Android için En İyi Antivirüs Programları 2017

Android için En İyi Antivirüs Programları 2017

Android tabanlı cihazlarınız için en iyi antivirüs uygulamaları bu yazının içinde.

Kötü amaçlı yazılımlar devamlı Android ve Windows cihazlarımızı tehdit ediyor. Windows bilgisayarlarımız gibi Android telefonlarımızı da kötü amaçlı yazılımlardan korumamız gerektiği ihtiyacı artık malumunuz. Hangi antivirüs uygulamalarının Android cihazlarımızı zararlı virüslerden korumaya yardımcı olacağını bilmeliyiz. Bu yazımdada en iyi Android antivirüs yazılımlarını göstereceğim.

  Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Bitdefender'ın ücretsiz sürümü yeni yüklenen uygulamaları otomatik olarak tarar, genel taramayı manuel olarak başlatmanız gerekir aksi takdirde düzenli tarama yapmaz. Ücretli veriyonu otomatik düzenli cihaz taraması yapar. Yıllık abonelik 14,99 dolara satılıyor ve geniş bir güvenlik araçları koleksiyonu sunuyor.

  ESET Mobile Security & Antivirus

ESET'in ücretsiz sürümü, yeni ve güncellenen uygulamaları indirirken denetler. Ve bir manuel tarama başlatabilirsiniz. Ancak, düzenli cihaz taraması ve telefon hırsılık önleme, çağrı ve mesaj bloklama gibi özellikler ücretlidir. ESET tehdit bulursa ne yapacağınızı sorarak nelerin taranacağını ve nelerin kontrol edileceğini belirler. Tam hizmet versiyonu yılda 9.95 dolara satılmaktadır.

 Norton Security and Antivirus

Norton'un ücretsiz virüs taraması çok iyidir. Ancak çoklu cihaz desteği ile daha güzel bir özelliği. Yılda 14,99 dolara Norton'un güvenlik araçlarını tüm mobil cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Yılda 49.99 dolarla başlayan fiyatlarla mobil, Windows ve Mac cihazlarını koruyabilirsiniz.

Bu uygulamaların hepsinin ücretsiz versiyonları Google Play'de bulunmaktadır. Ücretsiz versiyonları temel cihaz güvenliği için yeterlidir. Benim tercihim burada Eset'dir. Temel koruması yeterlidir. Reklam vs. yoktur. Ektra özellikleri biraz gereksiz zaten. Yok çalınırsa telefonu bul falan gereksiz geliyor bana. Çağrı veya mesaj bloklama işlerini de başka ücretsiz uygulamalar ile halledebilirsiniz. Eset ücretsiz versiyonu temel güvenlik için yeterlidir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1852 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Android için En İyi Antivirüs Programları 2017 konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Android için En İyi Antivirüs Programları 2017 ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için En İyi Antivirüs Programları 2017 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "