Ogznet.com
5 Ücretsiz PHP İletişim Formu Scripti Paylaş:

5 Ücretsiz PHP İletişim Formu Scripti

5 Ücretsiz PHP İletişim Formu Scripti

Html İletişim Formu Scripti

İletişim formu, web sitenizin ziyaretçileri ile bağlantı kurmanın en kolay yollarından biridir. Web sitenizin ziyaretçilerinin, iletişim formundaki birkaç alanı doldurması yeterlidir. Bu form örnekleri ile mesajlarını anında basit bir şekilde size gönderebilirler.

Web sitenize hala bir İletişim Formu eklemediyseniz, aşağıdaki örneklerden birini deneyebilirsiniz. PHP İletişim Formu Scriptini web sitenize ekleyerek kolayca bir html iletişim formu oluşturabilirsiniz.

Burada, web sitenize kolaylıkla bir iletişim formu eklemenizi sağlayacak 5 Ücretsiz PHP İletişim Formu Scriptini sunuyoruz.

Aslında bir İletişim formu web sitesinin önemli bir özelliğidir. Ziyaretçilerinizle veya potansiyel müşterilerinizle bağlantı kurmanın kolay bir yoludur.

Günümüzde, web sitenize kolayca bir iletişim formu eklemenizi sağlayan, birçok ücretsiz PHP İletişim Formu Scripti bulunmaktadır. En iyi yanı, kolayca sitenize adapte edebileceğiniz bu scriptler ile web sitenizin iletişim sayfasını oluşturabilirsiniz. Kodlarla uğraşmanız gerekmiyor.

Bu nedenle kodlama bilmeyen biri için bile PHP İletişim Formu ziyaretçilerle bağlantı kurmanın kolay bir yoludur.

İletişim formlarının uygulanması kolaydır. En iyi yanı, size bir mesaj göndermek için ücretsiz PHP İletişim Formu Scripti yeter. Bu nedenle, İletişim Sayfanızda PHP İletişim Formu Scripti kullanabilir ve ziyaretçilerinizin mesajını size göndermelerini kolaylaştırabilirsiniz.

Aşağıda listelenen PHP İletişim Formu Scriptlerinin hepsi ücretsiz ve kolayca indirilebilir. Web sitenizi yavaşlatmazlar ve iletişim sayfasındaki herhangi bir yere yerleştirilebilirler.

Şimdi başlayalım ve web sitesi için ücretsiz olan PHP İletişim Formu Scriptlerini keşfedelim.

Sitenizde kullanabileceğiniz en basit iletişim formlarından biridir. Form işleme için yalnızca HTML ve PHP kullanan temel bir web sitesi iletişim formu sağlar. Kullanıcıların doldurması gereken temel form kutuları sağlanmaktadır. Mesaj gönderildiğinde, bilgiler mail adresinize gönderilir. Web sitenizin tasarımıyla uyuşan bir iletişim formunuzun olması için formu düzenlemenizi sağlar. PHP kodu, HTML formunda belirtilen alanlardaki bilgileri almak için temelde basittir. Alanların bilgileri mail adresinize düz metin olarak gönderilir.

Simple PHP Contact Form, mükemmel bir PHP İletişim Formudur. Çok popüler ve esnek bir PHP İletişim Formudur. Ziyaretçiler web sitenizdeki iletişim sayfasını açtığında bir iletişim formu görüntülenir. Arka planda PHP kodları, tüm alanların doldurulup doldurulmadığını doğrular. Herhangi bir alan boş bırakılırsa, bir hata mesajı görüntülenir. Captcha Resim Doğrulama ve hatta Form Doğrulaması eklemenize izin verir. Bunun için herhangi bir programlama becerisine sahip olmanız gerekmez. Ayrıca formu kişiselleştirmek için bir form oluşturucu sağlar.

Fancy Contact Form, web sitenizde AJAX İletişim Formu'na sahip olmanızı sağlar. Oldukça basittir ve doğrulama adımları içerir. Size güzel bir arayüze sahip iletişim formu sağlar.

Modern web geliştirme tekniklerinden yararlanan bir AJAX iletişim formudur. Form doğrulama için formValidator eklentisi ve formun tüm giriş alanlarını ve düğmelerini şekillendirecek JQTransform eklentisinin yardımıyla PHP, CSS ve jQuery kullanır. Ayrıca, iletişim formu mesajlarını mail adresine göndermek için PHPMailer aracını kullanır.

Form, JavaScript kapalıyken bile mükemmel şekilde çalışır.

Kolayca indirebilir ve kodu değiştirebilirsiniz. Eklemeniz gereken tek şey, submit.php dosyasına mesajları almak istediğiniz mail adresini girmektir.

"Ücretsiz, Basit PHP tabanlı İletişim Formu", web sitenizde basit bir 'bize ulaşın' formunuz olmasını sağlar. Ziyaretçinizden farklı bilgileri (ad, mesaj ve mail adresi gibi) alır ve ardından bu bilgileri mail adresinize gönderir. Bu ücretsiz PHP İletişim Formu ile kolayca basit bir iletişim formu oluşturabilirsiniz. Bir web sayfasında bir iletişim formu oluşturmak için, HTML form kodunu kopyalayıp web sayfasına yapıştırmanız yeterlidir.

Form doğrulamalarını sağlar. Doğrulamalar hem istemci tarafında hem de sunucu tarafında yapılır. Sunucu tarafında işlem, form gönderme verilerini toplayan, doğrulayan ve mesajı gönderen PHP scripti aracılığıyla yapılır. PHP İletişim Sayfası kodu kolaylıkla indirilebilir.

5. pForm

pForm, Appnitro Software'ten ücretsiz ve basit bir HTML form oluşturucudur. pForm yardımı ile kolayca kişiselleştirilmiş formlar oluşturabilirsiniz. Verilen kodu sitenize yapıştırmanız yeterlidir. Basitçe üç basit adımda 'iletişim formu' oluşturmanıza olanak tanır. Öncelikle, sitenize uygun bir renk şeması seçmeniz gerekir. İkinci olarak, tasarım seçeneklerini kullanarak bir iletişim formu tasarlayın. Üçüncü olarak, bitmiş formunuza indirip yapıştırın.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!