Hızlı ve profesyonel bir logo yapmanızı sağlayacak bir uygulama mı arıyorsunuz? Logo tasarlamanın önemli noktalarını bilmeyen bir kullanıcı için, bir tasarımcı ile çalışmak gereksizdir. Online uygulamamız işinize ait bir fikri kısa sürede tasarıma dönüştürür.
DVD'yi kopyalayabileceğiniz, YouTube videolarını indirebileceğiniz ve video ve ses dosyalarını dönüştürebileceğiniz kaliteli bir program. En sevdiğiniz DVD'leri kopyalayıp dönüştürmek için birkaç saat harcadığınız zamanlara veda edin. Ayrıca tüm ziyaretçilerimize 8 Aralık 2018 tarihine kadar indirip yüklemeniz şartıyla ücretsiz full lisans anahtarı veriyoruz.
Farklı ağ bilgisayarlarında farklı kullanıcılarla sohbet etmenize izin vermenin yanı sıra, IRC ayrıca veri, bire bir mesajlar ve daha fazlasını aktarmanıza da olanak tanır. Geçmişten gelen bir şey olsa da, internet forumları ve mesaj panoları ile son dönemde popülerliğini korumaktadır. Şimdi Windows için en iyi IRC istemcileri listesine hızlı bir şekilde geçelim.
Uzun bir süre için CCleaner, Windows için en popüler sistem temizleme aracı olmuştur ve MacOS ve Android telefonlar gibi diğer platformlara erişimini genişletmiştir. Ancak güvenlik devi Avast geçtiğimiz yıl elde satın aldığından beri bu program için, aracın ne kadar etkili veya güvenilir olduğuna dair bir çok şüphe uyandıran fırtınalı bir yolculuğu oldu.
PDF, önemli belgeler için varsayılan dosya formatıdır. Doldurmanız gereken bir form veya başkalarının okuması gereken bir şeyde olsa, bu web uygulamaları, herhangi bir program yüklemeden PDF ile her şeyi düzenlemenize yardımcı olacaktır.
İşte en iyi ücretsiz Anti Keylogger programlarının listesi. Bunlar bilgisayarınızda gizli keylogger programları tarafından sızdırılmış verilerinizi ve önemli kimlik bilgilerini korumak için yardımcı olacaktır. Eğer bilgisayarınız üzerinden casusluk yapıldığını düşünüyorsanız ve hassas/kişisel verilerinizin ele geçirilmesini istemiyorsanız, bu makale tam size göre.
İşte en iyi ücretsiz animasyonlu banner yapma programlarının bir listesi. Bu programlar, web siteleri ve çevrimiçi reklamlar için flash (SWF) ve GIF animasyonlu afişler oluşturmak için kullanılabilir. Bunlar, dikey banner, yatay banner, afiş, yarım sayfa reklam, geniş dikey, tam banner, orta banner, vb. arasından çeşitli banner şablonlarını sağlar.
Bu makale, bilgisayarınızda emoji yapmanızı sağlayan En İyi Ücretsiz Emoji Yapma Programlarının bir listesini içerir. Bu ücretsiz programları kullanarak, kendi başınıza ifadeler oluşturabilirsiniz.
Casus yazılım kendini gizlice bilgisayarınıza yükleyen ve internet aktiviteleri, tuş vuruşları veya keylogging, parolalar ve diğer değerli veriler gibi kişisel verilerinizi toplayan bir program türüdür. Casus yazılımlar, ana sayfalarınızı ve arama ayarlarınızı değiştirmek, ek programlar yükleyerek bağlantı hızınıza müdahale etmek gibi internet ayarlarınızı bozarak bilgisayarınızı da etkileyebilir. İşte bunu engellemek için en iyi ücretsiz Anti Spyware programlarının bir listesi.
Ücretsiz program indirme siteleri tehlikeli olabilir. Kötü bir siteyi ziyaret etmek, sahte indirme düğmelerinden ve genellikle gizlenmiş olan kötü amaçlı yazılımlar ve virüs tehlikesi barındırır. İyi bir internet güvenlik paketi sizi kötü amaçlı yazılım yüklemelerine karşı koruyabilir, ancak bu tür indirme sitelerine uğramamak daha iyidir. Kötü amaçlı yazılım ve aldatmalardan arınmış doğru program indirme sitelerinden oluşan bir liste burada.
Bu antivirüs programları, kurulum gerektirmediğinden, herhangi bir taşınabilir depolama cihazından kullanabilirsiniz. Bu programlar, bilgisayarınızı virüslere, kötü amaçlı yazılımlara, truva atlarına, solucanlara, casus yazılımlara vb. karşı korumanıza yardımcı olur.
Animasyonlu logolar oluşturmak için kullanılabilecek temelde ücretsiz animasyon programlarıdır. Bunların hepsi logo animasyonları oluşturmak için gerekli tüm araçları sağlar. Animasyonlu logolar oluşturmak için bir arka plan resmi ekleyebilir, katmanları ekleyebilir ve düzenleyebilir, çizim araçlarını kullanabilir, geçiş efektleri ekleyebilirsiniz.
Windows için en iyi ücretsiz avatar yapma programlarının bir listesi. Bu ücretsiz programlar, sizi sanal bir dünyada temsil etmek için kullanılabilecek bir avatar oluşturmak için kullanılır. Bu listede iki tür avatar yapımcısı var. İlk tipte çizgi film avatarları oluşturabilir, ikinci tipte ise görüntülerden avatarlar oluşturabilirsiniz.
PSD açık bir format değil. PNG'ler, JPG'ler ve BMP'ler neredeyse her görüntü düzenleyicide açılabilirken, PSD'ler sadece dosya formatını bilen belirli uygulamalar tarafından açılabilir. Ya da aşağıdaki ücretsiz seçeneklerden birini kullanın.
Windows için en iyi ücretsiz sosyal ağ analizi programarının bir listesi. Sosyal ağ analizi, ağ ve grafik teorisini kullanarak sosyal ağları analiz etme sürecidir. Bu sosyal ağ analizi programlarını kullanarak, giriş sosyal ağ verileri ve grafikleri üzerinde analizler yapabilirsiniz. Sosyal ağları analiz etmek için, bu yazılım, analizi kolaylaştırmak için girdi verilerinden istenen değerleri çıkartan çeşitli analiz araçları sağlar.
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al