Cihazınızın pil ömrünü uzatan kullanıcılara göre çok az sayıda akıllı telefon ayarı vardır. Android telefonunuzun batarya ömrüne nispeten bilinmeyen veya kullanılmayan bir özelliği devre dışı bırakarak önemli bir destek sağlayabilirsiniz.
Ogznet.com sitesi olarak ilk Android uygulamamız kullanıma sunuldu. Artık web sitemizin tüm haber ve makalelerini telefonunuzdaki uygulamamızdan kolayca takip edebilirsiniz. Hemen indirip telefonunuza yüklemek ve bu gibi bir uygulamayı ücretsiz olarak kendi siteleriniz içinde yapmak için makalemizi okuyun.
Yarış oyunları, tüm mobil oyunlar arasında en popüler oyunlardır. Akıllı telefonlardaki fiziki düğmelerin eksikliğinin hissedilmediği, oyun oynamaya değer ilk türdü. En popüler yarış oyunlarının on milyonlarca hayranı var. Ve işte Android için en iyi yarış oyunları.
Uygulama simgeleri farklı şekiller, boyutlar ve renk şemalarıdır ve farklı tasarım yönergelerini takip ederler. Samsung'un simgeleri Google’ın ikonlarından, Microsoft’un ve diğer geliştiricilerin simgelerinden farklı görünüyor. Uyarlamalı ikonlar bu kaosa bir miktar dur diyebilmiştir. Bu makalede, ücretsiz kullanabileceğiniz, renkli ve her tarzda bir sürü simge paketi var.
Android uygulama geliştirmenin sürekli büyüyen dünyasında yer alıyorsanız, geliştirme sürecini daha kolay hale getirmek için iyi bir entegre geliştirme ortamı (IDE) platformunun ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz.
Egzersiz çok önemli. Koşmak en kolay egzersizlerden biridir. Ekipmanı çok az gerektirir ve her yerde koşu alanları vardır. İnsanlar kilo vermek, formda kalmak ve biraz daha uzun ve mutlu bir yaşam sürmek için koşuyorlar. Mobil cihazınız koşu, mesafe, frekans ve hatta bazı durumlarda kalp atış hızınızı izlemek için mükemmeldir. Bu uygulamalar ile bunları takip edebilirsiniz.
Sağlıklı olmak, bir noktada herkesin aklında olan bir şeydir. Daha sağlıklı bir hayat, daha az hastaneye gitmeye, daha iyi hissetmenize ve daha fazla şey yapmanıza neden olabilir. Neyse ki, akıllı telefonlarda ve tabletlerde, daha iyi yaşamanıza, daha iyi beslenmenize ve daha sık egzersiz yapmanıza yardımcı olabilecek bi ton uygulama var.
Tek fotoğrafta bozuk paranın iki yüzü gibi bir şey göstermek! Bunun gibi şeyler için Split Kamera uygulamaları var. Tipik bir split kamera uygulaması, size bölünmüş ekran görünümü verir. Bölünmüş ekran görünümünde, konuyu iki farklı açıdan görebilir ve ardından yakalama düğmesine bastığınızda bunları tek bir görüntüde birleştirebilirsiniz.
Android'in özgürlüğü, üçüncü taraf geliştiricilerin, Google'ın düşünemediği zeki araçlar oluşturmalarına izin vermesi. Bu esnek Android uygulamaları boşluğu doldurabilir ve seveceğiniz bazı şık özellikler sunabilir.
Araba sürmeyi öğrenmek eğlenceli ve heyecan verici bir deneyim olabilir. Araba sürmek için uygulamalı eğitim alabileceğiniz sürücü okulları var. Ayrıca, kendinizi aynı şekilde hazırlamak için Android'inizde birkaç sürüş simülasyonu uygulamasını denemek iyi bir fikirdir.
Android cihazınızda isteğe bağlı TV dizi ve filmlerini izlemek her zamankinden daha kolay. Peki ya canlı TV? Nereye bakacağınızı biliyorsanız ücretli planlara abone olmanıza gerek yoktur. Bunun yerine ücretsiz IPTV kullanabilirsiniz; Sadece bir IPTV uygulamasına ve bir IPTV kaynağına ihtiyacınız var.
Vücudunuz için şekil almaktan, formda kalmaktan ve egzersiz yapmaktan daha iyi yapabileceğiniz pek bir şey yoktur. Tüm kötü şeyleri (kolesterol, tansiyon, vb.) düşürür ve tüm iyi şeyleri (kaslar, dayanıklılık, vb.) arttırır. Bir Android cihazına sahip olmak bu şeyleri sizin için yapmayacaktır ancak bu yolda size yardımcı olabilecek pek çok uygulama vardır.
Herkes Yoga'yı duymuştur. Süper popüler ve ağırlıkları ya da koşmayı sevmeyenler için iyi bir egzersiz türü. Evde uygun bir video (veya metin) talimatı ile yapabilirsiniz ve ekipman yeni başlayanlar için aşırı pahalı değildir. Bununla birlikte, Yoga'ya girmek oldukça zor. Bunu yapmak için birçok yol var ve seçim için tonlarca eğitmen var. Bunu biraz daha kolaylaştırabiliriz. İşte Android için en iyi yoga uygulamaları!
Cep telefonları gezginler için önemli araçlardır. Bilgilere bakabilir, otel rezervasyonu yapabilir, pit durakları ve avucunuzun içinde her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Giderek daha fazla kişi seyahat için cep telefonlarına bağlanıyor. Bir sonraki seyahatinizi de kolaylaştırmak adına Android için en iyi seyahat uygulamaları!
Android kullanıcıları için Film ve TV dizilerini izlemek için birçok uygulama var. Terrarium TV en popüler uygulamalardan biriydi. Ne yazık ki, uygulama artık hayatta değildir ve yapımcılar tarafından geliştirilmemektedir. Terrarium TV uygulamasına alternatif arayanlar için aşağıdaki seçenekleri sunuyoruz.

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.