Recuva - Silinen Dosyları Geri Alma

Recuva - Silinen Dosyları Geri Alma

Yanlışlıkla silinen dosyalarınızı geri mi almak istiyorsunuz? Bilgisayarınız çöktü ve dosyalarınızı mı kurtarmak istiyorsunuz. Problem değil. Recuva ile bu işlem kolay.

Recuva Windows sistemli bilgisayarlarınızda yanlışlıkla sildiğiniz yada silip geri getirmek istedğiniz dosyaları geri getirir. Ayrıca hafıza kartı, dijital kamera veya MP3 player içindeki dosyalarınızıda geri getirebilirsiniz.

Üstün Dosya Kurtarma

Recuva ile resim, müzik, video, dökümanve herhangi bir tipteki silinmiş dosyayı geri alabilirsiniz. Yada herhangi bir tekrar yazılabilir özellikteki hafıza kartları, harici sabit diskler, usb diskler ve diğer cihazlarınızdan dosyaları geri getirebilirsiniz.

Hasarlı Disk

Hasarlı diskinizi geri getirin

Diğer dosya kurtarma araçlarının aksine Recuva ile yeni format atılmış veya hasar görmüş sürücü üzerindeki dosyaları geri alabilirsiniz.

Tarama

Gömülü dosyalar için derin tarama

Recuva sidiğiniz dosyaları bulmak için derin tarama yapar.

Güvenli Silme Aracı

Programın bu özelliği ise dosyayı geri getirmek için değil geri gelmesini istemediğiniz hassas dosyalarınızı temelli silmeniz için yardım eder. Yani istediğiniz dosyayı bir daha geri getirilmeyecek şekilde siler.

 


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1300 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Recuva - Silinen Dosyları Geri Alma konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Recuva - Silinen Dosyları Geri Alma ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Recuva - Silinen Dosyları Geri Alma ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al