Dünyanın her yerindeki Havaalanları için Ücretsiz WIFI Şifreleri

Dünyanın her yerindeki Havaalanları için Ücretsiz WIFI Şifreleri

/ Okuma süresi: 2 dk, 18 sn / Yorum (0)
A A A

Dünyanın herhangi bir havaalanında bedava internete bağlanmak ister misiniz? Havaalanlarında ücretsiz internete girebileceğiniz wifi şifreleri bu yazıda.

Seyahat ederken özellikle de yurt dışında en büyük sorun internete bağlanmaktır. Uçmadan önce bir WIFI ağında oturum açmak için isteyebileceğiniz pek çok sebep vardır. E-postalarınızı son dakikada kontrol etmek, otelinizle ilgili bazı ayrıntıları kontrol etmek veya uçağa binmeden önce Netflix'te bir film indirmek gibi.

Cepten hücresel veri üzerinden bağlansan bi ton para kabarık fatura ile karşılaşırsınız. Yada wifi'si olan bir kafe vs. ararsınız. Eğer havaalanlarında iseniz çok pratik bir wifi haritası yapmışlar. Dünya üzerindeki birçok havaalanında kullanabilceğiniz ücretsiz wifi şifreleri bu harita üzerine işlenmiş.

Bu haritaya bağlanmak için tabi önce internete bağlanmak gerekiyor ki buda bir kısır döngü oluşturuyor. İnternete ücretsiz girmek için olmayan internete bağlanmak. Bu yüzden seyehat etmeden önce internetinizin olduğu bir yerde bu haritaya bağlanıp şifreleri kaydedin. Gittiğiniz yerdede kolay bir şekilde nerde hangi şifreyi kullanacağınızı bulun. Yani şu kafe, yada şu kapıda vs. gibi.

Haritada Türkiye'den İstanbul ve Antalya'daki hava alanlarıda var.

Foxnomad adındaki uygulamayı ve haritayı yapan kişiler, tüm dünyadaki havaalanları için tüm WIFI ve lounge şifrelerinin bir haritasını kurdu.

Harita, havaalanları ile seyahat eden kişiler tarafından düzenli olarak güncellenir; dolayısıyla yaklaşmakta olan gezinizde kullanabileceğiniz bir WIFI şifresi bulup bulamayacağınızı görmek için haritaya göz gezdirebilirsiniz. Haritada bulunmayan herhangi bir şifreye rastlarsanız, diğer gezginlerin gelecekte oturum açabilecekleri şekilde kendiniz de ekleyebilirsiniz.

Ayrıca bu haritaya çevrimdışı erişmek isterseniz Android ve iOS için uygulamalar yapılmış. Ancak her ikisi de ücretli uygulamalar. Yukarıda bahsettiğim gibi ya şifreleri önceden çevrimiçi olduğunuzda bir yere kaydedeceksiniz yada bu uygulamaları satın alıp çevrimdışı olarak wifi şifrelerine erişeceksiniz.

Android Uygulaması: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.foxnomad.wifox.wifox

iOS Uygulaması: https://itunes.apple.com/us/app/wifox/id1130542083?mt=8

Uçakla çok seyehat ediyorsanız uygulamaları satın alabilirsiniz. Çok pahalı uygulamalar değil. Böylece devamlı güncellenen wifi şifrelerine sahip olacaksınız.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 913 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Dünyanın her yerindeki Havaalanları için Ücretsiz WIFI Şifreleri konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Dünyanın her yerindeki Havaalanları için Ücretsiz WIFI Şifreleri ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünyanın her yerindeki Havaalanları için Ücretsiz WIFI Şifreleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.