Web sitenizdaki sayfa aşağı doğru kaydırılırken üstte sabir kalan bir menü yapmak ister misiniz? Bunun için çok bir web programlama dili bilmenize gerek yoktur.
Dünya'da en çok kullanılan ve doğal olarak en çok hacklenen sistemi WordPress'dir. Bu yüzden WordPress güvenlik önlemleri yazımızı okuyarak sitenizi nasıl koruyabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
WordPress siteniz aniden garip davranmaya mı başladı. Belki trafikte bir düşüş, ya da değişen bir tema ya da belki yeni içerik. Ve şimdi giriş yapamıyorsunuz. Bu gizemin cevabı basit: Siteniz saldırıya uğradı. Bakmanız gereken şey ve bununla ilgili ne yapacağınız.
Google Web Sites, Google’ın kendi kişisel Google Web sitenizi oluşturmanıza izin verme şeklidir. Google Page Creator olarak kullanımı kolay olmasa da, çok iyi bir çevrimiçi web sitesi oluşturucusudur.
İster işiniz için ister kişisel amaçlara yönelik olarak barındırılan bir WordPress web sitesi çalıştırıyor olun, sitenizden en iyi performansı almak ve ziyaretçilere tam olarak aradıkları şeyi vermek için en yeni ve en iyi eklentileri kullanmak her zaman en mantıklı iş olacaktır.
En Temel SEO Kriterleri Nelerdir?
Twitter internetteki en popüler sosyal ağlardan biridir ve milyonlarca kullanıcı twitter ile kayıtlıdır. Twitter Giriş kullanarak web sitenizin abone sayısını artırabilirsiniz.
Facebook, Twitter ve Google aracılığı ile yaptığınız üye girişleri için resim dosyası yerine aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz. Böylece güzel bir görünüme sahip mobil uyumlu sosyal giriş düğmeleri elde edebilirsiniz.
Günümüzde kullanıcılar bir kayıt formu doldurup üye olmakla ilgilenmiyor. Kısa kayıt süreci, web sitenize daha fazla üye almanıza yardımcı olur. Facebook ile giriş, kayıt ve giriş sistemini web sitesine entegre etmenin hızlı ve güçlü bir yoludur. Facebook en popüler sosyal ağdır ve kullanıcıların çoğunun bir Facebook hesabı vardır. Facebook Login, kullanıcıların web sitenize kaydolmadan Facebook hesap kimlik bilgilerini kullanarak web sitenizde oturum açmalarına olanak tanır.
Google oAuth API, web sitelerinde giriş sistemini entegre etmenin kolay ve güçlü bir yolunu sunar. Web geliştiricileri, Google OAuth 2.0'ı kullanarak web uygulamasında giriş ve kayıt sistemini uygulayabilirler. Google giriş sistemi, web sitenizdeki aboneleri artırmaya yardımcı olur.
Oluşturduğunuz HTML kodunu test etmek ve görebilmek için online HTML editörlerini kullanabilirsiniz. Bu sayede daha az zaman kaybı ve zorluk yaşarsınız. İşte bu yazıda en iyi 5 online HTML editörünü listeledik.
HTML uzun süredir var olduğundan, temel bilgileri öğrenmenin zamanı geldi. Nedir, nasıl çalışır ve HTML'de bazı ortak öğeler nasıl yazılır.
Eğer siz de mükemmel bir PHP arama motoru scripti arıyorsanız, doğru yerde olduğunuzu söyleyebilirim. Burada, web siteniz için mükemmel bir PHP arama motoru kurmanızı kolaylaştıracak 5 PHP Arama Motoru Script'inin listesini derledik.
Web sitenize Hava Durumu Widget'i eklemek istiyorsanız, bazı güçlü ve güzel widget'ları web siteniz veya blog siteniz için listeledik.
YouTube, DailyMotion, Metacafe ve diğer video paylaşım sitelerinin büyük popülaritesinden etkileniyorsanız ve sizde buna benzer bir video izleme sitesi açmaya baştan başlamayı planlıyorsanız, o zaman kesinlikle doğru yere gelmiş bulunuyorsunuz. İşte sizin için en iyi 10 video paylaşım scripti.
Bombacı Adam Oyunu OynayınBig Shot BoxingTenis OyunuKare Yapmaca
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Akram Audio Converter

Akram Audio Converter

11 Nis 2018 / Multimedya
Poliçe Takip

Poliçe Takip

05 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü