Internet Download Manager - Dosya İndirme Yöneticisi

Internet Download Manager - Dosya İndirme Yöneticisi

Internet Download Manager, yeni çıkcak işletim sistemi olan Windows 10 ile tam uyumlu bir indirme yöneticisidir.

İlginizi Çekebilir En iyi 10 Ücretsiz Dosya İndirme Yöneticisi

En iyi 10 Ücretsiz Dosya İndirme Yöneticisi

İnternet Download Manager'a, ücretsiz kullanım için mevcut olan bazı alternatiflerimiz var. Bu yazıda internet üzerinden dosyaları daha hızlı indirmenizi sağlayacak ücretsiz indirme yöneticisi programlarını listeleyeceğiz.

Bu indirme yöneticisi araç Internet Explorer 11, tüm Mozilla Firefox versiyonları ve Google Chrome web tarayıcıları ile uyumlu çalışabilir. Ayrıca Google Video, MySpace TV vb. gibi popüler video izleme sitelerinden FLV video dosyalarını indirmenize yardımcı olur.

Internet Download Manager (IDM) indirme hızını 5 kat artıtdığını iddia ediyor. İndirdiğiniz dosyayının indirilme sürecini istedğiniz zaman durdurup-başlatabilirsiniz yada zamanlı indirme yapabilisiniz. Bağlantı problemlerine bağlı olarak internetin kopması, ağ problemleri veya bilgisayar kapanması gibi durumlarda indirilme süreci kaldığı yerden devam eder. Böylece aynı dosyayı her seferinde baştan indirmek zorunda kalmazsınız.

Basit grafik arayüz ile IDM kulllanımı kolaydır. Türkçe dil desteği sunmaktadır. Ancak bunun için sitesinden Türkçe dil yamasını indirip programın kurulduğu klasörün içindeki language klasörünün içine atıp program menüsünden dil seçimi yapmanız gerekmektedir.

IDM Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler web tarayıcılarına entegre olarak otomatik bir şekilde dosya indirilmesine dahil olur. Ayrıca Internet Download Manager programının komut satırına sürükle-bırak ile de dosya indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Diğer özellikleri çoklu dil desteği, zip içerik gösterme, indirme kategorisi, zamanlı indirme, değişik görevlere ayrı uyarı tonları, HTTPS desteği, html yardım dosyası, gelişmiş virüs koruması ve daha birçok özellik.

6.23 versiyonundan itibaren Windows 10 uyumludur. Bunun yanında Windows 8.1 (Windows 8, Windows 7 ve Vista) desteği vardır.

Türkçe dil yaması için: http://www.internetdownloadmanager.com/language.html

Not: Program ücretlidir. İndireceğiniz dosya 1 aylık deneme sürümüdür.


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1322 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Internet Download Manager - Dosya İndirme Yöneticisi konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Internet Download Manager - Dosya İndirme Yöneticisi ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Internet Download Manager - Dosya İndirme Yöneticisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al