Canlı yayın, bu sosyal medya çağında popüler bir trenddir ancak herkes bir YouTube yıldızı olabilir veya olmak istemez. Yine de, canlı yayın, şu anda yaptıklarınızı aile ve arkadaşlarınızla paylaşmak eğlenceli olabilir. Bunu için iki büyük sosyal ağ var: Periscope ve Facebook Live. Birbirleriyle nasıl karşılaştırılır? Hadi bakalım.
Android TV cihazınızda ücretsiz şovların keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan yedi Android TV uygulaması.
Dijital belgeleri elle imzalamak sıkıcıdır. Yazdırın, imzalayın, tarayın, değil mi? Neyse ki elektronik imzalar yükselişte. PDF sözleşmesine veya kayıt formuna imza eklemek için PDF'yi nasıl elektronik olarak imzalayacağınızı göstereceğiz.
İşte 2018'de Android için en iyi alternatif launcher'lar. Akıllı telefonunuzu daha çekici ve kullanışlı hale getiren, hem telefonunuzun görünümünü istediğiniz gibi ayarlanmasını sağlayan hem de telefonun çalışmasını optimize eden uygulamalar.
İnternet Hizmet Sağlayıcısı'nın size acaba dürüst davranıyor mu? Genişbant bağlantılarınızın hızını kontrol etmenin bir yolu var mı? İnternet bağlantınızın hızını test etmek için aşağıdaki sitelerden herhangi birini kullanabilirsiniz.
Google Play Store'da milyonlarca uygulama içinde en iyi Android uygulamalarını bulmak çok zordur. İster harika bir hava durumu uygulaması ister yeni bir tarayıcıya ihtiyaç duyun, her amaç için kullanılan en iyi Android uygulamalarını bir listede derledik. İşte 2018'in en iyi Android uygulamaları.
Uçtan ucu şifrelenmiş mesajlaşma uygulamaları ile artık hayatımızda yeni bir dönem açıldı. bu tip mesajlaşma uygulamaları ile gizliliğinizi koruyarak haberleşebilirsiniz. Şimdi bu tip mesajlaşma uygulamalarının en iyilerine birlikte bakalım.
Windows, Web, Mac, Linux, Android ve daha fazla platformda YouTube'dan video indirmek için popüler ücretsiz alternatifler.
İnternette iz bırakmadan, web etkinliğinizin hatırlamasını istemiyorsanız Gizli mod ile web'e gizli olarak göz atabilirsiniz. Bunu web tarayıcılarında bulunan menüden açabilirsiniz. Her web tarayıcı için bu gizli pencereye nasıl erişilir.
Aramalar ve mesajlar üzerinde gizliliğinizi ve denetimi sağlayın. Gelen numarayı telefonunuzun markasına göre nasıl engellersiniz detaylar yazımızda.
Bitcoin geçtiğimiz yıl medyada viral bir konu haline geldi ve çoğu zaman sosyal ağlar üzerinde tartışılan bir konu olarak ta görülebilir. Ancak Bitcoin ile karşılaşmadıysanız, kısaca Bitcoin'in ne olduğunu ve önemini ve etkisini anlatmaya çalışacağım. Sonra da Bitcoin'e alternatif bazı dijital paraları ve bunların ne farkı olduklarına bakabiliriz.
Web geliştiriciler için doğru içerik yönetim sistemini (CMS) seçmek, başta verimlilik ve arama motoru optimizasyonu olmak üzere, birçok açıdan önemlidir. Artık sitelerinizde kullanabileceğiniz açık kaynak kodlu birçok CMS mevcut. Her birinin sunduğu özellikler ve arayüzler birbirinden farklı. Bu listede bu sistemlerden 10 tanesini bulacaksınız.
Çoğu insan için, Google Earth'ün normal sürümü özellikleri ve zengin harita görüntüleri açısından yeterlidir. Peki Google'ın birçok ekstra özelliğe sahip, daha çok özelleştirilebilir sürümü olan Google Earth Pro ile tanışmak ister misiniz?
Tenis OyunuKare YapmacaBlobs1010 Hex
WinPatrol

WinPatrol

19 Şu 2018 / Güvenlik
SMPlayer

SMPlayer

19 Şu 2018 / Multimedya
Free Video to Mp3 Converter

Free Video to Mp3 Converter

19 Şu 2018 / Multimedya
CD Assistant

CD Assistant

19 Şu 2018 / Araçlar
Vista Start Menu

Vista Start Menu

19 Şu 2018 / Masaüstü
WinPatrol

WinPatrol

19 Şu 2018 / Güvenlik
Free Video to Mp3 Converter

Free Video to Mp3 Converter

19 Şu 2018 / Multimedya
StartUpLite

StartUpLite

19 Şu 2018 / Güvenlik
CD Assistant

CD Assistant

19 Şu 2018 / Araçlar
Vista Start Menu

Vista Start Menu

19 Şu 2018 / Masaüstü