Torrenting son yıllarda oldukça popülerlik kazandı ve toplam internet trafiğinin yaklaşık %3.35'i, aylık 170'den fazla milyon kullanıcı getiren BitTorrent aracılığıyla yürütülüyor. Yöntem torrent istemcisi aracılığıyla film, kitap, şarkı, oyunlar vb. gibi dosyaları indirmek için kullanılır.
Dijital pazarlama, modern iş ortamının çok kritik bir parçasıdır. Her gün ortaya çıkan yeni araç ve teknolojilerle de hızla gelişiyor. Artık mevcut dijital pazarlama yöntemlerine ayak uydurmak yeterli değil. Gelecekte neler olacağını tahmin ederek ve o yönde olumlu adımlar atarak, işinizi yarın olması gereken yere götürebilirsiniz. 2018'in üçte ikisi bitti, şimdi 2019 için en olası dijital pazarlama eğilimlerini incelemek ve değerlendirme zamanı.
Giderek daha fazla işletme Bitcoin, Litecoin ve diğer kripto paraları kabul ediyor ancak her yerde paranızı kullanmak hala zor olabilir. Online alışverişde bir mağazadan alışveriş yapmak için Bitcoin'inizi nakit paraya dönüştürmenin en iyi üç yolu.
Kripto para birimi veya kripto olarak da adlandırılan şifreleme kodları, blockchain teknolojisiyle desteklenen bir dijital para birimidir. Kripto paraların fiziksel, gerçek dünyadaki bir karşılığı yoktur. Cryptocurrency değerini temsil eden gerçek paralar yoktur, ancak tanıtım amaçlı veya görselleştirme aracı olarak bazı kopyalar yapılmıştır. Cryptocoins tamamen dijitaldir.
İyi bir bitcoin cüzdanının güvenli olması ve güvenilir bir şirketten gelmesi gerekiyor. Bitcoin cüzdanı, Bitcoin blockchain'deki kaynaklara erişmek için kullanılan bir cihazdır. Bu cüzdanlar, sahip olunan Bitcoins'lerin kilidini açan ve bir satın alma işlemi sırasında veya bir çevrimiçi alışveriş veya bir Bitcoin ATM'si aracılığıyla paraya dönüştürüldüğünde kullanılmalarına izin veren benzersiz bir veriye sahiptir.
Gün batımı fotoğrafçılığı yılın herhangi bir zamanında favori bir konudur. Sundukları zengin renkler, çarpıcı aydınlatmalar ve güçlü şekiller, sizden çok fazla çaba sarfetmeye ya da akıllıca planlamaya ihtiyaç duyan çarpıcı çekimler üretebilir.
Burada astronomi için düzinelerce iyi uygulamalar var. Her biri bire bir çeşitli misyonlarla ilgilenen kişiler için tarih içeriği. Gökbilimci olun ya da sadece olanlarla ilgileniyor olun, bu dijital asistanlar bireysel keşif için kozmosu açarlar.
1870'lerde Elisha Grey ve Alexander Graham Bell, elektriksel olarak konuşma yapabilen cihazları birbirinden bağımsız olarak tasarladılar. Her ikiside bu kendi tasarımları olan prototip telefonlara patent almak için saat farkı ile patent ofislerine başvuru yaptılar. Bell daha önce telefonunu patentledi.
Genç bir mucit nasıl ses kaydıyla dünyayı şaşırttı? Thomas Edison, en iyi, ampulün mucidi olarak hatırlanır, ancak önce ses kaydı yapabilen ve onu tekrar çalan şaşırtıcı bir makine yaratarak büyük bir şöhrete sahip oldu. Edison, 1878 ilkbaharında söyleyenleri kaydetmek için kullanılan fonografı icat ederek göz kamaştırdı.
Kripto alanı sadece Bitcoin, Litecoin ve Ethereum'dan daha büyüktür. Alış-veriş yapmak için yüzlerce kripto para vardır, bunların her biri blok zincirleme teknolojisine ve farklı kullanım amaçlarına göre kendi benzersiz teknolojilerine sahiptir. Bu makale, en fazla potansiyeli olan ve göz önünde bulundurmaya değer 20 kripto parayı içermektedir.
Manyetizma, elektrik yükünün hareket ettirilmesiyle üretilen çekici ve itici bir kuvvet olarak tanımlanır. Hareketli bir yükün etrafındaki etkilenen bölge hem bir elektrik alanından hem de bir manyetik alandan oluşur. Mıknatıslığın en bilinen örneği, bir manyetik alana çekilen ve diğer mıknatısları çekebilen bir çubuk mıknatıstır.
Coinbase cryptocurrency satın almak için en kolay yollardan biridir. Coinbase, Bitcoin, Litecoin ve Ethereum gibi kripto para birimleri satın almak ve satmak için kullanımı kolay bir hizmet sunan bir Amerikan şirketidir.
OnePlus 6, bir aydan uzun bir süredir hem eleştirmenlerin hem de tüketicilerin elinde bulunuyor. Şu anda en hızlı telefonlardan biri olduğu tartışmasız olsa da, birçok kişi değiştirmeye değip değmeyeceğini merak ediyor. Bu makalede, OnePlus 3 ile OnePlus 6'yı karşılaştıracağız, böylece bu OnePlus 3'ten OnePlus 6'ya geçiş yapmak isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.
Xiaomi geçtiğimiz hafta, Xiaomi Mi A2 ve Mi A2 Lite ile birlikte yeni Mi Max 3'ün yer aldığı global bir lansman gerçekleştirildi. Görüntüler ve teknik özelliklerin yanı sıra, özellikle de Mi Max ile ilgili bazı detayları size anlattık. Kablosuz şarj ve iris tanıma ile geleceği gibi.
Telefonlar gelişmeye devam ettikçe, çoğu bilgisayarın gücünü mobil formda görüyoruz. Bu nedenle, akıllı telefonlar muhteşem çoklu görev yetenekleri sunar. Ancak, yerleşik bir ekranın rahatlığı, hareket halindeyken ideal bir durumken, telefonu bir televizyona bağlamak önemli bir kazanımdır. Bu makalede, telefonunuzu USB kullanarak TV'nize nasıl bağlayacağınızı öğrenin!
Reklam Ver instagram takipçi satın al