İnternet

Tem 18, 2017

İnternet

İnternet Güvenliği'ni Risk altına alan 5 Hata

Hacking aktif bir tehdittir. İyi haber, bazı kötü alışkanlıklarımızı düzelterek bu saldırılara karşı kendimizi korumak kolaydır. Burada, güvenliğinizi riske atan en yaygın hataları ve bunların nasıl düzeltileceğini listeledik.

İnternet

Tem 16, 2017

İnternet

WhatsApp artık herhangi bir dosya türünü paylaşmanıza olanak tanıyor

WhatsApp son güncellemesinde yeni bir özellik ekliyor: herhangi bir dosya türünü paylaşma özelliği. WhatsApp daha önce yalnızca belgeleri, fotoğrafları ve videoları desteklerdi, ancak kullanıcılar 100 MB'a kadar herhangi bir dosyayı paylaşabilir artık.

İnternet

Tem 16, 2017

İnternet

Başlangıç İçin Popüler YouTube Kanal Fikirleri

Youtube üzerinde kanal açıp popüler olmak artık herkesin aklında. Peki ama bunu nasıl yapacaksınız. İşte bu yazıda bunun için başlangıç olacak ipuçlarını ele alıyoruz.

İnternet

Tem 16, 2017

İnternet

Videolar YouTube'a Nasıl Yüklenir

Web ve mobil uygulamada YouTube videoları yüklemek için eksiksiz bir bakış.

İnternet

Tem 16, 2017

İnternet

Herkesin Bilmesi Gereken On Web Araması Hilesi

Web arama sonuçlarınızda hiç hayal kırıklığına uğradınız mı? Tabiki evet, hepimiz oradaydık! Web'i daha etkili bir şekilde aramak için, aramalarınızı daha az sinir bozucu ve daha başarılı yapmak için öğrenmeniz gereken birkaç temel beceri vardır.

İnternet

Tem 16, 2017

İnternet

Ücretsiz Full Film İzleme için En İyi 5 Web Site

Ücretsiz, tam uzunlukta filmler Web'de bol miktarda bulunur; ama nereye bakacağınızı biliyorsanız. Bir sürü web sitesi ücretsiz film vaadinde bulunur, ancak size masaüstünüzde mükemmel bir film izleme deneyimi sunacak en iyi beş siteyi gösterecek şekilde sıraladık.

İnternet

Tem 16, 2017

İnternet

Favorilerde Bulunması Gereken Web Siteleri

Bu web siteleri eğlenceli, bilgilendirici ve sadece faydalı! Aradığınız içerikleri bulabileceğiniz 10 web sitesi. Ve eğer değilse, en azından gelecekte referans olarak ziyaret etmek için onları bir yere kaydedin.

İnternet

Tem 16, 2017

İnternet

Hayatınızı Kolaylaştıracak Az Bilinen Google Araçları

Şimdiye kadar bilmediğiniz harika Google araçları. Çoğu kişinin fazla bilmediği, ancak çok çeşitli durumlarda kullanışlı olabilecek bazı Google araçları bu yazıda.

İnternet

Tem 16, 2017

İnternet

Tumblr'da GIF Yapmaya Başlayın

Yıllardır, Tumblr kullanıcıları binlerce animasyonlu GIF görüntüsünü yayınlıyor. Ve şimdi yeni bir mobil uygulama güncellemesi sayesinde, öncesinde ayrı bir araç kullanmanıza gerek kalmadan Tumblr üzerinde GIF'lerin nasıl oluşturulacağını öğrenebilirsiniz.

Hemen mail adresinle kaydol

Yeni Yazılardan İlk Senin Haberin Olsun

feedburner
stats
Engelleyiciyi kapattım!