Android için Puffin Web Browser

Android için Puffin Web Browser

Puffin Web Browser android ve ios işletim sistemleri için yapılmış hızlı ve güvenli bir web tarayıcısı.

Puffin Web tarayıcısı mobil platformlar için hazırlanmış bir uygulamadır. Bilgisayarlar için yapılmış bir versiyonu yok. İçerisinde barındırdığı Vpn ile bağlantınızı gizler. Böylece yasaklanmış sitelere herhangi bir Vpn uygulaması indirmeden girebilirsiniz. Diğer Vpn uygulamaları tüm bağlantıları Vpn'e yönlendirirken bu uygulama sadece kendi içerisinde kullanır bu bağlantıyı. Böylece daha keyifli bir kullanım sağlar.

Uygulama ayrıca Flash Player desteği sunuyor. Başka bir eklentiye ihtiyaç duymadan bu tip siteleri ve oyunları açabilirsiniz.

İndireceğiniz dosyaları ister dahili hafızaya isterseniz direkt olarak bulut hesaplarınıza (Dropbox vs.) kaydedebilirsiniz.

Puffin veriyi sıkıştırıp kendi sunucuları üzerinden size gönderir ve bu yüzden mobil veri kullanımında size tasarruf ettirir.

Vpn kullandığı için uygulama biraz yavaş diyebilirim. Sayfaların açılması veya tıkladığınız bağlantının açılması uygulamanın iddia ettiği gibi hızlı olmuyor. Ayarlar menüsünden görünümü ayalayabilirsiniz. Sayfaları ister masaüstü ister mobil görünümle isteyebilirsiniz. Pop-up engelleyici özelliği var. Tema açı veya koyu yapılabiliyor. Akıllı zum, fare gibi özellikleri de var.

Kısaca Vpn ve Flash Player desteği bu uygulamayı bir adım öne çıkarıyor. Flash player desteği ile HD filmleri sinema modunda izleyebilirsiniz. Yerleşik Vpn özelliği de uygulamanın en büyük artısı. Son bir özellikte Youtube videosu oynatılırken diğer sekmeye geçsenizde video durmuyor.


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1082 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Android için Puffin Web Browser konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Android için Puffin Web Browser ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için Puffin Web Browser ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "