Android

Tem 30, 2017

Android

Android için en iyi 15 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Telefononuz ile çektiğiniz fotoğrafları sosyal medyaya yüklemeden önce çoğu zaman bazı düzenlemeler yaparız. Bunun için telefonunuzda bir fotoğraf editörüne ihtiyaç var. Bu yazıda Andoid için en iyi fotoğraf düzenleme yazılımlarını bulacaksınız.

Android

Tem 21, 2017

Android

Android için en iyi 15 Root'lu uygulama

Cihazınızı root yetkisi kazandırmak için halen pek çok neden var. Root'tan çıkarılmış aygıtların sahip olamayacağı pek çok işlev ekler. İşte Android için en iyi root yetkisi kullanan uygulamalar.

Android

Tem 21, 2017

Android

En iyi Android telefonlar (Temmuz 2017)

Android'in mobil sektör üzerinde hakimiyeti nedeniyle, en iyi Android akıllı telefonları seçmek ile en iyi akıllı telefonları seçmek arasında pek bir fark yoktur. Android telefonların diğer platformlarda yarışacak rakipleri yok gibiyken, içerideki rekabet inanılmaz derecede zorlu.

Android

Tem 18, 2017

Android

Android Telefonunuzu Ransomware Saldırısından Nasıl Korursunuz?

Modern Kötü Amaçlı Yazılım tehditleri her zaman gelişmekte ancak aşağıdaki adımları atmak bilgisayar korsanlarının verilerinizi kontrol altına almalarını daha da zorlaştıracaktır. Siber suçluların çoğu insanların her gün yaptıkları aptalca hatalardan yararlanmaya çalışmaktadır. Uyanık kalarak % 99 güvende kalacaksınız.

Android

Tem 13, 2017

Android

Android Fotoğrafçılarının Sahip Olması Gereken 5 Uygulama

Akıllı telefonların kameraları daha akıllı artık. Eskiden yanımızda taşıdığımız fotoğraf makineleri artık evlerde duruyor ve cebimizde akıllı telefonlar bu ihtiyazı fazlasıyla karşılıyor. Peki ya çektiğiniz bu fotoğraflara düzenleme yapmaya ne dersiniz.

Android

Tem 11, 2017

Android

Magisk v13.1 - Android için Root yöneticisi uygulamasının yeni versiyonu yayınlandı

Magisk ile cihazınızı standart ortak yamalarla birlikte ROOT yapabilirsiniz. Sınırsız potansiyele sahip, süper güçlü bir root yönetim uygulamasıdır.

Android

Tem 11, 2017

Android

Hızlı Ayarlar Kısayol tuşu

Shortcutter, Android Nougat ile çalışan cihazınıza 61 uygun kısayol ve hizmet eklemek için 4 farklı seçenek sunar.

Android

Tem 11, 2017

Android

Bluetooth bağlantınızı otomatik kontrol edin

Her hangi bir şekilde hareket halindeyken bluetooth bağlantınızı sizin için açıp-kapatan yada istediğiniz cihaza bağlantı sağlayan bir uygulama.

Android

Tem 11, 2017

Android

Twitter Mesajlaşma Uygulaması

Aquila Messenger, etkileyici düzenleri, göz alıcı animasyonları ve en etkileyici mesajlaşma deneyimi sağlayan sade ve güzel bir Twitter mesajlaşma uygulamasıdır.

Hemen mail adresinle kaydol

Yeni Yazılardan İlk Senin Haberin Olsun

feedburner
stats
Engelleyiciyi kapattım!