Teknoloji

Tem 18, 2017

Teknoloji

Telefonunuzu Kontrol Edebileceğiniz Dokunmatik Bir Dövme Düşünün

Dokunmatik ekranlar ve dövmeler o kadar popüler ki, Saarland Üniversitesi'ndeki araştırmacılarda bu iki nesneyi birleştirip yenilikçi bir fikir ortaya çıkardılar. Dövme şeklindeki devreden akıllı telefonu kontrol etme.

Teknoloji

Tem 10, 2017

Teknoloji

Bataryasız Cep Telefonu Yaptılar

Gelecekteki belkide telefonunuzu hiç şarj etmeden kullanacaksınız. Araştırmacılar, 'batarya içermeyen' bir cep telefonu yaptı.

Teknoloji

Tem 09, 2017

Teknoloji

Artık Steam oyunlarını Samsung akıllı TV'nizde Çalıştırabilirsiniz

Samsung app store'a erişimi olan 4K Samsung akıllı TV'niz varsa, şimdi Engadget ile beta halinde olan yeni Steam Link uygulamasıyla Steam oyunlarını televizyonunuza doğrudan aktararak büyük ekranda oynatabilirsiniz. Steam Link Samsung'un uygulama mağazasına geliyor.

Teknoloji

Tem 09, 2017

Teknoloji

Prisma'nın yeni uygulaması, benliğinizi sohbet etiketlerine çeviriyor

Geçen yaz çalkantılı günler geçiren şirketin AI tarafından desteklenen sanat filtre uygulamasını takiben Prisma Laboratuarlarının ikinci ürünü olan Sticky AI uygulaması.

Teknoloji

Tem 09, 2017

Teknoloji

Bu 'üçüncü başparmak' rüyalarımın gereksiz protezidir

Hayal edin elinizde üçüncü bir başparmak daha var. Nesneleri kavramak daha kolay. Bunu bir yüksek lisans öğrencisi İngiltere'de gerçeğe dönüştürmüş; bakalım nasıl yapmış.

Teknoloji

Tem 08, 2017

Teknoloji

Google VR uygulaması Blocks

Google, Oculus Rift ve HTC Vive'de 3D nesneler oluşturmak için ücretsiz bir VR uygulaması olan Blocks'ı piyasaya sürdü. 3D içerik oluşturmanın yeni bir yolu.

Teknoloji

Tem 08, 2017

Teknoloji

Dünyanın ilk gözlüksüz hologram telefonu geliyor ve Apple değil

IPhone 8 ve Galaxy Note 8'i unutun. Hollywood filmlerini çekmek için profesyonel dijital kameralar yapan RED, Hydrogen adlı bir "holografik" telefon yapıyor.

Hemen mail adresinle kaydol

Yeni Yazılardan İlk Senin Haberin Olsun

feedburner
stats
Engelleyiciyi kapattım!