CyanogenMod 13 Çalışmaları Başlamış

CyanogenMod 13 Çalışmaları Başlamış

Google resmen Nexus cihazlar için Marshmallow Android 6.0 güncellemesini yayınlayamaya başlayınca CyanogenMod 13 gelişimi için tüm engeller kalktı.

Bizim gibi, artık eskimeye yüz tutmuş ve resmi bir güncelleme alma umudu azalmış yada kalmamış cihazlara sahip kişileri sevindiren CyanogenMod ekibi Google amca Marshmallow Android 6.0 yayınlayınca hemen çalışmalara başlamış. Birçok cihaza güncelleme desteği sunan CyanogenMod ekibi Marshmallow Android 6.0 muadili olacak13 versiyonunu Ekim ortalarında yayınlayabilir.

CyanogenMod resmi web sitesinde bir kaç sızıntıya göre Android 6.0 %90 oranında Android Lollipop (CM 12) ile kod benzerliği taşıyor ve bu yüzden CM 13 gelişimi oldukça hızlı bir şekilde devam ediyor ve çok kısa bir süre sonra yayınlanabilir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1321 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" CyanogenMod 13 Çalışmaları Başlamış konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere CyanogenMod 13 Çalışmaları Başlamış ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda CyanogenMod 13 Çalışmaları Başlamış ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "