Açık kaynaklı sosyal ağ geliştirme platformları, etkili bir web sitesini özelleştirmek ve oluşturmak için esneklik sağlayacak bazı önceden tanımlanmış araçlar ile kullanılabilir.
Web sitenizin mobil veya farklı çözünürlükteki web tarayıcılarında nasıl göründüğünü test etmek için herhangi bir eklentiye ihtiyacınız yok. Chrome veya Yandex gibi Chromium tabanlı web tarayıcılarında bunu basit bir şekilde yapabilirsiniz.
Güvenlik, sıkıcı ve karmaşık olmak zorunda değil. Web sitenizin güvenliğinde, bazı konular hosting şirketiniz tarafından karşılanabilir. Ancak, her zaman ne yaptıklarını kontrol etmeli ve kapsam dışında kalmamalısınız çünkü günün sonunda web sitenizin güvenliğinden siz sorumlusunuz.
Google’ın tüm dünyada kullanılan en popüler arama motoru olması nedeniyle, kullanıcıların aradıklarını görmek oldukça önemlidir. Bu sayade en yeni konuların neler olduğunu, hangi terimlerin trend olduğunu ve internet kullanıcılarının zihni hakkında bilgi edinebilirsiniz.
WordPress, e-ticaret sitelerini geliştirmek için en popüler ve yaygın kullanılan platformdur. Yine de, bir blog platformu olarak başladı ama kısa zamanda zengin özellikleri ve işlevselliği nedeniyle popülerlik kazandı. Bu yüzden, e-ticaret web siteleri için WordPress'i nasıl kullanabileceğinizi derinlemesine inceleyelim.
Web sitenize kolayca entegre edebileceğiniz responsive yani her tip ekran boyutuna uyacak menü sistemi. Mega menü denmesinin nedeni bu nav menünün çok kapsamlı olmasından. Aşağıdaki kaynak kodlarla kolayca sitenize ekleyebilirsiniz.
Forum, çevrimiçi bir topluluk yeri veya bir internet mesaj panosu veya belirli bir konuyla ilgili fikirlerin veya görüşlerin paylaşılabildiği bir ortamdır. Forumların artan popülaritesi ile herkes kendi forum sitelerini kurmak istiyor. İşte kendi forum topluluğunuzu kurmak istiyorsanız işte en iyi 16 açık kaynak kodlu scriptin listesi.
Sitenizi yayınlamadan önce yeni alan adı için ücretsiz geri sayım zamanlayıcısı ile sayfa yapım aşamasında ya da çok yakında açılacak web sitesi şablonları için ücretsiz html css template gereklidir. Bu yazıda 50'den fazla yapım aşamasında html5 template bulacaksınız.
Hiç kimse bir sitede gezinirken sağda solda duran reklamları sevmez. Hatta biz web işleri ile uğraşanlar bile. Ancak bu işlerle uğraşanlar için bu reklamların haricinde gelir elde etmenin çokta bir yolu yok. Bu yüzden sitelerimizde AdBlock engelleme kodu kullanırız. Aşağıda vereceğim kod ile bunu kendi sitenize uygulayabilirsiniz.
Bu web tasarım programları, web sitenizi oluşturmak için en iyi araçlardır. Her uygulamanın ayrıntılı analizi için yazıyı okumaya devam edin.
WordPress, bugün tüm blogların %50'sinden fazlasının alt yapısını sağlayan, günümüzün en basit ve en güçlü blog platformudur. İçerik yönetimi görevini herkes için kolaylaştırır. Bu yazıda WordPress (CMS) kullanarak nasıl bir blog sitesi sahibi olabileceğinizi en ince ayrıntısına kadar anlatacağız.
Ogznet Blog olarak daha önce kullandığım scriptileri paylaşmaya devam ediyorum. Şu an kullandığım scriptin bir önceki versiyonunu aşağıdaki indirme bağlantısından ücretsiz olarak indirip kendinize Php ile hazırlanmış, Mysql veritabanına sahip bir blog sitesi açabilirsiniz.
Türkçesi arama motoru optimizasyonu olan SEO, arama motorlarında sitenizin üst sıralarda olması için yapılan çalışmalardır. Günümüz arama motorlarının en popüleri Google’dır. Bu sebeple SEO ayarları ve SEO eğitimi genel olarak Google temel alınarak yapılmaktadır.
Bu sayfanın en üstüne bakın. Adres çubuğunda, "HTTPS" yi görürsünüz. Bu "S", Güvenli Yuva Katmanı (SSL) sertifikamız olduğunu ve bağlantınızın güvenli olduğunu gösterir. Kişisel verileri, özellikle ödeme bilgilerini isteyen herhangi bir sitede mutlaka görmelisiniz. Aslında, bu günlerde her sitede bunu görmelisin.
SEO Ajansının SEO Çalışmalarında Etkisi nedir?
İstanbul Firma, İlan, Gezi Rehberi ve Haberleri instagram takipçi satın al