Spotify gibi hizmetlerin artan popülaritesi ile, çoğumuz müzik dinlemek için akıllı telefonları kullanıyoruz. Ancak, mobilden müzik dinleme alışkanlığı büyümeye devam ederken, Android işletim sisteminde bir ekolayzır eksikliği çıktı. Elbette, bazı uygulamalar kendi ekolayzırlarını sunuyor, ancak herhangi bir ses için çıkışı ayarlamak için yerel bir yol yoktur. Üçüncü taraf bir çözüme ihtiyacınız var. Google Play Store'daki en iyi ekolayzır uygulamalarından dördü bu yazıda.
Telefonunuzda yüklü müzik dosyalarını oynatmak için iyi bir müzik çalar uygulamasına ihtiyacınız olacak. Bu makalede Android için en iyi müzik çalar uygulamaları bulunuyor.
Herhangi bir Android cihazının en kullanışlı özelliklerinden biri ses kaydetme yeteneğidir. Bunu yapmak için pek çok sebep var. Müzisyenler yeni bir fikir kaydetmek isteyebilir, gazetecilerin görüşmeleri kaydetmeleri gerekir ve hatta bazıları uykuda konuşup konuşmadıklarını görmek için bunu kullanabilir. Burada Android için en iyi ses kaydedici uygulamaları bulacaksınız.
Google Play'de bulunan ve stok e-posta uygulamasından daha iyi özellikler sağlayan düzinelerce üçüncü taraf e-posta uygulaması vardır. Bu uygulamaların çoğu hemen hemen tüm birincil e-posta sağlayıcılarıyla çalışır. Bu yazıda email uygulamalarından en iyilerini sizin için listeledik.
Çoğu akıllı telefon üreticisi, kendi müşterileri için benzersiz ve çekici özellikler yaratan kendi yazılım bölümlerine sahiptir. Bu birçok şekilde olabilir, ancak uygulamaların ve oyunların yanı sıra, insanların zamanlarının çoğunu geçirdiği ana ekran en önemlisi. Xiaomi de kendi cihazları için yaptığı POCO Launcher'ı Play Store üzerinden piyasaya sürdü. Artık herhangi bir Android cihaza yükleyip kullanabilirsiniz.
Gizliliğiniz ve verilerinizi çevrimiçi olarak korumakla ilgili endişeleriniz varsa, Google Chrome'u beğenmeyebilirsiniz. Masaüstüne gelindiğinde seçim yapmak için tonlarca web tarayıcısı var, ancak mobil cihazlarda çok fazla seçenek yok. Tor, izlenmeksizin internette gezinmek isteyenler için popüler bir tarayıcıdır ve artık Android'de kullanılabilmektedir.
Birçok kullanıcının Android akıllı telefonlarını veya tabletlerini, Android cihazlarda herhangi bir sınırlama olmaksızın değiştirmesi veya özelleştirmesi için SuperUser izinleri veya tam Root erişimi elde etmesi gerekir. Android, Google tarafından desteklenen açık kaynaklı bir mobil işletim sistemi olduğundan, piyasada çeşitli root uygulamaları var. Bu yazıda bilgisayar olmadan root için en iyi 6 root atma uygulamasını listeleyeceğim.
Android ekranınız muhtemelen o kadar büyük değil. Phablet boyutlu bir cihaz kullanıyor olsanız bile, ekran en fazla yedi inç civarında olacaktır. Bu arada, duvardaki televizyon 30 inç veya daha büyük. Peki, büyük ekran Android deneyimi için telefonunuzu veya tabletinizi TV'nize nasıl bağlarsınız? İşte cevabı burada!
Yeni bir dil öğrenmek zor olabilir. Öğrenmek için yepyeni bir kelime bilgisi, dilbilgisi ve kültür kümesi gerekir. Sürece yardımcı olabilecek çeşitli araçlar var. Size yeni bir dil öğretemeyiz, ancak süreci daha kolay bir hale getirecek bazı araçlar bulmanıza yardımcı olabiliriz. İşte Android için en iyi dil öğrenme uygulamaları!
Mobil fotoğrafçılık, yalnızca mobil kameralarınızdaki kalite nedeniyle değil, aynı zamanda Play Store'da bulunan muhteşem fotoğraf düzenleme uygulamaları nedeniyle de bir artış gösterdi. Profesyonel bir fotoğrafçı ya da bir hobi için çekseniz de, bunun yanında ekstra para kazanmak istiyorsanız, fotoğraf satışı için büyük bir pazar var. Sadece küçük bir uygulama ile, becerilerinizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda fotoğraf satışı yapan uygulamalar aracılığıyla para da kazanabilirsiniz.
Cihazınız için en iyi Android duvar kağıtları ve arka planlar bulmak zor olabilir. Duvar kağıdına sahip bir ton uygulama var, ancak orada gerçekten yüksek kaliteli şeyler bulmak zor. HD Android duvar kağıtları ve QHD Android duvar kağıtları sunan birkaç uygulama var. Bloglar, forumlar, Google+ koleksiyonları gibi başka kaynaklar da vardır. ve diğer eğlenceli yerler. Orada en iyi HD ve QHD Android duvar kağıtları bulmanıza yardımcı olmak için her şeyin bir karışımına sahibiz. Hadi gidelim.
Faks aslında e-postanın fiziksel sürümüdür. Evrakları bir makineye yerleştirirsiniz ve başka bir yerde bir makinede yazdırılır. Bazı şirketler ve devlet kuruluşları hala zaman zaman faks kullanmaktadır. Android cihazınızı kullanarak faksları oldukça ucuz bir fiyata gönderebilirsiniz. İşte Android için en iyi faks uygulamaları.
Uygulama geliştiricileri, akıllı telefon ve tablet deneyimlerimizi geliştirmeye için her gün çalışıyorlar. Aslında, her gün bir çok Android uygulaması çıkıyor ve bunların hepsini takip etmek çok zor. En iyileri bulmak zordur, ancak sahip olduğunuz şeylerden sıkılıyorsanız ve yeni bir şey denemek istiyorsanız, son aydaki en iyi yeni Android uygulamalarına göz atın!
Akıllı telefon sahipleri sürekli olarak iki kaynaktan yakınırlar. Ya pil çabuk biter veya yüksek hızlı veri internet kotasını tüketir. Peki veri tüketiminizi nasıl azaltabilirsiniz ve aslında bu kadar çok veri tüketimine ihtiyacınız varmı? Veri planınızı kolaylıkla nasıl akıllıca kullanabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.
Yavaş, bir telefon rahatsız edicidir, ancak belki de daha da ötesi, yeni bir uygulamaya yüklemeye çalışırken Play Store'da 'yetersiz depolama' mesajıdır. Bu makalede, Android telefonunuzu temizlemek için kullanabileceğiniz uygulamaları veya yapabileceğiniz birkaç ayarı listeledik.