Android için en iyi 5 Adventure Time oyunu

Android için en iyi 5 Adventure Time oyunu

Android telefonunuzda indirip oynayabileceğiniz sürükleyici ve heyecanlı 5 Adventure Time oyun burada.

Telefonunuzla iyi vakit geçirmek daha doğrusu eğlenceli vakit geçirmek için size 5 adet oyun önerim olacak. İlerlemeli, sürükleyici ve heyecanlı Adventure Time tarzı oyunlar.  Android için en iyi macera oyunları bakalım nelermiş.

1. Adventure Time Game Wizard 

 

Macera Saati Oyunu Sihirbazı en eşsiz Macera Zaman oyunlarından biridir. Seviyeleri tamamladığınızda favori karakterleriniz olarak oynayacaksınız. Bununla birlikte, kendi seviyelerinizi de oluşturabilirsiniz. Bir kağıda grafik çizerek oyuna aktarabilir, oyunu kullanarak tarayabilir ve sonra oluşturduğunuz seviyeyi oynatabilirsiniz. Oyuna kağıt kullanmadan da kendi seviyelerinizi oluşturmanızı sağlar. Seviyenizi ve oyun seviyenizi başkalarından da yükleyebilirsiniz. 4,99 dolar ve uygulama içi satın alma işlemi bulunmamaktadır.

2. Adventure Time Puzzle Quest

Macera Zaman Bulmaca oyunu Puzzle Quest'in bir türevidir. Buz Kralının farelerle bir sorunu var. Prenses Ciklet'in kurtarılması gerekiyor. Ve Ateş Prensesi savaş ilan etmeye hazır! Farklı görevlere çıkıp Adventure Time'daki arkadaşların ile güçlerini birleştirerek Ooo'nun sakinlerine yardımcı olmalısın! Macera Saati oyunlarının en iyisi değil ama iyi bir zaman geçirebilirsiniz.

3. Card Wars and Card Wars Kingdom

Card Wars ve Card Wars Kingdom şu anda en popüler Adventure Time oyunudur. Her ikisi de kart toplama oyunudur. Şovdaki karakterleri içeren kartlar alacaksınız, bunları diğer oyuncularla savaşmak için kullanacaksınız ve daha fazlası. Kartlar da yükseltilebilir. Her iki oyun da zamanlı ve özel etkinlikler içerir. Kart savaşları Krallık yeni oyunudur. Birkaç özellik daha vardır ve muhtemelen daha fazla güncelleme alabilir. Ancak, her iki oyun da eğlenceli olabilir.

4. Ski Safari

Ski Safari ücretli bir oyun için şaşırtıcı derecede popüler. Ayrıca, iyi Adventure Time oyunlarından biridir. Elde edebileceğiniz bir puanın ne kadar büyük olduğunu görmek için bir yamacın altında kayarak duracaksınız. Oyun çok basit küçük şeyler var. Karakterleri çeşitli kostümler ve sahne parçaları ile kişiselleştirebilirsiniz. Aşırı derecede karışık bir şey değil.

5. Time Tangle

Time Tangle bir koşucudur ve çeşitli düzeylerden geçeceksiniz. Oyun ayrıca kötü adamları yumruklamanıza, engellerden kaçınmanıza ve küçük görevleri tamamlamanıza izin verir. İlerlemenizi gösteren bir çubuğunuz olacak ve tamamladığınızda seviyeleri değiştiriyorsunuz. Kontroller biraz yetersiz. Ayrıca, yan görevlerde fazla çeşitlilik yok. Bununla birlikte, uygulama içi satın alımlar olmaksızın 2.99 USD'dir. Ücretsiz oyunları olmayan koşucu karakterleri oldukça nadirdir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 700 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Android için en iyi 5 Adventure Time oyunu konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Android için en iyi 5 Adventure Time oyunu ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için en iyi 5 Adventure Time oyunu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "