2018'in en iyi CMS Yazılımları

2018'in en iyi CMS Yazılımları

Doğru içerik yönetim sistemi iş yapmanın önemli bir parçasıdır. Operasyonunuzun potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için, güvenilir bir içerik yönetim sistemine (CMS) ihtiyacınız var. Bunların çoğunu burada bulacaksınız ve bunların hepsi kendi içeriğinizi, web sitenizi ve bloglarınızı oluşturmanıza ve yönetmenize izin veriyor. Ancak bazıları diğerlerinden daha etkilidir ve biz burada yardımcı olabiliriz.

İlginizi Çekebilir En İyi 10 WordPress Alternatifi CMS Yazılımı

En İyi 10 WordPress Alternatifi CMS Yazılımı

Bugün "blog yazılımı" için arama yaparsanız, WordPress ilk göreceğiniz sonuçlar arasında yer alır. Ama bariz soru şu ki, bu sizin için geçerli olan tek seçenek mi? Yoksa en iyi seçim mi? Kullanabileceğiniz alternatifler var mı? Tabii ki, evet ve bu nedenle, ücretsiz olarak size sunulacak olan 10 WordPress alternatifi CMS'nin bir listesini hazırladık.

Çevrimiçi varlığınızı ve markanızı oluşturma yolculuğunuzda içerik önemli bir rol oynar. Bu olmadan, günümüzün acımasız iş dünyasında mücadele edemezsiniz. Aslında, dijital pazarlama tartışmasız bir şekilde ticaretin en önemli alanlarından biridir, ancak çoğu zaman ihmal edilmektedir.

Yazılı kelime ve medya ile sektörünüzde önemli bir etkileyici olmanın potansiyel bir yolu var. Müşterilerinize kaliteli ürünler sunmanın en iyileriyle bağlantı kurmak. Bu makalede, farklı ihtiyaçlara ve bütçelere hitap eden en iyi sistemleri öne çıkaracağız.

WordPress
Çoğu insanın duyduğu bir CMS varsa, bu WordPress'dir. Platform 2003 yılında başlatıldı ve o zamandan beri internetin önemli bir parçası haline geldi. PHP ve MySQL'e dayanarak, yazılı içerik, videolar, görüntüler ve daha fazlasını kullanarak özellik dolu bir web sitesi veya blog oluşturmak için araçlar sağlar.

Ayrıca, web sitenizi kişiselleştirmek için önceden hazırlanmış ve üçüncü taraf temalarının karışımını da yükleyebilirsiniz.
Her türlü sektöre hitap ediyorlar. Yazılımı Wordpress.org'dan ücretsiz indirip sunucunuza yükleyebilmenizle birlikte, bir alan adı alma ve WordPress ile hosting yapma seçeneğiniz de vardır.

Squarespace
Squarespace başka bir popüler CMS platformudur (büyük ölçüde her yerde bulunan podcast reklamları sayesinde!) Ve aynı zamanda WordPress ile aynı zamanda başlamıştır. Asıl fark, açık kaynaklı olmamasıdır, böylece yazılımı indiremez ve kendi sunucunuza kuramazsınız.

Bunun yerine, entegre bir web sitesi oluşturucu, blog platformu ve barındırma hizmeti. Bir abonelik için kayıt olduğunuzdan ve Squarespace bir web sitesini sıfırdan oluşturmayı kolaylaştırır. Daha önce herhangi bir web geliştirme deneyiminiz yoksa veya bir siteyi kısa bir süre içinde çalıştırmanız gerekiyorsa, bu kullanışlı bir özelliktir. WordPress gibi, farklı temalar yükleyebilir ve metin, resim ve video kullanarak bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Mevcut bir ticaret platformu da var. Kendi çevrimiçi mağazanızı oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır

Magnolia
İçerik yönetim sistemlerinin başlıca ilgi alanlarından biri, kurulum ve kullanımının genellikle kolay olması. Bir işletme yayınlıyorsanız, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için bir web sitesine sahip olmak istersiniz, ancak kendiniz oluşturmak için teknik bilgi birikiminiz olmayabilir.

Java merkezli Magnolia CMS, özellikle hemen hemen her şeyi yapabilen web sitelerine ihtiyaç duyan şirketlere yöneliktir. E-ticaret, analitik, pazarlama otomasyonu, sosyal medya, CRM ve ERP gibi alanları bir araya getiren bir merkez. Buradaki güzellik, zaman geçtikçe ve işiniz geliştikçe bu işlevleri ekleyebileceğinizdir. Güvenlik, sistemin kalbinde yer alır, çünkü web sitenizin kamusal ve özel öğelerini saldırılarla mücadeleye yardımcı olacak şekilde ayıran bir mimari kullanır. Kullanıcıların ve yöneticilerin neler yapabileceğini bile tanımlayabilirsiniz, böylece belirli içeriği kimin yazabileceğini, düzenleyebileceğini, görüntüleyebileceğini ve yayınlayabileceğini her zaman bileceksiniz. Fiyatlar iş ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir.

Weebly
WordPress'e benzer şekilde Weebly, aşina olduğunuz bir isim olabilir. Basit bir web sitesini birkaç dakika içinde ayarlamanıza olanak veren kullanımı kolay bir içerik yönetim sistemi. Platform sürükle-bırak formatı kullanır, böylece web sitenize kolayca özellikler ve medya ekleyebilirsiniz. Ve aynı şekilde, istediğiniz zaman herhangi bir şeyi hızlıca kaldırabilirsiniz.

Hepsi farklı iş ve kişisel ihtiyaçlara göre seçim yapmak için bir fiyatlandırma seçeneği vardır. Temel ücretsiz seçenekten sonra, en ucuz plan, size sınırsız depolama alanı, alan adı ve Google Reklam kredisi sağlar.


Wix
Wix, HTML5 ve mobil cihazlar için optimize edilmiş web sitelerini kolayca oluşturmanızı sağlayan bulut tabanlı bir web geliştirme platformudur.

Platform sürükle-bırak sistemi sunuyor ve eklentileri yükleyerek daha fazla işlevsellik ekleyebilirsiniz. Wix, e-posta pazarlama, e-ticaret, iletişim formları ve topluluk forumları dahil olmak üzere öğeler için hizmet vermektedir. CMS platformları için normal olduğu gibi, reklamları kaldırma seçeneğiniz vardır. Premium bir plana giderek kendi alan adınızı kullanın ve bant genişliğini artırın.

Bynder
Bynder, markaların kolayca içerik oluşturmasını, bulmasını, kullanmasını ve üzerinde çalışmasını sağlayan bir pazarlama platformudur.

Marka yöneticilerinin, pazarlamacıların ve editörlerin yeni pazarlama içeriğini üretmesine, onaylamasına ve dağıtmasına yardımcı olmak için yüksek kaliteli iş akışları sağlar. Ayrıca, tüm içeriğin tutarlı olması ve şirketin marka imajıyla eşleşmesi için paylaşılabilir bir stil kılavuzu oluşturma özelliği de vardır.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 555 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" 2018'in en iyi CMS Yazılımları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere 2018'in en iyi CMS Yazılımları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2018'in en iyi CMS Yazılımları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Reklam Ver instagram takipçi satın al