Ne yazık ki, popüler bir araç hileli olduğunda bu büyük sorunlara yol açar. Bu tam olarak CCleaner'la olan şey. Herkesin favori Windows bakım programı giderek artan gölgeli davranışı, şimdi onu bırakmanız gerektiği anlamına gelir. İşte bu nedenle CCleaner'a artık güvenemeyeceğinizi ve bununla neyi değiştirebileceğinize bakacağız.
Bilgisayarın çalışmasına odaklanmakta sorun mu var? Bir görev için sürekli çalışmak birçok insan için zordur. Bu küçük değişiklikleri hayata geçirin ve bahse gireriz, Windows kullanırken konsantre olmanızı daha kolay bulacaksınız.
Disk Temizleme Yardımcı Programı, Windows platformundaki yerleşik Yardımcı Araçlarından biridir. Disk Temizleme Yardımcı Programı artık kullanılmayan dosyaları (örn. Önemsiz Dosyalar) silmeye yardımcı olur.
Bir dosya veya klasör, sabit sürücülerden herhangi birinden (yani, yerel disk sürücülerinden) silindiğinde, ekranda "Bu dosyayı / klasörü Geri Dönüşüm Kutusu'na taşımak istediğinizden emin misiniz?" yazan bir onay kutusu görüntülenir. Bu, bir kullanıcının dizinden kaldırılacak belirli bir dosya / klasörün bulunup bulunmadığını teyit etmesini sağlayan Geri Dönüşüm Kutusu'nun özniteliğini etkinleştirmeniz gerekir.
Dosyaları kalıcı olarak nasıl silebilirim: siber dünyaya verilen bilgilerin hiçbir zaman gerçekten silinmediğini söyleyen birçok kaynak var. Herkesin sözde silinmiş bilgileri kurtarabilmesi için çeşitli yolları vardır ve kesinlikle bunun bizim başımıza gelmesini istemeyiz.
Windows 10'un çok fazla eleştirilmekte olduğu tek şey, kullanıcıların gizlilik haklarına olan girişimi. Varsayılan olarak etkinleştirilmiş izleme özellikleriyle, işletim sistemi kullanıcılar hakkında girebileceği sınırları genişletmiştir. Daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlamak için, kullanıcılardan veri arıyor.
Klasörlerin kilitlenmesine yardımcı birçok uygulama var, ancak, çoğunun ücretli sürümleri var. Bu yazıda, bilgisayarınızdaki verilerinizi korumanıza yardımcı olacak, en iyi ve ücretsiz klasör kilitleme programlarının bir listesini derledik.
Windows 10 artık sadece bilgisayarınızda çalışan bir yazılım değil, artık bir hizmet. Çoklu cihaz özellikleri ve özellikleri ile iPhone veya Android telefonunuzu PC'ye senkronize etmek her zamankinden daha kolay. Fotoğraflarınızı, dosyalarınızı ve mesajlarınızı PC'nize veya tabletinize senkronize etme işi artık kablosuz olarak yapılabiliyor. Bu nasıl çalışır?
İyi bir pil olmadan, dizüstü bilgisayarınız yetersiz bir masaüstü bilgisayardan biraz daha fazlasıdır - pil ömrünü uzatmanıza yardımcı olacak en iyi araçlardan bazıları aşağıdadır.
Bulut Depolama Nedir, Ne İşe Yarar?
Dizüstü bilgisayar pilleri, çok kısa bir raf ömrüne sahiptir. Lityum iyon teknolojisindeki son gelişmelere rağmen, çoğu batarya, kapasiteleri hızla bozulmaya başlamadan önce belirli sayıda şarj döngüsüne dayanabilir. Elbette, bununla mücadele etmek için atabileceğiniz birkaç adım vardır. Ancak, pilinizin bitik olması durumunda bunların hiçbiri yardımcı olmaz.
Windows 10 önyükleme yapmıyor mu? Bilgisayarınızı tekrar çalıştırmak için bu 12 sorun düzeltme adımını deneyin.
Bir Google Chrome kullanıcısıysanız, internette gezinirken bir şekilde "DNS sunucu adresi bulunamadı" hatasıyla karşılaşırsınız. Endişelenme, yalnız değilsin! Bu, Etki Alanı Adı Sunucusu (DNS) kullanılamıyorsa ortaya çıkan oldukça yaygın bir hata iletisidir ve çözümleri nelerdir, makalemize bakalım.
Windows 10'da hala birçok sorun var ve güncellemelerin ve düzeltmelerin sık sık olması bunu mükemmel bir şekilde göstermektedir. Ancak, Windows 10 sorunlarının çoğunu birkaç ücretsiz araç ile başka bir şey kullanmadan düzeltmeyi deneyebilirsiniz. Hadi bir bakalım.
Yeni bir Windows'u yüklemek ister misiniz? Belki de makinenizi temizlemek ve her şeyin yeniden sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için yeni bir kurulum yapmak isteyebilirsiniz. USB'den Windows kurulumu nasıl yapılır, yazımızdaki talimatları izleyin.
Bu alana reklam aylık 40 TL, 3 aylık 100 TL instagram takipçi satın al