2018'in En İyi Android Launcher Uygulamaları

2018'in En İyi Android Launcher Uygulamaları

/ Okuma süresi: 9 dk, 57 sn / Yorum (0)
A A A

İşte 2018'de Android için en iyi alternatif launcher'lar. Akıllı telefonunuzu daha çekici ve kullanışlı hale getiren, hem telefonunuzun görünümünü istediğiniz gibi ayarlanmasını sağlayan hem de telefonun çalışmasını optimize eden uygulamalar.

Nova Başlatıcı

Freemium - Android, Tablet

Bilinen en iyi değilse de en tanınmışlardan biri ile başlayalım. Son derece özelleştirilebilir olan Nova Launcher son zamanlarda farklı ikon paketlerden gelsin yada gelmesin, simgelerinizi tamamen uyumlu hale getiren yeni bir işlev başlattı.
Çok sayıda seçenek ve ayarlamalar çok başarılı bir şekilde estetik ve pratik olarak başlatıcıda gizlenmiştir. Apex Launcher gibi diğer çok iyi launcher kadar iyidir. Çok ergonomik, çok kullanışlı işlevler sunar ve Android'in son sürümü için tasarlanmıştır ve akıllı telefon ve tablette mükemmel çalışır.

Evie Launcher

Ücretsiz - Android

Evie Launcher başlatıcı uygulamalarında nispeten yeni bir oyuncu, özellikle Nova Launcher gibi iyi launcher'ların yanında, Evie, hafif hareketli küçük bir başlatıcı ve jestleri iyi şekilde kullanıyor. Her şeyden önce, son zamanlarda başlatılan birçok launcher gibi, Evie'nin de uygulama çekmecesini açmak için harekete geçirici bir jest hareketi var. Evie'nin bir diğer popüler başlatıcısı hareketi,
telefonu kilitleyen Anında Kilit veya Akıllı Kilitle uyumlu Zamanlayıcı Kilidi'ni kullanarak telefonunuzu uyku moduna geçirmek için ekrana dokunun. Bu özel özelliği Google Asistan Başlatıcı'ndan kaçırırsanız, sizi Google Asistan'a götürmek için bile bir kısayol var.
Evie kurulumu kolaydır, ancak masaüstü ızgarasını özelleştirebilir ve hareketleri gerektiği gibi açıp kapatabilirsiniz. Hızlı bir güncelleme gerçekleştiren hızlı bir başlatıcı, bu nedenle, başlatıcı deneyiminizi hızlandırmaya yardımcı olmak için daha fazla iyileştirme ve ince ayar düzenlemeyi sabırsızlıkla bekleyin.

Apex Launcher

Freemium - Android, Tablet

Apex Launcher, Nova Launcher'ın en yakın rakibi. İkisi arasındaki fark oldukça küçüktür ve biri tarafından ödenen ve bir diğeri tarafından ücretsiz verilen birkaç özellikten kaynaklanmaktadır - veya tam tersi. Nova ve Apex'in her birinin güçlü, zayıf yönleri ve tasarım farklılıkları vardır. O halde ikis iarasındaki seçim bir zevk meselesi.

Pixel Launcher

Ücretsiz - Android, Tablet

Google Pixel duyuru konferansında, telefonuyla Google Pixel Launcher için yeni bir başlatıcı sundu. Uygulama tabii ki Google Asistan Launcher'dan türetilir, ancak yeni bir yuvarlak simge seti veya ekranın altından parmağınızı kaydırarak uygulama çekmecesine erişme gibi bazı özel özellikler sunar. Bu başlatıcı normalde bir Google Pixel özel olmasına rağmen, yükleme APK'sını İnternet'ten indirmek mümkündür. Android 7.1 için optimize edilmiş olmasına rağmen, başlatıcı Android 5.x Lollipop ve Android 6.x Marshmallow ile de çalışır.

ADW.Launcher

Freemium - Android, Tablet

Bu başlatıcı, Android stok launcher uygulamasına çok yakın olan minimalist bir arayüz sunuyor; birçok özelleştirme seçeneği mevcut. Google Play Store'da ücretsiz olarak kullanılabilir, ancak profesyonel bir sürüm var. Uygulama, Play Store'dan 10 ila 50 milyon indirme arasında popüler. Seçenekler özellikle çoktur.

KISS Launcher

Ücretsiz - Android

KISS Launcher, Android mobil cihazınızın ana ekranını çok ciddi bir şekilde temizlemenizi ve gündelik hayatınızda en çok ihtiyacınız olan özelliklere hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlayacaktır. Size zaman kazandırmanın yanı sıra, KISS Launcher için geliştirilen teknoloji yalnızca size zaman kazandırmakla kalmaz aynı zamanda çok düşük kaynak kullanımı sayesinde size önemli miktarda pil tasarrufu sağlar. Cep telefonunuzun kullanımına bağlı olarak, KISS Launcher size sürekli uyarlanabilir bir hizmet sunacaktır.

Action Launcher

Freemium - Android, Tablet

Action Launcher, bu listede sunulan başlatıcıların çoğunda olduğu gibi, Google Asistan Başlatıcısı'nın tasarımına ve simgelerine dayanmaktadır. Google Arama widget'ı daha kolay hale getirme özelliği gibi bazı ilave özelleştirme seçenekleri ve telefonun üzerinde yüklü olan tüm uygulamaları listeleyen sol taraftaki bir menü de ekliyor. Ancak, ücretsiz sürümü, kullanıcıları yeni işlevlerin kilidini açmak için ücretli sürüme geçmeye teşvik etme eğiliminde.

Smart Launcher

Freemium - Android, Tablet

Bu launcher'ın başlıca avantajları, onu çalıştırmak için ihtiyaç duyulan az kaynak ve onun yararlandığı minimalist tasarım.
Geliştiriciler arabirim için "minimalist" teriminin kullanıldığını belirtmek ister, ancak pek çok seçenek var!
Yüklü uygulamaların kataloglanması ve otomatik sıralama özelliği, onu rakiplerinden ayıran özelliklerdir. Smart Launcher, 5 inçlik ekran akıllı telefonu olan insanlar için tasarlandı.
Pro sürümüyle, widget yerleştirmenize izin veren ikinci bir ekrana sahip olacaksınız.

AIO Launcher

Freemium - Android, Tablet

Piyasadaki en eski ve özel launcher'lardan biri. Yatay kaydırma veya uygulama çekmecesi olmadan, cihazın tüm bilgileri pil kullanımı, uygulamalar, mesajlar, kişiler, RSS ve diğer birçok bölümden minimalist ve temiz bir şekilde sunulmuş tek bir özet akışta toplandığı dikey kaydırma özelliğine sahip bir arayüze sahiptir. İstediğiniz şekilde organize edebilirsiniz. Geleneksel android düzeninden biraz farklı görünüyor ancak her şeyin aynı yerde olması, çeşitli işlevlere çok daha hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar.

ASAP Launcher

Freemium - Android, Tablet

Adından da anlaşılacağı üzere ASAP Launcher, işlerin mümkün olan en kısa sürede yapılmasına ve hemen tek bir elle yapmak isteyebileceğiniz her şeye odaklanmaktadır.
Her şey, ekranın farklı bölümlerinden, uygulamalardan, yapılandırma seçeneklerinden, widget'lerden ve hatta kilit ekranı veya Google Asistan gibi farklı özelleştirilebilir işlemleri, ana ekranda yalnızca iki kez dokunarak uzaklaştırmaktır.

FastKey Launcher

Ücretsiz - Android, Tablet

Aradığınız şey çoğu launcher'dan biraz farklı ama çok araştırmadan FastKey Launcher'a bakmak isteyebilirsiniz.

Bu fırlatıcının ana farkı, ekranın alt kısmında sahip olduğunuz tam boyutlu klavyenizdir, bununla cihazımızın içeriği boyunca gezineceğiz. Bir uygulamanın adını, iletişim bilgilerini, e-postasını veya istediğiniz her şeyi yazmaya başlamanız yeterlidir ve neredeyse her zaman ilgili sonuçlar alırsınız. Birçok belge veya belirli rehber / uygulamalar arasında sürekli olarak arama yapan kullanıcılar için mükemmel bir seçenek.

Lawnchair Launcher

Ücretsiz - Android

Başlangıçta Lawnchair, Pixel Launcher'a çok benzer gibi görünebilir ancak çekiciliği, çok daha iyi başlatıcı olanlara daha fazla özellik eklenmesiyle, inanılmaz derecede daha güçlü ve verimli hale geliyor. Özelleştirme ayarlarında biraz zaman harcarsanız, simgeleri, uygulama çekmecesini, widget'ları ve arka planı ekleyebilir ve özelleştirebilir, metin ölçeğini değiştirmek, bildirim rozetleri ile android O stil kısayollarını elde etmek, piksel başlatıcının varsayılan özelliklerinden bazılarını gizlemek veya silmek için birçok şaşırtıcı detay.

Bu, android üzerinde en iyi deneyimi elde etmek ve hala en iyi piksel deneyiminin keyfini çıkarmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

ZenUI Launcher

Ücretsiz - Android, Tablet

ZenUI, Play Store'da en iyi derecelendirmeye sahip olan launcher'lardan biridir, bu da denemeniz için yeterli sebep olmalıdır. Anasayfada yönetmek için hızlıca kaydırma ve arama kutusunu görmek için aşağı hızlıca kaydırma gibi hareketlerle,
farklı seçeneklere hızlı bir şekilde erişebilir ve uygulamanızı normal kullanım ve ihtiyaçlarınıza dayalı yeni uygulamalar sunan recomendations akıllı gruplar klasörleri üzerinde organize edebilirsiniz.

Ayrıca, düzeniniz için simgeler, geçişler, duvar kağıtları, aletler ve hatta yazı tiplerinin renklerini kişiselleştirmek için farklı temalar da alabilirsiniz. Artı, ek bir uygulamaya ihtiyaç duymadan uygulamalarınızı ve dosyalarınızı korumak için daima dahili AppLock ve Hide App özelliklerini kullanabilirsiniz.

Microsoft Launcher

Ücretsiz - Android

Form Launcher olarak da bilinen bu uygulama, iyi performans ve seçenek sayısı nedeniyle Android kullanıcıları arasında çok iyi bir şöhret kazanmaktadır.
Başlangıçta Microsoft ekosistemine dahil olanlar için tasarlanan bu Başlatıcı, Android'deki Google hizmetlerini neredeyse unutturarak, Redmond şirketinden olanları öncelikli olarak ön plana çıkarıyor. Microsoft OneDrive ile entegrasyon, Microsoft Office 365 dosyalarınıza, Outlook.com e-postanıza, Kişilerinize (kişiler) ve Takvim'e hızlı erişim, Wunderlist entegrasyonu,
Bing arama ve MSN News bu güçlü kişiselleştirme katmanının en iyi özelliklerinden bazılarıdır.

Buna ek olarak, PC'de devam özelliği taşınabilir aygıtınızı bilgisayarınıza güzelce entegre etmenize, işinize devam edebilmenize veya cihazlar arasında dosyaları kolayca ve çok doğal olarak göndermenize olanak tanır.

Linux CLI Launcher

Ücretsiz - Android

Linux CLI Launcher ile, Android akıllı telefonunuzun bu arayüzünü mükemmel bir başlatıcı haline dönüştürün.
Android için bu başlatıcı, akıllı telefonunuzun ana ekranı için bir "masaüstü" sü gibi, geleneksel grafik arayüzün eski Linux komut satırlarıyla değiştirilmesine olanak tanır.
Google Play Store'da ücretsiz olarak (ve uygulama içi satın alma yapılmadan) sunulan uygulama, gerçek bir Linux terminali gibi davranıyor. Uygulamaları başlatmak için simgelere tıklamak yerine her şeyi komut satırlarıyla girersiniz. Bir uygulamayı kaldırmak mı istiyorsunuz? Sadece kaldırma ve uygulamanın adını yazın. SMS göndermek ister misiniz? Sms yazın sonra söz konusu kişinin adı ve söz konusu mesaj. Açıkçası, komut satırına aşina olmak ve her şeyi sanal klavyeye yazmaktan korkmayın.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 1
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 10294 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" 2018'in En İyi Android Launcher Uygulamaları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere 2018'in En İyi Android Launcher Uygulamaları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2018'in En İyi Android Launcher Uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.