Ücretsiz Php Hostingler

Ücretsiz Php Hostingler

Ücretsiz Php hosting hizmeti veren pek çok site var ama bu tanıtacağım siteler bir adım önde.

Web'de birçok ücretsiz Php Hosting hizmeti veren site var. Ancak bunların pek çoğu bir süre su koyveriyor amiyane tabirle. Siteyi yüklüyorsun arkana yaslanıp ohh ne güzel gelsin hitler diyorsun ama birde bakıyorsun ertesi gün yok fazla kaynak tükettin kapattık siteni diye uyarı geliyor. Özellikle bunu Türkçe desteği veren  Hostinger firması yapıyor. Herşey ücretsiz gel site aç diyor ertesi gün fazla kaynak harcadın paralı bir üst pakete geç diye rahatsız edici bir mesajla siteni kapatıyor.

Yabancı sitelerde reklam yok diye sizi kandırıyor. İlk siteyi yükleyip açtığınızda gerçekten reklam falan görmüyorsun ancak site hit almaya başlayınca pop-up veya splash reklamlar siteyi sarmaya başlıyor.

Bu tecrübelerden sonra en son kullandığım iki ücretsiz Php Hosting firması ile henüz bir sorun yaşamadığım için buradan faydalı olur düşüncesi ile paylaşmak istedim.

Birinci bu https://profreehost.com/ adreste.

Sınırsız disk kullanımı ve bant genişliği iddiası var. Mysql veritabanı desteği tabiki, kontrol paneli var ve reklam yok. Ücretli bir domain adresiniz varsa bu hosting hesabınıza tanımlayıp profesyonel bir site gibi kullanabilirsiniz.

İkinci olarak tavsiye edebileceğim site ise bu http://0fees.us/ adreste.

Bu sitede disk kullanımı 300 MB ile sınırlandırılmış ve kullanabilceğiniz bant genişliği 10 GB olarak belirlenmiş. Bence yeterli bir kullanım kotası sunulmuş. Burada da ücretli domain adresinizi hosting hizmetinize bağlayabilirsiniz. Ftp, mysql ve email desteği bulunmakta.

Bu iki siteden de daha önce faydalandım. İkisinde de kullandığım süre içerisinde bir hata görmedim. Sizde deneyebilir ve deneyimlerinizi bu yazı altındaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1162 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Ücretsiz Php Hostingler konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Ücretsiz Php Hostingler ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ücretsiz Php Hostingler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al