Windows için En İyi Antivirüs Programları 2017

Windows için En İyi Antivirüs Programları 2017

Windows yüklü bilgisayarınız için Cnet tarafından araştırılarak sunulmuş en iyi antivirüs programları.

Antivirüs yazılımları dijital çağda sizin için emniyet kemeri ya da sigorta poliçesi gibidir: Çoğu zaman ihtiyacınız olmayabilir, ancak işler sarpa sarmaya başladığında sizi kurtarabilir. Virüsler ve diğer zararlı yazılımlar, dosyalarınızı bozabilir, onlara erişemeyecek şekilde kilitleyebilir (hassas ve kişisel bilgileriniz çalınabilir) ve hatta bilgisayarınız Internet'e bağlı diğer bilgisayarlara saldırmak için kullanabilir. İşte Windows PC'niz için en iyi virüs koruması sağlayan programlar.

1.Genel puanlamada birinci olan program: Kaspersky Internet Security

Bağımsız antivirüs test laboratuvarları olan AV-Test ve AV Comparatives'e göre, Kaspersky'nin antivirüs yazılımı, koruma kalitesi söz konusu olduğunda sürekli olarak üstün bir performans sergiliyor. Kullanıcı arayüzü ve yazılım işlevleri kolay bir şekilde kullanmak için dizayn edilmiş. Artı, yıllık abonelik fiyatı diğer programlara göre daha rekabetçidir.

2.Test ikincisi: Norton Security Premium

Geçmiş yıllarda, Norton güvenlik ürünleri, Windows'tan tamamen kaldırılmasının zor olduğu için kötü bir üne sahipti. Ancak Norton birkaç yıl önce antivirüs ürün hattını elden geçirdi ve şimdi Kaspersky koruma performansıyla rekabet halinde. Ancak Norton, Kaspersky'e göre daha pahalı bir seçenek.

3.En iyi ücretsiz seçenek: Avira Free Antivirus

Norton veya Kaspersky kadar iyi performans göstermez ancak Avira, ücretsiz opsiyonlar içinde en iyisidir. Çoğu diğer ücretsiz antivirüs yazılımlarının aksine sizi ücretli sürümüne yükseltmeye zorlamaz. Ücretsiz olması size vaad ettiği korumayı sağlamasına engel olmaz.

4.En iyi güvelik ailesi: McAfee Total Protection

McAfee antivirüs ürünleri Norton veya Kaspersky ile aynı korumayı sağlamayabilir ancak McAfee Total Protection'ın beğeneceğiniz bir avantajı var: sınırsız lisans. Tek bir abonelik ile sahip olduğunuz tüm uyumlu cihazların korumasını kapsar - Windows, Mac ve Android.

Bu yazıdan bize kalan eğer paran varsa Kaspersky al, yok ben antivirüs programına para vermem diyorsan Avira Free kullan. Ayrıca şunuda belirteyim gidip antivirüs programını crack, warez vs. indirip kullanmayın. Koyunu kurda emanet etme gibi geliyor bana. Bilgisayarınızı korusun diye crack antivirüs programı yüklüyorsunuz ama kimbilir bunu yapan kendisi için nasıl bir açık bırakıyor bilgisarınızda. En iyisi en azından ücretsiz antivirüs programı kullanmak.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 661 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Windows için En İyi Antivirüs Programları 2017 konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Windows için En İyi Antivirüs Programları 2017 ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows için En İyi Antivirüs Programları 2017 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al