Bir sonraki akıllı telefon alışverişinizden tasarruf etmeyi düşünüyor musunuz? Bunlar 2018'de satın alabileceğiniz en iyi bütçeli telefonlar.
En iyi akıllı telefon 2018: Samsung, Apple, Google ve OnePlus'tan satın alabileceğiniz en iyi akıllı telefonlar bu yazıda. Yılın yarısına yaklaştıkça, 2018 yılında satın alabileceğiniz en iyi Android ve Apple akıllı telefonları listeliyoruz.
OnePlus One'dan OnePlus 6'ya kadarki tüm telefonlar ve özellikleri. 2013 yılının başlarında "Never Settle" sloganıyla kurulan Çinli şirket OnePlus, daha yüksek bir telefon, daha yüksek teknoloji ve daha düşük fiyatlardan biri olacak şekilde yola çıktı.
5G ağlarının heyecan verici dünyasındaki en son haberler, görüşler ve gelişmeler.
Bu kılavuz, Bitcoin ve kripto para dünyalarına girerken size rehber olacaktır. Madenciliğin ne olduğunu bilmek ister misiniz? Cüzdanın ne olduğunu anlamadın mı? Bitcoin'in sizin için uygun olup olmadığından emin değil misiniz? Bu makalede bilmeniz gereken her şey var.
Kripto paralara çok fazla yatırım yapmış olan herkes, paranın merkezileştirilmiş bir takastan koptuğu bir cüzdanda saklamak zorundadır. Tüm şifrelerinizi asla merkezileştirilmiş bir depoda saklamamalısınız.
Şifre güvenliği hiç bitmeyen bir savaş gibi hissedebilir, ama neyse ki bazı insanlar bizim için kafa yoruyor ve hayatımızı daha rahat ve güvenli hale getirmek için çalışıyorlar.
iPhone X benzeri bir Android telefon. Asus burada inanılmaz güzel görünümlü bir cihaz yaptı ve fiyatlandırmada da doğru davranırsa, dikkat edilmesi gereken bir amiral gemisi olabilir.
İlk kripto paranızı satın almak için mükemmel bir zaman. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi ve bir sürü kripto para birimi değişimi de var. Ama hangi değişimin kullanılacağını nereden bileceksin? Kime güvenebilirsiniz ve kimden uzak durmalısınız? Güvenilir borsaları kullanmak için ne kadar ödersiniz? Haydi bir bakalım.
Son zamanlarda, Xiaomi Mi 8'in bir ekran içi parmak izi tarayıcısına sahip olarak geleceğini gösteren video kayıtlarını gördük ve şimdi Mi 8'in 31 Mayıs'ta açıklanacağını öğrendik.
Bitcoin, bir para birimi ya da emtia olarak, borçların ödenmesi, havale ya da online ödeme yapılması için kullanılabilir. Bazı tasarruf sahipleri, uzun vadede spekülasyona maruz kalmamak için Bitcoin'e kısa süre dayanacak olsa da, diğerleri sadece değeri depolamak ve gelecekteki kullanımları hakkında spekülasyon yapmak için kullanırlar.
Ekrana gömülü parmak izi sensörleri olan telefonları uzun süredir duyuyoruz, ancak henüz son kullanıcı için tasarlanan büyük, amiral gemisi bir telefonda hiçbir firma bunu yapamadı. İnternetteki en yeni sızıntı videoya göre Çinli akıllı telefon devi Xiaomi, Samsung'dan önce bunu ürünlerine getirerek bu yarışı kazanabilir.
Artık ürün ve hizmetler için ödeme olarak Bitcoin'i kabul eden daha çok şirket ve web site var. Cryptocurrency artık sadece illegal işler için değil birçok alanda kabul görmeye başladı.
SEOCU.COM ile Akınsoft E-Ticaret Sistemleri SEO Hizmeti Alanında İş Birliği Yaptı!
Hızlı Şarj Zararlı mı?
İstanbul Firma, İlan, Gezi Rehberi ve Haberleri instagram takipçi satın al