Ogznet.com
Ogznet.com

25 Güzel ve Ücretsiz Kartvizit Şablonu

İnternet üzerinden sunulan en iyi kartvizit tasarımlarından oluşan ve zengin bir seçim olanağı sunan ücretsiz kartvizit şablonlarına sahip bu müthiş yazıyı mutlaka inceleyin.

Başarılı bir iş yapmak için çok çaba gerektirir. Proaktif olmanız ve yolunuza gelen her sorumluluğu üstlenmeniz istenir. İster ürün, üretim, pazarlama veya markanızı temsil edin, her şeyin en üst düzeyde olması gerekir. Sonuçta, bu yarışmayı mümkün olan en iyi şekilde ele almanız gerekir.

Bu bağlamda, kartvizit tasarımı çok önemli bir role sahiptir. Bu, yalnızca işletmenizin sağladığı ürün veya hizmet ile ilgili bilgileri temsil etmek için değil, aynı zamanda işletmeniz için bir elçidir. Müşterilere adınızı ve telefon numaranızı vermek için kullanılır.

Bir kartvizit, işinizi geri kalanı ile ayırır. Yani, benzersiz, yaratıcı, güzel ve renkli olmalıdır. Üstelik, bir kartvizitin taşınması için verimli olması gerekiyor. Bir kartvizitin tüm bu yönleri, gereksinimlerinizi ve beklentilerinizi uygun bir şekilde yerine getiren şirket veya markanız için en iyi kartvizit tasarımını seçmenizi gerektirir. Özellikle benzersiz bir kartvizit arıyorsanız, şirketiniz için bir kartvizit tasarımı seçmek özellikle zor bir iş olabilir.

Bu ücretsiz PSD kartvizit şablonlarını derlemek için çaba sarfettik. Bu kartvizit tasarımları PSD formatında indirilebilir. Bunlar, iş ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilmeniz için tamamen düzenlenebilir niteliktedir.

Bu kartvizitlerin parlak ve canlı renkleri, onları herhangi bir işadamı için ideal bir seçim haline getirir. Müşterilerinize veya potansiyel müşterilere mümkün olan en iyi şekilde iş bilgilerinizi sergilemek için bu harika ücretsiz kartvizit şablonlarını kullanın.

Bu ücretsiz kartvizit şablonlarını, şirket adını ve adresini değiştirerek düzenleyebilirsiniz. Aşağıda listelenen, işletmeniz için kullanabileceğiniz birkaç ücretsiz kartvizit şablonu bulunmaktadır.

25 Güzel Kartvizit Şablonu (PSD)

1. The Zigzag Design

Bu kartvizit şablonu, yaratıcı zikzak desenleri ve geniş iletişim simgeleri ile benzersiz bir dikey tasarıma sahiptir. Mükemmel sadelik ve göz alıcı bir düzen sağlar.

The Zigzag Design

2. Corporate Business Card

Hem yuvarlak hem de kare köşeleri olan çift taraflı bir yatay kartvizittir. 300dpi Yüksek Çözünürlüklü bir CMYK renk modunda oluşturulmuştur. Artı olarak, altı farklı renk arasından seçim yapabilirsiniz.

Corporate Business Card

3. Carbon Business Card Template

Bu ultra cool karbon kartviziti herhangi bir şirket için mükemmeldir. 300dpi çözünürlük ve PSD formatında gelir. Şimdi indirin ve müşterilerinizi etkileyin.

Carbon Business Card Template

4. Vintage Business Card Template

Bu klasik siyah beyaz vintage kartvizit şablonu sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Soluk görünüyor ve mükemmel bir gerçekçi efekt yaratmak için eşleşen eski dünya tipografyası devam ediyor.

Vintage Business Card Template

5. Photographer Business Card Template

Bu kartvizit şablonu minimalist bir stil ifadesinin zarif bir şıklığını getirdiği için fotoğrafçılar için mükemmel bir şekilde uygundur. Kolayca düzenlenebilir.

Photographer Business Card Template

6. Stylish Orange Accent Business Card Template

Bu kartvizit şablonu, şık bir şekilde tasarlanmış, turuncu vurgulu bir kartvizittir ve şirket dünyası için uygundur. En iyi tasarım öğelerini kullanan, hayranlıkla ilham veren bir tasarıma sahiptir.

Stylish Orange Accent Business Card Template

7. Minimal Creative Business Card Template

Bu kartvizit şablonu, yeşilin en büyük gölgesinde olduğu minimalist bir stil ifadesine sahiptir. Düzgün ve temiz bir düzen içeriyor ve iletişim detayları için şirin simgeler var.

Minimal Creative Business Card Template

8. Dark Minimal Typography Business Card Template

Modern tasarımıyla birlikte, bu kartvizit şablonu, temiz ve basit bir tipografi içerir. Karanlık arka plan, içeriği keskin ve zahmetsizce ortaya koymaya yönlendirir.

Dark Minimal Typography Business Card Template

9. Simple & Clean Creative Business Card Template

Bu kartvizit tasarımı çekici renk karışımları kullanır ve minimalize bir dokunuşa sahiptir. Basit düzeni, kurumsal işlerin ötesinde onu uygun hale getirir.

Simple & Clean Creative Business Card Template

10. Multi-color Business Card Template

Hareketli bir kartvizitten yana iseniz, o zaman bu inanılmaz renkli tasarım kesinlikle sizi etkileyecektir. Düzgün bir şekilde hizalanmış ve organize bir düzene sahiptir. Simgelerin yerleştirilmesi ve çok renkli bir düzen, bu titizlikle hazırlanmış kartvizit şablonunun öne çıkan noktalarıdır.

Multi-color Business Card Template

11. Refreshing Lime Green Business Card Template

Serinletici bir hava veren kireç yeşil ve beyaz kartvizit şablonu. Şablon basit ve zarif tasarım öğeleriyle kurumsal ve kişisel profil kartları gibi birçok ticaret endüstrisi için uygun olur.

Refreshing Lime Green Business Card Template

12. Flat Design Business Card Template

Bu kartvizit şablonu, basit ve etkileyici uzun gölgeli düz konsepti uygular.

Flat Design Business Card Template

13. Horster Business Card Template

Bu Horster teklifi, geniş bir ücretsiz kartvizit şablon yelpazesinde yer alan Amerikalı tasarımcı Pixeden'den parlak bir icra.

Horster Business Card Template

14. Playing Card Template

Bu kartvizit şablonu, özel oyun kartları temasıyla birlikte gelir. Tasarım 3.5x2 inç ölçülerinde.

Playing Card Template

15. Retro Business Card Template

Vektörel dosya biçiminde sunulan bu retro kartvizit şablonu, düzen, yazı tipi ve renkte tercih ettiğiniz stile uyacak şekilde tamamen özelleştirilebilir.

Retro Business Card Template

16. Color Stripped Business Cards

Bu kartvizit şablonu, renk sıçramasına sahip zarif bir tasarıma sahiptir. Boyut 3,5 x 2 inç olup 400 dpi çözünürlük ve PSD formatındadır.

Color Stripped Business Cards

17. Sleek & Simple Business Card Template

Şık ve sofistike bir kartvizit şablonu. Üstün bir etki yaratmak isteyen, işleri basitleştirmek isteyen tasarımcılar için uygundur.

Sleek & Simple Business Card Template

18. Vintage business card PSD (front & back)

Bu kartvizit şablonu çekici bir klasik görünüme sahiptir. Metin ve grafikler tamamen düzenlenebilir.

Vintage business card PSD (front & back)

19. Chocolate Business Card

Çikolata renkli dokusu olan zarifçe tasarlanmış bir kartvizit şablondur. Hem kişisel hem de iş amaçlı kullanım için uygundur.

Chocolate Business Card

20. Wooden Business Card

Ahşap bir dokusu olan şık bir kartvizit şablonu.

Wooden Business Card

21. Creative & Clean Folder and Business Card Template

Bu, güzel ve temiz bir şekilde tasarlanmış kartvizit şablondur. Bu kart şablonu ön ve arka kapak tasarımı ile birlikte gelir.

Creative & Clean Folder and Business Card Template

22. Black Crystals Business Card Design, Two Sided Template

Bu kartvizit şablonu fütüristik bir grafik tasarıma sahiptir. Soyut parlak kristallerin geçmişine sahiptir.

Black Crystals Business Card Design, Two Sided Template

23. Molten Chocolate Business Card

Bu ücretsiz ergimiş çikolata kartvizit şablonu, grafik tasarımcılara, fotoğrafçılara ve benzersiz bir kartvizit sahibi olmak isteyen reklam öğelerine fazlasıyla uygundur.

Black Crystals Business Card Design, Two Sided Template

24. Royal Business Card Design

Geniş bir tüketici pazarıyla bağlantı kurmak için uygun şekilde tasarlanmış bir kartvizit şablonu.

Royal Business Card Design

25. Floral Business Card

Basit ve şık bir şekilde tasarlanmış kartvizit şablonu.

Floral Business Card

Umarım bu ücretsiz Kartvizit Şablonlarını beğenirsiniz. Kartvizitinizi kolaylıkla tasarlamanıza yardımcı olacaktır.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz