Facebook Messenger Güncellemesi Görüntülü Sohbete Efektler

Facebook Messenger Güncellemesi Görüntülü Sohbete Efektler

Facebook, Messenger video görüşmelerine animasyonlu efektler ve filtreler ekliyor.

Facebook bugün, Messenger'da görüntülü sohbetler için animasyonlu efektler ve ekran görüntülerini doğrudan kaydetme özelliği de dahil olmak üzere bazı yeni özelliklerle güncelliyor.

Messenger'da sohbet ederken duygunuzu belli edeceğiniz beş reaksiyon emojisi geldi; kalp, gülümseyen bir yüz, şaşırmış bir yüz, ağlayan bir yüz ve öfkeli bir yüz, bunları yüzünüzde bir kaplama olarak canlandırın. Örneğin gözlerinizden yaşların gelmesi, başınızdan kalplerin uçuşması vs. gibi.

Benzer şekilde kullanıcılar Snapchat tarzı artırılmış gerçeklik maskeleri ile birlikte canlı video sohbetine Instagram benzeri filtreler uygulayabilecekler. Messenger'ın rakiplerinden önce bir özelliği yayınlaması daha önce görülen bir durum değildi genelde zaten. Ancak Snapchat daha önce zenginleştirilmiş gerçeklik filtreleri önermiş olsa da, Messenger'ın canlı video sohbetlerinde bu özelliği eklenmesi, alanın da bir ilk oldu.

Son olarak, Facebook anlık bir ekran görüntüsü düğmesi ekliyor; bu güzel özellik ile yeni efektlerin tümünü, Messenger arayüzüyle çekimi bozmadan doğrudan galeriye kaydedebileceksiniz. Yeni Messenger özellikleri bugün hem Android hem de iOS için yayınlanmaktadır.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1123 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Facebook Messenger Güncellemesi Görüntülü Sohbete Efektler konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Facebook Messenger Güncellemesi Görüntülü Sohbete Efektler ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Messenger Güncellemesi Görüntülü Sohbete Efektler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "