Yumurtalar yıllar boyunca hiç bir neden yokken kötülendiler. Yağ içeriği hakkında çok konuşuldu. Ayrıca yumurta sarısında bulunan kolesterol ile ilgili felaket tellallığı yapıldı. Sonra yumurtaların içinde bulunan hormonlar var, çünkü dişi bir tavuğun döllenmemiş döngüsünden geliyorlar. Meselenin gerçeği şu ki, yumurta çok faydalı bir besindir.
Bir iş görüşmesi sırasında potansiyel olarak size sorulabilecek tüm sorular arasında, “Son işinizden neden ayrıldınız?” sorusu cevaplaması en zor olanlardan biri olabilir. Bu soruyu etkili bir şekilde cevaplamak için, yanıtınızın işe alım yöneticilerine sizin için neyin önemli olduğunu gösterecek şekilde çerçevelenmelidir.
Giderek daha fazla insan sağlıklı bir yaşam tarzını benimsiyor. Daha iyi görünmek ve hissetmek için çoğunluk işe fitness  ile başlar. Ancak diğer her şeyde olduğu gibi, bu da akıllıca yapılmalıdır. Egzersiz  seanslarınızı daha etkili, işe yarar ve keyifli hale getirmeniz için bazı ilginç gerçekleri açıklayacağız.
İş ararken, görüşme sürecinde karşılaşılan en korkutucu sorulardan biri şudur: "Peki, kendini beş yıl sonra nerede görüyorsun?" Bunun cevabını gelin hep beraber bulmaya çalışalım.
Birini sevmemek kesinlikle normal bir durum. İnsanlar hayatta kalabilmek için yabancılardan şüphelenmek zorunda kalmışlardır. Bugün, hayatta kalmak artık bir sorun değil, ama hepimiz muhtemelen bizi sebepsiz yere sinirlendiren birkaç insanı tanıyoruz. Peki onları neden sevmiyoruz?
Hayat sadece hoş sürprizlerle dolu değildir ve nitelikli tıbbi ilk yardım sağlayabilecek insanlar her zaman etrafımızda olmaz. Travma, saldırı ve felaketlerle nasıl başa çıkılacağını önceden bilmek her zaman daha iyidir. Reddit kullanıcıları, karmaşık durumlardan minimum kayıpla veya hiç zarar görmeden kaçabileceğimiz yolları tartıştılar.
Evlilik çoğumuz için çocukluğumuzdan beri hayalini kurduğumuz bir rüya! Mükemmel olmalı. Fakat maalesef herkes için o kadar da kolay değil! Evlenmek için öncelikle bir kadın gerekir değil mi? İşte erkeklerin bunu bulmakta son derece zorlandıkları ülkelerin bir listesi:
Sevgililer Günü herkese en iyi aşk şarkılarını dinleme şansını sunuyor. Sevgiyi kutlamak ya da geçmişteki ilişkileri hatırlamak. Bu makale, dinlemeniz için en iyi aşk şarkılarını listelemekte ve Spotify ve Apple Music'te çalma listelerinin nasıl oluşturulduğunu göstermektedir.
İstanbul Avrupa Yakası Sanal Ofis Fiyatları. Sanal ofis; iş sahiplerinin ofisle alakalı ortaya çıkabilecek sorunları düşünmelerine gerek kalmadan sadece işlerine odaklanmalarına yardımcı olan bir ofis çözüm yöntemidir.
Herkes farklı migren deneyimleri yaşar. Bu nedenle, migren hastalarına bakmak algoritmik bir yaklaşımdan ziyade kişiselleştirilmiş bir yaklaşım gerektirir. Bu, migrenleriniz için bir nörolog veya uzmana göründüğünüzde, benzersiz migren profilinizi en iyi şekilde anlatmak için çeşitli faktörlerin tartışılması gerektiği anlamına gelir.
Yüksek bir EQ'ya sahip olmak, yüksek bir IQ kadar önemlidir. Zeki bir insan ve işinizde başarılı olmak için tüm doğru becerilere sahip olsanız da, duygusal zekâ (EQ) yoksa, işyerinde tam olarak başarılı olmak için mücadele etme durumunuz yüksek olur.
Yurt dışına çıkarken yanınıza almanız gereken 5 şey.
Dolaşım sistemimizin gerçekten karmaşık olduğunu hepimiz biliyoruz, bu yüzden kalbinize iyi bakmanız ve kan grubunuzu bilmeniz önemlidir. Ne yazık ki, birçok insan vücudumuzun tüm imkanlarını bilmiyor.
Derinlemesine dündüğünüzde  özellikle mutlu hissettiğiniz belirli yıllar var mı? Üniversite yıllarınız mı? Sonunda hayalinizdeki işe başladığınız zaman mı? Araştırmacılar, mutluluğun yaşamın iki noktasında zirve yaptığını keşfetti ve muhtemelen biri geçmiş olsa bile, diğeri henüz gelmedi.
Yaşamımızda, sihirli bir düğmeye basınca çözülmesini dilediğimiz bazı zorluklar karşımıza çıkıyor. Ne yazık ki, böyle bir düğme yok. Ancak bazı psikolojik hileler zorluklarla başa çıkmanıza, diğer insanlarla ilişkilerinizi düzeltmenize ve rahatlamanıza yardımcı olabilir.