Genel

Tem 28, 2017

Genel

25 Güzel ve Ücretsiz Kartvizit Şablonu

İnternet üzerinden sunulan en iyi kartvizit tasarımlarından oluşan ve zengin bir seçim olanağı sunan ücretsiz kartvizit şablonlarına sahip bu müthiş yazıyı mutlaka inceleyin.

Genel

Tem 18, 2017

Genel

Uygulamalar Banka Bilgilerinizi Çalıyor

MalwareBytes tarafından tespit edilen yeni bir zararlı yazılımın, kullanıcıların kişisel bilgisayarlarının ekran görüntülerini ve hatta ekran videosunu almak için FFmpeg adlı legal bir ücretsiz multimedya programını kullandığını belirledi. Cihazınızın kullanımını izleyeyip ve bir finansal kuruluşun sitesini ziyaret ettiğiniz anda harekete geçebilir bu zararlı yazılım.

Genel

Tem 16, 2017

Genel

7 Ücretsiz Özgeçmiş Uygulaması

Rekabetçi bir iş piyasasında, cazip ve kapsamlı bir özgeçmiş, mülakat için kapı aralamak veya fırsatı kaçırmak arasında bir fark yaratabilir. Bir özgeçmiş oluşturmak için genellikle bilgisayarınızda Microsoft Word'de birbirine benzer şeyler hazırlamak anlamına geliyordu. Artık böyle değil.

Genel

Tem 10, 2017

Genel

Google Haritalardan Büyük Yenilik

Google Haritalar artık kullanıcıların konumlar için tekerlekli sandalyeyle erişilebilirlik ayrıntıları eklemesine izin veriyor.

Genel

Tem 03, 2017

Genel

Titanik hakkında hiç bilmediğiniz 17 şey

"Çözülemez" geminin vazgeçilmez hikayesi efsane statüsüne kavuştu. 2012'de dünyada en çok bilinen üçüncü kelimenin Tanrı ve Coca-Cola'nın hemen ardından Titanic olduğu söyleniyor. İşte ünlü trajedi hakkında bilmediğiniz 17 şey var.

Genel

Haz 30, 2017

Genel

Bilmeniz Gereken 11 Gizli WhatsApp Özelliği

WhatsApp şu an dünya üzerindeki en popüler mesajlaşma uygulaması. Birçok açık ve gizli özelliği var. Biz şimdi bu gizli özelliklere bir göz atalım.

Genel

Haz 26, 2017

Genel

Gezi Rehberi; Maşukiye'de Alabalık Keyfi

İstanbul'a çok fazla uzak olmayan, kafanızı dinleyeceğiniz, doğada gezip dolaşacağınız ve nefis alabalık veya diğer tatlardan tadabileceğiniz muhteşem bir yer Maşukiye.

Genel

Haz 18, 2017

Genel

Kilitli Bir Windows Hesabına Ulaşmanın 5 Yolu

Windows parolanızı sıfırlamak veya kurtarmak için en kolay 5 yol ve bunları nasıl yapacağınıza dair kısaltılmış talimatlar.

Genel

Haz 14, 2017

Genel

Bilgisayarınızı hızlandırmak için 6 kolay ve hızlı numara

Bilgisayarınızın ne kadar yüksek teknolojiye sahip olduğu önemli değildir. Er ya da geç, bilgisayarınız en yaygın hastalığa yakalanacak, yavaşlama..

Hemen mail adresinle kaydol

Yeni Yazılardan İlk Senin Haberin Olsun

feedburner
stats
Engelleyiciyi kapattım!