SEO, bir işletmenin genel çevrimiçi itibarının büyük bir parçasıdır ve her başlangıç ​​da bunun üzerinden başlamalıdır. Bir başlangıç ​​aşamasındaysanız, firmanıza ait web sitenizin alan adı ve SEO stratejisini göz ardı edemezsiniz. Bu durumda, ​​SEO ve alan adları hakkında bilmeniz gerekenleri burada bulabilirsiniz.
Bir blog sitesi sahibi olmak, doğru bir şekilde yürütürseniz harika bir hobi ya da kazançlı bir iş olabilir. Her halükarda, sitenin herkese açık olduğunu düşündüğünüzde, büyük bir güvenlik riski de oluşur. Bazen, sitenizin iç dinamiklerine erişen bir bilgisayar korsanı, özel hayatınızda yıkıcı bir etki yaratabilir. Bu tip saldırılara karşı savunma kalkanının nasıl ayarlanacağını bilmek önemlidir.
İçerik pazarlaması değişiyor. İçerik pazarlama stratejinizin 2019'da hâlâ yeterli olduğundan emin olmanız için gerekenler. Pazarlama değişiyor. Geleneksel tanıtım yöntemleri eskiden olduğu kadar başarılı değildir. İçerik pazarlama stratejinizin geride kalmadığından nasıl emin olabilirsiniz?
Bir web sitesine trafik çekmek kolay bir iş değildir. Ve bu yeterince zor değilmiş gibi, gün geçtikçe trafik için rekabette artarak devam etmektedir. Bu rekabette kullanılacak Semrush gibi bazı araçlar yer almaktadır. Peki Semrush nedir ve 2019 yılında seo açısından bizleri neler beklemektedir.
Seo İle Sektörünüzde Öncü Olun
Ocak 2018 itibariyle ayda bir milyar sesli arama yapıldı ve bu mobil aramaların %40'ı yerel amaçlıydı. Bu, yerel SEO'nun artık ses için optimizasyon gerektirdiğini kuvvetle önerir.
Bir blog yazısı ile sitenize günde binlerce ziyaretçi çekebilirsiniz. Bunu yapmak için makale yazım kurallarından, konuya ve seo kurallarına kadar bir çok etken vardır. Bu makalede çok ilgi çeken bir blog yazısının nasıl oluşturulacağına dair bir inceleme yapacağız.
WordPress web sitenizin, en değerli anahtar kelimeleriniz için arama motoru sonuç sayfalarının en üst düzeyine (SERP) göre sıralamasını nasıl görmek istersiniz? Seveceğin bir şeye benziyor mu? Peki, size kolayca elde etmek için kullanabileceğiniz üç güçlü WordPress SEO eklentisi göstereceğiz.
Bir sonraki web siteniz için duyarlı, güzel ve profesyonel görünümlü HTML şablonlarını mı arıyorsunuz, ancak bütçeniz yok mu? O zaman, internette, kısıtlama olmaksızın web projelerinizde kullanmak için düzenli olarak iyi şablonlar bulabileceğiniz birkaç ücretsiz kaynak var. Bu yazıda bunlara değineceğiz.
Bir arkadaşlık sitesi oluşturmayı mı planlıyorsunuz? Veya tam özellikli bir topluluk web sitesine sahip olmak mı istiyorsunuz? Doğru yere geldiniz. Burada, harika bir arkadaşlık sitesi oluşturmanıza yardımcı olabilecek En İyi Arkadaşlık Scriptleri ve Yazılımlarını bulabilirsiniz.
Yeni bir web sitesi oluşturduktan sonra, yapmanız gereken ilk şeylerden biri, alan adınızı Google ve Bing’in ilgili web yöneticisi portallarında doğrulamaktır.
Drupal, bir işletme için web sitesini başlatırken önemli bir içerik yönetim sistemidir. Drupal CMS, sağlam bir esneklik ve güvenlik sunar. Özellikle şirket siteleri için inşa edilmiş bir platform. Drupal ayrıca, yapılandırması kolay işletme şablonları da dahil olmak üzere çok sayıda topluluk desteği sunmaktadır. Bu makale en iyi Drupal temalarından bazılarını paylaşacaktır.
​​​​​​​Adobe Photoshop, 2018'de hala web tasarımcıları için en iyi yazılım seçeneklerinden biridir. Kendi başına inanılmaz derecede güçlü ve çok yönlü bir araçtır, ancak Photoshop eklentileri varsayılan işlevlerini daha da geliştirebilir. Bunları kullanarak, farklı görevleri otomatikleştirebilir, iş akışınızı hızlandırabilir, PSD tasarımınızı HTML ve CSS dosyalarına dönüştürebilir, renkleri yönetebilir veya tasarımınıza özel yazı tipleri ve görüntüler ekleyebilirsiniz.
WordPress, şimdiye kadar, web üzerinde en çok kullanılan içerik yönetim sistemi (CMS). Bu açık kaynak kodlu yazılım, şu anda web sitelerinin % 30'unun alt yapısını oluşturuyor. Bu CMS'yi bu kadar popüler yapan şey nedir? WordPress'in popülerliği, ücretsiz ve kolay bir şekilde gezinebildiğinden daha fazlası var. WordPress'in milyonlarca işletme ve blog yazarı arasında neden en iyi seçim olduğuna bir göz atalım.
Harika bir web sitesi, kaliteli içerik, uygun web tasarımı, geniş SEO çabaları ve pazarlama güçlü bir kombinasyonudur. Web tasarımı ve SEO el ele gider ve her ikisi de SEO için optimize edilmiş bir web sitesi geliştirmede bir rol oynar.
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al