Program

Tem 18, 2017

Program

Bilgisayarınız için En İyi Ücretsiz Yazılımlar

Yeni bilgisayarınıza yüzlerce lira harcıyorsunuz ve sonra? İlk etapta PC'yi satın aldığınız işleri yapmak için gereken tüm yazılımlara daha fazla para harcamanız gerekiyor. Ayrıca virüsten koruma yazılımı da almanız gerekiyor. Ancak endişelenmeyin bunu aşmanın ücretsiz bir yolu var.

Program

Tem 16, 2017

Program

22 Ücretsiz Ürün Anahtarı Bulma Programı

En iyi ücretsiz ürün anahtarları bulucu yazılım programlarının listesidir. Bir programı veya bir işletim sistemini (Windows'u temiz bir yükleme gibi) yeniden yüklemeye hazırlanıyorsanız, devam etmeden önce benzersiz ürün anahtarınızı (CD anahtarı) veya seri numarasını bulmanız gerekir.

Program

Tem 15, 2017

Program

9 Ücretsiz Yazılım Güncelleme Programı

Bu ücretsiz araçlardan biriyle bilgisayarınızda yüklü yazılımlarınızı otomatik olarak kontrol edip güncelleyin. Yazılım güncelleyici, diğer tüm yazılımlarınızı en son sürümlerine güncel tutmanıza yardımcı olmak için bilgisayarınıza kurduğunuz bir programdır.

Program

Tem 11, 2017

Program

En İyi 9 Torrent İndirme Yazılımı

Torrent indirirken kullandığımız programlardan oluşan en iyi 9 listemiz. Kimi ücretli kimi ücretsiz ama hepsinin birbirinden farklı ve faydalı özellikleri var. Bakalım bu programlar hangileriymiş.

Program

Tem 01, 2017

Program

Microsoft Office'e Ücretsiz 5 Alternatif

Microsoft Office şüphesiz en çok bilinen ofis paket programı. Ancak herkes, ofis yazılımlarına ücret ödemek istemiyor, bu nedenle size en iyi beş ücretsiz alternatifi bulduk.

Program

Haz 30, 2017

Program

En İyi 3 Ücretsiz Müzik Uygulaması

Müzik severler için, YouTube Music, Jay-Z's Tidal, Apple Music ve Spotify gibi servislerle sevdiğiniz tüm parçalara ve sanatçılara ulaşmak kolaydır. Ancak, daha az bilinen bazı alternatifler var. Burada, denemeniz gerektiğini düşündüğümüz en iyi beş ücretsiz müzik uygulaması var.

Program

Haz 24, 2017

Program

Bilgisayarınıza Chrome'la Uzaktan Erişme

Cepten uzaktaki bilgisayara erişip, telefon ekranından bilgisayarın ekranını görüp dosyalara erişmek istermiydiniz? Bunun için size Chrome web tarayıcı yeter.

Program

Haz 21, 2017

Program

Windows PC'ye Kurulacak 7 Ücretsiz Uygulama

Yeni bir bilgisayar aldınız ve temiz bir yükleme alanı var. Haydi o zaman bilgisayarımıza olmazsa olmaz ücretsiz bu programları yükleyelim.

Program

Haz 18, 2017

Program

Chrome'u Daha Hızlı Çalıştırın

Chrome'u daha hızlı çalıştırın ve RAM kullanımı kontrol altında tutun.

Hemen mail adresinle kaydol

Yeni Yazılardan İlk Senin Haberin Olsun

feedburner
stats
Engelleyiciyi kapattım!