SnapTube ile Ücretsiz Video ve Müzik İndirin

SnapTube ile Ücretsiz Video ve Müzik İndirin

Popüler video sitelerinden videoları mp3 veya video formalarında indirebileceğiniz uygulama olan SnapTube, istediğiniz kalitede (144p'den HD'ye) indirmenize olanak sağlıyor.

SnapTube, YouTube videolarını mobil cihazınıza MP3 ses formatı veya MP4 video olarak indirmenizi sağlayan bir Android uygulamasıdır. SnapTube'un müzik indirme özelliğiyle YouTube videolarını MP3 formatında indirin. Telefonunuzda zamandan ve yerden kazanın. Ek kodlama işlemi veya eklenti gerekmez. MP4 videoları birden fazla çözünürlükte mevcuttur: 360 piksel küçük boyutu veya 1080 piksel yüksek çözünürlük seçin. Herhangi bir YouTube müzik videosunu doğrudan bir MP3 dosyası olarak indirin. Ek kodlama işlemi veya eklenti gerekmez. Daha küçük bir dosya ile yerden tasarruf edin ve istediğiniz zaman en sevdiğiniz müzik videosunu dinleyin.

Bir videoyu anahtar kelimelerle arayın. İstediğiniz videoyu kolayca bulun. YouTube uygulamasında indirmek istediğiniz bir videoyu izliyor musunuz? SnapTube hazır: SnapTube'a bağlanmak için "paylaş" işlevini kullanmanız yeterlidir ve göz açıp kapayıncaya kadar indirmeye hazırdır. YouTube videolarını Müzik veya Filmler gibi favori kategorilerde keşfedin. Uygulama tarafından önerilen listelerle yeni videoları keşfedin. Video indirmeyi duraklatın, iptal edin veya devam ettirin. Veya ihtiyacınız olmayan videoları silin. Tüm video indirmelerinizi tek bir yerde yönetin. Temiz tasarım, videolarınıza odaklanmanızı sağlar. Üstelik sinir bozucu reklamlar da yok.

Daha detaylı bilgi için ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 775 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" SnapTube ile Ücretsiz Video ve Müzik İndirin konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere SnapTube ile Ücretsiz Video ve Müzik İndirin ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda SnapTube ile Ücretsiz Video ve Müzik İndirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "