Ogznet.com
En İyi Ücretsiz Kartvizitler Şablonları: .AI, .PSD, .EPS formatında Paylaş:

En İyi Ücretsiz Kartvizitler Şablonları: .AI, .PSD, .EPS formatında

En İyi Ücretsiz Kartvizitler Şablonları: .AI, .PSD, .EPS formatında

İnternet üzerinden sunulan en iyi kartvizit tasarımlarından oluşan ve zengin bir seçim olanağı sunan ücretsiz kartvizit şablonlarına sahip bu müthiş yazıyı mutlaka inceleyin. Bu koleksiyonda, hizmetlerinizi ve işinizi tanıtmak için birkaç kartviziti kolayca basmanız için size en iyi ücretsiz kartvizit şablonlarından bazılarını sunuyoruz.

Bir kartvizit, karşı tarafta kalıcı bir izlenim bırakabilir, bu nedenle izlenimin güçlü ve olumlu olduğundan emin olmak önemlidir. Her insanın (ve her işletmenin) farklı bir tonu vardır ve bu bireysellik, kartvizitinize yansıtılması gereken bir şeydir, böylece markanızın kişiliğinin bir uzantısı olarak gittiğiniz her yerde güvenle sunabilirsiniz.

İster bir serbest çalışan olun, ister küçük bir işletmeyi tanıtın, bu listede çok sayıda harika kartvizit şablonu bulacaksınız.

Daha profesyonel görünmek istiyorsanız, benzersiz bir tasarıma sahip birinci sınıf bir kartvizit şablonu kullanmanızı öneririz. Bununla birlikte, bütçeniz düşükse ücretsiz kartvizit şablonları da işinizde size yardımcı olacaktır.

İnternette birçok ücretsiz kartvizit şablonu bulabilirsiniz, ancak profesyonel tasarımlara sahip olanları bulmak zordur. Onları bulmak için tüm çalışmaları sizin için yaptık. Bir göz atın.

En iyi ücretsiz kartvizit şablonlarından oluşan seçimimiz, işinizin hayati bir bölümünü tam olarak doğru bir şekilde göstermenize yardımcı olacaktır.

185'den fazla ücretsiz kartvizit şablonu sunan GraphicsFamily, bu şablonları .AI, .PSD, .EPS formatında indirmenizi sağlıyor. Böylece, kartvizitleri istediğiniz gibi düzenleyip baskıya gönderebilirsiniz.

Markanızı bir sonraki seviyeye taşımayı garanti eden, müşteriler ve potansiyel müşterilerle geliştirmek istediğiniz imaja ve ayrıca potansiyel iş ortaklarına ulaşmak için tamamen uygun, çarpıcı tasarımlı geniş bir profesyonel kartvizit şablonu yelpazesi sunuyor.

Bu sitede, mutlaka istediğiniz türde bir kartvizit şablonu bulacaksınız. Şirket müdürü, yazılımcı, sağlık çalışanı, mühendis, kamyon şoförü, müteahhit ve aklınıza gelebilecek bir çok alana özel profesyonel ve ücretsiz kartvizit tasarımları indirmek için mevcut. Mevcut en iyi ücretsiz kartvizit şablonları için mutlaka bu siteyi ziyaret edin.

Ücretsiz, yüksek kaliteli ve PSD formatında kartvizit şablonları indirmek için bu siteyi ziyaret edin. Bu yüksek kaliteli kartvizit şablonları, tasarım olarak gerçekten çok göz alıcı tasarımlara sahipler.

Emlakçı, sebest çalışan, seyahat acentası, restaurant gibi çok farklı temalara sahip kartvizit şablonları var.

Ücretsiz kartvizit şablonları, Adobe Photoshop'ta tasarlanmış ve oluşturulmuştur. Her kartvizit örneğinde, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Bu kartvizi şablonları, 300 dpi baskıya hazır CMYK PSD dosyaları içerir. Tüm katmanlar, metin ve metin rengi değiştirecek katmanları kolayca bulabilmeniz için özel olarak yapılandırılmıştır.

Kartvizit şablonlarını ücretsiz olarak indirmek için tek yapmanız gereken, indirme bağlantısının görünmesi için sosyal medya paylaşım butonlarından birine tıklamaktır.

Panetone, renk kartlarına dayalı harika bir ücretsiz kartvizit şablonudur. Kart yığınınızda birçok renk kullanabilmenizi sağlar. Ünlü Pantone renk kartlarından ilham alan bir kartvizit şablonu. Dikdörtgenin rengini değiştirebilirsiniz, bu yüzden bir renk seçin ve iletişim bilgilerinizi ekleyin. Kullanmakta özgürsünüz. .psd dosyasını Dropbox'tan indirebilirsiniz.

Bu ücretsiz kartvizit şablonunun klasik bir havası vardır, ancak minimalist tasarımı onu canlı ve modern tutar. Zarif bir hava katan benzersiz tipo baskı hissine sahiptir.

Kartvizit tasarımınızı benzersiz, dokunsal tipo baskı hissi ile sunmak için fotogerçekçi bir PSD kartvizit şablonudur. Tasarımınızı özelleştirmek için akıllı katmanları kullanın ve ayar katmanı aracılığıyla kartvizitlerin rengini değiştirin.

Creative PSD Download'ın bu göz alıcı tasarımı, çekici soyut deseni ve cesur, çok renkli 'DESIGN' flaşıyla tüm temel düzenleri kapsar. Düzenlemesi kolay katmanlı bir PSD olarak gelir ve ihtiyaç duyduğu yazı tipleri de ücretsiz olarak mevcuttur. Tüm katmanlar, onları yeniden boyutlandırabileceğiniz ve tasarım öğelerinizle değiştirebileceğiniz akıllı nesne öğelerine sahiptir. İndirmenin kilidini açmak için sosyal ağda paylaşmanız veya belirli bir saniye kadar beklemeniz gerekir.

İnsanların dikkatini çekmeyi garantileyen bir başka renkli kartvizit şablonu. PSDDaddy'nin bu ücretsiz kartvizit şablonu, ön ve arka için ayrı CMYK PSD dosyalarıyla hafif yumuşak tonlarda harika bir geometrik tasarıma sahiptir. Creative Business Card PSD, 3.5×2 inç, 300 dpi baskıya hazır CMYK, 2 PSD dosyası (ön ve arka) içerir. Bu indirmek için bir tweet paylaşmaya değer!

PSDDaddy'den temin edilebilen bu yaratıcı kartvizit tasarımları, çok sayıda kişiselleştirme seçeneği ve dört renk seçeneği ile sade bir tasarıma sahiptir. Yoksaymanızı önerdiğimiz bir QR kodu ekleme seçeneği bile var. Bu, sosyal medyada paylaştığınızda ücretsiz olarak indirebilceğiniz bir başka ücretsiz kartvizit şablonu.

Altı renk seçeneğiyle, bu 300 dpi baskıya hazır CMYK PSD şablonları, grafik tasarımcılardan daha büyük ajanslara kadar herkes için mükemmeldir. PSD'ler, yararlı bir şekilde adlandırılmış katmanlarla iyi organize edilmiş olup, kartları kendi metin ve fotoğraflarınızla kişiselleştirmenizi kolaylaştırır.

Bu kartvizit şablonları PSD paketi, grafik tasarımcı, serbest çalışan, dijital ajans, kurumsal ve küçük büyük şirketler için mükemmeldir. Ücretsiz 6 farklı renk seçeneği ile dahildir. Bu kartvizit şablonlarını düzenlemek için Adobe Photoshop hakkında temel bilgilere sahip olmalısınız. Bu şablon indirmesi 300 dpi baskıya hazır CMYK 12 PSD dosyası içerir (6 Ön ve 6 Arka taraf). Tüm katmanlar, metni ve rengi değiştirecek katmanları kolayca bulabilmeniz için tamamen organize edilmiş ve yapılandırılmıştır.

Bu kartvizit şablonları PSD paketi ücretsiz indirilebilir.

Yaratıcı profesyonellere yönelik bu modern ve çarpıcı kartvizit şablonuyla herkesin kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı bilmesini sağlayın. Kendi yaratıcı dokunuşlarınızı ekleyebilmeniz için katmanlı ve tamamen düzenlenebilir ve özelleştirilebilir 300 DPI CMYK PSD olarak gelir. Bir arı gibi, siyah ve sarı renk şeması, potansiyel müşterilerin dikkatini çekecektir.

Grafik tasarımcı, sanat yönetmeni, web geliştirici misiniz veya herhangi bir ajansta mı çalışıyorsunuz? Bu siyah kartvizit şablonu, PSD formatında mutlaka sahip olunması gereken bir tasarımdır. Her şey gerçekte kim olduğunuz ve ne yaptığınızla ilgilidir. Bu siyah kartvizit şablonu, profesyonel, modern ve yaratıcı kartvizit şablonu, kimliğinizi diğer insanlara göstermek için çok ideal. Bu şablon indirmesi 300 DPI, baskıya hazır, CMYK, katmanlı 2 PSD dosyalası (Ön ve Arka) içerir. Tüm ana öğeler düzenlenebilir ve özelleştirilebilir.

Neden sıkıcı ve unutulabilir bir kartvizitiniz var? Hem kişisel hem de ticari kullanım için ücretsiz, sade ve zarif Vintage kartvizit tasarımını deneyin. Eski retro veya vintage tarzları sevenler için kesinlikle özel bir seçim olacaktır.

Bu Ücretsiz QR Kod Kartvizit şablonu özelleştirilebilir ve hem kişisel hem de ticari beklentiler için kullanılabilir.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!