Nerede olursanız olun ücretsiz WiFi bulmanın birkaç yolu var. Ücretsiz WiFi bulmak için yola çıkmadan önce WiFi Hotspot bulucu kullanabilir ve bilgileri kendiniz hazırlayabilirsiniz.
Instagram hesabınızı yönetmenize yardımcı olmak için, işletmenizi birbirinden ayıracak ve çevrimiçi mağazanıza daha fazla müşteri çekecek Instagram ile ilgili uygulamaların birinci sınıf araçlarını bir araya getirdik.
Eski bir Android telefona sahipseniz, Chrome, Firefox ve Edge gibi popüler tarayıcılar, cihazın performansını ciddi şekilde etkileyebilir. Bu tarayıcılar daha fazla depolama alanı, işlem gücü ve bellek tüketme eğilimindedir. Neyse ki, çok daha az yer kaplayan ve hıza odaklanan hafif sürüm alternatifler var. Eski Android cihazlar için en iyi hafif tarayıcılarda size rehberlik edeceğiz.
Mozilla'nın kişisel bilgilerinizin çalınmasına karşı önlem alabilmeniz için bu durumu kontrol eden aracı Firefox Monitor hizmetini kullanıma açtı.
Bu yazıda, etkileşimi artırmak ve etkin olmayan sahte hesaplar yerine gerçek hayranlarla dolu olan zaman içinde büyük bir kitleyi büyütmek için Instagram'ı en etkili şekilde nasıl kullanacağınızı göstereceğiz.
Youtube ve Instagram Hesabınızı instatakipci Kalitesiyle Canlandırın
Yıllar boyunca büyük olasılıkla çok sayıda YouTube videosu izlediniz. Çok sayıda reklam, makyaj eğitimi, müzik videoları ve tepki videoları. Ancak YouTube videolarını yalnızca izlemek için mi izliyorsunuz? Yoksa bir YouTube kanalı mı başlatmak istiyorsunuz. Bu yazıda yapabileceğiniz en popüler video türleri tanıtılmaktadır.
Snapchat’e giriş yapıyorsun. En iyi arkadaşının adının yanında harika ateş sembolü görüyorsun. Sayı her gün büyüyor. Şimdiye kadarki en iyi Streak (resmi olarak Snapstreak olarak bilinir). Snapchat ustası oldun! Sonra gerçekleşebilecek en kötü şey olur. Beklenmedik şekilde, Snapchat Streak'ınızı kaybettiniz. Hayatın mahvoldu. Ama panik yapmayın! Bazen Streak'ınızı geri alabilirsiniz ve bu yazıda bunun nasıl yapılacağını açıklıyoruz.
İnternet, çok çeşitli konuları içeren ilgi çekici web siteleriyle doludur. Bir video izlemek istiyorsanız ya da Rönesans dönemini okumayı tercih ederseniz YouTube ya da Britannica ansiklopedisi var. Özetle, ne bulmak istersen, bunlarda var. Ama bunlar bilinen web siteleridir. Çok popüler olmayan ancak yine de kendi alanlarında ustalaşmış birçok web sitesi var. Bu yazıda popüler siteler ile eşit derecede verimli olan 21 muhteşem web sitesinin bir listesini hazırladık.
Facebook, çoktan öldü ve onun yerini Instagram aldı. Artık fotoğraf ve videolarla ilgili birşey olduğunda Instagram ön planda. Tabii, burada metin ekleyebilirsin ama görseller ön planda. Instagram, resimlerinizi geliştirmek için bir dizi özellik sunarken cihazınızın kameraları da artık oldukça iyi. Özellikle de bir Samsung telefonuna sahipseniz. Instagram'a özel fotoğraflar çekmek için kameranızda bir dizi ayar yapabilirsiniz.
2012 yılını, Gmail, Hotmail'i dünyanın en popüler e-posta sağlayıcısı olarak geçirdi. Bugün, hizmet bir milyardan fazla kullanıcıya sahip. Ama başka hangi alternatifler var? Bir Gmail hesabı istemiyorsanız, hangi seçenekleriniz var?
Facebook profilinizi silmeyi düşünüyorsanız, daha sonra hangi sosyal ağa geçebilirsiniz? Hangi Facebook alternatifleri verilerinizi çalmıyor? İşte en iyi beş alternatif.
Sanal özel ağlar (VPN'ler) giderek daha popüler hale geliyor. Evden çalışanlarına işlevsellik sağlamak isteyen şirketler veya kuruluşlardan, coğrafi engelleme kısıtlamalarını geçmek isteyen normal internet kullanıcılarına yüzlerce kullanım alanı vardır. İşte size göz atmak için en iyi ücretsiz Chrome VPN'den yedi tanesi.
2016'da, Instagram Hikayeler, Snapchat ile yarışmak için bir başlangıç ​​yaptı. O zamandan beri, Instagram Hikayeleri çok gelişti. Renkli arka planlarla hikayeleri fark ettiniz mi? Instagram öykülerinize renk eklemenin birçok yerleşik ve doğrudan yolu varken, bir özellik gizlenmiştir. Salt bir arka plan rengi eklemekten bahsediyoruz. Bunu nasıl yapacağını merak ediyor musun? Bunu yapmak çok kolay. Okumaya devam edin.
Instagram'da takipçi artırmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunların bir çoğu fason işlemlerden oluşmakta ve hesabınızı ele geçirmekten başka bir işe yaramamaktadır. Bu makalede bu tip bir takipçi artırmaktan çok doğal olarak takipçi sayısı nasıl artırılır bunu inceleyeceğiz.
Vuubi Kadın