Image Resizer for Windows

Image Resizer for Windows

Resimlerinizin boyutlarını sağ tıklama menüsünden kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Resim dosyalarınız üzerinde kolay bir şekilde boyutlandırma yapmak istiyorsanız bu program tam size göre. Program boyutu 1 MB bile değil ancak işlevi gerçekten çok büyük. Özellikle toplu bir şekilde resim boyutlandırması yapmak istesiğinizde size çok yardımcı oluyor. Bunun için boyutlandırmak istediğiniz resimleri seçip sağ tıklayarak "Resize Picture" seçeneğine tıklıyorsunuz.

Tabiki bunu programı bilgisayara kurduktan sonra yapıyorsunuz. Program kurulduktan sonra sağ tık menünüze bu link ekleniyor.

Artık program menüsü açılıyor. Programın Türkçe dil desteği yok ama kullanımda sıkıntı çekeceğinizi zannetmiyorum. İsterseniz seçili resim boyutlarından birini istersenizde istediğiniz resim boyutunu girerek Resize butonuna basıp işlemi bitirebilirsiniz. Ayrıca seçenekler arasında orijinal dosyanın üzerine mi kaydedeyim yoksa yeni bir kopya mı üreteyim diye seçenekte var. Siz hangisini isterseniz onu işaretlemeyi unutmayın.

https://imageresizer.codeplex.com/


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 859 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Image Resizer for Windows konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Image Resizer for Windows ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Image Resizer for Windows ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Reklam Ver instagram takipçi satın al