İnşaat Firma Scripti v1.0 (Ücretsiz)
İnşaat Firma Scripti v1.0 (Ücretsiz)

İnşaat Firma Scripti v1.0 (Ücretsiz)

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım genel olarak yapı denetim ve inşaat firmalarına hitap eden "Kurumsal İnşaat Firma Script" artık hazır. Ücretsiz olarak inşaat scripti indirip sitenizi kurabilirsiniz.

::

17 Yorum ::

Webmaster ::

19 May 2014

Script buradaki başka bir ücretsiz scriptin biraz daha geliştirilmiş halidir diyebilirim. Yeni tema ile giydirilip daha çok inşaat firmalarına uygun hale getirldi. Ayrıca stabilize açısından iyileştirilmeler yapıldı. Ayrıca kariyer sayfası ve mail gönderme fonksiyonu eklendi. Yönetim panelindeki yazı editörü CKEditor ile değiştirildi. Foto galeri sayfası Referanslar sayfasına dönüştürüldü. Scriptin genel özelliklerine gelecek olursak;

  • Online sayfa ekleme,
  • Blok yönetimi,
  • Referanslar sayfası,
  • Online site yönetimi ayarları,
  • Haber & Duyuru ekleme,
  • Resim yükleyebilme vs.

Demo resim:

Demo adresi: http://www.ceylanlaryapidenetim.com

Script kurulumu:

İndirdiğiniz dosyaları rar'dan çıkartıp sitenize ftp yoluyla bağlanarak dosyaları www(linux, cpanel), httpdocs(windows, plesk) klasörünün içine atıyoruz. (SQL dosyası hariç) Upload işlemini tamamlandıktan sonra sitenizin cpanel, plesk paneline bağlanıp veritabanı oluşturuyoruz.

Veritabanımızı oluşturduktan sonra oluşturduğumuz veritabanının phpMyAdmin'nine (veritabanı yönetim paneli) giriş yapıyoruz. İndirdiğiniz dosyalar arasında veritabani_sql.sql adındaki dosyayı veritabanı yönetim panelinde üst menü de bulunan İçe Aktar işlemini kullanarak dosyayı seçip diğer görünen seçenekler de bir değişiklik yapmadan hemen altındaki butona basarak veritabanı tablolarımızı oluşturuyoruz.

Veritabanı oluşturduktan sonra site dosyalarının içinde bulunan config.php adlı dosyayı not defteri veya benzeri programlardan biriyle açıyoruz. Veritabanı bilgilerini bu dosyaya girip kaydedip tekrar ftp'den değişiklik yaptığımız dosyamızı server'a upload ediyoruz. 

Yönetici adı ve şifresi ilk giriş için "admin" dir. Giriş yaptıktan sonra yönetim panelinden yönetici kısmından değiştirebilirsiniz.

Scripti İndir: http://www3.zippyshare.com/v/38448977/file.html Script dosyası silinmiş, yedek almamıştım o yüzden buraya tıklayarak diğer ücretsiz inşaat scripti indirebilirsiniz.

Kurulum veya diğer sorunlarınız için bu yazıya yorum yazabilirsiniz. Bu ilk versiyonudur ve geliştirilmeye devam edecektir. Bu sayfadan güncellemeleri takip edebilirsiniz. Script içerisindeki telif yazılarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

 


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?


Daha önce bu yazı 2 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.Etiketler:


Bu yazı daha önce 6505 kez okundu.

Ogznet.com

Zaman buldukça siteye yeni ve faydalı yazılar yazmaya çalışıyorum. 2004'ten bu yana web siteler yapıp yönetiyorum.

Benzer Konular

PHP ile Yandex Üzerinden Mail Gönderme
06 Kas 2017

PHP ile Yandex Üzerinden Mail Gönderme

Yandex Üzerinden Phpmailer ile nasıl smtp mail gönderebilirsiniz? Yazımızda verdiğimiz kodlar ile bu mümkün.

7 Adet Ücretsiz Fotoğraf Optimize Aracı
02 Kas 2017

7 Adet Ücretsiz Fotoğraf Optimize Aracı

Web sitelerinde büyük resimlerin yüklenmesinin çok uzun sürdüğü ve yavaş yüklenen web sayfalarının hemen terk edildiğinin farkındasınızdır. Bu durumda resimlerinizi optimize etmeniz gerekir.

Windows ve Mac için En İyi 10 FTP İstemcisi
31 Eki 2017

Windows ve Mac için En İyi 10 FTP İstemcisi

Windows ve Mac için en iyi FTP İstemcisini arıyorsanız, burada amacınıza uygun en iyi programların bulunduğu bir program listesi bulacaksınız.

Joomla vs WordPress En İyi CMS Seçimi
20 Ağ 2017

Joomla vs WordPress En İyi CMS Seçimi

Bu yazıda, web siteniz için en iyi CMS'yi seçebilmeniz için Joomla ve WordPress'in derinlemesine bir analizini yapıyoruz. Size en iyi CMS'yi seçmenize yardımcı olmak için bir Joomla vs WordPress yazısıdır.

Facebook Yorum Yaz

Yorum Yaz

guvenlik

Hemen mail adresinle kaydol

Yeni Yazılardan İlk Senin Haberin Olsun

feedburner
stats
Engelleyiciyi kapattım!