Bildiğiniz gibi, Google Play Store'da her gün binlerce uygulama yayınlanmaktadır; Bunlar arasında çiftlik oyunları da vardır. Yani hangi oyunları oynama konusunda kafanız karıştıysa, biz buradayız. Play Store'da şu anda mevcut olan Android için en iyi çiftçilik oyunlarının bir listesi bu yazıda.
Hayatınızda ses kontrolünü kullanmak artık bilim kurgu değil. Google Asistan'a söylemek için doğru 'OK Google' ses komutlarını biliyorsanız, asla hayal edemediğiniz şekilde hayatınızı daha iyi hale getirebilirsiniz.
Android'de yazı tipi stilini değiştirmenin birkaç yolu vardır, ancak kullandığınız yöntem, hangi marka veya tablete sahip olduğunuza bağlı olacaktır. Bir Samsung veya LG cihazınız varsa, bu markaların birçok modeli yazı tipi stilini değiştirmek için bir dizi yazı tipi ve seçenek ile birlikte gelir.
Spotify, yararlı ve çok sevilen özellikleri kaldırmak için tamamen haklı bir üne sahiptir. Kullanıcılar arasında en çok ses çıkaran kayıp özelliklerden biri, şarkı sözlerinin kaldırılmasıydı. Onun yerine Spotify, Behind the Lyrics tanıttı. Bir parçanın sözlerini göstermek yerine, artık sadece “şarkı sözlerini” görebiliyorsunuz.
Hareket halindeyken podcasting başlatmak ister misiniz? İster akıllı telefon ister tablet kullanıyor olun, Android, podcasting için mükemmel bir mobil platformdur. Ancak Android cihazınızda hangi podcast kayıt uygulamasını kullanmalısınız?
E-posta uygulamaları, özellikle de işiniz günlük olarak e-posta iletişimini gerektiriyorsa son derece kullanışlı olabilirler. İyi bir e-posta uygulamasına ihtiyacınız varsa, o zaman okumaya devam edin! Göz gezdirmeniz gereken ilk uygulamalar bunlar olacaktır.
Android Antivirüs uygulamaları, Android'deki en popüler uygulama türlerinden biri olmaya devam ediyor. Genelde, sadece Play Store'dan uygulamalar indirip, güvenlik ayarlarınızın etkin olmasını sağlarsanız telefonlarda bir antivirüs uygulamasına ihtiyacınız olmaz. Ancak, farklı bir yolda yürüyorsanız antivirüs uygulamasına ihtiyacınız olabilir.
Google'da Android güvenlik uygulamalarını aradığınızda, bir ton antivirüs ve kötü amaçlı yazılım karşıtı uygulama listesi görürsünüz. Güvenliğinizi artırabilecek tonlarca uygulama var. Android'de şu anda mevcut olan en iyi güvenlik uygulamaları listesi bu yazıda.
Android P geliştirici önizlemesindeki kod, kullanıcıların her zaman açık olan ekran duvar kağıdını özelleştirmesine olanak tanıyan yeni bir özellik getiriyor.
İstenmeyen aramalar almaktan bıktınız mı? Artık sadece bir uygulamayı indirerek onlardan kurtulabilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için bu yazıyı okumaya devam edin!
Android için Google Play Store ve iPhone için App Store resmi uygulama indirme platformları. Peki başka uygulamalar üzerinden de uygulama indirmek istesek alternatifler ne olurdu. İşte cevabı bu yazıda.
Yeni oyunlar neredeyse her gün yayınlanmaktadır. Peki, hangisinin zaman harcamanıza değeceğini biliyor musunuz? Sizin için tüm çalışmaları tamamladık ve Android telefonunuz için mükemmel grafiklerle desteklenen Android'in en iyi ücretsiz HD oyunlarının listesini hazırladık.
Android cihazınızda gezinirken, bir uygulamayı açtığınızda, indirmeye veya çalıştırmaya çalıştığınız her defasında reklamlardan bıkmışsanız, doğru yere geldiniz. Android cihazlarda reklam engelleme uygulamalarından oluşan liste.
En yeni ve popüler filmleri izlemek ve indirmek için en iyi ücretsiz film uygulamaları. Cepten film izlemek popülerliğini artırarak devam ettiriyor. Bizde sizin için film izleme uygulamalarının bir listesini hazırladık.
Radyolar eskiden olduğu kadar popüler değil. Ancak, yeni müzikleri keşfetmenin ve sadece sakinleşmenin en iyi yoludur. Bu yüzden Android için en iyi radyo uygulamalarını sunmak istiyoruz!
Bombacı Adam Oyunu OynayınBig Shot BoxingTenis OyunuKare Yapmaca
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Akram Audio Converter

Akram Audio Converter

11 Nis 2018 / Multimedya
Poliçe Takip

Poliçe Takip

05 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü