TeamViewer, bilgisayarları uzaktan kontrol etmek için en iyi programdır. Kişisel kullanım için ücretsiz olmasına rağmen ticari kullanımlar için ücretlidir. Bu yüzden TeamViewer'a alternatif başka hangi programlar varmış yazımızda görelim.
Ekran kaydı için özellikle kullanışlı bu üç araç ve bunların her birini nasıl ayarlayacağınız aşağıda açıklanmıştır. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağını düşündüğünüz birini seçin.
Muhtemelen Windows masaüstünüzde çok fazla zaman harcıyorsunuz, bu yüzden bunu özelleştirmek için biraz zaman harcamanız mantıklı. Windows 10'u uygun gördüğünüz şekilde özelleştirebileceğiniz birçok yoldan birisidir. Birkaç hızlı hile, masaüstü simgelerinizi daha çekici veya kullanışlı hale getirebilir. Denemek isteyebileceğiniz birkaç seçenek var.
Bilgisayarınızın USB çıkışından ne kadarlık bir güç çıkışı olduğunu hiç merak ettiniz mi? Bu konuda bilgi sahibi olmak için konuyu takip edebilirsiniz.
Tek tıkladığınız halde farenin çift tıklaması sorununu gidermek için aşağıdaki çözümü uygulayabilirsiniz.
Bir bilgisayarın en yaygın sorunlarından biri, bilgisayarın çalışıp ekranda hiçbir şey göstermemesidir. Bilgisayar kasasındaki ışıkları görüyorsunuz, muhtemelen fanların içeriden çalıştığını duyuyorsunuz ancak ekranınızda hiçbir şey görünmüyor. Monitörünüzün açılmamasının birkaç olası nedeni vardır, bu yüzden burada ana hatlarıyla belirtilen bir süreçten geçmeniz çok önemlidir.
Sıkıştırılmış bir dosyaya er ya da geç rastlarsınız. ZIP, Windows'un kendi başına ayıklayabileceği yaygın bir format olsa da, popüler RAR formatı genellikle özel yazılım gerektirir. RAR arşivlerini masaüstü yazılımı ile kolayca ayıklamak mümkün olsa da, bazen daha pratik bir yöntem olan çevrimiçi RAR çıkarıcı sitelerini de kullanabilirsiniz.
Windows, kullanıcılarına dizüstü bilgisayar veya bilgisayarın güç seçeneklerini nasıl kullandığı konusunda oldukça sağlam denetimler sunar. Ancak, varsayılan olarak, Windows Hazırda Bekletme seçeneği, kolayca erişilemeyen bir seçenektir.
Bilgisayarım neden bu kadar yavaş? Bu, bilgisayar kullanıcıları arasındaki en yaygın şikayettir. Bilgisayarınızı kullanma şekliniz, bilgisayarınızın ömrünü uzatabilir veya performansınızı artırabilir veya yavaşlama sorununa katkıda bulunabilir. Hangi tür bir kullanıcı olduğunuzu ve nerede yanlış yaptığınızı belirlemek için okumaya devam edin.
Bilgisayar monitörünüzün parlaklığı, düşündüğünüz gibi olmayabilir. Ama göz sağlığı için ekran parlaklığı çok önemli. Windows 10'daki parlaklık ile ilgili her şeyi nasıl özelleştireceğinizi göstereceğiz.
Bir Windows kullanıcısı olarak, sayısız ücretsiz uygulamaya erişebilirsiniz. Hangileri güvenebilir ve hangileri en iyisidir? En iyi seçenekler için bu listeye bakın ve bilmediğiniz uygulamaları keşfedin.
Windows 10 bir çok kullanıcıya en iyi hizmeti verirken, kesinlikle oyuncular için de uygundur. Windows 10'da oyun deneyimini güçlendiren en önemli unsurlardan biri de sahne arkasındadır: DirectX. DirectX'in ne olduğunu ve daha sonra PC'nizde nasıl yöneteceğinizi görün.
Süper güçlü bir şifre ile yeni bir ofis belgesi hazırlayarak verilerinizi korumak harika bir fikirdi. Ancak Microsoft Office belgesinin kilidini açmak için şifreyi hatırlayamayana kadar. Neyse ki, bazı yararlı programlar Microsoft Office şifre korumasını kaldırır. İşte en iyisi beşi.
Windows ve Mac’te birçok maden uygulaması mevcuttur. Benzer şekilde, Linux kullanıcıları için, Bitcoin madenciliği seçenekleri bol miktarda bulunmaktadır. En iyi ücretsiz uygulamalarla Linux'ta Bitcoin'i nasıl kullanacağınızı öğrenin!
Ubuntu'nun bir sebepten dolayı en popüler Linux işletim sistemi olması gerektiğini düşünebilirsiniz. Peki, Windows veya macOS'tan ziyade Linux kullanıyorsanız, popüler olanın her zaman en iyisi olmadığı sonucuna varmış olmalısınız. Ubuntu dışındaki bir Linux dağıtımının sizin için neden daha uygun olabileceğini düşünmek için bir dakikanızı ayırın.
Bombacı Adam Oyunu OynayınBig Shot BoxingTenis OyunuKare Yapmaca
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Akram Audio Converter

Akram Audio Converter

11 Nis 2018 / Multimedya
Poliçe Takip

Poliçe Takip

05 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü