Bu yazıda benzerlik araştırmasını destekleyen, görsel aramaları tersine çeviren ve video araması yapan üç akıllı görsel arama motoru tanıtacağım.
Nisan 2018'de Cloudflare yeni bir güvenlik aracını yayınladı. 1.1.1.1 olarak adlandırılan, herkesin ücretsiz kullanabileceği bir DNS adresi. DNS güvenliğini artırmaya, kullanıcıların gizliliğini artırmaya ve hatta ağ bağlantınızı hızlandırmaya yardımcı olabilir.
YouTube, oynatma listelerinize otomatik olarak yeni videolar ekleyebilir. Oynatma listenize doğru videoları çekmek için anahtar kelimeler ayarlamanıza olanak tanıyan belirli bir oynatma listesi ayarı kullanmanız gerekir.
Güvenlik amaçlı olsun ya da sadece unuttuysanız, bu hızlı rehber, Facebook'ta şifrenizi nasıl değiştireceğinizi gösterecektir.
YouTube, yeni bir konu öğrenmek istediğinizi belirleyebilir. Bir ilgi alanıyla ilgili en yeni videoları keşfetmeniz ve bir oynatma listesi oluşturmanız yeterlidir.
CyberGhost ve TunnelBear, daha iyi bir internet gizliliği, genel Wi-Fi kullanırken artırılmış güvenlik, bölge tarafından engellenen içeriğe erişim ve uygun bir VPN kullanmanın diğer birçok faydasını değerlendirmek için göz önünde bulundurmanız gereken en iyi iki VPN seçeneğidir.
Gerçek şu ki, pek çok kişi YouTube’da milyonlarca dolar kazanacak. Ancak, bir YouTuber olarak, içeriğinizden para kazanmak için çeşitli seçenekleriniz vardır. Şimdi YouTube'da para kazanmanın en popüler yollarına göz atalım.
Vero, Facebook ve Instagram kullanıcılarını hedefleyen bir sosyal ağdır.
Merhaba, Twitter hesabını nasıl sileceğimizi paylaşacağımız ile ilgili yeni bir yayınla geri döndük. Twitter hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız ve twitter hesabını silme adımlarını bilmiyorsanız, bu yazıyı okuyun.
Skype, bir kişiyle görüntülü sohbet etmek istediğimizde aklımıza gelen ilk video uygulamasıdır. Ancak, hesabı silme işlemi hiçte kolay olmayacak kadar zordur. Microsoft, Skype hesabınızı kalıcı olarak silme işini neredeyse bir bulmaca çözmek kadar zorlaştırdı. Adım adım Skype hesabı nasıl silinir görelim.
PDF'den DOC'a, JPG'den BMP'ye veya WAV'dan MP3'e, belgeler, resimler, ses ve video dosyaları düşündüğünüzden daha kolay bir şekilde online olarak dönüştürülebilirsiniz.
Steve Jobs bile bir can sıkıntısı hayranıydı. Sıkıntının yaratıcılığa yol açtığına inanıyordu. Öyleyse internette çok fazla rastgele şeyler yapabilirsin, ama biraz zaman öldürmek gerekirse ziyaret etmek için en eğlenceli siteler burada.
Xmarks, Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, iPhone, Android ve iPad için bir tarayıcı, yer imi senkronizasyon hizmetidir. Xmarks ayrıca, kullanıcılar tarafından favorilere eklenmiş sitelere göre arama geliştirme ve web keşfi sunar. Çoklu dil desteği ve bir tarayıcı uzantısı ile çok basit bir şekilde kullanılabilir.
VPN kullanarak verilerinizi garantili bir şekilde gizleyin ve şifreleme ile koruyun. VPN denildiğinde ilk akla gelen yasaklı sitelere giriş oluyor ancak burada asıl amaç internette güvenliktir. Sizin için en iyi 10 VPN uygulamasını derledik.
İnsanların kişisel verilerini seçimlerde kullanmak için toplayan Cambridge Analytica skandalı sonrasında, Facebook gizlilik ayarlarınızı yönetmeyi kolaylaştırıyor. Yine de Facebook’u silmek isteyebilirsiniz, ancak sosyal ağ bunu yapmayacağınızı umuyor.
Bombacı Adam Oyunu OynayınBig Shot BoxingTenis OyunuKare Yapmaca
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Akram Audio Converter

Akram Audio Converter

11 Nis 2018 / Multimedya
Poliçe Takip

Poliçe Takip

05 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü