İnşaat Firma Scripti v1.0 (Ücretsiz)
İnşaat Firma Scripti v1.0 (Ücretsiz)

İnşaat Firma Scripti v1.0 (Ücretsiz)

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım genel olarak yapı denetim ve inşaat firmalarına hitap eden "Kurumsal İnşaat Firma Script" artık hazır. Ücretsiz olarak inşaat scripti indirip sitenizi kurabilirsiniz.

::

17 Yorum ::

Webmaster ::

May 19, 2014

Dikkat! Bu yazı yayınlandığından beri 1188 gün geçmiş. Yazının içeriği güncelliğini kaybetmiş olabilir.

Script buradaki başka bir ücretsiz scriptin biraz daha geliştirilmiş halidir diyebilirim. Yeni tema ile giydirilip daha çok inşaat firmalarına uygun hale getirldi. Ayrıca stabilize açısından iyileştirilmeler yapıldı. Ayrıca kariyer sayfası ve mail gönderme fonksiyonu eklendi. Yönetim panelindeki yazı editörü CKEditor ile değiştirildi. Foto galeri sayfası Referanslar sayfasına dönüştürüldü. Scriptin genel özelliklerine gelecek olursak;

  • Online sayfa ekleme,
  • Blok yönetimi,
  • Referanslar sayfası,
  • Online site yönetimi ayarları,
  • Haber & Duyuru ekleme,
  • Resim yükleyebilme vs.

Demo resim:

Demo adresi: http://www.ceylanlaryapidenetim.com

Script kurulumu:

İndirdiğiniz dosyaları rar'dan çıkartıp sitenize ftp yoluyla bağlanarak dosyaları www(linux, cpanel), httpdocs(windows, plesk) klasörünün içine atıyoruz. (SQL dosyası hariç) Upload işlemini tamamlandıktan sonra sitenizin cpanel, plesk paneline bağlanıp veritabanı oluşturuyoruz.

Veritabanımızı oluşturduktan sonra oluşturduğumuz veritabanının phpMyAdmin'nine (veritabanı yönetim paneli) giriş yapıyoruz. İndirdiğiniz dosyalar arasında veritabani_sql.sql adındaki dosyayı veritabanı yönetim panelinde üst menü de bulunan İçe Aktar işlemini kullanarak dosyayı seçip diğer görünen seçenekler de bir değişiklik yapmadan hemen altındaki butona basarak veritabanı tablolarımızı oluşturuyoruz.

Veritabanı oluşturduktan sonra site dosyalarının içinde bulunan config.php adlı dosyayı not defteri veya benzeri programlardan biriyle açıyoruz. Veritabanı bilgilerini bu dosyaya girip kaydedip tekrar ftp'den değişiklik yaptığımız dosyamızı server'a upload ediyoruz. 

Yönetici adı ve şifresi ilk giriş için "admin" dir. Giriş yaptıktan sonra yönetim panelinden yönetici kısmından değiştirebilirsiniz.

Scripti İndir: http://www3.zippyshare.com/v/38448977/file.html Script dosyası silinmiş, yedek almamıştım o yüzden buraya tıklayarak diğer ücretsiz inşaat scripti indirebilirsiniz.

Kurulum veya diğer sorunlarınız için bu yazıya yorum yazabilirsiniz. Bu ilk versiyonudur ve geliştirilmeye devam edecektir. Bu sayfadan güncellemeleri takip edebilirsiniz. Script içerisindeki telif yazılarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

 


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?


Daha önce bu yazı 2 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.


Etiketler:


Bu yazı daha önce 5828 kez okundu.

Ogznet.com

Zaman buldukça siteye yeni ve faydalı yazılar yazmaya çalışıyorum. 2004'ten bu yana web siteler yapıp yönetiyorum.

Yorum Yaz

guvenlik

Hemen mail adresinle kaydol

Yeni Yazılardan İlk Senin Haberin Olsun

feedburner
stats
Engelleyiciyi kapattım!