Fotoğrafçıysanız veya web sitenize resim yüklüyorsanız, muhtemelen resimlerinizi çalan kişilerden endişe duyarsınız. Maalesef, kullanıcıların çevrimiçi olarak kendilerine ait olmayan fotoğrafları çekmesi kolaydır.
Google ile paylaştığımız konum bilgilerinin uzun süre sistemde kayıtlı olduğunu görmek oldukça rahatsız edici olabilir. Google’ın Zaman Çizelgesi özelliği, tüm bu bilgileri bir bakışta görmenizi ve konum tasarrufu sağlayan özellikleri kapatmanızı ve tüm Haritalar verilerinizin bir kopyasını indirmenizi kolaylaştırır.
Gmail’in Web sürümü bir süredir güncelleme yapmadı. Ancak, her zamanki gibi Google, arka planda çalışmalarını sürdürmekte ve çalışmalarının sonucunu son kullanıcı için neredeyse hazırladı. Yeni tasarımın bir Materyal Tasarım üzerine olması bekleniyor.
İnternette birçok sitede birçok şifre kullanıyoruz. Bazen hepsine aynı şifreyi veriyoruz bazense daha güvenli olsun diye farklı şifreler kullanıyoruz. Bu yeni teknoloji ile her siteye şifre girme derdinden kurtulacağız ve telefonunuzu şifre yerine kullanabileceksiniz.
Cloudflare, internet bağlantınızı hızlandırmayı ve özel kalmasını sağlamayı vaat eden, kendi DNS hizmetini başlatıyor.
Vodafone bedava internet kampanyaları ile müşterilerine çok bonkör.
Bugün "blog yazılımı" için arama yaparsanız, WordPress ilk göreceğiniz sonuçlar arasında yer alır. Ama bariz soru şu ki, bu sizin için geçerli olan tek seçenek mi? Yoksa en iyi seçim mi? Kullanabileceğiniz alternatifler var mı? Tabii ki, evet ve bu nedenle, ücretsiz olarak size sunulacak olan 10 WordPress alternatifi CMS'nin bir listesini hazırladık.
Akıllı telefonunuz yavaş şarj oluyor ise bunun birçok nedeni olabilir. Cihazın yaşı, kullanım şekli gibi. Yavaş şarjın neden kaynaklandığına dair çözüm aramadan önce nedenlerine bakalım.
WhatsApp'ta resimleri otomatik olarak indirmeyi önlemenin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Bunu nasıl yapabileceğinizi bulmak için okumaya devam edin.
Canlı yayın, bu sosyal medya çağında popüler bir trenddir ancak herkes bir YouTube yıldızı olabilir veya olmak istemez. Yine de, canlı yayın, şu anda yaptıklarınızı aile ve arkadaşlarınızla paylaşmak eğlenceli olabilir. Bunu için iki büyük sosyal ağ var: Periscope ve Facebook Live. Birbirleriyle nasıl karşılaştırılır? Hadi bakalım.
Android TV cihazınızda ücretsiz şovların keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan yedi Android TV uygulaması.
Dijital belgeleri elle imzalamak sıkıcıdır. Yazdırın, imzalayın, tarayın, değil mi? Neyse ki elektronik imzalar yükselişte. PDF sözleşmesine veya kayıt formuna imza eklemek için PDF'yi nasıl elektronik olarak imzalayacağınızı göstereceğiz.
İşte 2018'de Android için en iyi alternatif launcher'lar. Akıllı telefonunuzu daha çekici ve kullanışlı hale getiren, hem telefonunuzun görünümünü istediğiniz gibi ayarlanmasını sağlayan hem de telefonun çalışmasını optimize eden uygulamalar.
İnternet Hizmet Sağlayıcısı'nın size acaba dürüst davranıyor mu? Genişbant bağlantılarınızın hızını kontrol etmenin bir yolu var mı? İnternet bağlantınızın hızını test etmek için aşağıdaki sitelerden herhangi birini kullanabilirsiniz.
Google Play Store'da milyonlarca uygulama içinde en iyi Android uygulamalarını bulmak çok zordur. İster harika bir hava durumu uygulaması ister yeni bir tarayıcıya ihtiyaç duyun, her amaç için kullanılan en iyi Android uygulamalarını bir listede derledik. İşte 2018'in en iyi Android uygulamaları.
Bombacı Adam Oyunu OynayınBig Shot BoxingTenis OyunuKare Yapmaca
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Akram Audio Converter

Akram Audio Converter

11 Nis 2018 / Multimedya
Poliçe Takip

Poliçe Takip

05 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü