Webmaster

Tem 29, 2017

Webmaster

Web Sitene Hava Durumu Ekle

Web sitenizde hava durumu bilgilerini görüntülemek isteyorsanız, basit üçüncü parti bir kodu web sitenize yerleştirerek yapabilirsiniz. Popüler kaynaklardan toplanan ve hava durumunu gösteren ücretsiz web sitesi hava widgeti sunan birçok web sitesi var.

Webmaster

Tem 29, 2017

Webmaster

5 Ücretsiz PHP İletişim Formu Scripti

Bir iletişim formu, web sitenizin ziyaretçileri ile bağlantı kurmanın en kolay yollarından biridir. Web sitenizin ziyaretçilerinin, iletişim formundaki birkaç alanı doldurması yeterlidir. Bu form örnekleri ile mesajlarını anında basit bir şekilde size gönderebilir.

Webmaster

Tem 29, 2017

Webmaster

5 En İyi Ücretsiz PHP Dizin Scripti

PHP dizin scriptleri (PHP Classified Scripts), karlı ve güçlü bir sınıflandırılmış web sitesi tasarlamanız, uygulamanız, çalıştırmanız ve yönetmeniz için en iyi seçenektir.

Webmaster

Tem 28, 2017

Webmaster

En İyi 5 PHP Forum Scripti

Binlerce üyesi olan birçok popüler forum sitesi var. Bu forumlar birçok yararlı bilgi ve paylaşım ile doludur. Sizinde bu scriptler ile popüler bir forum siteniz olabilir.

Webmaster

Tem 11, 2017

Webmaster

Google Toplu Url Kaldırma

Web sayfanızdan kaldırıldığınız veya adresini değiştirdiğiniz url adreslerini kolay bir şekilde Google arama sonuçlarından nasıl sildirebileceğinizi anlatıyorum bu yazıda.

Webmaster

Tem 03, 2017

Webmaster

Php ile Tarayıcı Tespiti Nasıl Yapılır

Php ile sitenizi hangi tarayıcının tespit ettiğini bulup buna göre yönlendirme veya kodlama yapabilirsiniz. Burada anlatacağım tarayıcı tespitinden amaç masaüstü mü yoksa mobil tarayıcı mı ayrımı yapmak.

Webmaster

Tem 03, 2017

Webmaster

Ücretsiz Php Toplist Scripti

Toplist şeklinde site kurmak için tek başına yeterli bir script. Eskisi pek rağbet görmese de toplist siteleri bu script baya başarılı site kurmak için.

Webmaster

Haz 29, 2017

Webmaster

Google Haritalar'da koordinatları nasıl elde edersiniz?

Google Haritalar kodunu harita üzerine tıklayarak input alanına kolayca aktarabileceğiniz güzel bir örnek. Sitenize kolayca adapte edebilirsiniz.

Webmaster

Haz 27, 2017

Webmaster

Ogznet Php Blog Scripti v2.0

Şu an yayında olan blog scriptinin bir önceki versiyonu olan scripti paylaşıyorum. Kendisine blog sitesi açmak isteyenler için güzel bir php blog scripti.

Hemen mail adresinle kaydol

Yeni Yazılardan İlk Senin Haberin Olsun

feedburner
stats
Engelleyiciyi kapattım!