Android 7.1.2 için En İyi Substratum Temaları

Android 7.1.2 için En İyi Substratum Temaları

Android 7.1.1 ve 7.1.2 versiyonlarına sahip telefonlar için artık yerleşik tema desteği yok. Onun yerine Substratum uygulaması üzerinden tema desteği sağlanıyor.

Substratum uygulaması üzerinden telefonunuza tema desteği sağlanıyor. Bu temaların çoğu malesef ücretli. Ücretsiz olanlar ise çok kaliteli olmuyor. Size göstereğim temalarda ücretli versiyonlar.

Flux

Flux CyanogenMod ROMs içindeki önceki tema motoru içinde temalar yapan kaliteli bir yapımcıydı. Yeni sisteme kendini adapte edip Substratum tema çıkardı. 

Substratum için Flux teması, telefonunuza yepyeni bir modern görünüm ve his vermek için mükemmel piksel hassasiyetle tasarlanmıştır! Yüksek kalitede vektör grafikleri ve özellik dolu, telefonunuzu kullanmanın keyfine varacaksınız!

GRVY

GRVY - 40'tan fazla uygulama için tema desteği sağlıyor. En kaliteli vektörize edilmiş gliflerle eşlenmiş fütüristik görünümlü retro hissi birleştirir.

Coalfield

Başlangıçta CM Tema Motoru için yapılmış, artık nihayet Substratum için de mevcut! Coalfield tamamen yeniden inşa edildi ve artık her zamankinden daha ayrıntılı!

CompactUI

Benim seçimim bu tema. Gözü yormayan, telefonunuza farklı bir görünüm kazandıran ve farklı bir telefon kullanımı hissi veren bir Substratum teması. Ben bunu promosyona girdiği zaman ücretsiz indirmiştim. Ama marketten ücretli uygulama satın alıyorsanız bu temayı mutlaka satın alın pişman olmazsınız. Tek eksik tarafı kendine özgü telefon melodisi yok. Yazı tipi ve açılış animasyonu değiştiriyor isterseniz. 

 

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 2 kez değerlendirilmiş ve ortalama 1 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1819 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Android 7.1.2 için En İyi Substratum Temaları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Android 7.1.2 için En İyi Substratum Temaları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android 7.1.2 için En İyi Substratum Temaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "