Başlatıcı (veya uygulama başlatıcısı) Android'in omurgası, en çok zaman harcadığınız ekran. Bu başlatıcı genellikle bir akıllı telefon üreticisinden diğerine değişir ve Android'in temel sürümünde mevcut olan işlevleri önemli ölçüde azaltabilir . Kısacası, bazen çim daha yeşil ise başka bir yere bakmak daha iyidir. İşte 2018'de Android için en iyi alternatif rampalar.
Pil tasarrufu, değişken ve yarım çözümler ağıdır. Çoğu pil tasarrufu ölçüsü manuel olduğundan, ekranınızdaki parlaklığını düşürmek, uygulamaların verileri senkronize etme sıklığını düşürmek ve diğer denenmiş ve gerçek yöntemler dahil olmak üzere manuel olarak pil tasarrufu sağlayan bir uygulama bulmak gerçekten zordur. Ancak, bu konuda yardımcı olabilecek birkaç uygulama var.
Yarım milyondan fazla kullanıcı, Google’dan kendi uygulama mağazasında sürüş oyunları olarak görünen Android için kötü amaçlı yazılımları cihazlarına yüklediler. ESET'teki bir güvenlik araştırmacısı olan Lukas Stefanko,  Google Play'den indirilebilen ve aynı geliştirici tarafından yapılan 13 oyun uygulamasının ayrıntılarını tweetledi.
Bulmaca oyunları daha önce basit bir türdü. Ancak, bu tür mobilde büyük bir şekilde değişti. Aslında, tüm platformdaki en popüler türlerden biridir. 2048 gibi basit viral oyunlar ile başladı ve Monument Valley ve Telltale Games gibi gerçekten eğlenceli deneyimlere dönüştü. Bu günlerde Android için çok iyi bulmaca oyunları bulabilirsiniz.
Cihazınızın pil ömrünü uzatan kullanıcılara göre çok az sayıda akıllı telefon ayarı vardır. Android telefonunuzun batarya ömrüne nispeten bilinmeyen veya kullanılmayan bir özelliği devre dışı bırakarak önemli bir destek sağlayabilirsiniz.
Ogznet.com sitesi olarak ilk Android uygulamamız kullanıma sunuldu. Artık web sitemizin tüm haber ve makalelerini telefonunuzdaki uygulamamızdan kolayca takip edebilirsiniz. Hemen indirip telefonunuza yüklemek ve bu gibi bir uygulamayı ücretsiz olarak kendi siteleriniz içinde yapmak için makalemizi okuyun.
Yarış oyunları, tüm mobil oyunlar arasında en popüler oyunlardır. Akıllı telefonlardaki fiziki düğmelerin eksikliğinin hissedilmediği, oyun oynamaya değer ilk türdü. En popüler yarış oyunlarının on milyonlarca hayranı var. Ve işte Android için en iyi yarış oyunları.
Uygulama simgeleri farklı şekiller, boyutlar ve renk şemalarıdır ve farklı tasarım yönergelerini takip ederler. Samsung'un simgeleri Google’ın ikonlarından, Microsoft’un ve diğer geliştiricilerin simgelerinden farklı görünüyor. Uyarlamalı ikonlar bu kaosa bir miktar dur diyebilmiştir. Bu makalede, ücretsiz kullanabileceğiniz, renkli ve her tarzda bir sürü simge paketi var.
Android uygulama geliştirmenin sürekli büyüyen dünyasında yer alıyorsanız, geliştirme sürecini daha kolay hale getirmek için iyi bir entegre geliştirme ortamı (IDE) platformunun ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz.
Egzersiz çok önemli. Koşmak en kolay egzersizlerden biridir. Ekipmanı çok az gerektirir ve her yerde koşu alanları vardır. İnsanlar kilo vermek, formda kalmak ve biraz daha uzun ve mutlu bir yaşam sürmek için koşuyorlar. Mobil cihazınız koşu, mesafe, frekans ve hatta bazı durumlarda kalp atış hızınızı izlemek için mükemmeldir. Bu uygulamalar ile bunları takip edebilirsiniz.
Sağlıklı olmak, bir noktada herkesin aklında olan bir şeydir. Daha sağlıklı bir hayat, daha az hastaneye gitmeye, daha iyi hissetmenize ve daha fazla şey yapmanıza neden olabilir. Neyse ki, akıllı telefonlarda ve tabletlerde, daha iyi yaşamanıza, daha iyi beslenmenize ve daha sık egzersiz yapmanıza yardımcı olabilecek bi ton uygulama var.
Tek fotoğrafta bozuk paranın iki yüzü gibi bir şey göstermek! Bunun gibi şeyler için Split Kamera uygulamaları var. Tipik bir split kamera uygulaması, size bölünmüş ekran görünümü verir. Bölünmüş ekran görünümünde, konuyu iki farklı açıdan görebilir ve ardından yakalama düğmesine bastığınızda bunları tek bir görüntüde birleştirebilirsiniz.
Android'in özgürlüğü, üçüncü taraf geliştiricilerin, Google'ın düşünemediği zeki araçlar oluşturmalarına izin vermesi. Bu esnek Android uygulamaları boşluğu doldurabilir ve seveceğiniz bazı şık özellikler sunabilir.
Araba sürmeyi öğrenmek eğlenceli ve heyecan verici bir deneyim olabilir. Araba sürmek için uygulamalı eğitim alabileceğiniz sürücü okulları var. Ayrıca, kendinizi aynı şekilde hazırlamak için Android'inizde birkaç sürüş simülasyonu uygulamasını denemek iyi bir fikirdir.
Android cihazınızda isteğe bağlı TV dizi ve filmlerini izlemek her zamankinden daha kolay. Peki ya canlı TV? Nereye bakacağınızı biliyorsanız ücretli planlara abone olmanıza gerek yoktur. Bunun yerine ücretsiz IPTV kullanabilirsiniz; Sadece bir IPTV uygulamasına ve bir IPTV kaynağına ihtiyacınız var.
Vuubi Kadın