Dünyanın her yerindeki Havaalanları için Ücretsiz WIFI Şifreleri

Dünyanın her yerindeki Havaalanları için Ücretsiz WIFI Şifreleri

Dünyanın herhangi bir havaalanında bedava internete bağlanmak ister misiniz? Havaalanlarında ücretsiz internete girebileceğiniz wifi şifreleri bu yazıda.

Seyahat ederken özellikle de yurt dışında en büyük sorun internete bağlanmaktır. Uçmadan önce bir WIFI ağında oturum açmak için isteyebileceğiniz pek çok sebep vardır. E-postalarınızı son dakikada kontrol etmek, otelinizle ilgili bazı ayrıntıları kontrol etmek veya uçağa binmeden önce Netflix'te bir film indirmek gibi.

Cepten hücresel veri üzerinden bağlansan bi ton para kabarık fatura ile karşılaşırsınız. Yada wifi'si olan bir kafe vs. ararsınız. Eğer havaalanlarında iseniz çok pratik bir wifi haritası yapmışlar. Dünya üzerindeki birçok havaalanında kullanabilceğiniz ücretsiz wifi şifreleri bu harita üzerine işlenmiş.

Bu haritaya bağlanmak için tabi önce internete bağlanmak gerekiyor ki buda bir kısır döngü oluşturuyor. İnternete ücretsiz girmek için olmayan internete bağlanmak. Bu yüzden seyehat etmeden önce internetinizin olduğu bir yerde bu haritaya bağlanıp şifreleri kaydedin. Gittiğiniz yerdede kolay bir şekilde nerde hangi şifreyi kullanacağınızı bulun. Yani şu kafe, yada şu kapıda vs. gibi.

Haritada Türkiye'den İstanbul ve Antalya'daki hava alanlarıda var.

Foxnomad adındaki uygulamayı ve haritayı yapan kişiler, tüm dünyadaki havaalanları için tüm WIFI ve lounge şifrelerinin bir haritasını kurdu.

Harita, havaalanları ile seyahat eden kişiler tarafından düzenli olarak güncellenir; dolayısıyla yaklaşmakta olan gezinizde kullanabileceğiniz bir WIFI şifresi bulup bulamayacağınızı görmek için haritaya göz gezdirebilirsiniz. Haritada bulunmayan herhangi bir şifreye rastlarsanız, diğer gezginlerin gelecekte oturum açabilecekleri şekilde kendiniz de ekleyebilirsiniz.

Ayrıca bu haritaya çevrimdışı erişmek isterseniz Android ve iOS için uygulamalar yapılmış. Ancak her ikisi de ücretli uygulamalar. Yukarıda bahsettiğim gibi ya şifreleri önceden çevrimiçi olduğunuzda bir yere kaydedeceksiniz yada bu uygulamaları satın alıp çevrimdışı olarak wifi şifrelerine erişeceksiniz.

Android Uygulaması: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.foxnomad.wifox.wifox

iOS Uygulaması: https://itunes.apple.com/us/app/wifox/id1130542083?mt=8

Uçakla çok seyehat ediyorsanız uygulamaları satın alabilirsiniz. Çok pahalı uygulamalar değil. Böylece devamlı güncellenen wifi şifrelerine sahip olacaksınız.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 752 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Dünyanın her yerindeki Havaalanları için Ücretsiz WIFI Şifreleri konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Dünyanın her yerindeki Havaalanları için Ücretsiz WIFI Şifreleri ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünyanın her yerindeki Havaalanları için Ücretsiz WIFI Şifreleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al