

Gizliliği ön plana alarak web'e göz atmak ve streaming medyaya erişmek istiyorsanız size gereken VPN sağlayıcılarıdır. Bu hizmetler indirdiğiniz dosyalarınızı, yüklemelerinizi, e-postalarınızı, iletilerinizi şifreleyecek ve izlenemeyecek şekilde IP adresinizi de değiştirecektir.

VPN hızları hakkında not: VPN'inizi kullanırken internet hızınız yüzde 75'e kadar düşer. Ücretsiz veya daha düşük kalitede VPN'ler için 2 ila 4 Mbps'lik VPN hızları yaygındır. Saniyede 5 Mbps hız vpn için iyidir. 15 Mbps'den fazla VPN hızları mükemmel olarak kabul edebiliriz.

1. IPVanish

ipvanish

IPVanish, dünya üzerindeki tüm kıtalarda 750'den fazla sunucusu bulunan bir üst düzey VPN hizmetidir. 3. tarafları kullanan çoğu VPN servis sağlayıcıdan farklı olarak IPVanish, donanım, yazılım ve ağının yüzde yüzünü kendi bünyesinde barındırır ve işletir. Bu hizmet aynı zamanda, her VPN planında, bir ağ öldürme anahtarı ve bir SOCKS5 proxy gibi en çok aranan bazı uygulama özelliklerini sağlar.

IPVanish müşterilerinin verilerini veya çevrimiçi etkinliklerini kaydetmeyeceğini taahhüt ederken, şirket ABD'de olup, PATRIOT Yasası soruşturmalarına açık hale getirmektedir. Buna rağmen, ABD zorunlu veri toplama yasalarını koymaz. Yani, IPVanish gerçekten sıfır veri topladığı sürece, kanun karşısında kullanıcıları korumaya hazırdırlar.

IPVanish 60'dan fazla ülkede sunucularla büyük bir uluslararası varlığı var. İstediğiniz kadar bu sunucular arasında geçiş yapabilirsiniz ve hatta torrenting için bazılarını kullanabilirsiniz. IPVanish, OpenVPN, PPTP ve L2TP protokolleri yoluyla bağlantıları destekler. Aynı zamanda 5 eşzamanlı VPN bağlantısına olanak tanır ve bu sayede bir cihazın gizliliğini başka bir cihazdan asla fedakarlık etmenize gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Maliyet: Ne sıklıkta ödeme yapmak istediğinize bağlı olarak üç fiyatlandırma seçeneğiniz vardır. En ucuz IPVanish planı aylık ücreti 6,49 $ / ay olmak üzere bir kerede 77,99 dolara tam bir yıllık ücret istiyor. Bir defada 26.99 dolar ücret ile üç aylık hizmet alabilirsiniz, aylık maliyeti ay başına 8.99 dolara olur. Ancak, herhangi bir taahhüdü olmaksızın aylık olarak abone olmak isterseniz ayda 10 ABD doları olacaktır.

2. PureVPN

purevpn

PureVPN size 140'dan fazla ülkede 750'den fazla sunucu vasıtasıyla VPN erişimi sağlıyor ve gizlilik politikalarına göre trafik kayıtlarını maksimum anonimlik ile muhafaza ediyor. Windows, Mac, Android, iOS ve Chrome kullanıcıları ile uyumlu çalışır ve hesabınızı aynı anda en çok beş cihazda kullanmanıza izin verir.

Diğer VPN hizmetleri gibi PureVPN de ödeme planınıza bakılmaksızın, sınırsız sunucu anahtarlamasını ve herhangi bir sunucuya herhangi bir rezervasyon yapılmadan erişilmesini destekler. Ayrıca, VPN bağlantısı kesilirse tüm bağlantı kesilir, böyle bir kapatma anahtarı vardır.

Ayrıca, normal ağ bağlantınızı diğer şeyler için kullanırken, web alışkanlıklarınızın belirli bölümlerinde şifreleme yapmanız için yararlı olan VPN tünelini de ayırabilirsiniz.

Bahsedilmesi gereken benzersiz başka bir şey ise, Windows masaüstünüzü veya dizüstü bilgisayarınızı sanal bir yönlendiriciye "dönüştüren" sağlayan Sanal Yöneltici özelliğidir. Böylece, VPN ihtiyaçları için 10'a kadar cihaz bağlanabilir.

Maliyet: PureVPN çoğu sağlayıcıdan çok daha uygun fiyatlıdır ve hediye kartları, Alipay, PayPal, Bitpay ve benzeri çok sayıda ödeme seçeneği sunar. En ucuz ödeme planı, toplam 70 ABD doları ile aylık 2,95 ABD dolara denk gelen 2 yıllık plan. Veya, aylık 8.95 dolara eşit olanı altı aylık bir plan da satın alınabilir yada aylık 10.95 dolara bir aylık ödeme yapabilirsiniz.

3. NordVPN

nordvpn

NordVPN benzersiz bir VPN hizmetidir, çünkü tüm trafiği iki kez şifreler ve "sektörde en sıkı güvenlik" ağı olduğunu iddia eder. Ayrıca, bilgilerinizin açık olmadığından emin olmak için, VPN bağlantısı kesilirse sizi otomatik olarak internete bağlayabilen bir kayıt defteri yoklama ve sıkı bir kapatma anahtarı vardır.

Bu VPN şirketi tarafından desteklenen diğer bazı önemli özellikler, bir DNS sızıntı çözücü, 50'den fazla ülkedeki sunucular, P2P trafiğinin bant genişliği sınırlamaları ve ayrılmış IP adresleri.

NordVPN hesabınızı aynı anda altı cihazda kullanabilirsiniz; bu, çoğu VPN servisinin desteklediğinden daha fazlasını sunar. VPN, Windows, Mac, Linux, BlackBerry, iPhone ve Android de dahil olmak üzere birçok cihazda kullanılabilir.

Maliyet: NordVPN'yi aylık olarak abone olmak, ayda 11,95 ABD Dolarına mal olur. Bununla birlikte, sırasıyla 42,00 $ veya 69,00 $ için altı ya da on iki ay satın alırsanız, aylık 7,00 $ / ay ya da 5,75 / ay daha ucuza alabilirsiniz. 30 günlük para iadesi garantisi ve ücretsiz deneme seçeneği var. NordVPN'yi Bitcoin, PayPal, kredi kartı, Mint ve diğer yöntemlerle ödeyebilirsiniz.

4. Speedify

spedify

İnternet trafiğinizi hızlandırmak ve şifrelemek için Windows, Mac, Android ve iOS ile işleri hızlandırın. Yazılımı tüm bu aygıtlara yükleyebilir ve istediğiniz sıklıkla kullanabilirsiniz ancak yalnızca ikisi VPN hesabınızı aynı anda kullanabilir.

Speedify hakkında oldukça hoşunuza gidecek bir şey, hesap bile açmadan ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Yazılımı yüklediğiniz andan itibaren anında bir VPN'in arkasında hemen korunursunuz ve bir sunucunun değiştirilmesi, şifrelemenin açılması ve kapatılması, aylık veya günlük limitlerin ayarlanması ve en hızlı sunucuyla kolayca bağlantı kurma gibi bir kullanıcının yapabileceği her şeyi yapabilirsiniz.

Birçok sunucu, Speedify tarafından desteklenmektedir. Brezilya, İtalya, Hong Kong, Japonya, Belçika ve Seattle, Atlanta, Newark ve NYC gibi ABD'deki konumlarda VPN sunucuları bulunmaktadır. Bazıları BitTorrent trafiği için bile mükemmeldir ve P2P sunucularını bulmak bu program aracılığıyla bir düğmeyi açmak kadar kolaydır.

Ağınız 150 Mbps kadar yüksek hızları destekliyorsa, Speedify bunu eşleştirebilir; bu, çok sayıda ücretsiz VPN'in bu tür yüksek indirme hızlarını desteklemediğini göz önüne alındığında şaşırtıcıdır.

Maliyet: Speedify, VPN yoluyla aktarılan ilk 1 GB veri için ücretsiz olarak servislerini kullanmanızı sağlar. Sınırsız VPN verileri için ayda 8,99 ABD Doları veya 12 ay için 49,99 ABD Doları ödeyebilirsiniz (aylık 4.17 ABD dolarıdır). Speedify'i satın almak için PayPal'ı veya bir kredi kartını kullanabilirsiniz.

5. VyprVPN by Golden Frog

VyprVPN by Golden Frog

VyprVPN, altı kıtayı kapsayan 700'in üzerinde sunucu ile kaliteli bir VPN hizmetidir. Bazı VPN hizmetlerinin aksine, herhangi bir indirme veya sunucu anahtarlama kapağı bulamazsınız.

Bahamalar'da ve İsviçre'de kurulu bir offshore şirket olarak VyprVPN sunucu günlüklerinin ABD PATRİOT Yasası kapsamında incelenmesi olasılığı düşüktür. VyprVPN, tescilli Bukalemun teknolojisi nedeniyle Çin'deki gibi yüksek sansür kontrollerini yendiğini iddia ediyor.

Ayrıca, VyprDNS hizmeti kullanıcılarına şifrelenmiş temiz bir DNS sağlar.

VyprVPN ayrıca OpenVPN, L2TP / IPsec ve PPTP protokollerini, bir NAT güvenlik duvarı ve 7 gün 24 saat destekler. IPad'ler ve Android cihazları olan kullanıcılar, VyprVPN mobil VPN uygulamalarını kesinlikle beğenecektir.

Maliyet: Bir kredi kartına gerek duymadan kullanabilceğiniz 500 MB ücretsiz deneme sürümü var. Aksi takdirde, her ay VyprVPN için aylık 9,95 ABD doları ödeyebilirsiniz (veya ayda 5,00 dolara indirmek için bir kerede yıllık satın alın). Buna ek olarak, bir defada beş cihaza kadar hesabınızı kullanmanıza olanak tanıyan bir aylık 12,95 ABD doları (veya yıllık olarak fatura edilen ayda 6,67 ABD Doları) bir Premium planı vardır. VyprVPN için bir kredi kartı, PayPal veya Alipay ile ödeme yapabilirsiniz.

6. Avast SecureLine VPN

avast vpn

Avast son derece popüler antivirüs programı ile tanınır ve hatta bilgisayarları kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyan ücretsiz bir antivirüs sunar. Bu durumda, internet trafiğini şifrelemek ve güvenliğini sağlamak için bir VPN hizmetine sahip olmasına şaşırmamak gerekir.

Bu VPN hizmeti ile desteklenen sunucu konumlarından bazıları Avustralya, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Meksika, Rusya, birkaç ABD eyaleti, Türkiye, İngiltere ve Polonya'dır.

Desteklenen sunucuların çeşitliliği nedeniyle, çevrimiçi video akışını gerçekleştirirken veya belirli web sitelerine erişirken sıklıkla görülen konuma dayalı kısıtlamaları atlamak kolay. Ayrıca, P2P trafiği bazılarında desteklenmektedir.

Yazılım, Windows, Mac, Android ve iOS platformları için kullanılabilir. OpenSSL sertifika kimlik doğrulaması ile AES 256-bit şifreleme kullanır ve internette gezinirken reklamları görüntülemez. Avast, SecureLine abonelerinin katıldığı çevrimiçi etkinlikleri takip etmez.

Maliyet: Avast'ın VPN hizmetinin 7 günlük deneme süresinin dolmasından sonra ay ve yıl abonelik almanız gerekiyor. Aylık maliyet 7.99 $ iken bir yıllık ödeme 59.99 $ olan planı ayda 5.00 $ civarında. Aylık eşdeğeri yaklaşık 4.60 $ 'a düşürmek için önümüzdeki iki yıl boyunca 109.99 ABD doları ödeyerek veya $ 4.44 / ay (üç yıllık için $ 159.99 ödediğinizde) için maliyeti düşürün.

SecureLine'ı birden fazla bilgisayarda kullanmak, bu ek cihazları için ödeme daha ucuza gelir. Örneğin, bir yıl için bir PC için ödeme 59,99 dolar, ve yanına sadece iki ek bilgisayar eklemek için, sadece yılda on dolar artırıyor.

Bu VPN hizmetini satın almak için bir kredi kartı veya PayPal hesabı kullanmanız gerekir.

7. TunnelBear VPN

TunnelBear VPN

TunnelBear felsefi nedenlerle ilginç bir Kanadalı VPN hizmetidir. Birincisi, "kullanıcı günlüğünün kötü" olduğuna ve bu kurulumun ve günlük kullanımın mümkün olduğunca kolay ve otomatik olması gerektiğine inanıyorlar.

İlk vaatlerini yerine getirmek için, TunnelBear, ücretsiz ve ücretli olarak tüm kullanıcıları için günlük kaydı olmayan bir politika benimsiyor. Sitelerini ziyaret edenlerin IP adreslerini toplamıyorlar ya da Abonelerin TunnelBear ile bağladıkları uygulamalar, hizmetler veya web siteleri hakkında bilgi depolamıyorlar.

İkinci politikalarına gelince, Tunnelbear, VPN yazılımını kurulumu ve kullanımı normal kullanıcılar için kolay ve korkutucu olmayan çok basit arayüzler ve otomatik ayarlar (elbette sevimli ayılarla süslenmiş) kullanmaktadır.

TunnelBear, kullanıcıların ek gizlilik koruması için yararlı bulacakları ilginç bazı teknik özellikler de sunmaktadır:

  • Vigilant Mode, Wi-Fi veya VPN bağlantınız düşme ihtimaline karşı bir koruma niteliğindedir. Bağlantı geri yüklenene kadar program trafiği engelleyebilir.
  • Hangisinin seçileceğinden emin değilseniz, en yakın VPN sunucusu sizi TunnelBear hizmetine bağlar.
  • TunnelBear bilgisayarınızla başlayacağından başlangıçta tekrar bağlanmanız konusunda endişelenmeniz gerekmiyor.
  • Intellibear, diğer sitelerde no-VPN ile gezinirken özel olmasını istediğiniz web sitelerine seçmeli olarak VPN ile girmenizi sağlar
  • Maul Trackers, sinyalinizi şimdiye kadar gören bilinen tracker'ların kara listeye alınmasını sunuyor.

TunnelBear'ın hız performansı, bir VPN hizmeti için oldukça iyi olan 6-9 Mbps aralığındadır. PPTP'yi destekler ve 15'den fazla ülkede sunuculara sahiptir ve uygulamalar masaüstü ve mobil cihazlar için kullanılabilir.

Maliyet: Ücretsiz plan her ay 500 MB veri, TunnelBear Giant ve Grizzly sınırsız veri sunuyor. Giant planını seçerseniz ayda  9.99 $ ödersiniz, Grizzly planı ise aylık 4.17 $.

Kredi kartı ve Bitcoin, desteklenen ödeme seçenekleridir.

8. Norton WiFi Privacy VPN

Norton WiFi Privacy VPN

Yeni başlayanlar için, Norton WiFi Privacy internet aktivitenizi takip etmez veya saklamaz ve trafiğinizi meraklı gözlerden gizlemek için VPN'leriyle banka düzeyinde şifreleme sağlar. Bu özellikler, aylık 3,33 ABD Doları kadar düşük bir ücret karşılığında 1 yıl kullanılabilir.

Norton WiFi Privacy VPN'yi, ödemeyi seçtiğinize bağlı olarak bir, beş veya on cihazda aynı anda istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. MacOS, Windows, Android ve iOS desteklenir.

Maliyet: Norton'un VPN hizmetini tek bir cihazda bir kerede kullanmak, ayda 4,99 dolar veya bir yıl boyunca almak için 39,99 dolar (aylık maliyeti 3,33 dolara) yapar. Beş ya da on cihaz için ödeme yapmak isterseniz fiyatlar farklıdır; 5 cihaz için aylık 7,99 ABD Doları, 10 cihaz için aylık 9,99 ABD doları / ay.

Kullanılabilir bir deneme sürümü yok. Norton WiFi Privacy bir kredi kartı veya PayPal hesabı ile satın alınabilir.

9. Visit HideMyAss! (HMA) VPN

Visit HideMyAss! (HMA) VPN

HMA, bazıları tarafından en kolay ve en kullanıcı dostu VPN olarak düşünülen İngiltere merkezli VPN hizmetidir. Onların şöhreti bir Sony korsanının 2011 FBI soruşturmasıyla biraz da gölgelenirken (HMA, şüpheli Cody Kretsinger'ın çevrimiçi zaman çizelgelerinin kayıtlarını açıkladı), pek çok kullanıcı hala kendi özel taramalarında HMA kullanmaya devam ediyor.

İpucu: Sizin hakkınızda neyin saklandığı konusunda bilgi edinmek için kayıt ilkelerini okuyun.

HMA, neredeyse her ülkede 800'den fazla sunucunun bulunduğu muazzam bir havuza sahiptir ve bu da pek çok yerde coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişimi açar. Ayrıca, VPN yazılımı, en geniş müşteri yelpazesini daha da desteklemek için çeşitli dillere tercüme edilmiştir.

HideMyAss, IP adreslerini döndürme, hız kılavuzları ve son derece kullanışlı bir istemci aracı gibi bazı değişken özellikler de sunar. HMA ayrıca yeni başlayanlar için kurulumu çok kolaydır.

HMA, tabii ki PPTP, L2TP, IPSec ve OpenVPN protokolleri gibi ortak VPN özelliklerini desteklemektedir.

Not: Bir dosya paylaşımcısıysanız, HMA sizin için değildir.

Maliyet: HMA aylık 11.52 $ / yıl veya yıllık 78.66 $ / ay (ayda 6.55 $) 'dır. Ayrıca, aylık 8.33 $ 'a ulaşan 49.99 dolarlık altı aylık bir seçeneğe sahipler.

Bir hediye kartı veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

10. Cryptostorm VPN

Cryptostorm VPN

Cryptostorm, Dosya Paylaşımcıları, gizlilik severleri ve karanlık web'de gezinen insanlar için kesinlikle en çok tercih edilen VPN'dir.

Bu hizmet İzlanda ve Kanada'da kurulu olup, ABD Patriot Yasası ve diğer gözetim alanlarının erişimine karşı direniyor. Cryptostorm, bir veritabanı veya trafik kaydı tutmadığı için, şirket kullanıcı verilerini serbest bırakmaya zorlanmış olsa bile sizin hakkınızda açıklayacak bir şey yoktur.

Büyük fark, Cryptostorm'un DNS sızıntılarını taktiğidir. Çoğu VPN, yetkililerin sizi izlemesini engellemek için ekstra yol kat etmemektedir. Cryptostorm, gizlenmiş haldeyken kaynak konumunuzdan hiçbir DNS ipucunun alınmamasını sağlamak için özel bir DNS yardımcı programı kullanmaktadır.

Maliyet: Dönemin uzunluğuna ve ödemeyi nasıl seçtiğinize bağlı olarak, aylık 4 ila 8 ABD Doları'dır. Örneğin, bir defada bir hafta (1.86 ABD Doları) ödeme yaparsanız, bir ay boyunca bu ay için toplam 7.44 ABD doları olur; Aynı anda iki yıl için (94 $) ödeme yaparsanız, bu aylık eş değeri 3.92 dolara düşürür.

Cryptostorm VPN, Bitcoins, Stripe ve PayPal'ı ödeme olarak kabul eder ve para birimi yerine belirteç kullanımı yoluyla erişim izni verir. Bu simge tabanlı ödeme yaklaşımı, müşterilerinin kimliğine daha fazla gizlilik katmaktadır.

11. IPVanish VPN

IPVanish VPN

IPVanish birçok kişi tarafından önerilir. Sadece nüfuzlu ülkelerdeki insanlar için L2TP protokolüne sahip olmakla kalmaz, IPVanish için hızlar genellikle 10 Mbps'in üzerindedir. Bu hizmet aynı zamanda beş cihaza kadar eş zamanlı bağlantıları desteklemektedir, bu nedenle Windows PC'niz ve iPad'iniz aynı anda şifrelenebilir.

IPVanish müşterilerinin verilerini veya çevrimiçi etkinliklerini kaydetmeyeceğini taahhüt ederken, şirketin ABD'de ofisleri bulunuyor. Bu ne yazık ki, onları PATRİOT Yasası soruşturmasına açıyor. Bununla birlikte, hizmet kullanıcı dostu bir şekilde mükemmel hızlar sağlar.

IPVanish 60'dan fazla ülkede sunucularla büyük bir uluslararası varlığı var. İstediğiniz kadar bu sunucular arasında geçiş yapabilirsiniz ve hatta torrenting için bazılarını kullanabilirsiniz. IPVanish da OpenVPN, PPTP ve L2TP'yi destekler.

Maliyet: Ne sıklıkta ödeme yapmak istediğinize bağlı olarak üç fiyatlandırma seçeneğiniz vardır. Aylık olarak abone olmak için ayda 10 $ 'a mal olur. Bir defada 26.99 dolar ile 3 aylık abonelik alabilirsiniz, aylık maliyet ay başına 8.99 dolara iner. En ucuz IPVanish planı, aylık eşdeğerinin 6.49 $ olması için tam bir yıllık bir kereye mahsus olmak üzere 77.99 $ 'a satın alınmaktır.

Kredi Kartı, PayPal, Bitcoin, Alipay, POLi, EPS, IDEAL, Giropay, SOFORT Bankacılık ve daha pek çok şey IPVanish'a abone olabilmeniz için birçok yol sunar.

12. Private Internet Access (PIA) VPN

Private Internet Access (PIA) VPN

Özel İnternet Erişimi (PIA), özellikle anonim olarak torrent yapmak veya bölgeye kısıtlı web sitelerinin kilidini açmak isteyen insanlar için övülen harika bir VPN hizmetidir. PIA, aynı anda beş kişiye kadar çok sayıda platform üzerinde çalışan çok yönlü bir hizmettir.

PIA'nın özellikle ilginç bir gizlilik özelliği paylaşılan IP adresleridir. PIA'ya giriş yaparken birden fazla aboneye aynı IP adresleri atanacağından, yetkililerin bireysel dosya aktarımlarını servisteki herhangi bir şahsa eşleştirmesi imkansız hale getirir.

Ayrıca, telefonunuza veya bilgisayarınıza sızan istenmeyen bağlantıların durdurulması ve ayrıca VPN devre dışı kalındığında otomatik bağlantı kesme özelliği, bilgisayar korsanlarının ve yetkililerin sızıntılarını gizleme, sınırsız bant genişliği, trafik kayıtları hızlı olmama gibi hizmetlerde bir güvenlik duvarı da bulunmaktadır. Kurulum ve basit sunucu değiştirme.

Maliyet: PIA'nın planları yalnızca, nasıl ödemek istediğinize bağlı olarak farklılık gösterir. Bir kereye mahsus olmak üzere yıllık ödemeniz aylık 3,33 dolar (ancak önünüzde 39,95 dolar ödemek zorundasınız) yapacaktır. Alternatif olarak, altı aylık ödeme ile aylık 5,99 $ / ay veya tek aylık 6,95 $ VPN satın alabilirsiniz.

PayPal, Amazon Pay, Bitcoin, Nane, kredi kartı, Shapeshift, CashU veya OKPAY ile kontrol edebilirsiniz.

13. VikingVPN

VikingVPN

Viking VPN, rakiplerinden daha fazla ücret alan küçük bir ABD şirketi. Fakat karşılığında çok hızlı şifrelenmiş bağlantılar sunuyor ve trafik aktivitelerine giriş yapmamayı taahhüt ediyorlar.

Ayrıca, zararlı trafik casusluklarını önlemek için birden çok kullanıcıya tek bir adres vererek PIA gibi paylaşılan IP adresi işlevini de kullanıyorlar. Hatalı trafik üretir, dolayısıyla çevrimiçi yaptığınız şeyi anonimleştirir.

ABD'deki yerlerine ek olarak, sunucular Hollanda, Romanya ve dünyanın başka yerlerinde de bulunmaktadır.

VikingVPN'yi Windows, MacOS, Linux, Android, iOS ve diğer platformlarda kullanabilirsiniz.

Maliyet: Aylık olarak ödeniyorsa aylık 14,95 $; 6 aylık plan için ayda 11,95 $ (bir seferde 71,70 dolar öderseniz); Ve yıllık plan için ayda 9,99 $ (her 12 ayda bir 119,88 $ 'a mal olur). VikingVPN ile ücretsiz deneme yoktur, ancak 14 gün para iadesi garantisi vardır. Ödemeler, Dash, Bitcoin veya bir kredi kartı ile yapılabilir.

14. UnoTelly VPN

UnoTelly VPN

UnoTelly VPN, Yunanistan'da başladı ve birçok ülkedeki sunucularla büyük bir çokuluslu şirket haline geldi. En benzersiz özelliklerinden biri, UnoDNS hizmetinde kullanılan dahili ebeveyn kontrol seçenekleri.

UnoTelly bazı bilgiler kaydediyor ancak yalnızca giriş ve çıkış zamanınızı ve o zaman kullandığınız bant genişliğini içeriyor. Bununla birlikte, VPN hizmeti paylaşılan IP adreslerini kullandığından, ziyaret ettiğiniz web sitelerini izleyemezler.

UnoTelly'nin UnoProtector özelliğiyle de kötü amaçlı yazılım ve reklam engelleme elde edersiniz. Bilgisayarınızın tarayıcıda ancak iOS ve Android'de de çalışır.

Hesabınızı bir kerede birden fazla cihazla kullanmanıza izin veren bazı hizmetlerden farklı olarak, UnoTelly, aynı anda aynı ağda çalışıyorlarsa eşzamanlı cihaz kullanımını desteklemektedir.

Maliyet: Burada iki plan var; Premium ve Gold, ancak sadece ikincisi VPN desteklerken diğeri sadece DNS servisidir. UnoTelly Gold, her ay satın alırsanız aylık 7,95 $ tutar, ancak üç ay, altı ay veya bir yıl boyunca satın almak istiyorsanız üç seçenek daha vardır. Bu fiyat sırasıyla 6.95 $ / ay, 6.16 $ / ay ve 4.93 $ / ay (tabii ki her biri tek bir tutarla ödeniyor).

Bu bağlantı aracılığıyla sekiz gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

UnoTelly'ye abone olmak için Bitcoin ve kredi kartları desteklenen ödeme seçenekleridir.

15. WiTopia VPN

WiTopia VPN

WiTopia VPN arenasında saygın bir isim. Bazı kullanıcılar yazılımı yüklemek ve yapılandırmak için sinir bozucu olabileceğini söylese de, 40'ın üzerinde ülkede geniş bir sunucu yelpazesine sahiptir.

WiTopia'da bekleyebileceğiniz hızlar diğer VPN'lere benzer. Sunucularınıza yakınlığınıza bağlı olarak 2 Mbps - 9 Mbps arasında değişirler.

Tarama ve dosya paylaşım alışkanlıklarını gizlemek isteyen herkes için ek güvence olduğu için, WiTopia bilgilerinizin günlüklerini asla kaydetmemeyi, taramamayı, ifşa etmemeyi veya satmamayı taahhüt eder. Bununla birlikte, belirli amaçlar için bazı verilerin bulunduğunun farkında olmalısınız.

WiTopia ayrıca OpenVPN, L2TP / IPsec, Cisco IPsec, PPTP ve 4D Stealth ve sınırsız sunucu değişimi, sınırsız bant genişliği, sınırsız veri aktarımları, sıfır reklamlar, geniş cihaz desteği ve ücretsiz ve güvenli bir DNS hizmeti de desteklemektedir.

Maliyet: Bu VPN hizmeti iki planda sunulmaktadır: personalVPN Pro ve personalVPN Basic, her ikisi de altı ay, bir yıl veya iki yıllık temelde satın alınabilir. Temel plan ayda 3.06 $ / ay iken, üç yılın tümünü üç yıl birlikte satın alırsanız profesyonel plan $ 4.44 / ay'tır. Temel plan aynı zamanda aylık 5,99 $ ödemenizi de sağlar.

Kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz.

16. OverPlay VPN

OverPlay VPN

Bu İngiltere merkezli hizmet kesinlikle bakmaya değer. OverPlay, bu sayfadaki diğer hizmetlerin bazılarının sunucu havuzu boyutlarına sahip değilken, performansı güçlüdür, sınırsız P2P trafiğini desteklemektedir ve ortalama 6 Mbps'lik indirme hızını desteklemektedir.

OverPlay ile, engellenen web sitelerine erişmek veya web'e anonim olarak göz atmak için dünyanın dört bir yanındaki 50'den fazla ülkedeki sunuculara anında erişebilirsiniz. Windows, macOS, Android ve iOS ile çalışır.

Ayrıca OverPlay'i OpenVPN desteğiyle manuel olarak kurabilirsiniz; bu, tüm ağınızın bir yönlendirici aracılığıyla VPN'ye erişmesini istiyorsanız kullanışlıdır.

İşte OverPlay'in en önemli özelliklerinden bazılarına hızlı bir özet: trafik kaydı yok, sınırsız sunucu değişimi, sınırsız bant genişliği, PPTP ve L2TP desteği ve askeri sınıf şifreleme.

Maliyet: Aylık $ 9,95 veya aylık 8,33 $ gelen ödemeye ile yıllık 99,95 dolara bir kereye mahsus bir ödeme yapın.

OverPlay, kredi kartı veya PayPal ile satın alınabilir.

17. Boxpn

boxvpn

Boxpn, özellikle diğer VPN'lere kıyasla çok hızlı bazı hızlar üretir. 7 Mpbs'yi aştığı söyleniyor. Sunucular Paris, Sydney, Dublin, Montreal ve Panama gibi çeşitli yerlerde bulunur.

Boxpn'ın ana şirketi Türkiye dışında kurulu ve ABD'li PATRİOT Yasası'nın erişiminden uzak tutmaya yardımcı oluyor. Şirket ayrıca, P2P dosya paylaşımına katılan kişilere özellikle rahatlatıcı herhangi bir istemci etkinliğini kaydetmemeyi taahhüt ediyor.

Veri günlüğü hakkında söylediklerini aşağıda bulabilirsiniz: ASLA ağımızdaki çevrimiçi aktivite günlüklerini veya bireysel kullanıcı faaliyetleri hakkındaki özel bilgileri saklamayız. Ödemelerle ilgili bilgiler, ödeme işlemci yönetmeliklerine göre kaydedilebilir.

Boxpn, sınırsız veri aktarımları, para iadesi garantisi ve sınırsız sunucu değişimi sunmaları nedeniyle bu listede yer alan diğer bazı servislere benzer. Ayrıca, OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP, 2048 bitlik şifreleme, hesap başına eşzamanlı üç bağlantı ve mobil cihazları da destekliyorlar.

Maliyet: Boxpn bir defada 35.88 dolar karşılığında satın alınırsa en ucuzu; Aylık maliyet sadece ayda 2.99 $ 'dır. Bir seferde üç ay süreyle satın alırsanız, bu aylık fiyat aylık 6.66 dolara, aylık fiyatı 9.99 dolara yükselir.

Boxpn'i satın almak için kullanılan ödeme seçenekleri arasında PayPal, kredi kartı, Bitcoin, Perfect Money ve Global Payments bulunmaktadır.

18. StrongVPN

StrongVPN

StrongVPN diğer bazı seçeneklerden daha pahalı, ancak Asya'daki ve Pacific Rim, StrongVPN'nin rakiplerine oranla çok iyi performans gösterdiğini söylüyor.

Bu VPN hizmeti, 20'den fazla ülkede 40'tan fazla şehirde sunucuları vardır. PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN ve IPSec protokollerini destekler.

Hesabınızı aynı anda en çok beş cihazda kullanabilirsiniz. Android, iOS, Windows ve macOS desteklenir.

Gizlilik ilkelerine göre, StrongVPN, VPN ağında kullanılan herhangi bir trafiği toplamaz veya günlüğe kaydetmez.

Maliyet: Beş günlük para iadesi garantisi ile StrongVPN aylık olarak 10 $ veya yılda 70 $ (aylık 5.83 $) karşılığında satın alınabilir. PayPal, Bitcoin, Alipay veya bir kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

19. Kepard VPN

Kepard VPN

Kepard, tüm büyük telefonlar ve bilgisayarlarla çalışan başka bir VPN hizmetidir ve yılda sadece 3.50 $ / ay fiyatla oldukça ucuzdur. Bununla birlikte, iki konumdan aynı anda bağlanabilir, sınırsız sayıda veri yükleyebilir / indirebilir ve hatta bazı sunucular üzerinden torrent yapabilirsiniz.

Bu hizmet hakkında hoş bir şey, bağlantısız bir VPN bağlantısını otomatik olarak algılar ve hemen bağlanmanızı ister. Ayrıca, VPN'ye bağlanmak ve bağlantısını kesmek son derece kolaydır.

Kepard, NAT güvenlik duvarı, 256 bitlik şifreleme ve OpenVPN, PPTP ve L2TP desteği gibi diğer yaygın VPN özelliklerini içeriyor.

Bu VPN hizmeti, e-posta adresiniz, kayıt bilgileriniz ve zaman damgalarınız da dahil olmak üzere kullanıcı günlüklerini üç günlüğüne tutar.

Maliyet: Bir yıl boyunca Kepard'ı (42.00 $ için) al ve her ay sadece 3.50 dolara ödeyeceksin, her ayda 7.00 dolar ödemekten daha ucuzdur. Her üç ayda bir $ 16.00 ödemeyi / ayda 5.33 $ karşılığında yapabilirsiniz.

Kepard'ı satın almak için bir kredi kartı veya PayPal hesabı gerekir.

20. ZenVPN

zenvpn

ZenVPN, haftalık olarak satın alınabilir ve Brezilya, Danimarka, ABD, Romanya, Hindistan, Norveç ve Hollanda da dahil olmak üzere dünya çapında 30'dan fazla yerde bulunabilen sunucuları vardır.

ZenVPN'ye göre: Çevrimiçi faaliyetlerinizi incelemiyoruz ve bunlarla ilgili herhangi bir kayıt tutmuyoruz.

Kurulum süper kolay çünkü birkaç tıklamadan sonra tüm İnternet verilerinizi şifrelemek için VPN'yi kullanmaya hazırsınız.

Bu VPN hizmeti, P2P trafiğini engellemiyor veya sınırlamıyor; bu da, istediğiniz kadar torrent edebiliyor ve asla cezalandırılamayacağınız anlamına geliyor. Bununla birlikte, bir VPN kullanıp kullanmadığınıza bakılmaksızın telif hakkıyla korunan verilerin torrentlenmesi çoğu ülke için hala yasadışı olduğunu unutmayın.

Not: Çoğu VPN sağlayıcılarının (hatta ZenVPN'nin Sınırsız planının) aksine, ücretsiz ve Standart ZenVPN planları günlük trafiğinizi 5 GB ile sınırladığının farkında olmak önemlidir. Bununla birlikte, bu listeye eklendi, çünkü haftalık ödeme seçeneği bazıları tarafından tercih edilebilir ve VPN torrentleri her zaman sağlayıcılar tarafından kolayca kabul edilmez.

Maliyet: Her 7 günde bir fatura edilmesi durumunda haftalık bazda 2.95 $ 'a ZenVPN'e abone olabilir; bu da aylık 11.80 $' a eşdeğerdir. Başka bir seçenek sadece 5,95 $ / ay için bir seferde bir ay satın almaktır. Üçüncü seçenek ise ayda 4.16 $ 'lık bir fiyatla bir kereye mahsus bir yıl (49.95 ABD Doları) satın almaktır. Sınırsız seçenek daha pahalı, 9,95 $ / ay veya $ 7,96 / ay ise tüm yıl için 95,50 $ ödeme yaparsınız.

Bitcoin, PayPal ve bir kredi kartı kabul edilebilir ödeme yöntemidir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1815 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" 2017 Yılının En İyi VPN Hizmet Sağlayıcıları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere 2017 Yılının En İyi VPN Hizmet Sağlayıcıları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2017 Yılının En İyi VPN Hizmet Sağlayıcıları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın