En İyi 15 Android Kilit Ekran Uygulaması

En İyi 15 Android Kilit Ekran Uygulaması

Android telefonlarınız için çeşitli özelliklere sahip en iyi 15 android kilit ekranı uygulaması.

Android kilit ekranı, yıllar içinde birçok kez değişti ve gelişti. Çeşitli şekillerde ekranı kaydırma ile kilidini açma yöntemleri var. Bununla birlikte Play Store'da daha da fazlasını yapabilecek çok sayıda kilit ekran uygulaması ortaya çıktı. Eskiden olduğu kadar popüler değiller. Bununla birlikte, birçok kişi hala yeni bir kilit ekranını telefonunda kullanabiliyor. İşte Android için en iyi kilit ekranı uygulamaları!

1. AcDisplay

AcDisplay en popüler kilit ekran uygulamalardan biridir. Moto X, Galaxy S8 ve diğer buna benzer cihazların ekran her zaman açık kilit ekranlarını taklit eder. Kullanıcılar, ekranlarının kilidini açmadan bildirimleri görebilir. Aynı zamanda bazı özelleştirmeleri de içerir. Örneğin, pil ömründen tasarruf etmek için yalnızca belirli saatlerde çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Yeni cihazlarda ekran açık durumu ile birlikte geliyor artık. Dolayısıyla, AcDisplay'ı  sadece daha önceden bu özelliği bulunmayan, daha eski cihazlara sahip kişilere öneriyoruz. Son güncelleme 2015 yılında yapıldı. Geliştiricinin artık uygulama ile ilgili bir yenilik yapıp yapmadığından emin değiliz. En azından indirmek ve kurcalamak ücretsizdir.

2. Alarm Anti-Theft Screen Lock

Alarm Anti-Theft Screen Lock eski bir uygulamadır. Bununla birlikte, özellikleri bugün hala çok kullanılır. uygulama daha çok güvenlik konusuna odaklanmaktadır. Ancak gülünç bir şekilde güvenli olmak yerine, son derece derecede sinir bozucudur. Birisi telefonunuzu yanlış şifre ile açmak isterse çok yüksek sesle alarm sesi çıkartacaktır. Ayrıca titreşir, ekran yanıp söner ve genel bir şaşkınlık oluşturur. Bir başka deyişle, birisinin telefonunuzu kurcalayıp kurcalamadığından hemen haberdar olacaksınız. Birkaç ücretsiz kilit ekranı uygulamalarından biridir.

3. DashClock Widget

DashClock Widget teknik olarak bir kilit ekranı uygulaması değildir. Aslında bir kilit ekranı aracı. Bununla birlikte, yine de böyle bir listeye girmeye hak kazanıyor. Saat, hava durumu ve bazı bildirimler gibi temel istatistikleri sunar. Aslında çoğu kilitleme ekranı uygulamasından daha etkilidir. Ancak, yalnızca Android 4.2-4.4 sahip cihazlarda çalışır. Bu yüzden çalışan cihazların sayısı her yıl azalır. Yine de bir ana ekran widget'ı olarak mükemmel bir şekilde kullanılabilir!

4. Echo Notification Lockscreen

Echo Notification bildirimlere odaklanan kilit ekranı uygulamalardan biridir. Uygulamalardan bildirim aldığınız anda kilit ekranınızda görüntüler. Sahip olduğunuz stok kilit ekranlarından çok farklı değil. Uygulamanın kendisi çok az yer kaplar ve kullanımı kolaydır. Ayrıca, bildirimleri sosyal, iş gibi kategorilere gruplayabilirsiniz. Ayrıca, ek özelleştirme özellikleri de vardır. Denemek serbesttir; pro sürümünün kilidini uygulama içi satın alma işlemi olarak açabilirsiniz.

5. GO Locker

GO Locker, en popüler kilit ekranı uygulamaları arasındadır. Play Store iyi bir derecelendirme ile 50 milyondan fazla indirme gerçekleştirdi. Hem ücretsiz hem de ücretli sürümler temel özelliklerle birlikte gelir. Bir kilit ekranı deseni veya bunun gibi şeyleri ayarlayabilirsiniz. Ücretsiz sürümü bazı temalar ile birlikte geliyor. Daha fazla satın alma seçeneğiniz var. Pro sürümüne sahip olanlar, kalıcı olarak her temaya erişebiliyor. Bu uygulama, en benzersiz kilit ekranı değiştirme uygulaması değildir. Yine de tematik olması gerçekten iyi.

6. Hi Locker

Hi Locker, tipik bir kilit ekranı değiştirme uygulamasıdır. Size hava durumu, bildirimler ve takvim etkinlikleri vb. gibi temel bilgileri gösterecektir. Ayrıca sizi komik tüyler ve selamlarla selamlamasını sağlayabilirsiniz. Parmak izi okuyucuları olan cihazlarda parmak izi desteği de var. Flickr'dan otomatik olarak duvar kağıdını ayarlamanız mümkündür. Bazı özelleştirme seçenekleri vardır. Örneğin, başkalarının görmesini istemediğiniz uygulama bildirimlerinin gizlenmesini sağlayabilirsiniz. Popüler kilit ekran uygulamalarına yaklaşamaz ancak bir ton özellik istemeyen kullanıcılar için iyi bir seçenek.

7. Locker Master - DIY Lock Screen

Locker Master birkaç DIY kilit ekranı uygulamasından biridir. Etkileşimli duvar kağıtları ve tema gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca animasyonlu hava gösterileri, hava tahminleri, bildirim göstergeleri ve el fenerine erişmek gibi kısayollar mevcuttur. IOS stilinde görünüm ve PIN kilidini açma gibi çeşitli kilit açma yöntemlerine sahiptir. Bunlar DIY editörünü kullanarak kendi kilit ekranınızı hazırlamak için kullanabileceğiniz eklentilere sahiptir. Çeşitli hatalar mevcut ancak bununla birlikte, ücretsiz olduğundan çok fazla şikayet etmemek gerek.

8. LokLok

LokLok, çoğu kilit ekranı uygulamasından farklıdır. Neredeyse bir kilit ekranı ve Snapchat'ın eşleştirmesi gibidir. Cihazı açtığınızda kameranız açılır. Bir resim çekebilir, o resmi düzenleyip sonra arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz kişi telefonun kilidini açtığında gönderdiğiniz görüntüyü görecekler ve buna göre cevap verebilecekler. Uygulama ücretsizdir.

9. Next Lock Screen

Next Lock Screen kilit ekranı uygulamaları alanına Microsoft'un girişimidir. Profesyoneller için bir kilit ekranı olarak kendisini tarif eder. Bildirimler, özel ekran kilidi açma yöntemleri, takvim randevuları ve hava durumu gibi genel bildirim görünümlerine sahiptir. Ayrıca kişi arama, uygulama başlatma, araçlara erişme (el feneri, kamera) ve hatta duvar kağıdını değiştirme gibi işlemleri yapabilirsiniz. En güvenli kilitleme ekranı değil ancak bununla birlikte devamlı gelişiyor.

10. Picturesqu Lock Screen

Microsoft, aslında iki kilit ekran uygulaması yayınladı. Buna pitoresk de denir. Bu uygulama döner bir kilit ekran duvar kağıdına sahiptir. Bing'in arka planlarını Windows 10 kilit ekranlarına benzer şekilde gösterir. Bazı diğer özellikler de var. Arama çubuğu, kamera ve el feneri gibi çeşitli araçlar içerir ve Bing Ödülleri ile uyumludur. Özelliklerinin birçoğu özellikle Hintli kullanıcılara hitap eder. Ancak, Hindistan'da olmayan kişiler bu özellikleri kapatabilir.

11. Screen Lock Guardian

Screen Lock Guardian, çoğu kilit ekranı uygulamasına kıyasla güvenlik üzerine yoğunlaşıyor. Kod yazarken sizinle birlikte çalışır. Kodu kıran kişilerin resimlerini çeker. Fotoğrafları daha sonra galeriden inceleyebilirsiniz. Her başarısız denemeyi de günlüğe yazarak hangi saatte olduğunu anlayabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda hava durumunu gösterir, en fazla beş uygulama içeren hızlı bir başlatma çubuğuna ve daha fazlasına sahiptir. En kişiselleştirilebilir kilit ekranı değil ama telefonunuza kimin tarafından bakılmaya çalıştığını gösterecektir.

12. Smart Lock Screen

Smart Lock Screen, Google Play'deki bir geliştiricinin adıdır. Tahmin edebileceğiniz gibi, geliştirici kilit ekran uygulamaları yapar. Uygulamalar aslında oldukça basitler. Arkasında çeşitli temalar içeren bir PIN kilidinden oluşurlar. Animasyonlar güzel ama başka bir özelliği olmayan basit bir kilit ekranıdır. Geliştiricinin mevcut kilit ekranından on farklı çeşidi var.

13. Solo Locker

Solo Locker, DIY kilit ekranı uygulamalardan biridir. Bir sürü özelleştirme özelliğine sahiptir ve ekran öğelerini kilitleyebilirsiniz. Ardından, kilit ekranınızı istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Çeşitli kilit yöntemleri, duvar kağıtları ve hatta araçlarla birlikte gelir. Bunları kilit ekranınızı oluşturmak için kullanabilirsiniz. Temel uygulama ücretsizdir ve uygulama içi satın alımlarla ek şeyler satın alırsınız.

14. Start Lock Screen

Start Lock Screen, Microsoft'un Next Lock Screen'e benzer. Amacı kilit ekranınıza bir sürü şey koymaktır. Nihai hedef, telefonunuzun kilidini açmak zorunda kalmadan çoğu uygulamaya ulaşmaktır. Web aramaları, çeşitli şifre kilitleri, widget'lar, araçlar, haberler, hava durumu, uygulama kısayolları ve benzeri şeylerle birlikte gelir. Uygulama, uygulama içi satın alma yapılmaksızın ücretsizdir. Reklam içeriyor yalnız.

15. ZUI Locker

ZUI Locker şu anda en popüler kilit ekranı uygulamalardan biridir. Yeni materyal tasarıma sahiptir. Uygulamanın bazı özelleştirme özellikleri, küçük güvenlik ayarları ve hatta bazı yardımcı program seçenekleri var. Ekran şifrenizi yanlış giren davetsiz misafirlere bir selfie çekme sürprizi yapar. Uygulama ücretsiz yükleniyor ancak, profesyonel sürümün kilidini açmak için 1,99 dolar ödemeniz gerekiyor!

Sizce en iyi Android kilit uygulaması hangisi?

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1816 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" En İyi 15 Android Kilit Ekran Uygulaması konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En İyi 15 Android Kilit Ekran Uygulaması ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi 15 Android Kilit Ekran Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "