Bir milyon izlenmeye ulaşan ilk video, 2005 yılında Ronaldinho'nun yer aldığı bir Nike reklamıydı. 10 yıldan kısa bir süre sonra, bir milyar izlenme sayısına ulaşan ilk video Psy'nin Gangnam Style şarkısı web’in en çok izlenen videosu haline geldi. Ama Gangnam Style hala rekoru elinde tutuyor mu? İşte tüm zamanların en çok izlenen 15 YouTube videosunun geri sayımı…
Facebook, verimliliği azaltıyor, mahremiyete zarar veriyor ve hatta bizi üzüyor. Ama onsuz yaşayamayız, değil mi? Facebook'tan kaçamazsın, o yüzden en azından işleri daha iyi yapmaya çalışalım. Bu makale, Google Chrome ile kullanıldığında yalnızca masaüstü Facebook deneyimine odaklanmaktadır.
Günümüzde fotoğraf endüstrisi bu kadar popüler, fotoğrafçıların resimlerinin en cazip ve nefes kesici olay ve manzaraya sahip olmasını sağlamak için yola çıkmaları gerekiyor. Bazen bu en uzak ve keşfedilmemiş yerlerden bazılarına seyahat etmek anlamına gelir. Instagram, sizi (ve dünyanın dört bir yanındaki herkesi) herhangi bir araçtan daha hızlı bir yere götürebilir ve bu ücretsiz! İzlemek için doğru hesapları seçmeniz yeterlidir.
Videoların tamamını tüm dünyayla çevrimiçi paylaşmanıza izin veren web siteleri ve sosyal topluluklar var. Ancak çoğu durumda, yalnızca aileniz ve arkadaşlarınızla özel video paylaşımıyla ilgilenebilirsiniz. Bu amaçla, videoları özel olarak internette paylaşmak için en iyi dört siteyi paylaşmak istiyorum.
Instagram, resimlerinizi kimin görüntülediğini bilmeyi mümkün kılmazken, Instagram hikayeleri ve canlı videolar söz konusu olduğunda, bunu kimin gördüğü ile birlikte kaç kişinin görüntülediğini tam olarak söyleyebilirsiniz.
Instagram üzerinde çok fazla zaman geçiriyorsanız, hiç şüphesiz canlı videolarla karşılaşmışsınızdır. Canlı bir videoyu bilgisayarınızda izlemeyi tercih ediyorsanız, Instagram hesabınızda oturum açmak yeterli olmaz. Bunun yerine, tarayıcınızda Instagram canlı videolarını görüntülemek için bir Chrome uzantısına ihtiyacınız olacak.
Daha önce Instagram'da birisini nedense engellediniz ve şimdi o kişinin engellemesi kaldırmanın zamanı geldi. Engelleme, kişilerinizin gönderilerinizi geçici olarak görmesini engellemek için harika bir yol olabilir, ancak hesabınızı özel olarak da ayarlarsanız en iyi sonucu verir. Instagram'daki kullanıcıların hem web'de hem de mobil cihazlarda engellemesinin nasıl kıldırılacağına bakalım.
Son zamanlarda evlendiğiniz için veya yeni bir takma ad aldığınız için, isminizi Facebook'ta nasıl değiştirebilirsiniz. Sürecin kendisi oldukça basittir, ancak isminizi düzenlerken dikkat etmeniz gereken birkaç şey vardır, çünkü Facebook hiçbir şeyi değiştirmenize izin vermez.
YouTube özelliklerini yeniden adlandırmaya yönelik adım adım yapılacakları anlatıyoruz.
Keyloggers, bugün bilgisayarlarda en çok bilinen ve korkulan güvenlik tehditlerinden biridir. Keyloggerlar birkaç nedenden ötürü korkutucu bir üne sahiptirler, en kötüsü tespit edilmesi zor olduğu için değil, ama hayatınıza doğrudan hasar verir, bilgisayarın ötesinde ve ekranınızın önüne kadar uzanır.
Ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve projenizde kullanabileceğiniz stok videoları bulmak kolaylaştı. Ancak 4K veya Ultra HD (UHD) çözünürlükte ücretsiz ve telifsiz stok videolarını bulmak kolay değildir. Bunlar şimdiye kadar ki en iyi seçenekleriniz.
Facebook sayfaları kişisel profillerden farklıdır. Bu sayfalar, işletmeler, kuruluşlar ve kamu tarafından kullanılır. Her Facebook Sayfası URL'si benzersizdir; ancak, URL'yi bir sayı dizisinden ziyade tanıdık bir ad eklemeyi tercih edebilirsiniz. Facebook sayfanızın URL'sini değiştirmek için kullanıcı adını değiştirebilirsiniz.
Bing, kendisini tüm Windows tarayıcılarında otomatik olarak varsayılan arama motoru olarak yükler. Bing'i kaldırabilir ve Google, Yahoo! ya da Duck Duck Go gibi başka bir şey kullanabilirsiniz. Firefox veya Chrome'da da aynısını yapabilirsiniz.
En popüler sosyal platform Instagram'da takipçi sayınızı artırmak için kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yazıda da Combin adlı uygulama ile Instagram takipçi sayınızı nasıl artırabileceğinize değineceğiz.
Altyazılar diyaloğun netliği için mükemmeldir, özellikle yüksek seslerde hangi karakterlerin söylendiğini anlayabilmek için. Basitçe söylemek gerekirse, altyazı görüntüleme deneyimini yükseltir. Tek sorun onları nereden bulabilirsin? Mevcut birçok siteden, özellikle aşağıdaki üçünü tavsiye ederim.
Bu alana reklam aylık 40 TL, 3 aylık 100 TL instagram takipçi satın al