5 En İyi Ücretsiz PHP Dizin Scripti

5 En İyi Ücretsiz PHP Dizin Scripti

/ Okuma süresi: 4 dk, 31 sn / Yorum (0)
A A A

PHP dizin scriptleri (PHP Classified Scripts), karlı ve güçlü bir sınıflandırılmış web sitesi tasarlamanız, uygulamanız, çalıştırmanız ve yönetmeniz için en iyi seçenektir.

Bu günlerde çeşitli E-iş modelleri mevcut. İlan veya dizin web sitelerine sahip olmak da bunlardan biridir. Sınıflandırılmış site dizini kurmak kolaydır, yönetilmesi de kolaydır ve karlı da olabilir. Bir çevrimiçi iş kurucusu olarak, güçlü ve mükemmel görünümlü bir dizin sitesi oluşturmak için iyi bir dizin scriptine sahip olmak yeterlidir.

Bu nedenle bugün, size güçlü ve kullanımı kolay ücretsiz PHP dizin scriplerini gösteriyoruz. Bu scriptleri kullanarak, harika görünümlü ve cazip bir dizin sitesine sahip olabilirsiniz.

Bu dizin scriptlerini kullanarak, mal öğeleri, otomobiller, aygıtlar, dayanıklı tüketim malları, bisikletler, gayrimenkuller, işler veya sitenize eklemek isteyebileceğiniz diğer kategoriler gibi çeşitli kategorilere sahip sınıflandırılmış siteler oluşturabilirsiniz.

Burada listelenen PHP dizin scriptleri, açık kaynak kodlu PHP scriptleridir ve tamamen özelleştirilebilir, kolay idari kontrol, çok dilde destek, birden çok tema ve eklenti desteği sunma ve aynı zamanda reklam yönetimi gibi çok sayıda özellik ve yerleşim seçeneği sunma gibi oldukça kullanışlı özelliklere sahiptir. Reklamlara fotoğraf ekleyebilir, reklamları sıralayabilir ve başka şeyler yapabilirsiniz.

PHP dizin scriptleri için çok sayıda mükemmel seçeneğe sahip olmanızı ve fantastik, çekici ve cazip bir dizin siteleri oluşturabilmeniz için size özel olarak derlediğimiz Ücretsiz PHP dizin scriptleri (Free PHP Classified Scripts) dosyalarını inceleyebilirsiniz.

5 Ücretsiz PHP Dizin/İlan Scripti (5 Free PHP Classified Scripts)

1. Osclass

Osclass, kendi ilan sitenizi oluşturmak için yaygın olarak kullanılan açık kaynak kodlu PHP scriptlerinden birini sağlar. Osclass, ister reklam amaçlı emlak işleri ile ilgili olsun isterse istediğiniz diğer kategoriler için birkaç dakika içinde ilan siteleri oluşturmanızı sağlar. Ayrıca, birçok şablon ve eklenti ile birlikte geldiğinden, Osclass tamamen özelleştirilebilir.

Osclass

2. Noah’s Classifieds

Noah's Classifieds, en popüler ücretsiz dizin yazılımlarından biridir. Sınıflandırılmış ilan web siteleri oluşturmak için son derece güçlü ve yaygın şekilde kullanılır. Dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Sıklıkla güncellenir ve Web 2.0 görünüm ile birlikte gelir. Kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Noah's Classifieds ile yalnızca birkaç dakika içinde kendi ilan sitenizi oluşturabilirsiniz.

Noah’s Classifieds

3. Almond Classifieds

Almond Classifieds, hızlı bir şekilde ilan/dizin sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan, PHP tabanlı bir Classified Ads script dosyasıdır. Almond Classifieds ile, sınıflandırılmış ilan web siteleriniz için birden çok kategorili site oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, fotoğraf içeren ilanlar yerleştirebilir ve ayrıca, reklamların süresi dolmadan önce dönemi de ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, özellikler ve düzen için son derece esnek yapılandırılabilir bir yapıdadır. Almond Classifieds ücretsiz bir sürüm olarak geliyor ve diğer güçlü özellikleri de içeriyor.

Almond Classifieds

4. DClassifieds

DClassifieds son derece güçlü ve yaygın olarak kullanılan ücretsiz PHP tabanlı scriptir. Birden fazla özelleştirme seçeneği sunar, çoklu dil ve temalarla birlikte gelir.

Diğer önemli özelliklerinden bazıları, sınırsız hiyerarşik kategori ve kolay yönetim, normal bağlantının yanı sıra video bağlantısı desteği, SEO dostu URL'leri ve iletişim formu dahil etme olanağı ve diğer pek çok güçlü özelliği de barındırıyor.

DClassifieds

5. Silurus

PHP üzerinde oluşturulmuş olan Silurus, güçlü ve kullanıcı dostu bir sınıflandırılmış reklam web siteleri oluşturmak için bir açık kaynak kodlu ilan scriptini sunmaktadır. Kaynak koduna tam erişime sahip olursunuz ve çok da özelleştirilebilir bir yapıdadır. Silurus'un yüklenmesi kolaydır ve yüksek verimli kullanıcı yönetimi ile birlikte gelir.

Genel ürünler, bisiklet, otomobil, emlak, iş ve diğer kategorileri de içeren her türlü ilan için mükemmel bir şekilde uygundur. Silurus bir şablon sistemi ile birlikte gelir ve dahası ücretsiz indirilebilir.

Silurus

Umarız bu 5 Ücretsiz PHP Classified Scripts sunumu, PHP dizin veya ilan sitesi açmak için size uygun seçenekleri sunar; böylece kolayca ilgi çekici bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 2018 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" 5 En İyi Ücretsiz PHP Dizin Scripti konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere 5 En İyi Ücretsiz PHP Dizin Scripti ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda 5 En İyi Ücretsiz PHP Dizin Scripti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.