YouTuber'lar, YouTube'un can damarıdır. İçerik oluşturan insanlar olmadan, YouTube monoton olurdu. Bununla birlikte, YouTube artık YouTuber'lar için para kazanmanın yeni üç yolunu ortaya çıkardı. Ve birlikte YouTube’u reklam gelirlerinin ötesine taşıyorlar.
İnstagram Kaç Kişi Şikayet Ederse Hesap Kapanır
YouTube’un birçok kişi için video izleme noktasında ilk durak olduğu konusunda kimsenin şüphesi yoktur. Aslında, dünyanın en popüler web sitelerinden biri. Peki ya YouTube’a erişilemezse? Ya da sadece videoları çevrimiçi görüntülemek için daha fazla seçenek mi istiyorsunuz? Hangi alternatifler var? YouTube’a 10 harika alternatif daha var, ancak “daha ​​iyi” oldukları tartışmaya açıktır.
Instagram şu anda kendi uygulaması altında 1 milyar kullanıcısı ile, Instagram IGTV'yi başlattı. Yani tam anlamıyla Instagram TV. Bu, Instagram’in evriminin bir sonraki aşaması ve YouTube’la rekabet etmeye yönelik açık bir girişim. Instagram'ın meteorik yükselişi göz önüne alındığında, başarılı.
Gizliliğin Facebook'u kullanırken risk altında olan tek şey olduğunu düşünüyorsanız, endişe duyulması gereken daha çok şey var. Bunun nedeni, Facebook'un güvenliğini tehlikeye atabileceği başka yollar olmasıdır. Aslında, Facebook siber suçluların başkalarından bilgi çalmak için önemli bir araçtır.
Facebook'ta engellediğiniz bir arkadaşınız veya aile üyenizle tekrar bağlantı kurmanın zamanı geldi mi? Facebook web sitesinde ve mobil uygulamada bu engelleri hızlı bir şekilde kaldırmak için bu talimatları izleyin.
Instagramdan sıkıldınız mı? Instagram hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakabilir veya hesabı tamamen silebilirsiniz. Tam olarak nasıl yapılacağını görmek için bu ayrıntılı talimatları izleyin.
İşte Windows için en iyi ücretsiz Web Filtreleme Yazılımı listesi. Bu web filtreleme yazılımı, görüntülemek istemediğiniz tüm web içeriğini ve web sayfalarını filtreleyebilir. Bu yazılımlarda, web sitelerini engellemek için web sitesi URL bağlantılarını veya belirli anahtar kelimeleri belirtmeniz gerekir.
Rusya'daki FIFA Dünya Kupası 14 Haziran'da başlıyor. Ancak herkes evindeki televizyondan bunu takip edemeyebilir. İnternet üzerinden canlı maç yayını yapan web siteler aracılığı ile maçları izleyebilirsiniz. Kupadaki tüm maçları gösterecek 6 web sitesini bulduk.
İnternette yüzlerce VPN sağlayıcısı arasından, ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru olanı bulmak zor olabilir. Bir VPN satın almak için asıl amacınız (asla ücretsiz bir VPN kullanmamalısınız!) Torrent yapmak içinse, doğru yere geldiniz. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.
Daha sonra pişman olduğumuz şeyleri söylediğinizde ve ağzınızdan çıktığı anda, geri dönüş yok. Ancak, dijital iletişim biçimlerinde, alıcının mesajınızı okumadan önce fikrinizi değiştirdiğiniz sürece bir ifadeyi iptal etme seçeneği sunar. Şimdi bu seçenek Snapchat için geldi.
Kahve dükkanlarından havaalanlarına, dünya yavaş yavaş ihtiyacı olan herkese ücretsiz Wi-Fi erişim noktalarını açıyor. Fakat bunları bulmak zor olabilir veya daha güvenli olanları kullanmanız gerekir. Birkaç uygulama ve harita, nereye giderseniz gidin güvenilir bir ücretsiz Wi-Fi bağlantısı sağlayacaktır.
Düzenli olarak videolar çekiyorsunuz, ancak her zaman bu videoları düzenlemeniz gerekmiyor. Düzenlemek istediğinizde, bir uygulamayı yüklemek veya bir siteye kaydolmak gereksiz. Kayıt gerektirmeyen web uygulamaları ile günlük yapılan video düzenleme işlerinin çoğunu yapabilirsiniz.
Bazı fotoğrafları yeniden boyutlandırmak veya görüntüdeki hassas bilgileri bulanıklaştırmak gibi basit bir görev için Photoshop, Pixelmator veya GIMP'i kullanmak büyük bir acıdır. Ama buna gerek yok. İşinizi daha basit bir şekilde yapmak için bu siteleri kullanın.
Vikipedi kendi yeniliklerini yaparken, hayranları da çalışıyor. Web siteleri, uygulamalar ve uzantılar sayesinde ansiklopedi her zamankinden daha iyi olabilir.
İstanbul Firma, İlan, Gezi Rehberi ve Haberleri instagram takipçi satın al