Power Toggles - Telefon ayarları kontrol widgeti

Power Toggles - Telefon ayarları kontrol widgeti

Android cihazlarınızda kolay bir şekilde güç, internet vs. gibi kaynakları açıp kapatabilirsiniz.

Uygulama ile ana ekrana koyabildiğiniz widget üzerinden idare edebileceğiniz ayarlardan bazılarını Wifi, bluetooth, ekran parkalığı, GPS, kablosuz bağlantı noktası, flaş ışığı, mobil veri şeklinde sayabilmemiz mümkün. Ancak şunu da eklemek lazım Android'in yeni versiyonu olan Lollipop sürümlerde güvenlik kısıtlamaları gereği, eğer cihazınız root'lu değilse mobil veri, uçak modu, konum gibi düğmeler çalışmayacaktır. Cihaz root'lu olursa bu uygulamayı tam performans kullanabilirsiniz.

Widget üzerine aynı anda 8 adete kadar ayar düğmesi koyma şansına sahipsiniz. Bununla birlikte düğme renklerini ayarlayabiliyor ve arayüzü de istediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz. Bu sayede gerektiğinde wifi, konum gibi hizmetleri kolay bir şekilde kapatıp telefonunuzun batarya kullanımını uzatabilirsiniz.

Hiçbir ücret ödemeden kullanabildiğiniz uygulamada herhangi bir reklam olmaması da bir diğer artı özelliği diyebilirim. 5 milyona yakın kullanıcı tarafından sevilerek kullanılan bu uygulamayı herkese tavsiye ediyorum.


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1260 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Power Toggles - Telefon ayarları kontrol widgeti konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Power Toggles - Telefon ayarları kontrol widgeti ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Power Toggles - Telefon ayarları kontrol widgeti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "