Ülkemizde çeşitli sebepler ile bazı internet sitelerine erişim yasağı getiriliyor. Yasaklanan sitelere giriş yapmanıza izin verilmiyor. Eğer erişimi yasaklanan bu siteleri takip etmeye devam etmek istiyorsanız yararlanabileceğiniz farklı yöntemler bulunuyor. Bilinen en kolay yöntem DNS ayarlarını değiştirerek giriş yapmak olacaktır.
Web tarayıcınızda güvenlik açısından bir önlem almadıysanız, kötü amaçlı yazılımlar için kolay bir hedefsiniz. İnternet gezinirken tarayıcınızdan gelebilecek zararlılardan korumak için gerekli önlemleri almanız gerekir. Tarayıcınızı güvenli hale getirmek için yapmanız gereken 5 kolay adım bu yazıda.
Müzik uygulamaları her zamankinden daha popüler. İstediğiniz zaman dünyanın herhangi bir yerinde müzik dinleme özgürlüğü. İndirme yapmadan, ücretsiz ve online müzik dinleyebileceğiniz siteler olduğunu biliyor muydunuz? Haydi bu siteleri görelim.
İhtiyacınız olan torrenti bulmak için bu yazıda listelenen bazı torrent arama motorlarını kullanabilirsiniz. Bu siteler bulmak istediğiniz torrent için arama yapıp çıkan sonuçlarda sizi torrent sitesine yönlendirir.
YouTube'da telif hakkı kısıtlaması olan bir videodan fon müziği almayın. Muhtemelen telif hakkı sıkıntısı yaşarsınız. Bunun yerine, bu yazıdaki sitelerin birinden ücretsiz ve telifsiz müzikleri indirip kullanın.
Akıllı telefonunuzu kullanırken, meraklı gözlerden uzak durmak kolay değildir. Web siteleri, işletmeler, bilgisayar korsanları ve hükümetlerin tümü online yaptığınız her hareketi izlemek ister. Tarayıcıların gizlilik konusunda ne denli geri kaldığını göz önüne aldığınızda, gizlilik odaklı bir alternatif web tarayıcıya geçmenin zamanı gelmiş demektir.
Facebook, Messenger, WhatsApp ve Instagram'ı birleştirmeyi planlıyor. Her üç platform da Facebook'a aittir, ancak şu anda kendi alanlarında faaliyet göstermektedir. Messenger, WhatsApp ve Instagram'ın bir araya getirilmesi aynı alanda birlikte çalışmalarını sağlayacak.
BitTorrent topluluğunun sadık üyeleri şimdiden en iyi torrent sitelerini aramaya başladılar. 2019 yılı için en iyi torrent sitelerini sizin için listeledik.
Çok fazla film var ve bunları izlemek için çok az zaman var. Bir filmin tadını çıkarmaya hazır olduğunuzda, ne izleyeceğinizi bulmak için zaman harcamak istemezsiniz. İşte sizin için iyi bir film bulmanın en hızlı yollarından beşi burada. Bu siteler şu anda gösterilmekte olan filmleri ve izlemeye değer eski filmleri önermektedir.
İlgi çekici içerik oluşturmak, dijital pazarlamanın ayrılmaz bir parçasıdır, ancak içeriğinizi sosyal medyada tanıtmanın da ne kadar önemli olduğunu biliyor musunuz? Blogunuza veya web sitenize daha fazla trafik çekmek için yayınlarınızı ilgili sosyal ağlarla paylaşmanız önemlidir. Bunun için tüm sosyal ağlarınızda aynı paylaşımı otomatik olarak yapan araçlar bulunmaktadır.
Beğenin ya da beğenmeyin, arkadaşlık uygulamaları dünyamızı ele geçiriyor. Daha önce hiç bu kadar yaygın bir şekilde kullanılmamışlardı. Öyleyse asıl soru, Tinder dışında en iyi tanışma uygulamaları hangileridir ve hangisine kaydol malısınız? Muhtemelen, ücretsiz veya ücretli arkadaşlık uygulamaları ya da hangi platformda mevcut olduğu hakkında sorularınız var. Aradığın ne olursa olsun, 2019'da kullanılabilecek en iyi arkadaşlık uygulamalarına bir göz atalım.
Milyonlarca insan, dünyadaki arkadaşlarına ve aile üyelerine resimler, mesajlar ve diğer gizli bilgileri göndermek için WhatsApp'ı kullanıyor. WhatsApp kullanan kişilerin sayısı, birçok insanın onu güvenli veya yeterince güvenli bulduklarını göstermektedir. Peki WhatsApp güvenliği hakkında başka ne bilmelisiniz? Örneğin, WhatsApp'ta paylaştığınız fotoğraflar güvenli mi? Bu yazıda, WhatsApp güvenliği hakkında bilmeniz gereken her şeyi tartışıyoruz.
Sosyal medya devamlı gelişiyor. Bir pazarlamacı olarak, bu platformları kendi avantajınıza uygun şekilde nasıl kullanacağınızı öğrenmeniz gerekir. Sosyal medyada aktif olmak çok önemli ve var olmak için kesinlikle gerekli.
Instagram, hayatınızı dijital hale getirmenin ve fotoğrafçılık becerilerinizi göstermenin harika bir yoludur. Ancak, Facebook'un 2012'de Instagram'ı satın almasından bu yana bazı kullanıcılar gizlilik konusunda endişelere sahipler. Kötü niyetli bir sosyal ağ olmasa da, Instagram'ın sizi izliyor olduğuna inanmak mümkün.
Gizlilik ve internet - şaka gibi birliktelik gibi geliyor değil mi? Bununla birlikte, gerekli önlemler alınırsa ikisi birlikte yürütülebilir. 

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.