Twitter hesabına giriş yaptınız ve bir gecede birçok takipçinizi mi kaybettiniz. Keza Facebook sayfasını kontrol ettiğinizde aynı durum. Ve diğer sosyal medya hesaplarınız takipçi kaybetmeye devam ediyor. Bu durum tanıdık geliyor mu? Endişelenmeyin, hepimizin başına gelebiliyor.
İş dünyası liderlerinin ve pazarlamacıların çoğunluğu şimdiye kadar sosyal medya pazarlamacılığını iyi bilse de, henüz herkes bu gemide değil. Hala sosyal medya pazarlama platformlarının gerçekte ne sunduğunun farkında olmayan çok sayıda şirket, C-Suite seviyesi yönetici ve "eski okul" çalışanı var.
Aşağıda, Instagram takipçilerini neden kaybettiğiniz ve bunu nasıl durdurabileceğinizin 10 nedeni var. Instagram takipçilerini kaybetmekten bıktıysanız ve giden takipçilerin bir kısmını geri almak istiyorsanız, okumaya devam edin!
Ülkemizde çeşitli sebepler ile bazı internet sitelerine erişim yasağı getiriliyor. Yasaklanan sitelere giriş yapmanıza izin verilmiyor. Eğer erişimi yasaklanan bu siteleri takip etmeye devam etmek istiyorsanız yararlanabileceğiniz farklı yöntemler bulunuyor. Bilinen en kolay yöntem DNS ayarlarını değiştirerek giriş yapmak olacaktır.
Web tarayıcınızda güvenlik açısından bir önlem almadıysanız, kötü amaçlı yazılımlar için kolay bir hedefsiniz. İnternet gezinirken tarayıcınızdan gelebilecek zararlılardan korumak için gerekli önlemleri almanız gerekir. Tarayıcınızı güvenli hale getirmek için yapmanız gereken 5 kolay adım bu yazıda.
Müzik uygulamaları her zamankinden daha popüler. İstediğiniz zaman dünyanın herhangi bir yerinde müzik dinleme özgürlüğü. İndirme yapmadan, ücretsiz ve online müzik dinleyebileceğiniz siteler olduğunu biliyor muydunuz? Haydi bu siteleri görelim.
İhtiyacınız olan torrenti bulmak için bu yazıda listelenen bazı torrent arama motorlarını kullanabilirsiniz. Bu siteler bulmak istediğiniz torrent için arama yapıp çıkan sonuçlarda sizi torrent sitesine yönlendirir.
YouTube'da telif hakkı kısıtlaması olan bir videodan fon müziği almayın. Muhtemelen telif hakkı sıkıntısı yaşarsınız. Bunun yerine, bu yazıdaki sitelerin birinden ücretsiz ve telifsiz müzikleri indirip kullanın.
Akıllı telefonunuzu kullanırken, meraklı gözlerden uzak durmak kolay değildir. Web siteleri, işletmeler, bilgisayar korsanları ve hükümetlerin tümü online yaptığınız her hareketi izlemek ister. Tarayıcıların gizlilik konusunda ne denli geri kaldığını göz önüne aldığınızda, gizlilik odaklı bir alternatif web tarayıcıya geçmenin zamanı gelmiş demektir.
Facebook, Messenger, WhatsApp ve Instagram'ı birleştirmeyi planlıyor. Her üç platform da Facebook'a aittir, ancak şu anda kendi alanlarında faaliyet göstermektedir. Messenger, WhatsApp ve Instagram'ın bir araya getirilmesi aynı alanda birlikte çalışmalarını sağlayacak.
BitTorrent topluluğunun sadık üyeleri şimdiden en iyi torrent sitelerini aramaya başladılar. 2019 yılı için en iyi torrent sitelerini sizin için listeledik.
Çok fazla film var ve bunları izlemek için çok az zaman var. Bir filmin tadını çıkarmaya hazır olduğunuzda, ne izleyeceğinizi bulmak için zaman harcamak istemezsiniz. İşte sizin için iyi bir film bulmanın en hızlı yollarından beşi burada. Bu siteler şu anda gösterilmekte olan filmleri ve izlemeye değer eski filmleri önermektedir.
İlgi çekici içerik oluşturmak, dijital pazarlamanın ayrılmaz bir parçasıdır, ancak içeriğinizi sosyal medyada tanıtmanın da ne kadar önemli olduğunu biliyor musunuz? Blogunuza veya web sitenize daha fazla trafik çekmek için yayınlarınızı ilgili sosyal ağlarla paylaşmanız önemlidir. Bunun için tüm sosyal ağlarınızda aynı paylaşımı otomatik olarak yapan araçlar bulunmaktadır.
Beğenin ya da beğenmeyin, arkadaşlık uygulamaları dünyamızı ele geçiriyor. Daha önce hiç bu kadar yaygın bir şekilde kullanılmamışlardı. Öyleyse asıl soru, Tinder dışında en iyi tanışma uygulamaları hangileridir ve hangisine kaydol malısınız? Muhtemelen, ücretsiz veya ücretli arkadaşlık uygulamaları ya da hangi platformda mevcut olduğu hakkında sorularınız var. Aradığın ne olursa olsun, 2019'da kullanılabilecek en iyi arkadaşlık uygulamalarına bir göz atalım.
Milyonlarca insan, dünyadaki arkadaşlarına ve aile üyelerine resimler, mesajlar ve diğer gizli bilgileri göndermek için WhatsApp'ı kullanıyor. WhatsApp kullanan kişilerin sayısı, birçok insanın onu güvenli veya yeterince güvenli bulduklarını göstermektedir. Peki WhatsApp güvenliği hakkında başka ne bilmelisiniz? Örneğin, WhatsApp'ta paylaştığınız fotoğraflar güvenli mi? Bu yazıda, WhatsApp güvenliği hakkında bilmeniz gereken her şeyi tartışıyoruz.