5 En İyi Ücretsiz PHP Dizin Scripti

5 En İyi Ücretsiz PHP Dizin Scripti

29 Tem 2017 /

PHP dizin scriptleri (PHP Classified Scripts), karlı ve güçlü bir sınıflandırılmış web sitesi tasarlamanız, uygulamanız, çalıştırmanız ve yönetmeniz için en iyi seçenektir.

Bu günlerde çeşitli E-iş modelleri mevcut. İlan veya dizin web sitelerine sahip olmak da bunlardan biridir. Sınıflandırılmış site dizini kurmak kolaydır, yönetilmesi de kolaydır ve karlı da olabilir. Bir çevrimiçi iş kurucusu olarak, güçlü ve mükemmel görünümlü bir dizin sitesi oluşturmak için iyi bir dizin scriptine sahip olmak yeterlidir.

Bu nedenle bugün, size güçlü ve kullanımı kolay ücretsiz PHP dizin scriplerini gösteriyoruz. Bu scriptleri kullanarak, harika görünümlü ve cazip bir dizin sitesine sahip olabilirsiniz.

Bu dizin scriptlerini kullanarak, mal öğeleri, otomobiller, aygıtlar, dayanıklı tüketim malları, bisikletler, gayrimenkuller, işler veya sitenize eklemek isteyebileceğiniz diğer kategoriler gibi çeşitli kategorilere sahip sınıflandırılmış siteler oluşturabilirsiniz.

Burada listelenen PHP dizin scriptleri, açık kaynak kodlu PHP scriptleridir ve tamamen özelleştirilebilir, kolay idari kontrol, çok dilde destek, birden çok tema ve eklenti desteği sunma ve aynı zamanda reklam yönetimi gibi çok sayıda özellik ve yerleşim seçeneği sunma gibi oldukça kullanışlı özelliklere sahiptir. Reklamlara fotoğraf ekleyebilir, reklamları sıralayabilir ve başka şeyler yapabilirsiniz.

PHP dizin scriptleri için çok sayıda mükemmel seçeneğe sahip olmanızı ve fantastik, çekici ve cazip bir dizin siteleri oluşturabilmeniz için size özel olarak derlediğimiz Ücretsiz PHP dizin scriptleri (Free PHP Classified Scripts) dosyalarını inceleyebilirsiniz.

5 Ücretsiz PHP Dizin/İlan Scripti (5 Free PHP Classified Scripts)

1. Osclass

Osclass, kendi ilan sitenizi oluşturmak için yaygın olarak kullanılan açık kaynak kodlu PHP scriptlerinden birini sağlar. Osclass, ister reklam amaçlı emlak işleri ile ilgili olsun isterse istediğiniz diğer kategoriler için birkaç dakika içinde ilan siteleri oluşturmanızı sağlar. Ayrıca, birçok şablon ve eklenti ile birlikte geldiğinden, Osclass tamamen özelleştirilebilir.

Osclass

2. Noah’s Classifieds

Noah's Classifieds, en popüler ücretsiz dizin yazılımlarından biridir. Sınıflandırılmış ilan web siteleri oluşturmak için son derece güçlü ve yaygın şekilde kullanılır. Dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Sıklıkla güncellenir ve Web 2.0 görünüm ile birlikte gelir. Kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Noah's Classifieds ile yalnızca birkaç dakika içinde kendi ilan sitenizi oluşturabilirsiniz.

Noah’s Classifieds

3. Almond Classifieds

Almond Classifieds, hızlı bir şekilde ilan/dizin sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan, PHP tabanlı bir Classified Ads script dosyasıdır. Almond Classifieds ile, sınıflandırılmış ilan web siteleriniz için birden çok kategorili site oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, fotoğraf içeren ilanlar yerleştirebilir ve ayrıca, reklamların süresi dolmadan önce dönemi de ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, özellikler ve düzen için son derece esnek yapılandırılabilir bir yapıdadır. Almond Classifieds ücretsiz bir sürüm olarak geliyor ve diğer güçlü özellikleri de içeriyor.

Almond Classifieds

4. DClassifieds

DClassifieds son derece güçlü ve yaygın olarak kullanılan ücretsiz PHP tabanlı scriptir. Birden fazla özelleştirme seçeneği sunar, çoklu dil ve temalarla birlikte gelir.

Diğer önemli özelliklerinden bazıları, sınırsız hiyerarşik kategori ve kolay yönetim, normal bağlantının yanı sıra video bağlantısı desteği, SEO dostu URL'leri ve iletişim formu dahil etme olanağı ve diğer pek çok güçlü özelliği de barındırıyor.

DClassifieds

5. Silurus

PHP üzerinde oluşturulmuş olan Silurus, güçlü ve kullanıcı dostu bir sınıflandırılmış reklam web siteleri oluşturmak için bir açık kaynak kodlu ilan scriptini sunmaktadır. Kaynak koduna tam erişime sahip olursunuz ve çok da özelleştirilebilir bir yapıdadır. Silurus'un yüklenmesi kolaydır ve yüksek verimli kullanıcı yönetimi ile birlikte gelir.

Genel ürünler, bisiklet, otomobil, emlak, iş ve diğer kategorileri de içeren her türlü ilan için mükemmel bir şekilde uygundur. Silurus bir şablon sistemi ile birlikte gelir ve dahası ücretsiz indirilebilir.

Silurus

Umarız bu 5 Ücretsiz PHP Classified Scripts sunumu, PHP dizin veya ilan sitesi açmak için size uygun seçenekleri sunar; böylece kolayca ilgi çekici bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 612 kez okundu.

Facebook Yorumları

Yorumlar

Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

guvenlik
Image Analyzer

Image Analyzer

13 Oca 2018 / Multimedya
BitDefender Internet Security

BitDefender Internet Security

13 Oca 2018 / Güvenlik
AIMP

AIMP

13 Oca 2018 / Multimedya
eMule

eMule

13 Oca 2018 / İnternet
Shutter

Shutter

13 Oca 2018 / Araçlar
Shutter

Shutter

13 Oca 2018 / Araçlar
Freez Flv to Mp3 Converter

Freez Flv to Mp3 Converter

13 Oca 2018 / Multimedya
eMule

eMule

13 Oca 2018 / İnternet
Freez 3GP Video Converter

Freez 3GP Video Converter

13 Oca 2018 / Multimedya
EssentialPIM Free Edition

EssentialPIM Free Edition

13 Oca 2018 / Ofis