RSS beslemesi ve yayın okuyucular, eskiden olduğu kadar popüler olmasa da, RSS, sayfanız her güncellendiğinde bilgilendirilmek isteyen ziyaretçiler için hala önemlidir. Ek olarak, RSS beslemeleri, sosyal medyayı kullanarak içeriğinizi tanıtmanın çeşitli yollarından biridir. Siteniz için sıfırdan bir RSS beslemesinin nasıl oluşturulacağına bir göz atalım.
Boş veya beyaz bir sayfa veya başka bir PHP hatasıyla karşılaşıyorsanız, ancak neyin yanlış olduğuna dair bir fikriniz yoksa, PHP hata raporlamasını açmayı düşünmelisiniz. Bu size nerede ya da sorunun ne olduğu hakkında bazı bilgiler verir ve herhangi bir PHP problemini çözmek için iyi bir ilk adımdır.
Pek çok yeni işletme ve kuruluş için, yeni bir web sitesi başlangıç ​​sürecindeki ilk masraflardan biridir. Ancak bir alan adı bulmak için cüzdanınızı boşaltmak zorunda değilsiniz. Aslında, bir kuruşa bile mal olmayabilir! Web siteniz için ücretsiz bir alan adının nasıl alacağınıza bir göz atalım.
Bir site ziyaretçisinin, sitenizin spam veya kötü amaçlı olarak işaretlendiğini belirten bir bildirim almasından daha kötü bir şey yoktur. Hepsinden öte, benzersiz içerikler oluşturup, web sitenizin mükemmel olduğundan emin olmak için saatler geçirirsiniz. Ancak bu sadece site trafiğiniz için değil, aynı zamanda itibarınız ve arama motoru optimizasyonunuz için de bilinmeyen sorunlara neden olabilir.
İlk kez bir web sitesi kuruyorsanız, muhtemelen sormuşsunuzdur, cPanel nedir? Web barındırma sağlayıcılarının %95'i cPanel kullanıyor, bu yüzden bilgi sahibi olmak gereklidir. Bu makalede cPanel nedir, ne işe yarar sorularına cevap arayacağız.
Kendi WordPress blogunuzu veya web sitenizi açmak istiyorsanız, ücretsiz olarak yapabileceğiniz birkaç seçenek vardır. Hiç ücretsiz WordPress hosting duydunuz mu? Ücretsiz bir WordPress barındırma planını seçerek hızlı ve kolay bir şekilde sitenizi açabilirsiniz.
Kendiniz için kişisel bir portföy sitesi oluşturuyor olun ya da iş girişiminizi çevrimiçi hale getirmeye hazırlanıyor olun, göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey web sitenizin nasıl görüneceğidir. Kitlelerini meşgul edecek kaliteli içerikler, aynı zamanda görsel olarak çekici ve kullanımı kolay bir şey olmalıdır. Bunun için en iyi WordPress temalarına ihtiyacınız var!
Web sitenizin güvenliği ile az çok ilgilenen biriyseniz, Cloudfare ismini duymuşsunuzdur. Cloudfare son derece popüler bir internet güvenlik hizmetleri sağlayıcısıdır.
Blog sitesi nasıl açılır? Bu bloglama alanında en çok sorulan soru. Aşağıdaki makaleye geçmeden önce blogunuzda yapacaklarınız için bir planınız var mı? Veya blogunuzu sadece para kazanmak için mi açmak istiyorsunuz?
Ücretsiz şeyler her zaman harikadır. Para değerli bir şeydir ve tasarruf etmek önemlidir! Web ürünlerinde para tasarrufu, çevrimiçi para kazanmaya çalışmak için iyi bir ilk adım! Bu yüzden, ücretsiz bir web sitesi barındırma sisteminin kesinlikle var olduğunu duymaktan mutlu olacaksınız - ancak bu nihai kararı vermeden önce bakmaya değer bazı şeyler var.
Blog sitesi ile online para kazanmak mı istiyorsunuz? İnternetten para kazanmanın birçok insanın düşündüğü kolay bir iş olmadığını söyleyeyim öncelikle. Şüphesiz, bloğunuzdan para kazanmanız, diğerlerinden daha hızlıdır, ancak başka herhangi bir işte yaptığınız gibi, çok fazla zaman ve enerji harcamak zorundasınız.
Web işi ile uğraşanlar ahrefs aracını bilir, seo değerlerini öğrenip web sitenizi üst sıralara çıkarmak için kullandığımız araçtır. ancak Ahrefs ücretli bir site ve bugün buna alternatif ücretsiz siteler hakkında konuşacağız.
Web sitenizin trafiğini artırmak mı istiyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise, bu makalede, web sitenizin trafiğini arttırmanıza yardımcı olacak bir makale bulacaksınız.
Freelancer serbest çalışanlar için tek sayfa Bootstrap portföyü teması ve scripti. Bu script ile kendinize tek sayfalık bir web sayfası yapabilir, çalışmalarınızı ve hakkınızda bilgilerinizi tanıtabilirsiniz. Script tamamen Web'den online yönetiliyor.
Doğru içerik yönetim sistemi iş yapmanın önemli bir parçasıdır. Operasyonunuzun potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için, güvenilir bir içerik yönetim sistemine (CMS) ihtiyacınız var. Bunların çoğunu burada bulacaksınız ve bunların hepsi kendi içeriğinizi, web sitenizi ve bloglarınızı oluşturmanıza ve yönetmenize izin veriyor. Ancak bazıları diğerlerinden daha etkilidir ve biz burada yardımcı olabiliriz.
Bu alana reklam aylık 40 TL, 3 aylık 100 TL instagram takipçi satın al