Android cihazınızı düşürdüyseniz ve artık açılmıyor durumunu düşünün. Telefonunuzdaki her şeyi kaybettiyseniz ne yapardınız? Android'inizi PC'nize yedeklediğinizden emin olarak bu kabustan kurtulabilirsiniz.
Google bilgisayarınızdan ücretsiz ve sınırsız mesajlar göndermek için Mesajlar uygulamasını güncelledi. Bunu nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.
Google görmezden geldiği podcasting'i nihayetinde ciddiye alıyor. Bu amaçla şirket, Google Podcast olarak adlandırılan bağımsız bir uygulama yayınladı. Adından tahmin edebileceğiniz gibi, podcast'ler için yapılmış bir uygulamadır.
İş, fitness, eğlence ve bunların ötesinde birçok uygulamalar dahil olmak üzere telefonlar ve tabletler için en iyi Android uygulamalarının uzun bir listesi. Bu uygulama listesinde mutlaka sizinde hoşunuza gidecek bir uygulama vardır.
Dikkatli bir kullanıcı değilseniz, ay için ayrılan veri kullanım kotanızı kolayca geçebilir ve bu da yavaşlama veya ek ücrete neden olabilir. Neyse ki, yüksek veri kullanımı için bir çok popüler Android uygulaması size bu veri kullanımını minimumda tutacak araçlar sunuyor. Sadece nereye bakacağını bilmek zorundasın! Bu makalede size göstereceğimiz şey budur.
Günümüzde akıllı telefonların çoğunluğu bir ekolayzırla önceden yüklenmiş olarak geliyor. Ancak, iyi bir müzik dinleyicisiyseniz, belki de bunu dinleme ihtiyaçlarınız için yetersiz buluyor olabilirsiniz. Neyse ki, Android, "ses" özelliğini özelleştirmeyi ve cep telefonu deneyiminizi artırmayı mümkün kılıyor.
Google Translate'e yaptığı son güncellemeyle, yabancı bir ülkede bulunduğumuzda ve o dili konuşmak için çabalarken iletişimi kolaylaştırıyor. Ve sinirsel makine çevirisinin dehası sayesinde, artık çevrimiçi olmanıza bile gerek yok.
İşletmeniz bir sonraki seviyeye geçmek için bir uygulamaya ihtiyaç duyuyor mu? Uygulamalar her zamankinden daha popülerdir ve müşterileriniz neden sahip olmadığınızı merak ediyor olabilir. Kod yazma sizin için bir sorunsa, kod yazmadan uygulamaları tasarlamanın bir yolu vardır. Nasıl olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.
Daha önce düşünmemiş olabileceğiniz kategorilerde, yetişkinlere yönelik benzersiz ve ilgi çekici ücretsiz oyunlar bulmak için Android'deki en yeni oyunları inceledik. Burada listelenen ücretsiz oyunların her biri dört ve beş yıldızlı derecelendirmelerle birlikte gelir.
Telefonunuza baktığınız zaman, muhtemelen para harcamak yerine, kazanmayı düşünebilirsiniz. Cep telefonunuz ön ödemeli veya faturalı hat ile aylık ödemelerle belli bir maliyete sahiptir. Neyse ki, bazı masrafları karşılamanıza yardımcı olabilecek ve Google Play mağazasında bulunabilecek pek çok uygulama vardır. Android uygulamalarıyla nasıl para kazanılır, uygulama listemize bakalım.
Torrent'in telif hakları nedeniyle sıkıntıları olmasına rağmen, torrent uygulamalarını kullanmak için birçok meşru sebep vardır. Torrent ile genel dosya paylaşımı, Linux ISO dosyaları ve diğer pek çok şey yasal olarak paylaşılabilir. Bu yüzden mobil cihazlar için de bolca torrent uygulaması var. Android için en iyi torrent uygulamaları ve torrent indiricileri burada!
Dosya yöneticisi uygulamaları, cihazınızdaki en önemli uygulamalar arasında yer alır. Bunlarla dosyalarınıza göz atabilir, indirdiğiniz dosyaları bulabilir, depolama alanınızı yönetebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Herkes dosya organizasyonu konusunda çok bilgili değil ancak herkesin bir dosya tarayıcısına ihtiyacı var. İşte Android için en iyi dosya gezgini ve dosya yöneticisi uygulamaları.
Şifre yöneticileri giderek daha popüler hale geliyor. Tüm şifrelerinizi tek bir noktada tutma yeteneği son derece çekici. PC, Mac ve mobil cihazlarda çok sayıda şifre yöneticisi var. İşte Android için en iyi şifre yöneticisi uygulamaları.
Uygulama kilitleyiciler (Applock) belki de güvenlik uygulamalarının en eskileridir. İşleyiş şekli, diğer uygulamalarınızı meraklı gözlerden gizlenmesidir. Bu şekilde, Facebook, galeri uygulaması veya bankacılık uygulamanıza erişen biri hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. İki güvenlik katmanı sağlamak için kilit ekranı kilidi ile eşleştirildiğinde en iyi şekilde çalışırlar.
Google'da, Android güvenlik uygulamalarını aradığınızda, bir ton antivirüs ve kötü amaçlı yazılım karşıtı uygulama listesi alırsınız. Ne yazık ki, bu ne olduğuna dair çok dar bir bakış. Güvenliğinizi artırabilecek tonlarca uygulama var. Birçoğunun kullanımı oldukça kolaydır. Android'de şu anda mevcut olan en iyi güvenlik uygulamaları.
İstanbul Firma, İlan, Gezi Rehberi ve Haberleri instagram takipçi satın al