Her seferinde dosya aktarımlarının veya manuel dosya yedeklemesinin ilkel sürecini halen devam ettiriyorsanız, dosya ve klasör senkronizasyon araçları tam size göre. Bu araçları kullanarak, aynı anda iki farklı konum veya bilgisayarda birden fazla dosya ve klasör kümesini aynı anda saklayın.
En yeni Google Earth özelliği (Chrome, iOS ve Android'de mevcuttur), seçiminize göre çevre veya alanın yanı sıra iki nokta arasındaki mesafeyi ölçmenizi sağlar.
Taşınabilir uygulamalar herkes tarafından seviliyor, ama taşınabilir bir uygulama tam olarak ne. Bir uygulama, herhangi bir yükleme gerektirmezse ve herhangi bir ayar değiştirmezse veya üzerinde çalıştığı bilgisayarda herhangi bir iz bırakmazsa taşınabilir olarak adlandırılır. Her zaman USB'nizde bulundurmanız gereken taşınabilir uygulamalar bu yazıda.
Piyasadaki pahalı uygulamaların yerini oldukça iyi bir şekilde alabilen ücretsiz ve açık kaynaklı programlar bulunmaktadır. Bu yüzden, tamamen ücretsiz olmakla kalmayıp aynı zamanda en iyisi olan birkaç tanesine sahip olabilirsiniz. Bu programlar casus yazılım içermez ve uzman editörler tarafından önerilir. Kullanımlarına göre farklı kategorilere ayrılırlar. Şimdi listemize göz atın ve bilgisayarınızı süper bir cihaza dönüştürün.
Animasyon alanında yeni başlayan veya uzman olun, harika bir animasyon programı diğer programlardan ve araçlardan ayrı olarak ihtiyacınız olan şeydir. Kendi animasyon filmlerinizi yapmak ve tarafınızdan yapılmış çizgi film karakterlerini seslendirmek eğlenceli olabilir.
Milyonlarca BitTorrent kullanıcısı, ilk alternatif olarak uTorrent'i tercih eder. Ama BitTorrent.Inc çok değişti ve programlarını reklam ve adwares ile doldurdu. Şu günlerde, size yüksek hız ve birçok gelişmiş özellik sunan birçok Bittorrent alternatifi var ve en iyi kısmı, çoğu bilgisayarınıza reklam vb. yüklemez.
İnternet Download Manager'a, ücretsiz kullanım için mevcut olan bazı alternatiflerimiz var. Bu yazıda internet üzerinden dosyaları daha hızlı indirmenizi sağlayacak ücretsiz indirme yöneticisi programlarını listeleyeceğiz.
Bu yazıda en iyi 10 CD/DVD yazma programını listeleyeceğiz. Windows için en iyi 10 ücretsiz CD/DVD yazma programı: resimlerinizi, ses dosyalarınızı veya videolarınızı bilgisayarınızdan boş bir DVD'ye veya CD'ye kopyalamak istediğinizde, yazma işlemini yapar.
İnternet erişimi, günümüz dünyasında herkes için bir gerekliliktir. İster akıllı telefon ister bilgisayar olsun, tüm cihazlarda internetin olması, Wi-Fi hotspot üzerinden internet bağlantısı paylaşımı hayatımızı kolaylaştıran seçeneklerden biridir. Günümüzde bilgisayarların ve akıllı telefonların çoğunun yerleşik WiFi özelliği ile gelmesi, internet paylaşım sürecini zahmetsiz hale getiriyor.
Gereksinimlerinizi karşılayabilecek iyi bir web kamerası programı mı arıyorsunuz? Bu yazıda, size en uygun olanı bulmanıza yardımcı olacak en iyi web kamerası programlarını listeledik.
Daha önce görüntülü görüşme yaptıysanız, büyük olasılıkla Skype üzerinden olmuştur. Ama sadece popüler olduğu için bu konunun en iyisi olduğu anlamına gelmez. Ve daha da önemlisi, en güvenli olan da değil. Bu yüzden Skype'ın yerine ücretsiz olarak kullanabileceğiniz alternatif programlar bulunmaktadır.
İnternette mevcut binlerce program vardır ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulmak oldukça zordur. Gereksiniminize göre bir programı bulmanıza yardımcı olan program indirme sitelerine burada ihtiyacınız olur. Bu siteler sunucularında 7/24 program indirme linklerine sahip değiller ancak aynı zamanda aradığınız programı kolayca bulmanız için bir aracıdır.
Push bildirimleri, uygulamaların, web sitelerinin ve hatta bazı tarayıcı uzantılarının size uyarılar, kişisel mesajlar ve diğer tavsiye türlerini göndermesine olanak tanır. Mobil uygulamalar için kapattıktan sonra, bazen tarayıcı ve / veya ilgili uygulamalar etkin değilse, push bildirimleri bilgisayarınıza veya taşınabilir aygıtınıza gönderilebilir.
Hiç duymadığınız en iyi tarayıcı. Chromium, Chrome gibi ana tarayıcıların gelişimini artıran modern bir web tarayıcısıdır. Chromium, Google'ın Chrome tarayıcısını destekleyen açık kaynaklı bir projedir.
Excel dosyasını PDF formatına dönüştürmenin birçok yolu vardır. Bu tür bir dönüştürme işleminin yapılmasının popüler bir nedeni, Excel dosyasının diğer bilgisayarlarda, telefonlarda ve tabletlerde açılmasını ve okumasını, bir elektronik tablo programı veya uygulamasının yüklü olması gerekmeden gerçekleştirilmesini sağlamaktır.
Bu alana reklam aylık 40 TL, 3 aylık 100 TL instagram takipçi satın al