Torrent ve kötü amaçlı web sitelerinin karanlık sokaklarında dolaşmak yerine, tam sürüm programları ücretsiz ve yasal olarak indirmek için güvenli program indirme siteleri listemize bir göz atın.
Adobe'nin yazılım paketinde kullanılan çok şey var, ancak Adobe'nin asıl müşteri portföyü profesyoneller için bir endüstri standardı olmasıdır. Özellikler ve destek açısından mutlak en iyisine ihtiyacınız varsa, Adobe'nin yaratıcı süitine ihtiyacınız var! Peki ya amatör kullanıcı iseniz! Hobi ve amatör işler için en ucuz Adobe abonelik planı bile çok fazla olabilir. İyi haber şu ki, ücretsiz alternatifler mevcut!
Günümüzün hızlı ve tempolu iş yaşamında, her gün yapılması gereken birçok şeyle uğraşmak genellikle zordur. İş adamları en iyisi için gayret gösterir, ancak sonuçlar her zaman tatmin edici değildir. Ne kadar iyi çalışırsanız çalışın, gün içinde işlerinizde size yardımcı olacak bazı programlar vardır.
Bugünlerde bilgisayar teknolojisine çok bağımlı olsak da, donanım arızalandığında işler ters gidebilir. Kişisel kullanım ya da iş için olsun, bir masaüstü ya da dizüstü bilgisayar günümüzde büyük bir gerekliliktir. Fotoğraflar, videolar, müzik ve diğer dosyalar gibi verilerimizin çoğunu burada saklıyoruz. Bu nedenle, sistem çöktüğünde gerçekten sinir bozucu olabiliyor. Veri kaybı, özellikle de işinizle ilgiliyse felaket olabilir. Sizi bu talihsizliklerden koruyabilecek tek şey, güvenilir bir yedekleme programı kullanarak önemli verileri yedeklemektir.
İşte Windows için fotoğraflara tarih damgası işleyebilceğiniz en iyi ücretsiz programların bir listesi. Fotoğrafa tarihi damgası ekleme, bir veya daha fazla fotoğrafın üzerine tarih damgası ekleme işlemidir. Resimlerinize tarih eklemek için bu fotoğraf tarihi damgalama programlarına ihtiyacınız vardır. Bu programları kullanarak, görüntünün herhangi bir kısmına geçerli veya özel tarih ve saati kolayca ekleyebilirsiniz. Ayrıca, tarih yazı tipi stilini, yazı tipi rengini, yazı tipi boyutunu vb. değiştirme seçenekleri de bu programlarda bulunmaktadır.
Video dönüştürücü, bir tür video formatını (AVI, MPG, MOV vb.) diğerine dönüştürmenize olanak tanıyan özel bir dosya dönüştürücüsüdür. Formatın desteklenmediği durumlarda belirli bir videoyu istediğiniz formata dönüştürmek için, ücretsiz bir video dönüştürücü yardımcı olabilir. Aşağıda listelenen video dönüştürücü programlar tamamen ücretsizdir.
Farklı DNS hizmetleri arasında seçim yapmanıza ve en hızlı DNS sunucusunu aramanıza yardımcı olan taşınabilir bir uygulama. İnternet tarayıcınızın web adreslerine erişmesi için gereken süreyi en aza indirmek ve bu süreci özel araçların kullanımıyla optimize etmenin birçok yolu vardır. İşte Dns Jumper bunun için faydalı bir programdır.
Hızlı ve profesyonel bir logo yapmanızı sağlayacak bir uygulama mı arıyorsunuz? Logo tasarlamanın önemli noktalarını bilmeyen bir kullanıcı için, bir tasarımcı ile çalışmak gereksizdir. Online uygulamamız işinize ait bir fikri kısa sürede tasarıma dönüştürür.
DVD'yi kopyalayabileceğiniz, YouTube videolarını indirebileceğiniz ve video ve ses dosyalarını dönüştürebileceğiniz kaliteli bir program. En sevdiğiniz DVD'leri kopyalayıp dönüştürmek için birkaç saat harcadığınız zamanlara veda edin. Ayrıca tüm ziyaretçilerimize 8 Aralık 2018 tarihine kadar indirip yüklemeniz şartıyla ücretsiz full lisans anahtarı veriyoruz.
Farklı ağ bilgisayarlarında farklı kullanıcılarla sohbet etmenize izin vermenin yanı sıra, IRC ayrıca veri, bire bir mesajlar ve daha fazlasını aktarmanıza da olanak tanır. Geçmişten gelen bir şey olsa da, internet forumları ve mesaj panoları ile son dönemde popülerliğini korumaktadır. Şimdi Windows için en iyi IRC istemcileri listesine hızlı bir şekilde geçelim.
Uzun bir süre için CCleaner, Windows için en popüler sistem temizleme aracı olmuştur ve MacOS ve Android telefonlar gibi diğer platformlara erişimini genişletmiştir. Ancak güvenlik devi Avast geçtiğimiz yıl elde satın aldığından beri bu program için, aracın ne kadar etkili veya güvenilir olduğuna dair bir çok şüphe uyandıran fırtınalı bir yolculuğu oldu.
PDF, önemli belgeler için varsayılan dosya formatıdır. Doldurmanız gereken bir form veya başkalarının okuması gereken bir şeyde olsa, bu web uygulamaları, herhangi bir program yüklemeden PDF ile her şeyi düzenlemenize yardımcı olacaktır.
İşte en iyi ücretsiz Anti Keylogger programlarının listesi. Bunlar bilgisayarınızda gizli keylogger programları tarafından sızdırılmış verilerinizi ve önemli kimlik bilgilerini korumak için yardımcı olacaktır. Eğer bilgisayarınız üzerinden casusluk yapıldığını düşünüyorsanız ve hassas/kişisel verilerinizin ele geçirilmesini istemiyorsanız, bu makale tam size göre.
İşte en iyi ücretsiz animasyonlu banner yapma programlarının bir listesi. Bu programlar, web siteleri ve çevrimiçi reklamlar için flash (SWF) ve GIF animasyonlu afişler oluşturmak için kullanılabilir. Bunlar, dikey banner, yatay banner, afiş, yarım sayfa reklam, geniş dikey, tam banner, orta banner, vb. arasından çeşitli banner şablonlarını sağlar.
Bu makale, bilgisayarınızda emoji yapmanızı sağlayan En İyi Ücretsiz Emoji Yapma Programlarının bir listesini içerir. Bu ücretsiz programları kullanarak, kendi başınıza ifadeler oluşturabilirsiniz.