CloudMagic Email - Mobil mail programı

CloudMagic Email - Mobil mail programı

CloudMagic ile Gmail, Exchange, Yahoo, Outlook, iCloud, Google Apps, Office 365 ve herhangi bir IMAP email hesabınızı yönetebilirsiniz.

CloudMagic ile cep telefonunuzdan mail hesaplarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz. Diğer mail programlarına göre sistem kaynaklarını ve pilinizi daha az harcar. Birçok mail hesabıyla uyumlu olarak çalışır. Türkçe dil desteği henüz yok ancak yeterli seviyede İngilizce bilginiz varsa programı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Programın en güzel özelliklerinden biri bulut özelliği. Programda hesap açıp mail hesaplarınızı buluta yükleyin. Cihaz değişikliğinde veya yeni sistem kurulumundan sonra hesabınızla oturum açıp bulut üzerinden tüm email hesaplarınızın ayarlarını otomatik olarak alıp hemen kullanabilirsiniz.

Kendi kullandığım bir uygulamadır. 3 adet posta adresimi ekledim ve gelen epostalardan anında haberdar oluyorum. Mutlaka deneyim..


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1451 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" CloudMagic Email - Mobil mail programı konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere CloudMagic Email - Mobil mail programı ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda CloudMagic Email - Mobil mail programı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "