Birden fazla Google hesabınız varsa (örneğin, özel bir Gmail e-posta adresi ve başka bir iş için), bunları Android telefonunuzda aynı anda kullanıp kullanamayacağınızı merak etmiş olabilirsiniz. Evet, yapılabilir ve nasıl ayarlayacağınızı göstereceğim.
İster Android'de, ister iOS'ta olun, Truecaller, telefonunuzda sahip olmanız gereken bir uygulamadır. Birçok özelliği, bugün Android'de en iyi rehber ve telefon arama uygulaması yapıyor. Aslında, uygulama bu en iyileri kullanmıyor olabileceğiniz özelliklerle dolu.
Yeni bir Android tablet aldınız ve bununla ne yapacağınızı merak ediyorsunuz. Çizim yapmaya ne dersiniz? Bir sanatçı olmayabilirsiniz (henüz), ancak bir tablet ile denemek için her türlü sebebiniz var. Tabletlerin yetenekleri arttıkça, eskiz ve resim uygulamaları da bunu takip etti. Bu, tam bir boyama stüdyosunu elinizde tutabileceğiniz anlamına gelir.
Aynı anda belirli bir Android uygulamasının birden çok kopyasını çalıştırmak ister misiniz? Örneğin, Facebook'un iki sürümü aynı anda açılır; biri kişisel profiliniz için ve bir tanesi profesyonel profiliniz için gibi.
Emojiler sohbet ederken sadece "eğlenmek" ve daha birçok amaca hizmet için var. Ruh halini daha iyi anlatmanın yanı sıra, sözcüklerin duygularınızı anlatmak için yeterli olmadığı tüm zamanlar için bir yedek görevi görür. Bu durumda bizde Android kullanıcıları için en iyi emoji uygulamalarının bir listesini oluşturduk.
Android, film ve TV izlemek, müzik ve podcast dinlemek için mükemmeldir. Ancak bir sorun var; pek çok Android telefon yeterince yüksek değil. Ne yapabilirsiniz? Bu hızlı kılavuzda, Android cihazınızdaki sesi artırmak için size en iyi ses yükseltici uygulamalarını ve diğer araçları göstereceğiz.
Masaüstü bilgisayarlar, virüsleri çeken tek cihaz değildir. Bu yaygın bir olay olmasa da, Android cihazlar da kötü amaçlı yazılımlardan muzdarip olabilir. Virüs bulaşmışsa, kurtulmak için fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi yapabilirsiniz, ancak bu, tüm verilerinizi kaybedeceğiniz anlamına gelir. Ancak, fabrika ayarlarına sıfırlama son seçeneğiniz olmamalıdır. Yani fabrika sıfırlaması olmadan telefon virüsünü kaldırmak için ne yapabilirsiniz? Hadi bulalım.
Apple'ın App Store'una ve Google Play Store'a her gün binlerce yeni uygulama ekleniyor. 2018 yılı için, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi en yeni ve harika uygulamalardan bazılarıyla hızlandırmaya değer. Her iOS ve Android kullanıcısının cihazlarında sahip olmak isteyeceği uygulamalar bu yazıda.
Android cihazınızda yalnızca Google Play Store'dan uygulamalar yüklüyorsanız, tüm yeni ve ilginç uygulamaları kaçırıyorsunuz demektir. iOS'tan farklı olarak, Android uygulamaları herhangi bir yerden yüklemenize izin verir - buna sideloading denir.
Football Manager 2018 Apk İndirin
Radar ve uydu görüntülemesi ve meteorolojide çok sayıda ilerleme sayesinde, hava durumu tahminleri her zamankinden daha güvenilirdir. Bu nedenle doğru hava uygulaması ile iş ve tatil planlarınız ile açık hava gezileriniz beklenmedik fırtınalar veya şiddetli hava koşulları nedeniyle harap olmayacaktır. Şimdi Android ve iOS cihazlar için en iyi 12 hava uygulamasına göz atalım.
Web, mobil tarama sayesinde her yerde parmaklarımızın ucunda, ancak internette gezinmek hala verimsiz. İki ana faktör buna neden olur: tarayıcı tasarımı tutarsızlıkları ve tarama alışkanlıkları. Hareketler, göz atmanın eğlenceli ve üretken olmasını sağlar ve anlamlı bilişsel faydalar sağlar. Size, üretkenliği artırmak için kullanabileceğiniz jestleri ve yolları destekleyen beş adet mobil tarayıcı göstereceğiz.
Çoğu insan çok fazla bilgi ve sorumlulukla uğraşır ve her şeyi kafamızda tutabilmek neredeyse imkansızdır. Bu yüzden, bir yapılacaklar listesi tutmak faydalı olabilir. Neyse ki, Play Store'da yardımcı olabilecek birçok Android uygulaması bulunmaktadır. İşte onlardan bazıları.
Telefonunuzdaki değerli bir fotoğrafı (veya fotoğrafların bir klasörünü) sildiniz. Ya da daha kötüsü, telefonunu kırdın ya da sıfırladın ve hepsini kaybettin. Ne yapabilirsin? Android'de silinmiş fotoğrafları kurtarmayı denemenizin birkaç yolu vardır.
Ah, şu sabah işe yada okula gitmek için çalan alarm saati ve uyanmalar. Buna mecburuz ama bundan nefret ediyoruz. Ancak zamanında uyanacağınızı garanti etmeniz gerekiyorsa, bu uygulamalardan birine ihtiyacınız var.
Bu alana reklam aylık 40 TL, 3 aylık 100 TL instagram takipçi satın al