2018'in En İyi PDF Editörleri

2018'in En İyi PDF Editörleri

Tüm PDF ihtiyaçlarınız için Adobe Acrobat alternatifleri. PDF belgeleri bilgi paylaşmanın harika bir yoludur. Onları düzenlemek maalesef çok farklı bir hikaye. bu yazıda ücretli veya ücretsiz en iyi PDF editörlerini listeledik.

Microsoft Word ve benzeri kelime işlemcileri, PDF'leri basit değişikliklere izin vermek için içe aktarabilir, ancak bu da gerçek bir PDF düzenlemesi değildir. Word, değişiklik yapmanıza izin vermek için PDF'yi kendi daha sınırlı dahili biçimine dönüştürmelidir ve işiniz bittiğinde geri dönüştürün. Bu sadece düzenleme seçeneklerinizi sınırlamakla kalmaz, tüm bu dönüşümler belgeden işlevselliği kaldırabilir veya göründüğü şekli değiştirebilir.

Belgenizin üzerinde tam kontrol sahibi olmak istiyorsanız, biçimi anlayan uzman bir PDF editörü kullanmalısınız. İçeriği doğrudan düzenlemenize olanak tanır ve PDF'nin kullanıma sunduğu tüm özelliklere tam erişim sağlar.

İyi bir ücretsiz editör, sıradan kullanıcılar için yeterli olabilir, ancak talep ettiğiniz birçok özellik varsa, öncelikle ücretli sürümleri seçmemizi öneririz. Belgeleri dönüştürme, OCR, düzenleme ve güvenlikğe kadar, çok daha fazlası ve bunları test etmenize izin vermek için sınırsız ücretsiz denemeler sağlar.

Ayrıca en iyi ücretsiz PDF editörünü de listeye ekledik.

​Foxit PhantomPDF

1. Foxit PhantomPDF

PDF oluşturma, düzenleme ve görüntüleme.

 • Geniş özellik seti
 • Güçlü belge yönetimi teknolojisi
 • OCR desteği

Foxit muhtemelen ücretsiz PDF okuyucu için PC'de en iyi bilinen program. Ancak şirket, PhantomPDF adında kaliteli bir PDF editörü de üretiyor.

Paket, PDF oluşturma, Chrome, Firefox, Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve Visio'dan belge oluşturma, görüntülerin birleştirilmesi, pano içeriğinin kullanılması ve hemen her türlü Windows uygulamasından pdf belge basılması gibi araçlarla mükemmel bir performans sergiliyor.
Kapsamlı bir PDF okuyucu, beklediğiniz tüm özellikleri destekler: çoklu sekmeli tarama, yan yana karşılaştırmalar, sayfa küçük resim gezinme, yer imleri ve yorumlar içeren akıllı arama araçları ve maksimum kullanılabilirlik için dokunmatik ekran desteği.

PhantomPDF belgeyi düzenleyebilir, metne not ekleyebilir ve yeniden biçimlendirmek, görüntüleri düzenlemek ve değiştirmek, sayfaları yeniden düzenlemek ve üstbilgileri, altbilgileri, filigranları ve daha fazlasını yönetmeyi sağlar. Ayrıca, OCR ile resimlerden metinler, bağlantılar ve yer imleri için özel eylemler (bir dosya açma, ses çalma) ve katman işlemleri de dahil olmak üzere gelişmiş özellikler ve metinleri dönüştürme seçeneği de ekleniyor.

Daha fazla bilgi edinmek için deneme sürümüne göz atın.

Gaaiho PDF Suite 4

2. Gaaiho PDF Suite 4

Bazı gelişmiş özelliklere sahip çok yönlü bir pdf editörü.

 • Güçlü dönüşüm araçları
 • İş dostu belge işbirliği
 • PDF sürücüsü günlük limitlere sahiptir

Gaaiho PDF Suite 4, üç bağımsız uygulamadan oluşan bir koleksiyon: Gaaiho Doc, güçlü bir PDF editörüdür, Gaaiho PDF Converter, Office ve diğer formatlardan doğrudan PDF'ler oluşturur ve Gaaiho PDF Driver, yazdırabileceğiniz her şeyden PDF'ler oluşturabilen bir sanal yazıcı sürücüsüdür.

Bu, tanıdık bir karışıma benziyor olsa da, bu modüllerde düşünebileceğinizden daha fazlası var. Dönüşüm özelliği, yalnızca tek bir Word veya Excel belgesini içe aktarmaz ve eşdeğer bir PDF çıkarır. Birden fazla dosyayı işleyebilir, isteğe bağlı olarak bunları birleştirebilir veya üst üste koyabilir, filigranları, fontları gömebilir, güvenlik ayarlarını ve daha fazlasını gerçekleştirebilir, hepsi tek bir dönüşüm sürecinde.

Her iki dönüşüm yönünde de OCR desteği var. Görüntü tabanlı bir dokümandan aranabilir, düzenlenebilir bir PDF oluşturmanızı veya bir görüntü kaydetmenizi sağlar.

Gaaiho Doc'un yetenekleri, PDF'lerinizi tamamen yazılabilir bir belgeye dönüştürme yeteneğini içerir, bu da düzenleme işlemlerinin çoğunu başka yerlerden daha kolay hale getirir.

Ekstralar arasında Excel için güçlü destek bulunur. Gaaiho Doc'tan yeni bir çalışma kitabı oluşturma ve aynı LAN'da birden fazla kullanıcının belgeleri tartışması ve birlikte çalışmalarını sağlayan kapsamlı işbirliği araçları gibi.

Standart PDF Driver 24 saatte maksimum sadece 1000 sayfa veya 100 dosya işleyebilir, büyük bir arşivi işlerken potansiyel olarak gerçek bir güçlük. (Başka bir ürünü satın alarak limiti kaldırabilirsiniz).

Gaaiho PDF Suite 4, satın almadan önce sınırsız 30 günlük deneme sağlar.

Nitro Pro

3. Nitro Pro

Güçlü, çok yönlübir PDF editörü, ancak fiyatlara dikkat edin

Kapsamlı PDF oluşturma araçları Bulut depolama entegrasyonu ortalamanın üstünde fiyat etiketi. Nitro Pro, hemen hemen her alanda ihtiyacınız olan işlevselliği ve daha fazlasını sunan kapsamlı bir PDF işleme uygulamasıdır.

Paket, PDF belgeleri oluşturmanın birçok yolunu sunuyor. 300'den fazla kaynak formatını PDF'ye dönüştürebilir, belgeleri doğrudan PDF dosyalarına tarayabilir ve mevcut birden fazla PDF'yi tek bir belgede birleştirebilir. Taranan resimlerden aranabilir PDF'ler oluşturmak için OCR'yi kullanabilir ve e-postaları veya ekleri PDF'ye dönüştürmek için bir Outlook eklentisi kullanabilir.

Basit bir ofis stil şeridi arayüzü, Nitro'nun düzenleme seçeneklerine erişmeyi kolaylaştırır. Metin ekleyebilir, düzenleyebilir veya işaretleyebilir, el yazısı imzaları ekleyebilir, damgaları uygulayabilir, şekiller çizebilir, formları tasarlayabilir ve ekleyebilir, yer imleri ekleyebilir, dosyalar ekleyebilir ve genellikle belgeyi ihtiyaçlarınıza göre dönüştürebilirsiniz.
Güvenlik özellikleri, kelime öbeklerini arama ve redaksiyon, meta verileri kaldırma, parola uygulama ve belgenizi dijital imza ile imzalama özelliğinden farklıdır.

Dropbox, Google Drive, OneDrive ve Box ile akıllı entegrasyon, nerede olursanız olun belgelerinizle çalışmanızı sağlar.
Güvenli belge paylaşımı ve analitik görüntüleme, sorunsuz işbirliğini sağlar.

Nitro Pro, yüksek kaliteli işlevsellik ve kullanıcı dostu kullanım kolaylığı için iyi tasarlanmış bir karışımdır. Burada bir sorun varsa, muhtemelen fiyatıdır. Diğer ürünlerin çoğundan daha pahalı.

PDF-XChange Editör

4. PDF-XChange Editor

Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli PDF düzenleme programı

 • OCR desteği
 • Uzun özellik listesi
 • Düşük fiyat

Çoğu PDF editörü iş kitlesine yöneliktir, muhtemelen hantal, karmaşık ve pahalı olma eğilimi vardır. Bu program birçok çekirdek araçları ile ücretsiz olarak kullanılabilir, kompakt, hızlı ve zengin özelliklere sahiptir.

PDF içeriğini düzenleyebilir ve dönüştürebilir, görüntüleri değiştirebilir ve yeniden düzenleyebilir, metin ekleyebilir, standart damgaları uygulayabilir veya yeni öğeler oluşturabilir, filigranlarla çalışabilir, yer imleri oluşturabilir ve yönetebilir, formları tasarlayabilir, güvenlik ayarlarını özelleştirebilir ve daha birçok özellik...

PDF-XChange Editor, belgeleri etkileşimli hale getirebilir, hatta değerleri hesaplayan veya onaylayan veya özel içeriğe özel JavaScript ekleyen formlar oluşturabilirsiniz.

Muhtemelen en iyi özelliği, yetenekli bir OCR motoru, görüntü tabanlı bir PDF'deki metni tanımlamayı ve onu aranabilir ve seçilebilir hale getirmeyi kolaylaştırır.

Sejda PDF

5. Sejda PDF

Aynı üreticiden çevrimiçi ve masaüstü PDF editörleri

 • Çevrimiçi ve masaüstü sürümleri
 • Geniş ödeme seçenekleri yelpazesi
 • Nispeten basit özellikler

Sejda PDF, hem çevrimiçi PDF editörü hem de masaüstü paketi sunan, her ikisi de sınırlı ücretsiz ve tam özellikli ticari sürümlerde bulunan ilginç bir hizmettir. Paketler düzenleme temellerini kapsamaktadır, ancak rekabet derinliğine sahip değildir. Sejda PDF, formları doldurabilir, ancak, PDF-XChange benzeri dinamik hesaplamalar ve doğrulama ile genişletmek yerine, yenilerini tasarlayamazsınız.

Sejda'nın sunduğu özelliklerden biri, belge düzeyinde PDF işleme araçlarıdır. Birleştirebilir, yeniden düzenleyebilir, dosyaları birleştirme ve bölme, kırpma, filigran uygulama, üstbilgi ve altbilgi ekleme ve tek bir işlemde birden çok belgeye Bates numaralandırma ekleme. Dosyalar kendi cihazınızdan açılabilir veya doğrudan Dropbox ve Google Drive'dan içe aktarılabilir.

Sejda'yı denemek ister misin? Birkaç boyut ve diğer kısıtlamalarla (günde en fazla 200 sayfa, azami dosya boyutu 50 MB), günde üç adet ücretsiz görev yürütebilirsiniz.

Sınırlı özellik seti Sejda PDF'nin herkes için uygun olmayacağı anlamına geliyor, ancak servis temel görevlerini iyi bir şekilde yerine getiriyor ve hem çevrimiçi hem de masaüstü editörleri kullanmak istiyorsanız göz atmaya değer olabilir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1450 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" 2018'in En İyi PDF Editörleri konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere 2018'in En İyi PDF Editörleri ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2018'in En İyi PDF Editörleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "