Peel Smart Remote - Uzaktan Kumanda Uygulaması

Peel Smart Remote - Uzaktan Kumanda Uygulaması

TV, uydu, DVD player, Blu-ray, Roku, Apple TV, klima ve ses sistemi gibi bir çok cihazınızı cep telefonunuzun uzaktan kumanda özelliği ile kontrol etmenizi sağlayan bir uygulama.

Uygulama telefonunuzun IR alıcısını kullanarak uzaktan kumanda görevi görür. Yani donanım olarak bu özellik telefonunuzda yoksa uygulama çalışmaz. Xiaomi, Samsung, HTC, LG ve daha birçok telefon modelini destekler.

Birden çok televizyonunuz varsa oda tanımlayıp hepsini bu uygulama ile yönetebilirsiniz. Markette gördüğüm en iyi uzaktan kumanda uygulaması diyebilirim. Hatta LG G2'nin kendi kumandasından dahi daha kullanışlı gibi geldi bana. Tek eksik yanı programı sidikten sonra tekrar tüm cihazları tek tek uygulamaya tanımlamanız gerekiyor. Ayarları saklayıp yedekleyeceğiniz bulut özelliği yok.

Telefonunuzun kumanda özelliği varsa mutlaka yükleyip denemenizi tavsiye ediyorum.


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 3 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 2208 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Peel Smart Remote - Uzaktan Kumanda Uygulaması konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Peel Smart Remote - Uzaktan Kumanda Uygulaması ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Peel Smart Remote - Uzaktan Kumanda Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "