TubeMate YouTube Downloader - Video İndirme

TubeMate YouTube Downloader - Video İndirme

İstediğiniz Youtube videosunu cep telefonunuzdan indirmenizi sağlayacak uygulama.

TubeMate YouTube Downloader, Android sistemli cihazınızdan diğer sahte video idirme uygulamalarına nazaran başarılı bir şekilde YouTube videolarını indiren uygulamadır.

TubeMate, dahili medya oynatıcısı üzerinden izleyebildiğiniz videoları farklı çözünürlüklerde kaydetmenize imkan tanırken Mp3 formatına da dönüştürebilmektedir.

Program Google Play Store'da yer almamaktadır. Çünkü Google bu tür uygulamalara izin vermiyor ve genelde kaldırıyor. Play Store'da geri kalan video indirme uygulamalarının çoğuda zaten genelde hiç bir işe yaramayan sahte video indirme uygulamaları olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bu program işini gerçekten çok iyi yapıyor. İndiriken kopma vs. gibi hatalarla karşılaşmıyorsunuz.

Uygulamayı sitesinde Apk dosyası olarak indirmeniz gerekiyor. İndirilen dosyayı telefon hafızasına atıp "Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yüklenmesine İzin Ver" seçeneğini aktif hale getirip yükleyin. Uygulama içinde arama motoru mevcut. Arama yapıp istediğiniz videoyu yeşil indirme ikonuna tıklayarak dakikalar içerinde indirebilirsiniz.

320x240 çözünürlükten 1920x1080 Full HD çözünürlüğe kadar video indirme seçenekleri sunan program hızlı dosya indirme performansına sahiptir. Ayrıca arka planda çalışarak aynı anda farklı işlemler yapabilmenize imkan tanımaktadır. Aynı anda birden fazla video indirmenizi mümkün kılan program indirme işlemlerinizi durdurarak kaldığınız yerden devam etmenize de izin vermektedir.

Türkçe desteğine sahip programın ayarlarından inidirilen dosyaların kaydedileceği yeri ayarlayabilmeniz mümkündür. Böylece videoları telefonunuzun hafızası yerine hafıza kartına kaydedebilirsiniz. Program yeni güncellemeleri otomatik olarak haber verirken Türkçe ipuçları görüntüleyerek kolay bir kullanım sunmaktadır.

Ücretsiz olarak sunulan program en başarılı Android video indirme uygulamalarındandır.


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 2020 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" TubeMate YouTube Downloader - Video İndirme konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere TubeMate YouTube Downloader - Video İndirme ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda TubeMate YouTube Downloader - Video İndirme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "