Windows için en iyi ücretsiz video efekt programlarının bir listesi. Bunlar, videolara eklemek için çeşitli video efektleri sağlayan zengin özellikli video düzenleyicileridir. İstediğiniz video efekt yazılımını kolayca bulabilirsiniz.
PC'niz için güvenlik yazılımı seçmeye çalışıyorsanız, farklı türlerde ve kapsam seviyelerinde birçok seçenek olduğunu göreceksiniz. Hepsi de fidye yazılımı ile uğraşmak için donanımlı değildir, bu yüzden bir antivirüs veya yedekleme çözümü kullanmış olsanız bile ek korumaya ihtiyacınız olabilir. Bu makalede, PC'nizi korumak için 5 en iyi anti-fidye yazılım aracı önerilerini size veriyoruz.
Kutlama zamanı geldiğinde, doğum günü partisi, özel bir düğün ya da bir haftasonu tatili olsun, kendi davetlerinizi oluşturmak size zaman ve para kazandırabilir. Bu ücretsiz Microsoft Word davetiye şablonları, bir sonraki etkinliğiniz için başlangıç ​​noktaları sunar.
PicsArt'ı mobil cihazınızda kullandıysanız, muhtemelen bilgisayarınıza da indirmiş olabilirsiniz. Nedenini merak edenler için? Çünkü PicsArt neredeyse her şeyi içeren harika bir fotoğraf editörüdür. Peki Windows için başka en iyi fotoğraf editörleri hangileri? Detaylar aşağıda.
EaseUS, 2004 yılında kurulmuş olan yedekleme ve güvenlik yazılımı çözümlerinin lider yazılım geliştiricisi. Özellikle yedekleme, veri kurtarma ve depolama yönetimi konusunda uzmanlaşmış durumdadırlar.
Firefox kısa süre önce tarayıcı hesapları için iki faktörlü kimlik doğrulamayı (2FA) tanıttı ve eğer düzenli bir Firefox kullanıcısıysanız, devam etmeli ve hemen etkinleştirmelisiniz.
Herhangi bir metin belgesini veya web sayfasını bir ses dosyasına dönüştürün. Bu tip programlar oldukça pahalıydı, ancak bu günlerde ücretsiz olarak mükemmel seçenekler sunuluyor ve yazılı belgeleri dönüştürmeyi mümkün olduğunca kolay hale getirecek en iyi araçları bulmanıza yardımcı olmak için buradayız.
Hayatınızı ve işlerinizi düzene koymak için akış şemalarını kullanmak faydalıdır. Windows ve diğer platformlar için büyük akış şeması programları olsa da, bazen çevrimiçi tabanlı çözümler en iyisidir.
3D modelleme her yerdedir. İzlediğiniz filmlerde ve TV şovlarında, video oyunlarında ve hatta 3D baskı için bile 3D modeller var. Ancak, 3D modelleme kolay değildir ve 3D modelleme yazılımı, oldukça pahalı olabilir. Bizde size bir kuruşa bile mal olmayacak 3D modelleme yazılımlarını sunuyoruz.
Tüm çevrimiçi hesaplarınız için farklı bir şifre kullanmak en iyi yöntemdir, ancak bunların hepsini hatırlamak neredeyse imkansız olabilir. Ancak, bu sorunların her ikisine de bir çözüm var: harfler, sayılar ve özel karakterler bir arada kullanarak güçlü şifreler oluşturacak ve hepsini şifrelenmiş bir kasada saklayacak güvenli bir şifre yöneticisi.
Kötü amaçlı yazılımlara karşı mücadele, teknoloji daha güçlü hale geldikçe gelişen sürekli bir savaştır. Bilgisayarınızı güvende tutmak için her aracı kullanmanız akıllıca olacaktır.
Microsoft'un klasik editörüne kullanıcı dostu, güçlü alternatifler. Burada harikalar yaratmanızı sağlayacak en iyi Windows Movie Maker alternatiflerini seçtik. Farklı bir arayüze sahip olmak zorunda kalmadan videolarınızı düzenleyin ve oluşturun.
Yeni bir bilgisayar aldığınızda yapmanız gereken ilk şey, iyi bir antivirüs yazılımı yüklemek. İyi haber, en kaliteli korumanın tamamen ücretsiz olabileceğidir, ancak çok fazla seçenekle, doğru olanı seçmek zor olabilir. Bu nedenle, en iyi antivirüs yazılımı kılavuzumuzu güncelledik.
Tek bir ücretsiz uygulamada antivirüs, güvenlik duvarı ve daha fazlası. ZoneAlarm Free Antivirus, güvenlik paketi benzeri bir ekstralar listesiyle alışılmadık bir çok yönlü antivirüs aracıdır. Kullanıcılar için güçlü bir güvenlik duvarı, entegre çevrimiçi yedekleme ve kimlik hırsızlığı koruma hizmetleri dahil gelir.
Tüm PDF ihtiyaçlarınız için Adobe Acrobat alternatifleri. PDF belgeleri bilgi paylaşmanın harika bir yoludur. Onları düzenlemek maalesef çok farklı bir hikaye. bu yazıda ücretli veya ücretsiz en iyi PDF editörlerini listeledik.
İstanbul Firma, İlan, Gezi Rehberi ve Haberleri instagram takipçi satın al