Ninite ile bilgisayarınıza popüler programları kolayca kurun!
Ninite ile bilgisayarınıza popüler programları kolayca kurun!

Ninite ile bilgisayarınıza popüler programları kolayca kurun!

Ninite ile özellikle bilgisayarınıza format attıktan sonra istediğiniz programları arka planda kolayca yüklemenize yardımcı olur.

Bilgisayara format attıktan sonra gerekli programları yüklemek çoğu zaman sıkıcı olabiliyor. Tüm programların ya web sitesine gidip teker teker indirip yüklemek gerekiyor ya da popüler bir program indirme sitesine gidip en çok indirilen programlara bakarak buradan yine teker teker istediğimiz programları indirmeniz gerekir. Bu baya bi zaman kaybına yol açar.

Bazılarımız ise yedekleme yaparız. Ancak bundada güncel olamama sorunu ortaya çıkıyor. Günümüzde nerdeyse her hafta hatta her gün programlar güncelleniyor. Yedek aldığımız programlar büyük ihtimalle güncelliğini yitimiş olacak ve işimizi görmeyecektir.

Ninite programı bu aşamada bize çok yardımcı oluyor. İstediğiniz programları seçip tek bir indir tuşuna basarak yükleyip işlemi başatın ve arkanıza yaslanın. Program istediğiniz tüm programları kendi indirip kuracak. Üstelik ücretli versiyonunda, kurduğunuz programların güncellemelerini takip ederek sisteminize kurmanıza yardımcı oluyor.

Siteye girdiğiniz zaman yukarıdaki gibi bir sayfa ile karşılacaksınız. Buradan istediğiniz programları seçip "Get Installer" seçtiğiniz zaman programlar otomatik olarak bilgisayarınıza yüklenecektir.


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1294 kez okundu.

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
İstanbul Firma, İlan, Gezi Rehberi ve Haberleri instagram takipçi satın al