Pokki - Windows 8 Başlat Butonu

Pokki - Windows 8 Başlat Butonu

Windows 8 ile hayatımızdan çıkan klasik başlat butonuna alternatif bir uygulama. Windows'un eski klasik başlat menüsünden değişik ama bence Windows 8 için yakışır bir uygulama.

Pokki Windows 8 ile bilgisayar hayatımızdan çıkan başlat menüsünü geri getiriyor. Ancak bu uygulama biraz daha değişik ve modern bir arayüz ile geliyor. Türkçe dil desteği yok ama kullanımda zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum. Favori program ve uygulamaları seçip kolayca ulaşabiliyorsunuz. Bilgisayar açma-kapama, yeniden başlatma vs. gibi kısayollara kolayca ulaşabilirsiniz. Programı indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

http://www.pokki.com/download/?name=Start_Menu&etag=Pokki_Pokki_Start_Menu

Diyelimki uygulamayı yüklediniz ve beğenmediniz o zaman yapımcı sizi düşünmüş ve bilgisayarınızdan komple programı kaldırmanız için temizleme aracı yapmış. Bu aracı indirmek için aşağıdaki programı indirip çalıştırın ve uygulamayı bilgisayarınızdan tamamen kaldırın.

Pokki Cleanup Tool

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1478 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Pokki - Windows 8 Başlat Butonu konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Pokki - Windows 8 Başlat Butonu ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pokki - Windows 8 Başlat Butonu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al