Uptime ile iOS'ta Arkadaşlarınızla Youtube Videosu Paylaşın

Uptime ile iOS'ta Arkadaşlarınızla Youtube Videosu Paylaşın

YouTube videolarınızı interaktif hale getiren bir uygulama olan Uptime artık iOS kullanıcıları için indirilebilir.

Uptime, Google'ın deneysel ürünleri için hazırlanmış bir atölye olan Area 120'den, arkadaşlarınızla birlikte videoları paylaşmak ve izlemek için eğlenceli bir uygulamadır. En sevdiğiniz YouTube videosunu kolayca paylaşın ve gerçek zamanlı olarak izlemek, sohbet etmek ve eğlenmek için arkadaşlarınızı bir araya getirin.

Google'ın Area 120'de deneysel olarak geliştirilen bir uygulaması olan Uptime, artık halka açık. IOS uygulaması Mart ayı başında yalnızca davetli olarak sunuluyordu. Uptime temelde mevcut YouTube videolarını alır ve onları arkadaşlarınızla izlemenize izin vererek daha interaktif hale getirir. Ayrıca ışıltı veya farklı karikatür yüzleri şeklinde reaksiyonlar da ekleyebilirsiniz. Facebook Canlı tepkiler veya Anchor claps'a çok benzer. Şu ana kadar uygulama Android'de kullanılamıyor.

Şuan Uptime uygulamasında pek aktif kullanıcı yok, ancak bunun nedeni yeni yayınlanması tabi. Şu an arkadaş gruplarında aktif katılımı olan hiçbir video yok gibi. Belki önümüzdeki bir kaç ay içinde büyüyebilir. Ancak Google şu an için uygulamayı kendi adına veya YouTube uygulaması dahilinde yayınlamıyor. Bu markalaşma gerçekleşirse uygulama daha iyi yerlere gelebilir.


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 631 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Uptime ile iOS'ta Arkadaşlarınızla Youtube Videosu Paylaşın konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Uptime ile iOS'ta Arkadaşlarınızla Youtube Videosu Paylaşın ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Uptime ile iOS'ta Arkadaşlarınızla Youtube Videosu Paylaşın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın