Ücretsiz video editörleri, hem kapasite hem de düzenleme kapsamındaki alternatif ücretli programlara ciddi rakipler haline gelmiştir. Bununla birlikte, seçim biraz sınırlı kalmaktadır. Windows için mevcut olan en iyi ücretsiz video editörlerini sunuyoruz.
Birçok ücretsiz video düzenleme aracı Windows için kullanılabilir, bu nedenle artık Movie Maker'a tutunmaya gerek yoktur. Bu beş en iyi seçenekten biriyle yeni bir düzenleme programına geçin.
Bu makalede, GoPro videolarını düzenlemek için en iyi ücretsiz uygulamalardan yedi tanesini ayrıntılı olarak tanıtıyoruz.
HD videoyu 300'den fazla biçime ve cihaza dönüştürün - Basit ama daha hızlı. Şu anda en iyi HD video dönüştürücü olduğunu iddia eden bu alanda birçok HD video dönüştürücü var. Ama uzun bir süre için HD video dönüştürme fikriniz varsa, WonderFox HD Video Converter Factory Pro'yu denemeniz gerekir.
Bu yazıda, en sık görülen Photoshop sıkıntılarını/hatalarını ve bunların nasıl düzeltileceğini ayrıntılı olarak açıklıyoruz.
Microsoft Office, ofis paketlerinin tartışmasız kralı, ancak bu sizin için doğru olan anlamına gelmez. Bizde neden Microsoft Office'i satın almamanız gerektiğini nedenleri ile ele aldık. Ayrıca Microsoft Office'e alternatif programların bir listesini hazırladık.
VLC Media Player, çok yönlü video aracıdır, gizlenmiş başka bir özelliği var. Ekstra herhangi bir yazılım olmadan ekranınızı kaydedebilir. Peki nasıl, işte böyle.
İnternette gezinirken gizliliğinize önem verenlerdenseniz tarayıcı seçiminiz büyük önem arz ediyor. Popüler web tarayıcılarının çoğu ekstra gizlilik ve güvenlik sağlamazlar. Bu yazıda en güvenli web tarayıcılarını listeledik.
Word programını kullanırken mutlaka başınıza gelmiştir bu yatay çizginin silinememesi mevzusu. Çok gıcık bir şekilde silinmez ve uğraşınız size vakit kaybettirir. Peki bu yatay çizgi nasıl silinir, yazımızda.
Paint, Microsoft Windows'un hemen hemen tüm sürümlerinde bulunan basit, ultra-temel grafik boyama programıydı. Artık Windows Paint uygulamasından desteğini çekti ve yayınlamıyor. Bizde bunun yerine basit başka ne gibi resim düzenleme yazılımları var size sunmak istedik.
Windows, Mac, iOS ve Android için en iyi ücretsiz medya dönüştürücü listemize bakın.
Zaman içinde ihtiyaçlarım doğrultusunda oluşmuş ve bir bilgisayarda olması gerektiğini düşündüğüm programların bir listesi.
Windows, Mac, Web, iPhone, Linux ve daha fazlası için Adobe Photoshop'a alternatifler. Bu listede Adobe Photoshop'a benzer toplam birçok uygulama bulunmaktadır.
Windows, Mac, Web, Linux, iPad ve daha fazlası için Microsoft Office Word'e alternatifler. Ücretsiz veya Açık Kaynak alternatifler ile ücretli Microsoft Office Word'e benzer birçok program bu yazıda.
Mozilla'nın açık kaynaklı ve oldukça beğeni toplayan Firefox Quantum internet tarayıcısı ile göz atma deneyiminizi geliştirin.
Bombacı Adam Oyunu OynayınBig Shot BoxingTenis OyunuKare Yapmaca
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Akram Audio Converter

Akram Audio Converter

11 Nis 2018 / Multimedya
Poliçe Takip

Poliçe Takip

05 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü