22 Ücretsiz Ürün Anahtarı Bulma Programı

22 Ücretsiz Ürün Anahtarı Bulma Programı

/ Okuma süresi: 15 dk, 0 sn / Yorum (0)
A A A

En iyi ücretsiz ürün anahtarları bulucu yazılım programlarının listesidir. Bir programı veya bir işletim sistemini (Windows'u temiz bir yükleme gibi) yeniden yüklemeye hazırlanıyorsanız, devam etmeden önce benzersiz ürün anahtarınızı (CD anahtarı) veya seri numarasını bulmanız gerekir.

Normalde, bu ürün anahtarı orijinal kurulum diskinde veya sipariş onay e-postasında bulunabilir. Ürün anahtarınızı  sık sık kaybediyorsanız Windows Kayıt Defteri'nde bulabilirsiniz, ancak bunu yapmak zor ya da bazen imkansız olabilir. Bu durumda yardımcı olabilecek birçok ücretsiz key finder programı var.

Önemli: Bir sürü yararlı bilgi için lütfen Key Finder Programlarım SSS bölümünü okuyun. Bu kolay bir konu değil, özellikle de yeniyseniz.

Aşağıda en iyi 22 ücretsiz key finder programı bulunmaktadır. Ayrıca, ticari anahtar bulma programı satın almadan önce önce aşağıdaki seçenekleri denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

1. Belarc Advisor

Belarc Advisor

Belarc Advisor, sistem yazılımı bilgisi söz konusu olduğunda standarttır. Bu programı uzun yıllardır kullanıyorum. Belarc Advisor, Windows da dahil olmak üzere pek çok yazılım için ürün anahtarlarını çıkarma yeteneğine sahiptir.

İşletim Sistemleri Anahtarları Bulur: Windows 10, Windows 8 ve 8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2012/2008/2003, Windows XP, Windows 2000, Windows NT, Windows ME, Windows 98 ve Windows 95.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: Microsoft Office 2013, 2010, (ve tüm eski sürümler), Microsoft kuruluş ürünleri, çoğu program Adobe, Nero, Corel ve daha fazlası ile popüler video oyunları için ürün anahtarlarını bulur.

2. Magical Jelly Bean Keyfinder

Magical Jelly Bean Keyfinder

Magical Jelly Bean Keyfinder programı kayıt defterinden ürün anahtarlarını alan ücretsiz bir yardımcı programdır. Ayrıca, Microsoft Office programlarının ürün anahtarlarını ve diğer Microsoft dışı programların ürün anahtarlarını bulma yeteneğine de sahiptir. Avantajları arasında çok küçük boyutlu olması, kullanım kolaylığı, anında ürün anahtarı verme seçeneği bulunur.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2003, Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Windows 98 ve Windows 95.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: Microsoft Office 2007, Office 2003, Office XP ve diğer Microsoft dışı programlar.

3. Winkeyfinder

Winkeyfinder

Winkeyfinder programı, Windows kayıt defterinden ürün anahtarlarını alan başka ücretsiz bir yardımcı programdır. Avantajları, küçük program boyutu, kurulum gerektirmez ve kayıtlı kullanıcı bilgilerini değiştirme gibi ek özellikler içerir.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows ME ve Windows 98.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: Microsoft Office 2010, 2007, 2003, XP, 2000 SP2 ve 97.

Windows 10 için bir ürün anahtarı görüntülemesine rağmen, Winkeyfinder bu Windows sürümünü desteklemez, bu nedenle gösterdiği anahtar doğru değildir.

4. LicenseCrawler

LicenseCrawler

LicenseCrawler bir başka ücretsiz anahtar bulma aracı. LicenseCrawler, tam metinli arabirimdeki diğer önemli anahtar bulucu programlardan farklıdır. LicenseCrawler'ın bilgisayarınızdaki birçok program için seri numaraları bulmada çok etkilidir.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2003 ve Windows 2000.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: Microsoft Office 2013, Office 2010, Office 2007, Office 2003, çoğu Adobe ürünü ve daha birçoğu.

LicenceCrawler herhangi bir sorun çıkmadan Windows 10 ve Windows 8'de test edildi.

5. Keyfinder Thing

Keyfinder Thing

Keyfinder Thing, Windows kayıt defterinde gizli olan ürün anahtarlarını ve seri numaralarını bulan başka bir ücretsiz, kullanımı kolay bir yardımcı programdır. Avantajları arasında küçük program boyutu, çalıştırılacak herhangi bir şey ve Microsoft dışı programların büyük bir listesi için destek bulunmaktadır.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows 7, Windows Vista, Windows 2003 Server, Windows XP, Windows 2000 ve Windows ME.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: Microsoft Office 2007, Office 2003, Office XP, Microsoft Money, Nero, Corel Suite, The Sims ve daha pek çok program.

Keyfinder Thing, sonuçlarda görünmesine rağmen Windows 10, Windows 8 veya Windows NT için doğru ürün anahtarlarını bulamıyor. Windows XP'de test edildi ve sorun bulunmadı.

6. Product Key Finder

Product Key Finder

Product Key Finder aslında oldukça iyi bir anahtar bulma programıdır. Product Key Finder'ı çalıştırdıktan sonra, Windows ürün anahtarınızı Product Key Finder'ın bulabileceği diğer ürün anahtarları ve seri numaraları ile birlikte gösteren basit bir pencere açılır.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008 ve 2003, Windows XP, Windows 2000, Windows 98 ve Windows NT.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: Product Key Finder web sitesine göre çoğu Microsoft ve Adobe uygulaması, 200'den fazla.

Ne yazık ki, Product Key Finder, Windows 8 veya Windows 10'daki ürün anahtarlarını bulamıyor.

7. ProduKey

ProduKey

ProduKey tamamen ücretsiz ve kullanımı kolay bir anahtar bulma aracıdır.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP ve Windows 2000.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: Microsoft Office 2013, Office 2010, Office 2007, Office 2003, Exchange Server ve SQL Server.

ProduKey ile Windows 10 ve Windows 8'de düzgün çalışıyor.

8. Windows Product Key Finder Pro

Windows Product Key Finder Pro

Windows Product Key Finder Pro, Windows ürün anahtarlarınızı bulabileceğiniz harika bir yardımcı programdır. Ayrıca, birkaç Microsoft Office programının ürün anahtarlarını da bulabilir.

Avantajları çok küçük bir indirme boyutu, bir flash sürücü veya diğer taşınabilir aygıttan çalıştırma yeteneği. Windows Product Key Finder Pro, anında ürün anahtarlarını görüntüler ve bunları güvenli bir şekilde saklamak için kaydedebilir veya yazdırabilirsiniz.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2003, Windows XP ve Windows 2000.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: Microsoft Office 2013, Office 2010, Office 2007, Office 2003 ve Office XP.

Not: Adın sizi aldatmasına izin vermeyin. Windows Ürün Anahtarı Bulucu Pro'daki "Pro", maliyet anlamına gelmez; aslında tamamen ücretsizdir. Windows 8'in desteklendiği söyleniyor, ancak v2.3'ü test edildiğinde ürün anahtarını bulamadı. Windows Ürün Anahtarı Bulucu Pro, Windows 10 ile uyumlu değildir.

9. WinGuggle

WinGuggle

WinGuggle çok basit bir anahtar bulucu programdır. WinGuggle, popüler Microsoft Windows işletim sistemleri ve birkaç Microsoft Office programının ürün anahtarlarını kolayca bulur.

Başlıca avantajları, hızlı bir indirme boyutu, kurulum gerektirmez, birkaç gelişmiş araçlara erişim ve çok basit bir arayüz içerir. WinGuggle anında Windows ve Office ürün anahtarlarınızı görüntüler.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows 7, Windows Vista ve Windows XP.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: Microsoft Office 2010, Office 2007, Office 2003 ve Office XP.

WinGuggle, Windows 8, Windows 10 ve MS Office 2013'ü desteklemesine rağmen, maalesef doğru anahtarları vermiyor.

10. SIW

siw

SIW (Windows için Sistem Bilgisi), Windows kurulum ve donanım aygıtlarınızda tonlarca ayrıntılı bilgi görüntüleyen taşınabilir bir programdır.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2003, Windows 2000 ve Windows NT.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: Microsoft Office 2010, Office 2007, Office 2003, Office XP ve diğer Microsoft ürünleri ile Adobe ürünleri, Norton, Nero, AutoCAD ve diğerleri gibi 150'den fazla Microsoft uygulaması

Not: SIW şuan geliştirme aşamasında görünmemektedir, ancak uzun süredir yeni bir güncelleme yayınlanmamış olmasına rağmen hala harika bir programdır.

SIW, Windows 10 veya Windows 8'de çalışmaz.

11. RockXP

RockXP

RockXP, kayıt defterinden kayıp ürün anahtarlarını alan başka bir ücretsiz programdır. Avantajları, küçük program boyutu, kurulum gerektirmez ve bir şifre üreticisi ve şifre geri alıcısı gibi ek özellikler içerir.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows XP (resmi olarak) ve ayrıca Windows Vista, Server 2003, 2000, ME ve 98.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: Microsoft Office 2007 ve Office 2003.

RockXP'yi Windows 10 ve Windows 7'de çalıştırmayı denedim ancak menülerden hiçbiri işe yaramıyor gibi görünüyordu, bu da muhtemelen yalnızca Windows XP ve Windows Vista'da çalışıyor demektir.

12. SterJo Key Finder

SterJo Key Finder

SterJo Key Finder, yerel Windows yüklemesinde (bilgisayarınızdaki) veya uzaktaki birinde 500'den fazla oyun ve yazılımın ürün anahtarlarını bulan başka bir anahtar bulucu.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2008 ve Windows Server 2003.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: Microsoft Office 2013, Office 2010, Office 2007, Office 2003, Office XP, Microsoft Money, Microsoft Works ve Adobe, Autodesk, Cyberlink ve diğerleri gibi diğer Microsoft ve Microsoft dışı programların birçoğu.

SterJo Key Finder, programın okunması kolay olduğundan, sonuçlarınızda arama yapabilmeniz ve çok sayıda ürünü desteklemesi nedeniyle ürün anahtarlarını bulmak için mükemmel bir yoldur.

Maalesef, SterJo Key Finder bilgisayardaki programlardan biri için iki farklı ürün anahtarı buldu bir incelemede; bu da listedeki diğer programların bazılarının üstünde tavsiye edilmesini zorlaştırıyor.

13. Product Key Finder (OTT Solutions)

Product Key Finder (OTT Solutions)

Product Key Finder (OTT Solutions) herhangi bir yaratıcı ad yarışması kazanmaz, ancak bu önemli değildir - çok iyi bir anahtar bulma programıdır. Çok iyi tasarlanmış, anında ürün anahtarlarını bulan, kolay bir XML veya CSV anahtarının bulunduğu anahtarları bulmasına ve ayrıca Windows kayıt veya ürün anahtarını doğrudan araçtan değiştirmenize izin verdiği için Product Key Finder (OTT Solutions)'ı öne çıkarıyor.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008 ve 2003, Windows XP ve Windows 2000.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: Çoğu Microsoft Office ve diğer Microsoft programları ve Microsoft olmayan birçok uygulama.

Windows 8 ve Windows 10'da Product Key Finder (OTT Solutions)'ı test edildi ancak maalesef gösterdiği ürün anahtarı yanlıştı.

14. MSKeyViewer Plus

MSKeyViewer Plus

MSKeyViewer Plus iyi bir ürün anahtar bulma programıdır. Başlıca avantajları, gerçekten küçük bir boyutu, kurulumu gerektirmeyen ve süper kolay arayüzü içermektedir. MSKeyViewer Plus anında ürün anahtarlarını görüntüler - kayıt defterinizin taranması gerekmez.

İşletim Sistemleri İçin Anahtarları Bulur: Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Windows 95/98 ve Windows Server 2008 ve 2003. 64-bit sürümleri de desteklenmektedir.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: Microsoft Office 2013, Office 2010, Office 2007, Office 2003, Office XP, Office 2000, Windows Server 2012 ve 2008, ayrıca diğer Microsoft ve Microsoft dışı programların listesi.

Muhtemelen MSKeyViewer Plus'dan önce birkaç anahtar bulucu seçerdim, ancak belirli bir anahtar bulmada sorun yaşıyorsanız, MSKeyViewer'ı deneyin. MSKeyViewer Plus, Windows 10 kurulumunuz için bir anahtar bulabilir, ancak muhtemelen yanlış olacak.

15. Free PC Audit

Free PC Audit

Free PC Audit yalnızca donanım bilgisini değil aynı zamanda birkaç Windows ve Microsoft Office yüklemesinin ürün anahtarlarını da gösteren bir sistem bilgi aracıdır. Çok küçük, tamamen taşınabilir, otomatik olarak tarar ve ürün anahtarlarını kolayca kopyalamanızı sağlar.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP ve muhtemelen eski sürümleri.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: Microsoft Office 2013, Office 2010, 2007, Office 2003 ve muhtemelen bazı eski sürümlerin yanı sıra bazı Adobe ve Corel yazılımı.

Free PC Audit'te gösterilen çok fazla bilgi olduğundan, yalnızca ürün anahtarlarını bulmak için kullanıyorsanız çok karmaşık görünebilir.

16. Windows Product Key Viewer

Windows Product Key Viewer

Windows Product Key Viewer, Windows'un çeşitli sürümleri için ürün anahtarı gösteren başka bir anahtar bulma programıdır. Ürün anahtarını programdan kolayca kopyalayabilir ve bir dosyaya kaydedebilirsiniz. Ürün kimliği, kurulum tarihi ve yapı numarası gibi ek ayrıntılar da gösterilir.

İşletim Sistemleri İçin Anahtarları Bulur: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Windows 98, Windows 95 ve Windows Server 2008/2003

Windows Product Key Viewer'ın küçük boyutu ve taşınabilirliği nedeniyle, flash sürücüde saklamak için mükemmel bir ürün anahtar bulucu.

17. Lazesoft Windows Key Finder

Lazesoft Windows Key Finder

Lazesoft Windows Key Finder birçok Windows yüklemeleri ve Microsoft Office sürümleri için ürün anahtarını bulabilen başka bir ücretsiz programdır. Program küçük, tamamen taşınabilir ve okunması kolay. Ürün anahtarlarını bir dosyaya yazdırabilir veya kaydedebilirsiniz.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000 ve Windows Server 2012/2008/2003.

Diğer Yazılımlar için Anahtar Bulur: Microsoft Office 2013, Office 2010, Office 2007, Office 2003 ve Office 2000.

18. geProductKeys Finder

geProductKeys Finder

GeProductKeys Finder, şimdiye kadar gördüğüm en basit anahtar bulucu program olabilir. Peşinde olduğunuz tek kişi Windows XP'de hızlı bir ürün anahtarı görüntülemesi durumunda, geProductKeys bu işi yapar. Avantajları süper küçük bir indirme, herhangi bir kurulum gerektirmez ve yukarıda belirttiğim gibi çok basit bir arayüz.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows XP (resmi olarak) ve muhtemelen daha eski bazıları. GeProductKeys, Windows 10, Windows 8, Windows 7 veya Windows Vista ile çalışmaz.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: Bazı Microsoft Office programları ve birkaç üçüncü taraf programı.

Not: Bu programı Windows XP SP2 ve sonrasında kullanmak için Veri Yürütme Engelmesini devre dışı bırakmanız gerekebilir.

19. Product Key Informer

Product Key Informer

Product Key Informer, başka bir ücretsiz ürün anahtarı bulma programıdır, ancak ürün anahtarlarını yalnızca işletim sistemi dışındaki birkaç Microsoft programı için bulur.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows ME ve Windows 98.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: Microsoft Office 2007, Office 2003 ve Office XP.

Windows 10 ve Windows 8 desteklenmez.

20. Windows Product Key Finder

Windows Product Key Finder

Windows Product Key Finder, yalnızca 80 KB boyutunda, tamamen taşınabilir ve hızlı bir şekilde ürün anahtarını gösterir.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows 7, Windows Vista ve Windows XP.

Bu listeden diğer önemli bulma programları ile karşılaştırıldığında, Windows Product Key Finder, son derece basittir ve Windows işletim sisteminden başka herhangi bir program için desteksizdir. Ayrıca, Windows 8 ve 10'da açılabilirken bulduğu ürün anahtarı yanlıştır.

21. Game Key Revealer

Game Key Revealer

Game Key Revealer 2000'den fazla oyunun ürün anahtarlarını gösterir. Tamamen taşınabilir, çok az yer kaplar ve anahtarları bir metin dosyasına aktarabilir veya yazdırabilirsiniz.

Oyunlar için Anahtarlar Bulur: Half-Life, Battlefield 2, Counter-Strike, Ayna'nın Kenarı, Halo, Hız İhtiyacı, Öldürme Alanı, Crysis, Harry Potter ve daha birçoğu.

Birkaç bin oyun için ürün anahtarlarını göstermenin yanı sıra, neredeyse iki düzine anahtar, Game Key Revealer ile değiştirilebilir.

22. Abelssoft's MyKeyFinder

Abelssoft's MyKeyFinder

MyKeyFinder ürün anahtarlarını bir PDF dosyasına veya panoya kaydetmenizi sağlar. Bir yazıcıya da gönderebilirsiniz. Bulduğu kurulum anahtarları listesinde arama yapabilir ve bu anahtarlarda aynı anahtar kayıdını önlemek için kayıt defteri anahtarlarını kara listeye koyabilirsiniz.

İşletim Sistemleri Anahtarlarını Bulur: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP.

Diğer Yazılımlar İçin Anahtar Bulur: VMware, bazı Microsoft Office ürünleri ve diğerleri.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 4882 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" 22 Ücretsiz Ürün Anahtarı Bulma Programı konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere 22 Ücretsiz Ürün Anahtarı Bulma Programı ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda 22 Ücretsiz Ürün Anahtarı Bulma Programı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.