Youtube GO ile Youtube Videolarını İndirin

Youtube GO ile Youtube Videolarını İndirin

Youtube Videolarını telefonunuza indirip daha sonra çevrimdışı izleyebilirsiniz.

Youtube üzerinden izlediğiniz videoları telefonunuza indirmenizi sağlayan Google tarafından yapılmış bir uygulama. uygulamayı kullanabilmek için öncelikle uygulamayı aktifleştirmeniz gerekiyor. Bunun için telefon numaranızı istiyor uygulama.

Uygulamayı Google yaptığı için telif isteyen videoları indiremiyorsunuz. Bu tip videoları indirmek istediğinizde karşınıza uyarı çıkıyor.

Videoları istediğiniz kalitede indirme seçeneğiniz var. İndirdiğiniz videoları internetsiz başkaları ile paylaşabiliyorsunuz uygulama ile.

İndirme işlemini aşağıdaki buton yardımıyla apk dosyası olarak yapabilceğiniz gibi buradaki adrestende devamlı güncel apk dosyasını bulabilirsiniz. Apk dosyasını telefonunuza yüklemek için güvenlik ayarlarından, bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme seçeneğine izin ver olarak ayarlamanız gerekiyor.


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 747 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Youtube GO ile Youtube Videolarını İndirin konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Youtube GO ile Youtube Videolarını İndirin ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Youtube GO ile Youtube Videolarını İndirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın