Blue Mail - Hızlı. Akıcı. Sezgisel.

Blue Mail - Hızlı. Akıcı. Sezgisel.

Blue Mail modern ve sezgisel tasarımı ile birden fazla mail sağlayıcıları için destek içeren bir e-posta istemcisi. Blue Mail tüm iletişim ihtiyaçlarını yönetmenize yardımcı olur.

Blue Mail modern tasarıma sahip ve ücretsiz olarak birçok mail hesabını kontrol edebileceğiniz e-posta istemcisi bir mobil uygulama. Blue Mail ile Gmail, Yahoo, Office 365, AOL, Google Apps, Hotmail, Outlook, iCloud, Yandex, Zoho, GMX ve diğer IMAP mail kutularınızı kontrol edebilirsiniz.
Blue Mail akıllı ve modern sezgisel arayüzü ile kullanımı kolay bir tasarıma sahiptir.

Ben de uzun zamandır Android sistemli telefonumda bu mail istemcisini kullanıyorum. Gmail uygulamasına nazaran çok daha kullanışlı ve güzel. Yeni çıkan Inbox uygulamasına göre bence daha güzel. Sadelik ve kolaylık gibi kavramlarla gelen Inbox uygulaması ise bana çok karışık geldi. Maillerinizi sık sık kontrol ediyorsanız bu uygulamaların yanında Blue Mail uygulamasını mutlaka denemenizi öneririm.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1951 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

  Yorumlar (1)

  64x64

  Havin Aşkın

  Blue Mail inanılmaz! Teşekkür ederim!
  09 Kas 2014
  0 0 Cevapla
" Blue Mail - Hızlı. Akıcı. Sezgisel. konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Blue Mail - Hızlı. Akıcı. Sezgisel. ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blue Mail - Hızlı. Akıcı. Sezgisel. ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "