Günümüzün en büyük sıkıntılarından biri yalnızlık. Yalnızlığın günümüzdeki en modern çözümü de arkadaşlık siteleri veya uygulamaları. İnternet üzerinden derlenmil bu arkadaş/eş bulma sitelerini sizin için derledik. Bazı uygunsuz seçenekleri listeden kaldırdık :))
Hiç Facebook profilinizi kimin görüntülediğini merak ettiniz mi? Bunu için bir sürü şey yapmış olduğunu biliyorum. Ne yazık ki, Facebook'daki profil ziyaretçilerinizin bilgilerini almanın resmi bir yolu yok. Ama endişelenme! Facebook profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini bulmak için birkaç gayri resmi yol bulundu.
Aşkla bilgisayarınızın masaüstünü doldurmak için güzel Sevgililer Günü duvar kağıtları. Aşkınıza kendinizi hatırlatmanın veya yakınınızdaki ve sevdiklerinize anlatmanın anlamlı ama küçük bir yoludur.
Günümüzde artık bir çok saatimizi internet başında geçiriyoruz. Peki ama biz Türkiye olarak acaba en çok hangi siteleri ziyaret ediyoruz. Alexa verilerinden alınan bilgilere göre Türkiye'de en çok ziyaret edilen 50 web sitesi bu makalede.
Bollywood şarkıları eğlencelidir ve yaştan bağımsız olarak çoğu kimse tarafından sevilir. Son birkaç yılda, popülaritesinin Batı'da arttığını gördük. En popüler hint müziklerinden bazılarını sizler için derledik.
2018 MTV fiyatları, torba yasanın çıkmasıyla birlikte belli oldu. MTV hesaplama 2018 yılında ne kadar olacak? Yeni yılda MTV fiyatları ne kadar?
Yıl sonu yaklaştıkça Black Friday yada Türkçe'si ile Kara Cuma nedir sorusu sorulmaya başlandı. Alışveriş çılgınlığı olarak geçen Black Friday, ABD'de Şükran Günü'nden sonra gelen ilk Cuma gününe denir.
Doğum yardımı parası ne kadar? Doğum yardımı parası başvurusu nereye ve nasıl yapılıyor? Doğum yardımı parası için kimler başvurabilir? Memur olan anne veya baba varsa doğum yardımı için nereye başvuracak?
Eğer bu sıcak havalarda vantilatör ile serinlemeye çalışıyorsanız baştan söyleyeyim: Boşuna uğraşıyorsunuz. Sıcak havayı bir noktadan diğerine taşımak, serinlemenizi sağlamıyor ve vantilatörler de tam olarak bu şekilde çalışıyor.
İnternet üzerinden sunulan en iyi kartvizit tasarımlarından oluşan ve zengin bir seçim olanağı sunan ücretsiz kartvizit şablonlarına sahip bu müthiş yazıyı mutlaka inceleyin.
MalwareBytes tarafından tespit edilen yeni bir zararlı yazılımın, kullanıcıların kişisel bilgisayarlarının ekran görüntülerini ve hatta ekran videosunu almak için FFmpeg adlı legal bir ücretsiz multimedya programını kullandığını belirledi. Cihazınızın kullanımını izleyeyip ve bir finansal kuruluşun sitesini ziyaret ettiğiniz anda harekete geçebilir bu zararlı yazılım.
Rekabetçi bir iş piyasasında, cazip ve kapsamlı bir özgeçmiş, mülakat için kapı aralamak veya fırsatı kaçırmak arasında bir fark yaratabilir. Bir özgeçmiş oluşturmak için genellikle bilgisayarınızda Microsoft Word'de birbirine benzer şeyler hazırlamak anlamına geliyordu. Artık böyle değil.
Google Haritalar artık kullanıcıların konumlar için tekerlekli sandalyeyle erişilebilirlik ayrıntıları eklemesine izin veriyor.
Tenis OyunuKare YapmacaBlobs1010 Hex
WinPatrol

WinPatrol

19 Şu 2018 / Güvenlik
SMPlayer

SMPlayer

19 Şu 2018 / Multimedya
Free Video to Mp3 Converter

Free Video to Mp3 Converter

19 Şu 2018 / Multimedya
CD Assistant

CD Assistant

19 Şu 2018 / Araçlar
Vista Start Menu

Vista Start Menu

19 Şu 2018 / Masaüstü
WinPatrol

WinPatrol

19 Şu 2018 / Güvenlik
Free Video to Mp3 Converter

Free Video to Mp3 Converter

19 Şu 2018 / Multimedya
StartUpLite

StartUpLite

19 Şu 2018 / Güvenlik
CD Assistant

CD Assistant

19 Şu 2018 / Araçlar
Vista Start Menu

Vista Start Menu

19 Şu 2018 / Masaüstü