Windows için en iyi ücretsiz sosyal ağ analizi programarının bir listesi. Sosyal ağ analizi, ağ ve grafik teorisini kullanarak sosyal ağları analiz etme sürecidir. Bu sosyal ağ analizi programlarını kullanarak, giriş sosyal ağ verileri ve grafikleri üzerinde analizler yapabilirsiniz. Sosyal ağları analiz etmek için, bu yazılım, analizi kolaylaştırmak için girdi verilerinden istenen değerleri çıkartan çeşitli analiz araçları sağlar.
Bir zamanlar tüm bilgisayarlarda varsayılan müzik çalar olarak bulunan efsane müzik oynatıcısı Winamp, tam bir müzik çalar uygulaması olarak, geri dönüyor!
PDF denince aklımızdan geçen ilk isim Adobe Acrobat'tır. Tüm bilgisayarlar için sahip olunması gereken birçok programdan biri. PDF oluşturma, düzenleme ile bu program şüphesiz en iyi PDF yazılımlarından biri olsa da, yüksek fiyat etiketi nedeniyle birçok kişi için uygun alternatif değildir. Neyse ki, Acrobat için PDF'leri çok daha ucuz bir fiyata düzenlemelerine yardımcı olan birçok alternatif var.
Herhangi bir konuda öğretici videolar oluşturmayı, oyun ya da eğitim için planlıyorsanız, belirli ekran etkinliklerini kaydetmek yararlı olabilir. Ekran aktivitelerini kaydetmenin birçok yolu olsa da, göze çarpan sadece bir unsur var ve bu da kesin olarak ekran kayıt programı seçiminiz. Bu yazıda birçok ücretsiz ekran kayıt programını bulacaksınız.
İnternet erişimi, günümüz dünyasında herkes için bir gerekliliktir. İster akıllı telefon ister bilgisayar olsun, tüm cihazlarda internetin olması, Wi-Fi hotspot üzerinden internet bağlantısı paylaşımı hayatınızı kolaylaştıran seçeneklerden biridir. Günümüzde bilgisayarların ve akıllı telefonların çoğunun yerleşik WiFi özelliği ile gelmesi, internet paylaşım sürecini zahmetsiz hale getiriyor.
En iyi ücretsiz 3D grafik programları listesi. Bunlar, 2 boyutlu olanlarla birlikte 3 boyutlu grafikler çizmenize izin veren ücretsiz grafik programlarıdır. Nokta, Vektörler, Düzlemler, Denklemler ve Fonksiyonlar, Silindirler, Parametrik Denklemler, Kuadrik Yüzeyler vb. çizebilirsiniz. Bunların çoğu kartezyen, küresel ve silindirik koordinat sistemlerini desteklemektedir.
Windows için en iyi ve ücretsiz Adobe InDesign alternatif programların bir listesi. Adobe InDesign, Adobe Systems tarafından geliştirilen popüler bir masaüstü yayıncılık ve dizgi yazılımıdır. Afiş, el ilanı, broşür, dergi, gazete, sunum vb. tasarım ve oluşturulması için kullanılır. Adobe InDesign ile aynı özellikleri ve işlevleri elde etmek için ücretsiz Adobe InDesign alternatiflerinin listesi bu yazıda.
Şirketiniz veya web siteniz için bir logoya sahip olmak, günümüzde markanızın yaratılmasına yardımcı olduğu için çok talep görüyor. Kuruluşunuzun (sosyal veya ticari) kimliğini ve markanızın tanıtımını oluşturmak son derece önemli bir simgedir. Bir logo, kullanıcıların kuruluşunuzu tanımasına ve ilişkilendirmesine yardımcı olur. Bu nedenle, müşterileriniz üzerinde kalıcı bir etki bırakmak istiyorsanız, işletmeniz için harika bir logoya ihtiyacınız var.
Günümüz dünyasındaki en önemli tasarım trendlerinde birisi olarak logolar ön planda yer alıyor. Öyle ki artık yalnızca işletmeler ya da büyük markalar değil hemen hemen herkesin kendine ait bir logosu bulunuyor. Bunun elbette belirli nedenleri var. İnternet kullanımındaki artışla beraber YouTuber, Blogger gibi farklı online meslek grupları ortaya çıktı ve bu insanlar da yaptıkları işler için kartvizit olarak logolarını kullanıyorlar.
Sosyal medya, insanların internette fotoğraf paylaşmasını kolaylaştırır. Ancak, bir başkası fotoğrafınızı ve resimlerinizi, internetten kopyalayıp sizin izniniz olmadan kullanabilir. Fotoğraflarınızın kopyalanmasını önlemek için WonderFox Photo Watermark sizin için iyi bir seçimdir.
Kolajlar oluşturmak gerçekten eğlenceli - hem de internet üzerinden. Bu günlerde internet, özellikle sanal bir kolaj yapmak için yaratılan farklı tipte yazılımlar sunuyor. Bir çok kolaj programı tamamen ücretsiz olarak kullanılabilir. Bir kolaj oluşturma programı, e-posta veya sosyal medya aracılığıyla paylaşmayı mümkün kıldığından, sanal bir kolaj yapıp arkadaşlarınıza hediye olarak da gönderilebilir. Aralarından seçim yapabilmeniz için en iyi 10 kolaj yapma programını listeledik.
Bu programlar, müzik ve altyazılar ile etkileyici bazı efektler eklemenize izin vererek resim sunumları yani slaytlar hazırlamanıza yardımcı olur. Ayrıca iş alanında slayt gösterileri oluşturmak için en iyi programların bir listesini sunuyoruz. Hızlıca bakalım.
Windows Defender yıllar içinde çok gelişti. Windows 10 kullanıcılarının çoğunluğu için, daha fazla koruma sağlar. Ancak, bu alanda birçok farklı seçenek var. Windows 10 için en iyi antivirüs programının hangisi olduğuna nasıl karar verebilirsiniz? İşte en iyi sekiz alternatif antivirüs programı.
Kendi bilgisayarınızda çok güzel ve ücretsiz kartpostal yapmanızı sağlayacak programlar. Bu programlar, kartpostallar oluşturmanızı ve tüm kartpostal tasarım sürecini çok daha kolay hale getirmenizi sağlar.
Eğer şarkı söylemeyi ve hatta ilham alarak söylemeyi seven biri iseniz, karaoke, tutkunuzu gerçeğe dönüştürmek için harika bir yoldur. Bir Karaoke programı, şarkı sözlerini çevrimiçi olarak veya akıllı telefonunuzda ayrı ayrı aramak zorunda kalmayacak şekilde tasarlanmıştır. Tek yapmanız gereken programı indirmek, favori şarkınızı söylemek.
Reklam Ver instagram takipçi satın al