Kripto alanı sadece Bitcoin, Litecoin ve Ethereum'dan daha büyüktür. Alış-veriş yapmak için yüzlerce kripto para vardır, bunların her biri blok zincirleme teknolojisine ve farklı kullanım amaçlarına göre kendi benzersiz teknolojilerine sahiptir. Bu makale, en fazla potansiyeli olan ve göz önünde bulundurmaya değer 20 kripto parayı içermektedir.
Manyetizma, elektrik yükünün hareket ettirilmesiyle üretilen çekici ve itici bir kuvvet olarak tanımlanır. Hareketli bir yükün etrafındaki etkilenen bölge hem bir elektrik alanından hem de bir manyetik alandan oluşur. Mıknatıslığın en bilinen örneği, bir manyetik alana çekilen ve diğer mıknatısları çekebilen bir çubuk mıknatıstır.
Coinbase cryptocurrency satın almak için en kolay yollardan biridir. Coinbase, Bitcoin, Litecoin ve Ethereum gibi kripto para birimleri satın almak ve satmak için kullanımı kolay bir hizmet sunan bir Amerikan şirketidir.
OnePlus 6, bir aydan uzun bir süredir hem eleştirmenlerin hem de tüketicilerin elinde bulunuyor. Şu anda en hızlı telefonlardan biri olduğu tartışmasız olsa da, birçok kişi değiştirmeye değip değmeyeceğini merak ediyor. Bu makalede, OnePlus 3 ile OnePlus 6'yı karşılaştıracağız, böylece bu OnePlus 3'ten OnePlus 6'ya geçiş yapmak isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.
Xiaomi geçtiğimiz hafta, Xiaomi Mi A2 ve Mi A2 Lite ile birlikte yeni Mi Max 3'ün yer aldığı global bir lansman gerçekleştirildi. Görüntüler ve teknik özelliklerin yanı sıra, özellikle de Mi Max ile ilgili bazı detayları size anlattık. Kablosuz şarj ve iris tanıma ile geleceği gibi.
Telefonlar gelişmeye devam ettikçe, çoğu bilgisayarın gücünü mobil formda görüyoruz. Bu nedenle, akıllı telefonlar muhteşem çoklu görev yetenekleri sunar. Ancak, yerleşik bir ekranın rahatlığı, hareket halindeyken ideal bir durumken, telefonu bir televizyona bağlamak önemli bir kazanımdır. Bu makalede, telefonunuzu USB kullanarak TV'nize nasıl bağlayacağınızı öğrenin!
Xiaomi Redmi 6 Pro, 1080 x 2280 piksel ekran çözünürlüğüne sahip bir 5.84" (14.83 cm) çentikli ekrana sahip ve Android v8.1 (Oreo) işletim sisteminde çalışan son Xiaomi akıllı telefonu.
Televizyon teknolojisi şaşırtıcı bir oranda ilerliyor. Cihazların artan yaygınlığı, Akıllı TV'lerin artık bu kadar kullanışlı olmadığı anlamına gelirken, ekranların kalitesi artmaya devam ediyor. En son "büyük şey" TV'ler için OLED ekranlardır.
Birçok kişi gibi - Android'i iOS'a tercih edenler için bir iPad yerine Android tableti seçmeniz çok mantıklıdır. Çünkü, ucuz bir Android tablet bulmak, Apple’ın sunduğu herhangi bir teklifle ilgili uzlaşmadan çok daha mantıklıdır.
Şu ana kadar sadece Pixel 3 ve Pixel 3 XL'nin sadece birkaç kez görüntüsünü gördük, fakat şimdi her ikisi içinde daha iyi bir görüntü elde ettik ya da en azından fabrikada CAD'lere dayanan render'larda (bilgisayar destekli) telefonların tasarımlarını gördük.
Akıllı telefonlarda oyun oynamayı seviyorsanız bu yazımızı mutlaka okuyun. Burada önerilen telefonlar pahalı ve üst segment akıllı telefonlar ancak oyun deneyiminizi üst seviyeye çıkaracak.
Akıllı telefonlarda hareketli parçalar geri dönüyor. İlk kez Şubat ayında MWC'de ortaya çıkan pop-up mekanizmalı selfie kamerası ile Vivo Nex, 2018 yılının en sevilen akıllı telefon tasarım trendini başlattı.
Bir sonraki akıllı telefon alışverişinizden tasarruf etmeyi düşünüyor musunuz? Bunlar 2018'de satın alabileceğiniz en iyi bütçeli telefonlar.
En iyi akıllı telefon 2018: Samsung, Apple, Google ve OnePlus'tan satın alabileceğiniz en iyi akıllı telefonlar bu yazıda. Yılın yarısına yaklaştıkça, 2018 yılında satın alabileceğiniz en iyi Android ve Apple akıllı telefonları listeliyoruz.
OnePlus One'dan OnePlus 6'ya kadarki tüm telefonlar ve özellikleri. 2013 yılının başlarında "Never Settle" sloganıyla kurulan Çinli şirket OnePlus, daha yüksek bir telefon, daha yüksek teknoloji ve daha düşük fiyatlardan biri olacak şekilde yola çıktı.
Bu alana reklam aylık 40 TL, 3 aylık 100 TL instagram takipçi satın al