Ücretsiz Güvenlik Yazılımı Avira Antivirüs İndir
Ücretsiz Güvenlik Yazılımı Avira Antivirüs İndir

Ücretsiz Güvenlik Yazılımı Avira Antivirüs İndir

11 Haz 2017 /

Avira Free Antivirus, ücretsiz, güvenilir bir virüs koruması sunmak üzere tasarlanmış, kapsamlı ve kullanımı kolay bir antivirüs programıdır.

Bilgisayarınızın tehditlere karşı % 99 oranında korunmasını ister misiniz? Ancak bunun için paralı bir antivirüs programına para ödemek istemiyor musunuz? Sizin durumunuz da eğer buysa, önerimiz pazardaki en iyi ücretsiz antivirüs programlarından biri olan Avira Free Antivirüs'dür.

Avira Free Antivirus, aşağıdaki araçları ve işlevleri sayesinde PC'nizi her türlü kötü amaçlı yazılımdan (virüs, trojan, solucan, fidye yazılımı, casus yazılım vb.) sizi ücretsiz koruyacaktır.

Avira Free, bilgisayarınızın ram hafızasını ve işlemcisini çok fazla kullanmadan maksimum koruma sağlayan bir antivirüs programıdır. Ayrıca, basit bir tıklamayla hızlı veya eksiksiz bir tarama başlatabilirsiniz.

Avira Free Software Updater, tüm programlarınızın güncel kalmasını sağlayacaktır. Programlarınızı güncel tutmak, farkında olduğunuzdan çok daha önemlidir. Örneğin, bilgisayar korsanları, tarayıcınızdaki güvenlik ihlallerinden yararlanabilir ve bilgisayarınıza sızabilir. Tarayıcı yazılımcıları genelde bu sorunlardan haberdardır ve sürekli programlarını bu açıklara karşı güncellerler. Programlarınızı güncellemeye devam etmezseniz, kendinizi korumasız bırakabilirsiniz. Neyse ki Avira, bu önemli görevi ödünç yapmaktadır.

Bir şifre yöneticisine sahip program, çevrimiçi hesaplarınızın paralolarını güvenli bir şekilde saklamak ve gerektiğinde erişmek yardımcı olur. Avira Password Manager, tüm şifrelerinizi hatırlar ve isterseniz sizin için bulunması zor güçlü şifreler oluşturur.

Avira Phantom VPN, web'i anonim ve güvenli bir şekilde gezmek isteyen herkes için yeni bir özelliktir. Vpn bağlantısı ile bilgileriniz güvende olur. İnternet Servis Sağlayıcınız bile sizi gözetleyemez. Ücretsiz versiyonda aylık sadece 500 MB kullanım kotası bulunmaktadır.

Avira Free System Speedup, bilgisayarınızın performans raporunu vererek ve sonuçlara göre işlem yapar. Mesela yeterli alan mı yok? Avira çöp kutunuzu boşaltabilir ve kayıtlı çerezlerden sizi kurtarabilir. Bilgisayarınız yavaş mı açılıyor? Avira tek bir tıklama ile bunu hızlandırabilir.

Avira SafeSearch Plus, Avira bulutunu kullanan güvenli bir arama motorudur. Web sayfalarını gerçek zamanlı olarak analiz eder ve size zararlı yazılım bulaştırma olasılığı olan siteler için uyarı verir.

Avira Güvenli Alışveriş, tarayıcınızın yalnızca en iyi teklifleri bulmakla kalmayıp aynı zamanda sahte veya virüslü web sitelerine yönelik teklifleri ve kuponları da filtrelemesini sağlayan bir uzantıdır. Kimlik avı tuzaklarına düşmekten kaçınmak için bu çok önemlidir.

Avira Scout (Avira İzci), Phantom VPN ve SafeSearch Plus'ın tüm unsurlarını bir araya getiren bir tarayıcıdır. Güvenli göz atma, gizlilik koruması veya güvenli Wi-Fi bağlantısı istiyorsanız kesinlikle göz atın.

Son olarak, Avira, artık bir çok bağlantı seçeneğinin olduğunun bilincindedir. Cep telefonumuz ve dizüstü bilgisayarlarımız var. Çocuklarımızın bile bilgisayarları var. Avira Connect burada devreye giriyor. Avira Connect (Avira Bağlantı), tüm cihazlarınızın güvenliğini sağlamak ve kayıp mobil cihazlarınızı bulmak için kullanılan bir kontrol panelidir.

Yukarıda anlattığım özellikler antivirüs hariç genelde demo veya kısıtlı kullanımlardır. İsterseniz kullanmadığınız eklentileri program ekle/kaldır'dan kaldırabilirsiniz. Antivirüs koruması iyidir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 342 kez okundu.

Facebook Yorumları

Yorumlar

Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

guvenlik
Image Analyzer

Image Analyzer

13 Oca 2018 / Multimedya
BitDefender Internet Security

BitDefender Internet Security

13 Oca 2018 / Güvenlik
AIMP

AIMP

13 Oca 2018 / Multimedya
eMule

eMule

13 Oca 2018 / İnternet
Shutter

Shutter

13 Oca 2018 / Araçlar
Shutter

Shutter

13 Oca 2018 / Araçlar
Freez Flv to Mp3 Converter

Freez Flv to Mp3 Converter

13 Oca 2018 / Multimedya
eMule

eMule

13 Oca 2018 / İnternet
Freez 3GP Video Converter

Freez 3GP Video Converter

13 Oca 2018 / Multimedya
EssentialPIM Free Edition

EssentialPIM Free Edition

13 Oca 2018 / Ofis