2018 Yılının En İyi Uygulamaları

2018 Yılının En İyi Uygulamaları

Apple'ın App Store'una ve Google Play Store'a her gün binlerce yeni uygulama ekleniyor. 2018 yılı için, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi en yeni ve harika uygulamalardan bazılarıyla hızlandırmaya değer. Her iOS ve Android kullanıcısının cihazlarında sahip olmak isteyeceği uygulamalar bu yazıda.

iOS ve Android kullanıcıları için zaten iyi bilinen Google Haritalar, Dropbox, Evernote ve diğer popüler uygulamaları değil, aşağıdaki listede farklı ve yeni uygulamaların ilginç bir seçimini sunuyoruz.

İşte bu yıl indirmeyi ve kullanmayı düşünmek isteyeceğiniz en iyi uygulamalardan bazılarını burada bulabilirsiniz.

1. Shabaam

İnsanların her yerde çevrimiçi GIF'leri paylaşmayı sevdiği ve her çeşit GIF yapıcı uygulamayı kullandığı bir sır değildir. Shabaam, kullanıcılara favori GIF'leri bazı ek seslerle harmanlama fırsatı vererek, GIF trendini başka bir seviyeye taşıyan yeni bir platform.
Uygulamanın kapsamlı GIF kitaplığından bir GIF seçin ve daha sonra sesinizi (veya seçtiğiniz herhangi bir sesi) GIF üzerinden kaydedilecek şekilde cihazınızı kullanın. Son ürün çok kısa bir videodur (cihazınıza kaydedebileceğiniz veya diğer uygulamalar aracılığıyla paylaşabileceğiniz ses nedeniyle) .GIF formatında kalamaz.

İndir:

2. Bite

Markette sayısız yemek ve restoran incelemesi uygulaması var ama Bite, hangi yerlerin ve yemeklerin alakasız bilgilere dayanarak denemeye değer olduğunu tahmin etmek için çalışıyor. Genel menülere aralıksız olarak göz atmak ve çok sayıda yararsız inceleme yoluyla gezinmek yerine, Bite, kullanıcılara yüksek kaliteli görüntüler ve gerçekten önemli olan bilgileri sunmaya odaklanıyor.
Bite kullanıcıları deneyimlerini, tat, kalite ve maliyet açısından değerlendirme özelliklerine odaklanan, uygun gözden geçirme seçeneklerini kullanarak denedikleri yemeklerle paylaşmaları için teşvik edilir. Hepsinden iyisi, uygulama, birçok diğer gözden geçirme uygulamasının sahip olduğu dağınıklıklardan yoksun olup, her zaman harika yemekler keşfetmek ve topluma katkıda bulunmak bunda daha kolay.

İndir:

3. Yarn

Yarn, oynamak için harika bir video oyunundan veya okumak için harika bir kitaptan farklı bir şey isteyen mobil kullanıcı içindir. Uygulamada metin mesajı biçiminde anlatılan hikayelerin büyük bir kütüphanesi var.

Bölümler / konuşmalar günlük olarak güncellenir ve kullanıcılar gizem, korku, romantizm, komedi, bilim-kurgu, fantezi ve diğerleri gibi bir dizi kategoriden hikayelerin tadını çıkarabilir. Uygulamanın ücretsiz sürümü oldukça sınırlıdır ancak tüm hikayelere ve özelliklere sınırsız erişim için bir abonelik planına geçebilirsiniz.

İndir:

  • iOS (haftalık, aylık ve yıllık abonelikler ile ücretsizdir)
  • Android (haftalık, aylık ve yıllık abonelikler ile ücretsizdir)

4. Zedge

Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi gerçekten kişiselleştirmek istiyorsanız Zedge, cihazınızın zil seslerini, bildirimlerini ve alarm seslerini kişiselleştirmek için kullanmak istediğiniz uygulama. Uygulama, hem ücretsiz hem de kolay indirilebilen binlerce yüksek kaliteli ses sunuyor.

Belirli bir ses aramak için kategorilere göz atmanız veya arama işlevini kullanmanız yeterlidir. Belirsiz seslerden klasik jinglelara,
kişi listenizdeki her kişi için özel bir zil sesi ayarlayabilirsiniz, böylece kimin aradığını her zaman bilirsiniz.

İndir:

5. Pocket Casts

Harika podcast'leri keşfetmek ve dinlemek istediklerini kolayca yönetmek isteyen podcast dinleyicisi için Pocket Casts kontrol etmeye değer bir premium uygulama. Podcast'leri grafiklere, ağlara ve kategorilere göre tarayın, ardından istediğiniz bölümleri anında oynatmak ve kendi oynatma sıranızı oluşturmak için istediklerinizi ekleyin.

Uygulama sürekli olarak yeni bölümleri kontrol ediyor, böylece her zaman favori şovlarınızdan en son bilgilere erişebilirsiniz. Dinleme deneyiminizi, bir sonraki seçenek, sessizlik düzeltici, bölümler, oynatma kaptanı ve daha fazlası dahil olmak üzere güçlü özelliklerle de kişiselleştirebilirsiniz.

İndir:

6. Calm

Meditasyon yapmayı düşünüyor musunuz? Calm, yeni başlayanlara yönelik, 3 ila 25 dakika arasında değişen kısa, rehberli meditasyon seansları sunan ücretsiz bir uygulamadır. Oturumlar, kaygı azaltma, stres yönetimi, geliştirilmiş uyku, kötü alışkanlıkların kırılması, şükran ve daha birçok şeylerin geliştirilmesi gibi çeşitli konulara odaklanıyor.
Bireysel seanslara ek olarak, daha uzun süreli meditasyon mücadelesiyle ilgilenen kullanıcılar için yüzlerce program mevcuttur. Bir zamanlayıcı ve 30+ yatıştırıcı doğa sesleri ile meditasyon oturumları için bir seçenek de var.

İndir:

7. Fabulous

Fabulous, enerji seviyenizi, zindeliğinizi, uykunuzu ve üretkenliğinizi artırmanıza yardımcı olan inanılmaz eğlenceli ve interaktif alışkanlık uygulamasıdır. Bilimsel olarak kanıtlanmış tekniklerden yola çıkarak, günlük meditasyon, iş, yaratıcılık, egzersiz ve diğer türden kendini tamamlama. Alışkanlıklarınızı 19 gün içinde değiştirmenize yardımcı olacak iyileştirme oturumu.

Zaman içinde alışkanlıklarınızın ilerlemesini geliştirmenize yardımcı olacak ek hedeflerle ufak ufak başlarsınız. Sonunda, sabah, iş ve gündüz rutinleri için ritüelleri yenilemiş olacaksınız.

İndir:

8. Canva

Yeni bir Facebook üstbilgisi fotoğrafı tasarlamanız veya kendi Kindle e-kitabınızı yayınlamak için bir kapak oluşturmak isteyip istemediğinizi anlatan Canva, dakikalar içinde yapmanıza yardımcı olabilecek ücretsiz ve sezgisel grafik tasarım uygulamasıdır.
Uygulamanızı kolay sürükle ve bırak özelliğini kullanarak tasarımınızı özelleştirmeden önce kendi resimlerinizi yükleyin veya premium stok fotoğraflarından ve çizimlerden seçin.

Canva, farklı düzenler, ücretsiz fotoğraflar, yazı tipleri, şekiller, simgeler, çizelgeler, çizgiler, çizimler ile grafiğinizi tam istediğiniz gibi tasarlamak için kullanabileceğiniz ızgaralar ve arka plan seçenekleri sunar. İşiniz bittiğinde, fotoğraf makinenizin rulo / fotoğraf klasörüne yüksek kaliteli bir görüntü olarak kaydedin veya doğrudan favori sosyal uygulamanızla paylaşın.

İndir:

9. Forest by Seekrtech

Üretken olmanız gerekiyor, ancak iPhone'unuzda zaman kaybetmeye karşı koyamıyor musunuz? Forest, her çalışma seansına kendi sanal ormanınızda ekili bir tohumla başlayarak odaklanmanıza motive eden birinci sınıf bir uygulamadır.
Uyguladığınız süre boyunca ağacın büyümesini izlemek ve uygulamadan ağacın ölmesini engelleyen risklerden kaçınmak için uygulamada kalmak zorundasınız.

Uygulamayı daha verimli kullanmak için (ve böylece daha fazla sanal ağaç yetiştirir), daha fazla para kazandığınız, bu sayede uygulamada, gelişmekte olan dünyada gerçek ağaç dikmesine yardımcı olacak bağışlar olarak harcayabilirsiniz.
Bunu başarmak için, ağaçtan yoksullaşan arazileri canlandırarak yoksullaşmış çiftçilerin geçim kaynaklarını geliştirmeye yardım eden, kar amacı gütmeyen Gelecek İçin Ağaçlar ile ortaklık kurmuştur.

İndir:

10. Noisli

İster işinize odaklanın, ister rahatlayın ve uzun bir günün ardından gevşeyin, sakinleştirici ses efektleri, kendinize ulaşmanıza yardımcı olabilir ve Noisli, kendi ses kombinasyonlarınızı oluşturmak için sesleri rahat bir şekilde karıştırmanızı sağlayan bir uygulamadır. Basit,
Minimum arayüz, istediğiniz sesleri seçmenizi ve mükemmel ses ortamı yaratmak için her birinin sesini ayarlamanızı sağlar.

Yağmur, gök gürültülü fırtına, rüzgar, dalga, kuş ve daha fazlası gibi seslerden birini seçin. Zamanlayıcınızı sesiniz için bir isteğe bağlı sönümleme özelliği ile ayarlayın ve kayıtlarınızı tekrar tekrar dinlemek için kaydedin.
Tüm ses kreasyonları da çevrimdışı olarak dinlenebilir, böylece internete bağlı kalma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz!

İndir:

11. Crumblyy

Crumblyy (eski adı Life Hacks) tamamen yeni değil, ama son zamanlarda çok büyük bir şekilde güncellenen bir uygulama. Bu temiz
sezgisel uygulama, kullanıcıların çeşitli ipuçları, püf noktaları ve gerçeklere dayalı stratejilerle bilgilerini geliştirmelerine ve yaşamlarını iyileştirmelerine yardımcı olmak için gıda, sağlıklı, teknoloji ve daha fazlası gibi çeşitli kategorilerde resim kartları sunmaktadır.

Kullanıcılar, diğer uygulama kullanıcılarına yardımcı olmak için günlük hackler için bildirim alabilir.
Daha sonra kaydetmek veya sosyal medyada kolayca paylaşılmak üzere işaretlenir. Hack'ler ayrıca bir kategori seçerek veya belirli bir şey aramak için arama işlevini kullanarak el ile de gezilebilir.

İndir:

12. Files Go

Google's Files Go, Android kullanıcılarının dosyaları daha hızlı bulmasına, yer açmasını ve dosyaları çevrimdışıyken başkalarıyla hızlı bir şekilde paylaşmasına yardımcı olan uygulama dosyası depolama yöneticisi. Eski fotoğrafları hızlıca silmek, çift dosyaları tanımlamak, artık kullanmadığınız uygulamalardan kurtulmak ve hızlı bir şekilde geçmesi gereken her şeyi temizlemek için kullanabilirsiniz.
Bu uygulamayla ilgili en iyi parçalardan biri, dosyaların Apple kullanıcıları için AirDrop özelliğine benzer bir şekilde Android kullanıcıları arasında paylaşılabilmesidir. Files Go kullanan başka bir Android kullanıcısına fiziksel olarak yakın olduğunuz sürece, fotoğrafları, videoları ve diğer dosyaları interneti kullanmadan hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

İndir:

13. Remindee

Remindee, şu anda göz atmakta olduğunuz uygulamadan bağımsız olarak, cihazınızdaki herhangi bir yerden hatırlatıcılar oluşturmanızı sağlayan basit bir küçük uygulamadır.
Paylaşım düğmesine ve ardından bir hatırlatıcı oluşturmak için Bana Hatırlat seçeneğine dokunun. Hatırlatıcınız için istediğiniz tarihi ve saati ayarlayın ve bitti! Hatta, bir metin seçerek, hatırlatıcınız daha uzun bir mesaja veya bilgi paragrafına dayandığında kullanışlı olabilecek bir hatırlatma oluşturma seçeneğiniz bile vardır.

İndir:

14. Messenger Lite

Facebook Messenger, arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişimde kalmak için gerekli olan önemli bir uygulamadır. Ancak, sadece hızlı sohbetler yapmak için bu uygulamayı kullanıyorsanız, sınırlı bellek ve işlem gücüne sahip cihazlarda bu uygulama gereksiz olur.

Bu sorunu çözmeye yardımcı olmak için Android için Messenger Lite, telefonunuzu yavaşlatma zahmetine girmeden tüm temel özellikleri sunan orijinal uygulamanın basitleştirilmiş bir sürümüdür.
Eski Android cihazlarda Messenger'a harika bir alternatif olmasının yanı sıra, Messenger Lite ayrıca sınırlı internet bağlantısına sahip konumlardan sohbet ettiğinizde insanlarla bağlantıda kalmak için idealdir.

İndir:

15. Enlight Photofox

Markette profesyonel düzenleme araçları ve efektler sunan sayısız fotoğraf düzenleme uygulaması vardır, ancak hiçbir şey Enlight Photofox'un sanatsal yetenekleriyle kıyaslanamaz. Bu uygulama, filtreler kırpma ve uygulama gibi yaygın düzenleme özelliklerinin ötesine geçiyor; bunun yerine, üst üste getirilen görüntüler, fotoğraf karıştırma, katmanlama, yaratıcı tarafınıza hitap eden karıştırma ve daha fazlası.

Eğer soyut, çağdaş veya sokak sanatında ilgi alanlarınızı keşfetmek isteyen profesyonel veya amatör bir fotoğrafçı iseniz, bu uygulama gerçek potansiyelinizin kilidini açmanıza yardımcı olabilir. Fotoğraf oturumları her zaman otomatik olarak kaydedilir, böylece işinizi bitirmek için daha sonra uygulamaya dönebilirsiniz.

İndir:

  • iOS (Ücretsiz)
2017 yılının en iyi Android uygulamaları
İlginizi Çekebilir

2017 yılının en iyi Android uygulamaları

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile