Ogznet.com
En İyi Ücretsiz WordPress Temaları 20+ Paylaş:

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları 20+

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları 20+

WordPress, ücretsiz ve güçlü bir CMS platformudur ve birçok kişi WordPress kullanmaktadır. Herkes mükemmel görünümlü bir web site sahibi olmak istiyor. Bu yazıda birbirinden güzel ve ücretsiz WordPress temalarını sunuyoruz.

Güzel, güçlü ve ücretsiz WordPress temaları için doğru yere geldiniz, internette aramaya gerek kalmadan onlarca ücretsiz tema burada.

WordPress, her zaman en popüler blog platformu olduğu için WordPress platformunda binlerce yeni blog oluşturulmuştur. İnsanlar, ihtiyaçlarını karşılayabilecek ücretsiz WordPress temalarını aramaktadır. WordPress teması aramak, uygun temayı bulmanın zorluğu yüzünden sıkıcı bir iş olabilir, çünkü herkesin kendine göre beğenisi vardır.

WordPress, tema geliştiricilerinin herhangi bir amaçla tasarlayabileceği bir çok esneklik sunar. Bir firma teması, blog teması, video teması, resim galerisi teması, kupon teması veya herhangi bir konu için bir WordPress teması olabilir.

Burada bazı ücretsiz WordPress temalarını bulacaksınız. Bazı temalar harika görünüyor, bunlarla popüler WordPress siteleri yapabilirsiniz. Bu ücretsiz WordPress temalarına bir göz atın ve eminiz ki bunlardan bazılarını beğeneceksiniz.

Web ziyaretçileri için sadece mükemmel içerikler yeterli olmayabilir. Web sitenize tekrar tekrar gelmelerini istiyorsanız kolay kullanım için tasarlanmış web sitesi tasarımı önemlidir. Aynı şey bloglar için de geçerlidir; Blogunuz güzel tasarlanmışsa, ziyaretçilerinizi cezbedebilirsiniz.

Temalar, blogumuzun güzelliğini artırmamıza yardımcı oluyor, ancak bu günlerde WordPress'in çalışma biçimilerini de değiştiren çok şaşırtıcı WordPress temaları geliştirildi. Tema sayesinde, WordPress destekli blog'unuzu bir alışveriş sitesine, resim galerisine, web dizinine ve birçok farklı stile dönüştürebilirsiniz.

Burada blogunuzun işlevselliğini artırmanıza yardımcı olacak en iyi ücretsiz WordPress temalarını listeledik.

Vantage esnek, çok amaçlı bir temadır. Vantage, bir işyeri, portföy veya online mağaza sitesi açmak için kullanılabilecek ücretsiz, esnek, çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Tamamen responsive bir tasarıma sahiptir. En büyük özelliği, Page Builder, Meta Slider ve WooCommerce gibi eklentilerle olan sıkı entegrasyonudur.

Sydney güçlü bir firma teması olarak gelir. Şirketler ve serbest çalışanlar için mükemmel bir seçimdir. Hızlı bir şekilde etkileyici bir ön sayfa oluşturmak için tüm yapı bloklarına sahiptir.

Sydney, Elementor ile tam uyumlu olmasının yanı sıra, tüm Google Yazı Tiplerine erişim, tam renk kontrolü, düzen kontrolü, logo yükleme, tam ekran kaydırıcı, başlık görüntüsü, sabit gezinme ve çok daha fazlası gibi birçok özelleştirme olanağı sunar. Ayrıca Sydney, hızlı bir şekilde ilgi çekici bir ön sayfa oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm yapı taşlarını sağlar.

Themify tarafından geliştirilen tema, sadelik üzerine inşa edilmiş ücretsiz bir WordPress temasıdır. Kalite, WordPress siteniz için önemliyse, Simple sizin için en iyi seçenek olabilir. Simple'i kullanarak, WordPress sitenize bir Shopify mağazası ekleyebilirsiniz. Simple, tamamen duyarlıdır ve herhangi bir cihazda uyumlu görünüme sahiptir. Simple ile birlikte gelen Themify Builder, tasarımınızı uyarlama esnekliği sunar.

Simple, WordPress sitenize ücretsiz Shopify satın alma düğmesi eklentisini kullanarak bir Shopify mağazası eklemek için oluşturulmuştur, ancak herhangi bir normal blog veya statik sayfa için yeterince esnektir.

ColorMag, mükemmel bir responsive haber sitesi stilinde WordPress temasıdır. Haber, gazete, dergi, yayıncılık, iş ve her türlü site için uygundur.

ColorMag en iyi haber WordPress temalarından biridir. Ücretsiz ve responsive WordPress teması.

Bir WooCommerce projesi başlatmak istiyorsanız, Storefront sizin için mükemmel bir tema haline gelebilir. Tema, WooCommerce çekirdek geliştiricileri tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Mağazanızı, birden fazla widget bölgesini, duyarlı tasarımı ve çok daha fazlasını kişiselleştirmek için çeşitli düzen ve renk seçenekleri sunar. Mağazanızı kişiselleştirmek için çeşitli düzen ve renk seçenekleri, birden fazla bileşen bölgesi, duyarlı bir tasarım ve çok daha fazlası vardır.

Hestia, Themeisle tarafından geliştirilen çok amaçlı ve duyarlı bir WordPress Temasıdır. En iyi materyal tasarım WordPress teması olduğu için yeni açılımlar için oldukça uygundur.

Hestia, düzgün ve temiz bir düzen sunar ve WooCommerce mağazanız için hızlı bir ön sayfa hazırlamanızı sağlar. Hestia ile web sitenizin görünümlerini özelleştirebilirsiniz. Renkleri, tasarım detaylarını ve çok daha fazlasını ayarlamaya devam edebilirsiniz.

Ücretsiz bir WordPress tema arıyorsanız, OnePress, iş web sitesi, portföy, dijital ajans, ürün vitrini, serbest çalışanlar ve iyi tasarımı takdir eden herkes için çok uygun, olağanüstü yaratıcı ve esnek bir WordPress tek sayfa temasıdır. Genel olarak tema zarif ve klasiktir, WooCommerce'in en son sürümüyle uyumlu Bootstrap 4 WordPress temasının güzel bir örneğidir.

ThemeGrill tarafından duyarlı, çok amaçlı bir WordPress teması. Spacious, büyük bir özen ve sevgiyle kodlanmış ve tasarlanmış, inanılmaz derecede geniş, çok amaçlı, duyarlı bir temadır. İşletmeniz, portföyünüz, bloglarınız veya herhangi bir site türü için kullanabilirsiniz. 4 sayfa düzeni, 2 sayfa şablonu, 4 blog görüntüleme türü, 13 pencere öğesi alanı, iş şablonuna odaklanan 5 özel pencere öğesi, harika kaydırıcı, logonuza ve web sitenize uygun ana renk seçeneği, kutulu ve geniş düzen, açık ve koyu renk dış görünümüne sahiptir.

Musical, canlı bir eğlence sitesi oluşturmanıza izin veren ücretsiz bir WordPress Temasıdır. Çok sayıda gösteri işi için uygundur. Son derece esnek ve sıfırdan özel eğlence web sitesi oluşturmak için özelleştirilebilir. Müzikal, eğlence blogcuları, müzisyenler, müzik grupları ve DJ'ler için oldukça uygundur. Canlı bir eğlence sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan çok sayıda özelleştirilebilir özellik ve güçlü seçeneklerle birlikte gelir.

GeneratePress, hız ve kullanılabilirliğe odaklanarak oluşturulmuş hafif bir WordPress temasıdır. Performans bu temanın odak noktasıdır. İçeriğinizi oluştururken size daha fazla kontrol sağlayan yeni blok düzenleyiciden (Gutenberg) tam olarak yararlanır. Sayfa oluşturucu kullanıyorsanız GeneratePress sizin için doğru temadır. Beaver Builder ve Elementor dahil olmak üzere tüm büyük sayfa oluşturucularla tamamen uyumludur. WordPress kodlama standartlarına verdiği önemle, WooCommerce dahil olmak üzere iyi kodlanmış tüm eklentilerle tam uyumluluğa sahiptir. GeneratePress tamamen duyarlıdır, geçerli HTML/CSS kullanır ve kullanıcı topluluğu tarafından 25'ten fazla dile çevrilmiştir. Mikro veri entegrasyonu, 9 widget alanı, 5 gezinme konumu, 5 kenar çubuğu düzeni, açılır menüler (tıklayın veya üzerine gelin) ve gezinme renk ön ayarları, birçok özelliğinden sadece birkaçını içerir.

SociallyViral, ilgi çekici, hızlı ve en önemlisi viral trafiği artırmak için güzel tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Sosyal paylaşımı artırmaya yardımcı olacak özelliklerle, web'in en iyi sosyal medya web sitelerinden daha fazla trafik alacak ve arama motoru sıralamalarınızı yükselteceksiniz.

Smart Blog, modern bir tasarıma sahip WordPress blog temasıdır. Bu temayı kullanarak yemek, seyahat, fotoğrafçılık, yaşam tarzı ve çok daha fazlası gibi her türden blog sitesi oluşturabilirsiniz. Bu blog temasıyla hikayelerinizi ifade edebilmeniz için temiz tasarım düzenine sahiptir. Sitenizi özelleştirmek için birçok opsiyon sunar. Tema, sitenizi özelleştirmek için size pek çok seçenek sunar, sitenizdeki renkleri ayarlamak için birincil, ikincil renk seçenekleri gibi seçenekler alırsınız.

Allegiant, çarpıcı bir WordPress sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak özellikler ve widget'larla dolu, görsel olarak çarpıcı, çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Allegiant, her tür web sitesi için çalışır, ancak tek sayfalık düzeni ve özel ana sayfa bölümleri, onu özellikle bir iş teması olarak uygun hale getirir. Önceden oluşturulmuş bloklar, ekip üyelerini, referansları, hizmetleri, müşteri logolarını ve daha fazlasını görüntülemenizi kolaylaştırır.

Allegiant tamamen duyarlıdır ve cep telefonları, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere herhangi bir cihazda güzel görünüyor.

Ripple, ücretsiz bir One Page WordPress temasıdır. Düzgün kaydırma efekti ile tek sayfa tasarımlı bir temadır. Temiz, basit ve zarif bir sayfa için ücretsiz WordPress temasıdır. Bol, güçlü özelliklere sahiptir ve kolay özelleştirme seçenekleri sunar. Kişisel bloglar, işletmeler, kurumsal portföyler ve diğer reklam ajanslarının web siteleri için uygundur. Ripple ile, her zaman muhteşem bir WordPress web sitenize sahip olabilirsiniz.

Astrid, hızlı bir şekilde harika bir işletme web sitesi oluşturmanıza yardımcı olabilir. Bu iş temasında ihtiyacınız olan tüm özellikler sizi bekliyor: renk seçenekleri, yazı tipleri, tam genişlikte başlık resmi, özel widget'lar, blog seçenekleri ve daha birçok ilginç ve kullanışlı seçenek.

Neve, web sitenize yeni, göz alıcı bir görünüm kazandırmak için oluşturulmuş ücretsiz bir WP temasıdır. Modern WordPress standartlarından (Gutenberg ve Elementor uyumluluğu dahil) sonra geliştirilen Neve, tasarımı çok amaçlı olduğu için her girişimci için uygun seçimdir. Bunun da ötesinde, tema 30'dan fazla hazır siteyle birlikte gelir.

Suffice, premium temaların çoğuyla rekabet edebilen en esnek, zengin özellikli ve gelişmiş WordPress temalarından biridir. WooCommerce uyumludur ve duyarlı bir tasarıma sahiptir. Bu ücretsiz WordPress teması, genellikle premium temalarda bulunan birçok özellik içerir.

Güzel tasarlanmış; iş, inşaat, yemek, uygulama, spor salonu, dergi, tek sayfa, fotoğrafçılık, portföy vb. için demo ile birlikte gelir. Premium sürüm, çok sayıda ek özellik ile birlikte gelir.

Ascendant, her türlü web sitesi için kullanılabilen, çok amaçlı bir ücretsiz WordPress temasıdır. Portföyler, hizmetler ve daha pek çok şey de dahil olmak üzere farklı içerik türlerini oluşturmanıza yardımcı olan birçok özellikle doludur. Tema, özellikle etkinlik odaklı web siteleri ve ajans sayfaları tasarlamak için uygundur.

Ascendant, hemen hemen her tür web sitesi oluşturmak için uygun çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Portföylerden hizmetlere ve ekip üyelerine kadar birçok farklı türde içerik oluşturmanıza izin verecek çok çeşitli özelliklerle birlikte gelir.

Enigma, tüm önde gelen web tarayıcılarında çalışan, temel WordPress işlevleri (BOOTSTRAP CSS çerçevesi) kullanılarak oluşturulmuş, duyarlı ve esnek WooCommerce temasına sahip, çok işlevli ücretsiz bir WordPress temasıdır. Web sitelerinizi tasarlamayı kolaylaştıran sayfa düzenleri ve kenar çubuğu widget'ı ile güzel bir tasarıma ve güçlü özelliklere sahiptir. Bu tema, iş, blog, portföy, ajans, açılış sayfası vb. dahil olmak üzere farklı web siteleri için kullanılabilir. Enigma, Flickr Fotoğraflarınızı göstermek için özel bir widget olarak Filkr'a sahiptir.

Awaken WordPress teması, zarif bir WordPress haber temasıdır. İki ana widget alanına sahip bir haber düzenine sahiptir. Ve tema, gönderileri farklı stillerde görüntülemek için üç gönderi widget'ı ile öne çıkıyor. Bu tema, twitter önyüklemesi kullanılarak oluşturulan duyarlı bir düzenden oluşur. Bu temanın ana özelliklerinden bazıları tema özelleştirici, öne çıkan kaydırıcı, reklam widget'ları, youtube video widget'ı ve sosyal medyadır.

Ignis, Jetpack'in Portföy özel gönderi türü için destek sağlayan modern bir portföy temasıdır. Projelerinizi sergilemek için kullanılabilir. Tema %100 çeviri hazırdır. Google Fontlara ücretsiz erişim sağlar.

Web sitenizdeki değişiklikleri canlı olarak önizlemenizi sağlayan WordPress Özelleştirici'ye sahiptir. Ignis çapraz tarayıcı desteği ile gelir ve Chrome, Firefox ve Opera gibi tüm modern tarayıcılarla uyumludur.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!