2018'in En İyi Android Uygulamaları

2018'in En İyi Android Uygulamaları

/ Okuma süresi: 16 dk, 15 sn / Yorum (0)
A A A

Google Play Store'da milyonlarca uygulama içinde en iyi Android uygulamalarını bulmak çok zordur. İster harika bir hava durumu uygulaması ister yeni bir tarayıcıya ihtiyaç duyun, her amaç için kullanılan en iyi Android uygulamalarını bir listede derledik. İşte 2018'in en iyi Android uygulamaları.

Bu yazıda aşağıdaki kategorilerde derlenmiş en iyi Android uygulamalarını bulacaksınız.

 • Android için en iyi mesajlaşma uygulamaları
 • Android için en iyi klavye uygulamaları
 • Android için en iyi hava durumu uygulamaları
 • Android için en iyi fotoğraf uygulamaları
 • Android'de müzik için en iyi uygulamalar
 • Android'de filmler ve TV için en iyi uygulamalar
 • Android için en iyi güvenlik / antivirüs uygulamaları
 • Android cihazınızı kişiselleştirmeniz için en iyi uygulamalar
 • Android için en iyi flört uygulamaları
 • Android için en iyi fitness uygulamaları

Android için en iyi mesajlaşma uygulamaları

Araştırmalar akıllı telefon kullanıcılarının birbirleri ile sesli görüşmeler yaptıklarından çok daha fazla yazılı mesaj gönderdiğini gösteriyor. Kullanıcıların bu yüzden iyi bir mesajlaşma uygulamasına sahip olması gerekir. Bu alanda iki favori önerimiz var.

WhatsApp

Her yerde bulunan sohbet uygulaması olan WhatsApp, bir milyondan fazla akıllı telefona kuruldu. Kullanıcı deneyimi her zaman iyileşiyor, yeni özellikler ekleniyor ve daha güvenli hale geliyor. Bir numara yapan şey nedir? Herkes kullanıyor, bu kadar basit.

Telegram

telegram

Hiçbir mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın sahip olduğu kullanıcı sayısına yaklaşamıyor ancak bazı harika alternatifler var. Telegram bunlardan biridir. Ücretsiz uygulama, uçtan uca şifreleme, grup sohbetleri ve chatbot'ların öncüsüdür. Bazı diğer alternatiflerin aksine, birden fazla cihazda kullanabilirsiniz.

Android için en iyi klavye uygulamaları

Mobil cihazlarda yazmak, çoğumuz için sinir bozucu veya garip olabilir; çoğu kullanıcı varsayılandan farklı bir klavye yüklemeyi düşünmediğinden bu iş daha da zorlaşıyor. Yeni bir klavye ile telefonunuzu ne kadar rahat kullandığınızı göreceksiniz.

Fleksy

flesky

Bu klavye, hızlı, doğru yazmak için en iyilerden biri ve yeni favorimizdir. Çoğumuz Fleksy'yi kabul ettik çünkü büyük, akıllı ve bir kere kullandığınızda, küçük ayrıntıların ne kadar kullanışlı olduğunu göreceksiniz.

Örneğin, çoğu klavyede kelimeleri silmek için bir "basın ve basılı tut tuşu" hareketini kullanır; Fleksy süper hızlı geriye doğru hızlıca kaydırma kullanır. Görünmez klavye gibi bazı uzantılara da göz atın - şaşırtıcı derecede iyi çalışıyor. Play Store'dan şimdi ücretsiz indirin.

Boyutundan ötürü Fleksy, büyük telefonlarda iki başparmakla kullanılmak üzere hazırlanıyor. Fleksy - Gif'lerle / etiketlerle sohbet edin.

SwiftKey

Android için çok özel bir sanal klavye arayan varsa burada bulacaksınız. SwiftKey tabletlerle mükemmel bir şekilde çalışır ve yalnızca iyi bir Android klavyesi istiyorsanız, sezgisel kullanım, çok iyi yazım denetimi ve kelime tanıma imkanı sunar.

Android için en iyi hava durumu uygulamaları

Android cihazınıza önceden yüklenmiş olanlardan daha doğru ve daha iyi görünen çok sayıda harika hava durumu uygulaması var.

Morecast

Morecast

MORECAST, şu anda en sevilen hava durumu uygulamasıdır. Çünkü açık ve mantıklı bir düzen ile en iyi görünümlü arabirimlerden birine sahiptir.

Ayrıca, iki il için yan yana hava karşılaştırmaları ve belirli bir rota veya yolculuk için doğru hava durumu gibi özelliklere sahip türünün en gelişmiş uygulamalarından biridir. MORECAST, bir akıllı telefon hava durumu uygulaması için doğru yol ve en iyisi, üstelik ücretsiz.

Weather Timeline

Weather Timeline

Play Store'da 1,49 dolardan kullanılabilir, Weather Timeline şimdiye kadar harcadığınız en iyi para olabilir. Gerçekten kullanışlı ve ilginç özellikleri, harika bir arayüze ve widget kitaplığı ile gelir.
Beş farklı hava durumu servisinden birini seçebilirsiniz ve yaklaşmakta olan hava durumu değişiklikleri konusunda sizi uyaran bildirimler vardır. Bütün bunlara ilaveten, sıcaklık, yağış ve basınç gibi şeyleri gösteren birkaç etkileşimli grafikler de bulunmaktadır.

Şık ve basit bir arayüz bu uygulamanın en iyi seçeneklerimizden biri olmasını sağlar.

Hava Durumu Zaman Çizelgesi, Android'deki en sevdiğim hava durumu uygulamasıdır.

Android için en iyi fotoğraf uygulamaları

PhotoDirector

PhotoDirector

Android'de, resim düzenlemede size yardımcı olacak çok sayıda faydalı fotoğraf uygulaması var. Ancak PhotoDirector fotoğraflarınızı düzenlemek için muhtemelen istediğiniz her şeye sahiptir. Araçlar, basit metin baloncuklarından ve filtrelerden, HSL ve eğriler gibi daha karmaşık şeylere ayarlanabilir, fotoğraflarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.

App, büyük bir Tayvanlı multimedya yazılımı şirketi olan CyberLink tarafından geliştirildi. Hem acemiler hem de profesyoneller için tavsiye edilir, PhotoDirector'ın özellik dizisi etkileyicidir. 

Google Kamera

google kamera

Temiz bir düzen ve sezgisel kontrollerle Google Kamera uygulaması hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için daha iyi hale gelmektedir.
Ancak bu, Google'ın kendi HDR + modunu destekleyen tek telefon olması nedeniyle bu uygulamadan en iyi şekilde yararlanacak olan Nexus ve Pixel sahipleridir. HDR +, işlemesi için düşük ses seviyesi ekler ve en karanlık aydınlatma koşullarında bile en çarpıcı akıllı telefon görüntülemenin bazılarını oluşturma yeteneğine sahiptir.
Ayrıca panoramik fotoğraflar çekebilir ve Google Photos uygulamasında çekici görüntülemeyi mümkün kılan, yürüyen küresel bir panorama işlevi olan Photo Sphere'i kullanabilirsiniz. Nexus veya Pixel hareket sensörleri harikalar yaratıyor ancak gerçek 360 derecelik kameralar bu çekimler için daha da iyi durumda.

Google kamera geniş Photo Sphere işlevini sunar.

Müzik için en iyi uygulamalar

Google Play Müzik

google play müzik

Google Play Müzik şu anda ücretsiz müzik indirmek için en sevdiğimiz uygulamadır. Play Store'da birçok müzik indirme uygulaması mevcut olmasına rağmen, telif hakkı açısından ve işlevselliklerinden dolayı sıklıkla hızlı şekilde kaldırılırlar. Google Play Müzik size tamamen yasal, büyük sanatçıların ücretsiz parçalarının listesini indirebilirsiniz.

Spotify, mükemmel bir ücretli abonelik hizmetine sahiptir ve SoundCloud, kolayca yayınlanabilecek çok sayıda parçaya sahiptir; ancak parçaları gerçekten telefonunuza indirmek için Google Play Müzik elde edebileceğiniz kadar iyidir.

Google Play Müzik'in her zaman ücretsiz popüler parçalar vardır.

Poweramp Music Player

Poweramp

En iyi müzik çalar, Akıllı telefonlarımız Walkman ve iPod kadar iyidir.

Android cihazınızdaki varsayılan müzik uygulamaları muhtemelen iyi bir iş çıkartırken, basınızı veya müziğinizin diğer özelliklerini artırmak istiyorsanız, daha fazlasına ihtiyacınız olacaktır.

Android için en iyi müzik çalar uygulamalarından biri de Poweramp'dır. En sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarmak için bir ton seçenek ve hemen hemen her dosya türü için mükemmel bir yoldur.

Filmler ve TV için en iyi uygulamalar

Hulu

hulu

Hulu, filmleri ve TV şovlarını Android'de ücretsiz izlemek için mükemmel bir uygulamadır. Reklamlara dayanan ücretsiz bir hizmettir, ancak bazı harika gösteriler mevcuttur. Tüm içeriğe erişmek için bir abonelik ücreti ödemelisiniz, ancak abone olmadan çok sayıda muhteşem şov var, Family Guy, Seinfeld ve South Park gibi klasik komediler de dahil olmak üzere.

Hulu, klasik US TV şovları ve filmlerinden bazılarına sahiptir.

Crackle

Crackle, aylık olarak yeni TV şovları ve filmlerle güncellenen muazzam popüler bir ücretsiz uygulamadır. Grouper tarafından oluşturuldu ancak daha sonra Sony tarafından satın alındı, uygulama içerik boyunca düzenli aralıklarla yayınlanan reklamlara sahiptir; bunun karşılığı olarak mükemmel bir medya seçkisi seçmeniz ve bakımlı bir uygulama olması gerekir.

Netflix veya Amazon gibi Crackle, daha popüler hale gelen bazı orijinal içerikleri topladı.

Android için en iyi güvenlik / antivirüs uygulamaları

Avast'tan Mobil Güvenlik ve Antivirüs

avast

Android güvenliği çekişmeli bir konudur ve sistemin güvenliği ile ilgili argümanlar sık ​​sık ortaya çıkar. Bir virüsten koruma uygulaması için piyasada arayış içinde iseniz aradığınız şey Avast'ın Mobil Güvenlik ve Antivirus'dir.

Mobile Security & Antivirus, tarayıcı geçmişiniz, microSD kartınız ve dahili depolama alanınızı arayabilen mükemmel virüs tespiti yazılımıyla sizi kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı korur. Dahası, anti-hırsızlık özelliği, cihazınız şu anda elinizde olmasa bile çalışabilen konum takibi ve uzaktan veri silme gibi özellikler.

Avast, antivirüsde tanınmış bir isim ve gerekirse cihazınızı uzaktan silebilirsiniz.

McAfee Mobil Güvenlik ve Kilit

McAfee, masaüstünde kurulu bir anti-virüs ve güvenlik paketi ve Android uygulaması sayesinde cep telefonunuza çok fazla koruma sağlıyor. Yani anti-virüs, uygulama kilidi, Wi-Fi ve web koruması ve kayıp ve hırsızlıktan korunma elde edersiniz.

Yani, temel bir virüsten koruma yazılımına ek olarak, internet sörfünüz sırasında korunursunuz. Telefonunuz çalınırsa bu uygulama, verilerinizi bu süre içinde kilitlenmiş halde bulmanızı ve almanızda size yardımcı olacaktır.

Artı, birisi telefonunuzun kilidini açmaya çalıştığında ancak yanlış pin koduna girdiğinde, fotoğrafını çeker.
McAfee, bu özelliği CaptureCam olarak adlandırıyor. Ayrıca, kullanıcıları seçtiğiniz herhangi bir uygulamaya 6 haneli pin kodu ile koruyarak erişmelerini önleyen bir uygulama kilidi vardır. Premium versiyon için, yılda 25-30 dolar civarında bir maliyeti vardır, bu da büyük bir mebladır.

Android cihazınızı kişiselleştirmeniz için en iyi uygulamalar

Başlatıcılar, Android telefonunuzun görünümünü ve şeklini özelleştirmenin basit bir yolunu sunar. Cihazınızı belirli bir stile veya temaya uydurmak için genellikle yeni ikonları, yeni bir uygulama çekmece düzenini, yeni bir ana ekran ve yeni duvar kağıdını birleştirirler.

Action Launcher 3

Action Launcher 3

Action Launcher 3 mükemmel bir giriş niteliğinde başlatıcıdır. Çünkü çok fazla şey eklemeden net ve sezgisel arayüz değişiklikleri sağlar.
Action Launcher 3 ile, uygulama çekmece düzenini değiştirme, uygulama simgelerini değiştirme ve hatta ana ekran klasörlerini kullanma şeklinizi değiştirme gibi basit değişiklikler yapabilirsiniz. Gerçekten kullanışlı arabirim geliştirmeleri sunar ve ücretsizdir.

Nova Launcher

iOS, Android için şiddetli bir rakip ve bir dizi harika uygulama ve özellik sunuyor; ancak Android'in yaptığı her şeyi sunmuyor. Nova Launcher, en sevdiğim Android'e özel uygulamalardan biridir.
Nova, Android 4.1'den sonraki alternatif bir başlatıcı. Yazı tipi boyutu, kilit ekranında görünebilecek uygulama sayısına, uygulama sürgüsünün kaydırma biçimine kadar, işletim sisteminizin tüm görünümünü ve hissini özelleştirmenize olanak tanır.
Nova Launcher, Android'in kişisel beğenilere ve tercihlere uyması için iOS'un yapamadığı şekilde nasıl kalıplandırabileceğinin başlıca bir örneğidir.

İsterseniz mevcut arayüzünüzde birkaç basit değişiklik yapabilirseniz, Nova'nın ücretsiz sürümünü deneyin. Nova, başka herhangi bir telefonun görünümünü elde etmenize izin verir - Galaxy, Xperia, HTC, LG veya senin istediğin arayüz IOS bile.

Next Lock Screen

Next Lock Screen

Ekran Kilit uygulamaları güzeldir - akıllı telefonunuzda veya tabletinizde, ekran kilidini açmak zorunda kalmadan işlerinizi yapabilirsiniz. Bildirimleri, takvim hatırlatıcılarını, müzik kontrollerini, cevapsız aramaları, Hızlı Ayarları ve daha fazlasını denetlerken, Next Lock Screen kilitli telefonunuzu kontrol etmenizi sağlar.

Next Lock Screen Microsoft, kilit ekranınıza bir sürü işlevsellik getiriyor.

Android için en iyi flört uygulamaları

Online flört uygulamaları uzun bir yol kat etti ve günümüzde bir arkadaşlık uygulaması biriyle tanışmak için oldukça yaygındır. Ancak iyi bir başlangıç için iyi bir uygulamanın olması gerekir. İşte bizim favorilerimiz.

Potansiyel çok sayıda eşleşme için Tinder

tinder

Doğrudan daha büyük buluşma havuzuna girmek isteyenler için Tinder, tonlarca potansiyel eşleşme bulunabilen muazzam bir uygulamadır. Tinder'in her gün 26 milyon eşleştirme gerçekleştiği iddia ediliyor.

Numara doğrulamanın yanı sıra, Tinder'in potansiyel eşleşmeleri gerçek ve dürüst tutmaya çalıştığı için Facebook kimlik doğrulamasını kullanması da bir başka avantaj.
Sahte bir Facebook hesabı edinmek mümkün olduğu için kusursuz bir sistem değil, ancak rastgele bir e-posta adresi almaktan daha zor.

Tinder çoğunlukla ücretsiz ancak bazı premium özellikler almak istiyorsanız ücret ödemeniz gerekecek. Bunlar arasında 'geri sarma' (önce süpürdüğünüz bir profile bakın), görünürlüğünüzü artırıp daha fazla 'süper beğeniler' kazanma, ancak bu olmadan Tinder'i kullanmak ve ücretsiz olarak büyük bir tanışma deneyimine sahip olmak ta mümkündür.

Bumble kadınları kontrol altına alır

bumble

Bumble, flört uygulaması biçimi hakkında ilginç bir fikir sunar. Tinder'i hatırlatan bir şekilde eşleşmekeri hızlıca görürsünüz, ancak bir ayrıntı ile erkeklerin mesaj göndermelerine izin verilmez. Kadınlar ilk hamleyi yapıyor. Profillerine zar zor bakan erkekler tarafından tonlarca mesajdan öfkelendirilen kadınlar için, ya da o mükemmel açılış çizgisini hazırlamaya çalışırken sıkışan erkekler, daha az stresli olmasını sağlamanın harika bir yoludur.

Birlikte kalmanın yanı sıra Bumble, ağ oluşturma ve arkadaşlıklar için ek modlara sahiptir.

Ek bir ayrıntı olarak, Bumble eşleşmelerde konuşma olmazsa 24 saat sonra sona erer.

Android için en iyi sağlık ve fitness uygulamaları

Fitness uygulamalarınız harika çünkü hareket halindeyken cihazınızı yakınınızda tutabilirsiniz. En iyisine bir göz atalım.

Kapsamlı bir deneyim için RunKeeper

RunKeeper

RunKeeper, yalnızca kendi uygulamasındaki özelliklerin sayısı için değil, aynı zamanda taktığı üçüncü taraf hizmetlerin sayısı (hem Google Fit hem de Apple Health ile çalışır) açısından iyi bir üne sahiptir. İyi bir koşucuysanız, bundan daha iyi seçenek yoktur.

Koşularınızı GPS izleme, mesafeyi örtüşme ve yakılan kalorileri izlemek, kişisel hedefler koymak, kapalı etkinliklerinizi ve daha fazlasını entegre etmek suretiyle bir haritada rotalar çizebilirsiniz. Bu uygulama hem bisiklet sürmek hem de spor salonu egzersizlerini izleyebilir; bu nedenle kapsamlı bir izleme uygulamasıdır.

Topluluğun gücünü hafife alma. Uygulamaya yönelik sosyal yönler de var. Başarılarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilir, koşu gruplarına katılabilir, oluşturabilir ve birbirinizi motive etmek için sohbet özelliğini kullanabilirsiniz. Uygulama ücretsiz, ancak reklamlar ve isteğe bağlı olarak uygulama içi satın alma işlemleri de var.

RunKeeper haritalar ve istatistikler sunar.

Basitleştirmek için Google Fit

Google Fit

Google'ın kendi sağlık ve fitness uygulaması artık özellikler bölümünde basit değil. Artık, Nike +, MyFitnessPal, Lifesun, Basis, Withings, Xiaomi Mi bantları ve Runkeeper, Strava ve Sleep gibi bu listeden üçü de dahil olmak üzere diğer uygulamalardan gelen bilgileri toplayabilir. Android Wear ile sıkı bir şekilde entegre, bu yüzden de uygun bir seçenek. Web arayüzü, https://fit.google.com adresinden edinilebilir.

Ağırlık, kalp atış hızı, adımlar ve etkinlik süresi otomatik olarak günlüğe kaydedilebilir.
Basit günlük hedefleri de ayarlayabilir ve onlara ulaştığınızda bir uyarı alabilirsiniz. Gerçek zamanlı istatistiklere ek olarak Google Fit, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş öneriler ve koçluk da verecektir.

Google Fit: Android'in varsayılan fitness uygulamasıdır.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 8357 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" 2018'in En İyi Android Uygulamaları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere 2018'in En İyi Android Uygulamaları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2018'in En İyi Android Uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.