Vücudunuz için şekil almaktan, formda kalmaktan ve egzersiz yapmaktan daha iyi yapabileceğiniz pek bir şey yoktur. Tüm kötü şeyleri (kolesterol, tansiyon, vb.) düşürür ve tüm iyi şeyleri (kaslar, dayanıklılık, vb.) arttırır. Bir Android cihazına sahip olmak bu şeyleri sizin için yapmayacaktır ancak bu yolda size yardımcı olabilecek pek çok uygulama vardır.
Herkes Yoga'yı duymuştur. Süper popüler ve ağırlıkları ya da koşmayı sevmeyenler için iyi bir egzersiz türü. Evde uygun bir video (veya metin) talimatı ile yapabilirsiniz ve ekipman yeni başlayanlar için aşırı pahalı değildir. Bununla birlikte, Yoga'ya girmek oldukça zor. Bunu yapmak için birçok yol var ve seçim için tonlarca eğitmen var. Bunu biraz daha kolaylaştırabiliriz. İşte Android için en iyi yoga uygulamaları!
Cep telefonları gezginler için önemli araçlardır. Bilgilere bakabilir, otel rezervasyonu yapabilir, pit durakları ve avucunuzun içinde her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Giderek daha fazla kişi seyahat için cep telefonlarına bağlanıyor. Bir sonraki seyahatinizi de kolaylaştırmak adına Android için en iyi seyahat uygulamaları!
Android kullanıcıları için Film ve TV dizilerini izlemek için birçok uygulama var. Terrarium TV en popüler uygulamalardan biriydi. Ne yazık ki, uygulama artık hayatta değildir ve yapımcılar tarafından geliştirilmemektedir. Terrarium TV uygulamasına alternatif arayanlar için aşağıdaki seçenekleri sunuyoruz.
Son teknoloji telefonlarda kameralar önemli ölçüde gelişti. Bokeh efekti, AI sahne tanıma, filigran, güzellik modu gibi özellikler artık her iyi telefonun bir parçası. Ama bir stok Android kameranın sunduğu birçok özelliğe rağmen, ne yazık ki tarih damgası bunlardan biri değil. Bu yazıda çektiğiniz fotoğraflara nasıl tarih damgası ekleyeceğinizi göstereceğiz.
Yeni uygulamalar ararken ne  ararsınız? 'Sadece' işlevsel mi olmalı yoksa bazı ek özellikleri mi olmalı? Çoğu kişi için,  basit ve güzel bir arayüzle birlikte, üretkenliğin ve işlevselliklerin mükemmel bir birleşimi olmalıdır. Neyse ki, böyle uygulamalar var ve Kasım 2018 için ücretsiz Android uygulamaları için listemiz bunun olduğunu gösteriyor.
Yakın zamanda, Google Play Store'da sahte bir WhatsApp uygulaması bulundu. Bu uygulama, orijinal uygulamayla yakından uzaktan benzerliği olmayan, kullanıcılara bir ton reklam bombardımanı yapmak için tasarlandı. İşte bu yazıda, Android için sahte bir uygulamayı nasıl tanıyabileceğinizi birkaç farklı yoldan göstereceğiz.
Android cihazınızdaki her şeyin bir yedeğini almanız önemlidir. Takviminizi, kişilerinizi, fotoğraflarınızı ve diğer verilerinizi Google Hesabınızla veya USB kablosuyla otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Ancak uygulama verilerinizi kolayca nasıl yedekleyebilirsiniz? Bu yedekleme uygulamaları burada devreye giriyor. Seçim yapabileceğiniz çok şey var, ama en iyi olanları burada.
Akıllı telefon kameralarında sorun var: görüntü sensörleri çok küçük. Geceleri, güzel bir fotoğraf için yeterli ışığa sahip olmak özellikle zordur, bu da resimlerinizi bulanıklaştırır. Gece modlarını kullanmak da dahil olmak üzere karanlıkta iyi fotoğraflar çekebilmeniz için size birkaç ipucu ve püf noktası göstereceğiz.
Bu günlerde denemeniz için en yeni Android uygulamalarından beşi bu yazıda. Oyun, eğitim ve diğer çeşitli kategorilerden oluşan bir uygulama listesi.
Google Haritalar, sağlam işlevselliği ve kullanım kolaylığı ile bilinir. Sadece çok uzaktaki bir yer için yol tarifleri vermekle kalmaz, aynı zamanda yakındaki yerel restoranları ve park yerlerini de bulabilirsiniz. Gerçekten de zengin özellikli bir uygulama. Ancak, bu uygulama hala gerekli bir özelliği içermiyor - yollardaki hız sınırlarını gösterme.
Spotify gibi hizmetlerin artan popülaritesi ile, çoğumuz müzik dinlemek için akıllı telefonları kullanıyoruz. Ancak, mobilden müzik dinleme alışkanlığı büyümeye devam ederken, Android işletim sisteminde bir ekolayzır eksikliği çıktı. Elbette, bazı uygulamalar kendi ekolayzırlarını sunuyor, ancak herhangi bir ses için çıkışı ayarlamak için yerel bir yol yoktur. Üçüncü taraf bir çözüme ihtiyacınız var. Google Play Store'daki en iyi ekolayzır uygulamalarından dördü bu yazıda.
Telefonunuzda yüklü müzik dosyalarını oynatmak için iyi bir müzik çalar uygulamasına ihtiyacınız olacak. Bu makalede Android için en iyi müzik çalar uygulamaları bulunuyor.
Herhangi bir Android cihazının en kullanışlı özelliklerinden biri ses kaydetme yeteneğidir. Bunu yapmak için pek çok sebep var. Müzisyenler yeni bir fikir kaydetmek isteyebilir, gazetecilerin görüşmeleri kaydetmeleri gerekir ve hatta bazıları uykuda konuşup konuşmadıklarını görmek için bunu kullanabilir. Burada Android için en iyi ses kaydedici uygulamaları bulacaksınız.
Google Play'de bulunan ve stok e-posta uygulamasından daha iyi özellikler sağlayan düzinelerce üçüncü taraf e-posta uygulaması vardır. Bu uygulamaların çoğu hemen hemen tüm birincil e-posta sağlayıcılarıyla çalışır. Bu yazıda email uygulamalarından en iyilerini sizin için listeledik.
Vuubi Kadın